ЛохвицяСереда, 28-Чер-2017, 08:30
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Олександр Панченко (адвокат): Що ж, буду працювати ще більше (Вибори-Панченко-акції-довкілля-благоустрій-антимаф ія)
Олександр Панченко (адвокат): Що ж, буду працювати ще більше
РК-86Дата: Субота, 10-Гр-2011, 08:08 | Сообщение # 16
Генераліссімус
Награды: 3
Статус: Offline
Quote (jafar)
Нашого бога попрошу нечіпати у кожного він свій

Quote (Лохвицький)
думаю у кожного свій егоїзм,а Бог один )))

Quote (ZARAZA)
а внас Бог один !

Ну пане jafar, якщо ви Євангеліст - БОГА ділити не будемо. Бо в Сина Божого тільки і віруєте.

Для пана Лохвицького - він теж один...

Для ZARAZA (може православна) Він в трьох іпостасях...

Олександр Панченко (адвокат): Що ж, буду працювати ще більше.

Пробуйте пане Олександре. На позитивах, будьте ласкаві, а то бачите, як почубились...

Тут люди зовсім від іншого "фігєють":

Quote (tolik286)
Я фігею з вас товаріщі. А я і дійсно подумав що Тягнибок "майбаха" купив. Особливо доставляє фраза з вищенавененої сЦилки - "Крім коханки у Києві Тягнибок зустрівся із Арсенієм Яценюком."

Представив якби цей журналюга писав офіційні новини, наприклд - Крім п"ятьох коханок у Москві Янукович зустрівся з В.В. Путіним.

Додано (10-Гр-2011, 06:08)
---------------------------------------------
Був би я у вас імідж-мейкером - зробив би так:

Вибори-Панченко-акції

Вибори-Панченко-довкілля

Вибори-Панченко-благоустрій

Вибори-Панченко-антимафія

В темі ПАНЧЕНКО - ці чотири підтеми.
Потім у кожну підтему підсадив би по два-три спіч-мейкера.
Питання в рейтигу САМОГО видавництва. (джерела)

Якби спочатку так і зробили - він би і виріс.

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

Сообщение отредактировал РК-86 - Субота, 10-Гр-2011, 07:57

ГостьДата: Вівторок, 13-Гр-2011, 14:34 | Сообщение # 17

знаючи спонсора партії "Свобода" дізнаюсь про істинні цілі так званого "українського націоналізму". Як ви думаєте, на розсуд громади, якщо спонсор "Свободи" по національності єврей, то що за карта розігрується. Кому вигідний "підконтрольний" націоналізм. Для мобілізації євреїв, для самовираження українців чи інше. Якщо немає антисемітизму то євреї його придумають. От і думайте на кого служе Тягнибок і звідки у нього чи у інших лідерів партій бабки.

Додано (13-Гр-2011, 12:34)
---------------------------------------------
http://www.ukrrudprom.ua/news/Igor_Kolomoyskiy_prosponsiroval_Olega_Tyagniboka.html

aboubyrДата: Вівторок, 13-Гр-2011, 15:12 | Сообщение # 18
Генерал-майор
А цікаво взнати, звідки така інформаційна обізнаність пана "гостя"? Тхне душком партії р. Хто б ще по нинішніх часах підкидав би такі утки в маси. Розділюй і властвуй. Вже так надоїла недоумкуватість , колись так травили і Чорновола . За це і розплчуємось нинішнім "процвітанням".

Листопад
"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

Сообщение отредактировал aboubyr - Вівторок, 13-Гр-2011, 20:54

РК-86Дата: Четвер, 15-Гр-2011, 01:12 | Сообщение # 19
Генераліссімус
Quote (aboubyr)
А цікаво взнати, звідки така інформаційна обізнаність пана "гостя"? Тхне душком партії р. Хто б ще по нинішніх часах підкидав би такі утки в маси. Розділюй і властвуй. Вже так надоїла недоумкуватість , колись так травили і Чорновола . За це і розплчуємось нинішнім "процвітанням".

Розважливість, вивіерені думки п. Чорновола маютьть сенс. Для ЄКОСИСТЕМИ розума МАЮЧОЇ.
Є думка про "скорочення штатів". Про те, що людці, які зараз при владі, свідомо скорочують населення.
Причина - звісна. Нашим міліардам на Матінкі Землі нічого не світить. Хтось з "яйцеголових" назвав "міліард", який же вряди-годи зможе проіснувати на цій планеті. Бачите які посилки?

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Олександр Панченко (адвокат): Що ж, буду працювати ще більше (Вибори-Панченко-акції-довкілля-благоустрій-антимаф ія)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017