ЛохвицяСубота, 23-Вер-2017, 10:26
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 6 з 25«12456782425»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Кого обиремо президентом? (Web-голосування Лохвиччини)
Кого обиремо президентом?
Кого ви підтримаєте на президенських виборах?
YanushevichДата: Четвер, 10-Гр-2009, 17:47 | Сообщение # 76
Генерал-полковник
Награды: 5
Статус: Offline
Обращение Березовского:

«Вы — олигархи и рядовые капиталисты — владельцы земель, заводов, СМИ, шахт, электростанций, кораблей, самолетов, ферм, домов, магазинов, ларьков... — становой хребет страны. Я обращаюсь именно к вам, богатым украинцам, потому что капитал — концентрированный потенциал нации, и он принадлежит вам… Поучать вас не имею права, но предостеречь обязан», — пояснил Березовский.

«Вам предстоит выбирать между тремя кандидатами: уголовником-рецедивистом советского образца, беспринципным политиканом, с комсомольским задором алчущим власти, и хрестоматийным либералом, — отметил он. — Включите свою звериную интуицию, если у вас притупился разум, и вы непременно осознаете, что Виктор Андреевич Ющенко — единственный гарант того, что не будет нового передела. Он единственный гарант, что вы сохраните и приумножите свои капиталы, а следовательно, независимая и демократическая Украина сохранит поступательное движение в цивилизованное будущее».

Полный текст здесь:
http://www.pravda.com.ua/articles/4b20cc487c1a2/

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

БабайДата: Четвер, 10-Гр-2009, 19:05 | Сообщение # 77
Генераліссімус
Quote (Yanushevich)
Полный текст здесь:
http://www.pravda.com.ua/articles/4b20cc487c1a2/

Саме цікаве там, це коментарі.
Почитати рекомендую всім .
Є над чим задуматися ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

tolik286Дата: П'ятниця, 11-Гр-2009, 11:07 | Сообщение # 78
Генерал-лейтенант
Награды: 3
Таке враження що Юля одним днем живе, а завтра хоч трава нерости. Перед виборами головне пенсіонерам сподобатись, а те що підприємцям руки викручують і завтра небуде де брать ті гроші для пенсій -то нічого.
http://www.unian.net/ukr/news/news-351565.html

grigori37Дата: П'ятниця, 11-Гр-2009, 13:34 | Сообщение # 79
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Повністю згоден з Березовським.
Жаль. що не всі багаті прочитають його звернення. Воно корисне не тільки для багатих. Стабьільність вибору необхідна всим.

Radcenko

МасяняДата: П'ятниця, 11-Гр-2009, 21:45 | Сообщение # 80
Полковник
Награды: 1
Я голосуватиму за Тимошенко. Мені вона подобається і як жінка, і як політик. Як мати завдячую їй, що за другу дитину отримала хоч якісь кошти незалежно від того, працюю, чи навчаюсь. За першу дитину це було близько 16 грн., та й тих не платили. Пам'ятаю, як за влади регіоналів сиділи без світла по дві години через дві. Найважче було в період з 18.00 до 20.00 з трьохрічною дитиною. Пам'ятаю, як моя бабуся днями виглядала затриману пенсію. Скажіть, зараз таке є. Невже Тимошенко нічого не зробила корисного для людей. Що зробив Ющенко? Судячи з його політичної реклами, він дав нам свободу, залишилась справа за нами. Взагалі не розумію, яку він дав свободу (валите на все четыре стороны?). Зверніть увагу на політичну рекламу на ТВ. Всі кандидати (крім Тимошенко) критикують владу, вона погана, вона розвалила, вона, вона, вона...... Чому ні один з них в своїй рекламі, не скаже, що він вже зробив для людей (дав свободу не враховується). Всі вони були при владі, але нічого на свою користь сказати не можуть. Тому, що завжди критикують правлячу владу.
А ви форумчани, тільки вичитуєте в інтернеті та статті цитуєтє.
Своєї думки немає?
Хочу додати, що під час виборів Президента 2004 року, я голосувала за Ющенка, і сподівалась, як і багато інших, що ми матимемо сильного та розумного Президента. Але після того, як він призначив в нашому районі таких своїх представників, перестала його поважати. Невже, навіть в рядах "Нашої України", не знайшлось більш гідних цим посадам людей? Хто очолює освіту в районі! Це сміх і гріх! Таке враження, що Президент, призначаючи їх, думав не головою, а тим містом на якому сидів!
Я впевнена, що ви все одно не зрозумієте, я не агітую за Тимошенко, та хіба я не права??????

Обираємо серцем!!!!

