ЛохвицяПонеділок, 11-Гр-2017, 05:10
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Кого обрали Президентом! (Про те, що обіцяв, і що маємо.)
Кого обрали Президентом!
БабайДата: Неділля, 10-Кв-2011, 18:24 | Сообщение # 16
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Таємне життя Януковича, або Віртуальна екскурсія до "Межигір'я"
Минуло десять місяців з того моменту, як Віктор Янукович на єдиній повноцінній прес-конференції пообіцяв зняти корупційні підозри щодо себе та продемонструвати свої володіння у "Межигір'ї".
"Збирайтеся, поїдемо прямо зараз!", - заявив Янукович журналістам, зірвавши оплески присутніх чиновників.
Обіцянку було протрансльовано на всю країну, але після закінчення ефіру виконати її не змогли - Ганна Герман заявила, що немає автобусів для журналістів, щоб показати президентську скромність у побуті.
З того часу минуло десять місяців, у президента вже працює повноцінний прес-секретар, от тільки ніяк не можуть знайти транспорт для журналістів...
Однак віднедавна кожен охочий може здійснити віртуальну подорож до "Межигір'я" за допомогою сервісу Google Maps.
У березні на цьому сайті оновилися супутникове зображення території, на якій розташовано і легендарне село Нові Петрівці, на околиці якого і знаходиться колишня урядова резиденція.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ОБСТЮХРЮШДата: Субота, 14-Тр-2011, 02:57 | Сообщение # 17
Сержант
Награды: 1
А как вам это?
Как «свинопас» Новинский свинью Ахметову подложил

История с обвинением Вадима Новинского – российско-украинского олигарха, близкого партнера Рината Ахметова, в международной наркоторговле без сомнения, может стать самым громким скандалом этого года. Под ударом не только репутации Новинского и Ахметова, но и всей правящей Партии Регионов. Ведь понятно, что деньги от наркотрафика вливались в партию и помогали ей придти к власти. И невозможно поверить в то, что о наркотических «шалостях» Новинского не знали Ахметов и Янукович. Бизнес подобного масштаба утаить просто невозможно.

http://taras-ua.com/index.php
option=com_k2&view=item&id=7287:Kak__svinopas__Novinskiij_svinju_Ahmetovu_podlozhil&Itemid=15

mikhailДата: Четвер, 02-Чер-2011, 21:46 | Сообщение # 18
Полковник
Награды: 3
На святкування 150-річчя заснування Італії запросили всих Януковича не запросили.тут

911

БабайДата: Середа, 07-Бер-2012, 11:29 | Сообщение # 19
Генераліссімус
В Росії знову обрали Путіна ...

Його найпопулярніший передвиборний лозунг -
"Не дам ІНШИМ розворувать Росію".

цитата из фильма.

tolik286Дата: Середа, 23-Жов-2013, 22:23 | Сообщение # 20
Генерал-лейтенант
Мені, як противнику Януковича на минулих президентських виборах, мабуть прийдеться переглянути свої симпатії, після арешту Маркова (який ще об Ющенка ноги витерав) та активного прагнення до євроінтеграції.
На парламентських виборах голосував за "Свободу", їхні  крики та бахкання по столах в раді, м"яко кажучи їх не красить, не розумом боряться, а кулаками.

aaaaДата: Четвер, 24-Жов-2013, 09:50 | Сообщение # 21
Генерал-лейтенант
Награды: 4
Та він ,пахан, давить  всих . І на верхах  і на низах. Все  до  власної  "сімї".  А що може зробити  опозиція , якщо  всі судді ,вся  жандармерія, прокуратура вся  репресивна  гвардія  зони  на о хороні  забавок  пахана?

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

ObersДата: Четвер, 24-Жов-2013, 16:05 | Сообщение # 22
Генераліссімус
Награды: 10
Цитата tolik286 ()
На парламентських виборах голосував за "Свободу", їхні  крики та бахкання по столах в раді, м"яко кажучи їх не красить, не розумом боряться, а кулаками.

До "Свободи" кулаками грюкали інші, і все більше не по столах, а здебільшого по безхребетним мордахаям т.з. ліберальних демократів. Одже присутність свободівців в парламенті - безсумівний плюс в цьому ракурсі. Поява у Верховній Раді "Свободи" - надзвичайний по якості й силі подразник записним українофобам і одночасно символічний знак остаточного єднання українців як суспільної/соціальної одиниці, тобто власне нації...