Сообщение отредактировал Масяня - Субота, 12-Гр-2009, 09:43

grigori37Дата: Субота, 12-Гр-2009, 08:50 | Сообщение # 81
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Панно Масяня! Ви маєте рацію. недоліки Юлії Вол.- афіризм і непрофесіоналізм. переваги - єнегрійність, молодість а тепер і багатий досвід державного керівництва. Ющенко ж хороший лише тим, що ні на що не здатний. При ньому переділів не буде, все залишиться як є: плач за померлими в голодоморі, згадки із історії краю та ще щось подібне.
Ющенка люди не підтримають це очевидно, бо така стабільність яку він несе нікому не подобається. Боротися треба за Юлію. Вона великих переділів не допустить бо вже знає чим це пахне, а професіоналізм до неї вже прийшов і якщо залишилися здоров*я і енергія то буде все гаразд.

Radcenko

МасяняДата: Субота, 12-Гр-2009, 09:42 | Сообщение # 82
Полковник
grigori37, Дуже вдячна Вам за розуміння!

Обираємо серцем!!!!

aboubyrДата: Субота, 12-Гр-2009, 20:58 | Сообщение # 83
Генерал-майор
Пані Масяня - глибоко помиляєтесь. Народ , в 2004 році дав всі можливості нашим лідерам зламати ситему,головне зло
(коррупція,брехня,ВИСОКОМІРНІСТЬ чинуш,....) .Що зроблено? Що змінилось?Як пацюки в банці перелаялись,пересорились без винятку.
Основне гонор - і ми їм потрібні лише як лекторат. Лапшу вішають нам на вуха вилами. За для чого? За ради блага своєєї СІМЇ.
А ті крохи, що нам дістаються - "сміття" з "барськогол столу". Вашої заробітної плати їм на обід навряд чи вистачить. Невже це Ви
й досі незрозуміли.
Особисто я дуже в ропачі ,що мріяне - це фата моргана.Навіть на місцевому рівні.

Листопад
"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

ZARAZAДата: Неділля, 13-Гр-2009, 00:53 | Сообщение # 84
Полковник
Награды: 0
Сама смішне,що деякі люди досі вірять,що вони когось вибирають happy

БабайДата: Неділля, 13-Гр-2009, 10:47 | Сообщение # 85
Генераліссімус
Quote (Масяня)
Я голосуватиму за Тимошенко. Мені вона подобається і як жінка, і як політик.

Майбутній президент не долар, щоб всим подобатися. А як політик вона нагадує мавпу з гранатою. Неможливо передбачити її наступні дії, та їх результат (епідемія грипу, газові контракти, інфляція в державі, падіння гривні, зростання цін, блокування банками вкладів, безробіття, бардак в парламені). Це все теж результати її діяльності. Чи по Вашому виходить, як щось хороше в держві - то Юля зробила, а щось погане - то Ющенко ? Є і в Ющенка промахи - забагато волі дав прем"єру. Треба було вчасно зупинити, або замінити.

Quote (Масяня)
Але після того, як він призначив в нашому районі таких своїх представників, перестала його поважати.

Ви справді вважаєте, що особисто прзидент призначає всих чиновників в районах ?
Свята наївність !!!

цитата из фильма.

YanushevichДата: Неділля, 13-Гр-2009, 11:41 | Сообщение # 86
Генерал-полковник
Quote (ZARAZA)
Сама смішне,що деякі люди досі вірять,що вони когось вибирають

А какой способ, кроме выборов, Вы можете предложить?

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

МасяняДата: Неділля, 13-Гр-2009, 15:42 | Сообщение # 87
Полковник
Quote (Бабай)
Ви справді вважаєте, що особисто прзидент призначає всих чиновників в районах ?
Якщо він до цього взагалі немає ніякого відношення, то йому нічого робити в кріслі Президента, його місце на пасіці, або на Говерлі.Хоча не думаю, що попередня влада в районі так легко віддала крісла помаранчовим без наказу Президента. Хто був Щуров до 2004 року? А після виборів бац - і голова РДА!

Обираємо серцем!!!!

БабайДата: Неділля, 13-Гр-2009, 15:46 | Сообщение # 88
Генераліссімус
Quote (Масяня)
Хто був Щуров до 2004 року? А після виборів бац - і голова РДА!

А треба було Борисенка ?
І що ж поганого зробив Щуров для району ?

цитата из фильма.

aboubyrДата: Неділля, 13-Гр-2009, 17:01 | Сообщение # 89
Генерал-майор
Хто був Щуров до 2004 року? А після виборів бац - і голова РДА!

--------------------------------------------------------------------------------
Напевно природніше було б БАЦ!!! - і масянчик очолює РДА. Для цього потрібно було б щось зробити. Як на Вашу думку Мясяня?

Листопад
"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

БабайДата: Неділля, 13-Гр-2009, 18:08 | Сообщение # 90
Генераліссімус
Пані Масяня, а як Вам такий епізод з біографії Ю. В. ?
Свого часу депутат Євген Кушнарьов дозволив собі "наїхати" на пані Тимошенко
а за якийсь час його вбили ...

цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Кого обиремо президентом? (Web-голосування Лохвиччини)
Сторінка 6 з 25«12456782425»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017