Взагалі ознакою здорового і нормального європейського суспільства, як соціальної одиниці, або, скажемо прямо і відверто - ознакою по справжньому європейської нації, якраз і є об'єктивно-сильне націоналістичне політичне крило : воно говорить про сформованість громадянського суспільстві в тій чи іншій країні.

ВО "Свобода" у парламенті - знакова ознака того, що ми невід'ємна частина Європи і по справжньому європейська нація. Їх "щира поведінка" в Раді спричинена їх минулим - "вуличної" партії радикалів, які готові взяти владу демократичним шляхом, якщо таку можливість дає закон, але не зупинились би й перед силовим варіантом, якщо б не було іншого шляху/шляхів. Тому й не варто було чекати зразкової поведінки від вчорашніх "вуличних бійців" (умовно кажучи), і, навпаки, мали б очікувати "кулаків". Я не член "Свободи", а лише симпатик, і перш за все не сласне самої "Свободи", а Націоналізму як світоглядного явища. Але все рівно, не можу погодитись, що "Свобода" в ВР - це лише "кулаки", хоча такий імідж вони створюють собі самі (з поміччю "таваріщєй" по парламенту - регіоналів і комуністів). Та й загалом вони прийшли туди з нашої згоди, щоб розворушити цю застояну кучу лайна, а не ходити коловодами навкруг неї  - от воно, те лайно, й смердить навкруг, плямами крапуючи самих свободівців. Не думаю і не вважаю, що цього варто боятись - варто було очікувати...

ObersДата: Четвер, 24-Жов-2013, 16:07 | Сообщение # 23
Генераліссімус
Звіт про діяльність фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у Верховній Раді України VII cкликання
(з 12.12.2012 по 05.07.2013) Блог Олега Тягнибока

ObersДата: Четвер, 24-Жов-2013, 17:23 | Сообщение # 24
Генераліссімус
Цитата tolik286 ()
Мені, як противнику Януковича на минулих президентських виборах, мабуть прийдеться переглянути свої симпатії

Янукович Віктор Федорович - правдивий український буржуазний націоналіст. wink

aaaaДата: Четвер, 24-Жов-2013, 21:56 | Сообщение # 25
Генерал-лейтенант
Янукович Віктор Федорович-  це тип який  зі своїми "ворами" та "блатними"  має намір всіх  українців  зробити  "петухами". Чекайте. В ного це  получається.

"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

tolik286Дата: Четвер, 24-Жов-2013, 22:41 | Сообщение # 26
Генерал-лейтенант
Ющенко обіцяв бандитам тюрми, пам"ятаю епізод коли бандит Марков спіймав СБУшника і прилюдно знущався над ним, я це розцінював як плювок у владу, тобто Ющенка. Тимошенко обіцяла професійну армію, европейське життя - одна балаканина.

aaaaДата: П'ятниця, 25-Жов-2013, 09:35 | Сообщение # 27
Генерал-лейтенант
Нема  розмов,  "бувші"  себе   дискридитували , як говорять  "кинули"народ . А нинішні, "попєрєдніки", роздягли  до нитки. А те  що  з  зарвавшихся братанів  піря  летитить це  лише дим в очі простакам, одним  більше  одним  менше ,а  " сімя" "головне. А що  є  їх  "смотрящі" - це приклад смотрящого Запоріжжя.

БабайДата: Понеділок, 04-Лис-2013, 19:35 | Сообщение # 28
Генераліссімус
Якщо в твоїх руках вся влада,
То за ум братися просто нічим ...

цитата из фильма.

elipolДата: Понеділок, 14-Кв-2014, 11:49 | Сообщение # 29
Підполковник
Награды: 0
В першому турі буду голосувати за Богомолець. Всим іншим не вірю.

Олександр

ObersДата: Понеділок, 14-Кв-2014, 13:07 | Сообщение # 30
Генераліссімус
Цитата elipol ()
В першому турі буду голосувати за Богомолець. Всим іншим не вірю.

Підтримую стовідсотково! Вперше готовий підтримати кандидата не лише своїм голосом, а й інформаційно, і будь якими іншими можливими способами.
Дуже-дуже сильно мені подобається Оля, і я к жінка, і як лікар, місією якого стане лікування держави!

http://bogomolets.com/ua/

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Кого обрали Президентом! (Про те, що обіцяв, і що маємо.)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017