Кого обиремо президентом? - Сторінка 10 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяНеділля, 11-Гр-2016, 11:01
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 10 з 25«12891011122425»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Кого обиремо президентом? (Web-голосування Лохвиччини)
Кого обиремо президентом?
Кого ви підтримаєте на президенських виборах?
tolik286Дата: П'ятниця, 01-Січ-2010, 21:13 | Сообщение # 136
Генерал-лейтенант
Награды: 3
Статус: Offline
Ну наприклад люди обєднаються, і шо далі, заставлять президента бути хорошим? Чи люди силою поміняють президента? На такого самого або ще хуже.
Гармонія в суспільстві можлива тільки тоді коли буде все природньо, як в бджолиній сім"ї чи мурашнику, коли особина займається тим для чого народилася, хтось охороня, хтось мед носить, хтось матку траха.
У людей це складніше, бо до смерті можить незнать для чого народилась і де її покликання.

SPICILISTДата: П'ятниця, 01-Січ-2010, 22:31 | Сообщение # 137
Майор
Награды: 2
to модератор:
Предлагаю переименовать тему "Кого обиремо президентом?" в "Кого оберемо П&ЗДИДЕНТОМ?"

Додано (01-Січ-2010, 21:31)
---------------------------------------------

Quote (tolik286)
Ну наприклад люди обєднаються, і шо далі, заставлять президента бути хорошим? Чи люди силою поміняють президента? На такого самого або ще хуже.
Гармонія в суспільстві можлива тільки тоді коли буде все природньо, як в бджолиній сім"ї чи мурашнику, коли особина займається тим для чого народилася, хтось охороня, хтось мед носить, хтось матку траха.
У людей це складніше, бо до смерті можить незнать для чого народилась і де її покликання.

А теперь представь себе,что у пчел,которые целый год носили мёд,в один миг забрали и ЕГО,и вощину,куда ЕГО ложить.Тода что???!!!

P.S.
Ты знаеш,иногда я и сам себе задаю этот вопрос:"А зачем мне это надо?!""Зачем мне нужны чужие проблемы?Зачем мне нужно отстаивать чью-то точку зрения,если мне и без того нормально живется?"
И тут я понимаю, что я просто жить не могу без этой страны,именуемой "РОДИНА",и мне НЕ ВСЕ РАВНО,что будет с нею и через 20,и через 100 лет после меня!То,что происходит сейчас у нас в стране,да и на Земле в целом,я не в праве назвать НОРМАЛЬНЫМИ ЯВЛЕНИЯМИ В ПРИРОДНОЙ СРЕДЕ!
ЛЮДИ!!!ПРОШУ И УМОЛЯЮ!!!ПРОЧТИТЕ ЭТУ КНИИГУ ОТ НАЧАЛА И ДО КОНЦА!И ВЫ ПОЗНАЕТЕ ИСТИНУ!ИСТИНУ,КОТОРАЯ ГЛОЖИТ СЕРДЦА ЛЮДЕЙ-ВСЕХ ТЕХ,У КОГО ОСТАЛАСЬ ХОТЬ КАПЕЛЬКА ЖИЗНЕННОЙ МУДРОСТИ И ЧЕЛОВЕЧНОСТИ!
Это крик души нашей Земли,изо всех ее ран вырывающийся и просящий нас о помощи!Если никто его не
услышит,то АД уготованный Господом в наказание,ВСЕМ НАМ БУДЕТ!
P.S.S.
Простите великодушно!Оказывается,в Инете книги этой нигде нету!Чуть позже выложу.

Меня не интересует мнение людей,разбирающихся в данном вопросе.Меня инересует мнение людей что-либо сделавших по данному вопросу!

Сообщение отредактировал SPICILIST - П'ятниця, 01-Січ-2010, 23:17

МАГДата: Субота, 02-Січ-2010, 00:30 | Сообщение # 138
Лейтенант
Награды: 0
SPICILIST!
А, как зовется эта книга?

РК-86Дата: Субота, 02-Січ-2010, 12:22 | Сообщение # 139
Генераліссімус
Quote (МАГ)
Ты знаеш,иногда я и сам себе задаю этот вопрос:"А зачем мне это надо?!""Зачем мне нужны чужие проблемы?Зачем мне нужно отстаивать чью-то точку зрения,если мне и без того нормально живется?"

Моя хата скраю...

Додано (02-Січ-2010, 11:22)
Проти виборчої комісії. умови виборів ставлять нас в неоднозначну позу.
Як в меню: "Жрите то, что дают".

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

SPICILISTДата: Субота, 02-Січ-2010, 14:35 | Сообщение # 140
Майор
Quote (РК-86)
Моя хата скраю...

Дмитрович,давайте будем называть вещи своими именами!И читать все до конца,а не выворачивать куски фраз в свою пользу!

Додано (02-Січ-2010, 13:35)

Quote (МАГ)
А, как зовется эта книга?

Я обещал выложить,и я это сделаю.Через пару дней,еще не готова.

Меня не интересует мнение людей,разбирающихся в данном вопросе.Меня инересует мнение людей что-либо сделавших по данному вопросу!

Сообщение отредактировал SPICILIST - Субота, 02-Січ-2010, 14:38

РК-86Дата: Субота, 02-Січ-2010, 17:53 | Сообщение # 141
Генераліссімус
SPICILIST, Вирвав з контексту, вибачте. Хоча трохи і правда.

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

YanushevichДата: Субота, 02-Січ-2010, 18:47 | Сообщение # 142
Генерал-полковник
Награды: 5
Quote (tolik286)
Я голосую за Тягнибока!

Я бы тоже голосовал за Тягнибока. Но... в жизни бывает так, что сначала надо пропустить другой поезд, чтобы тот, который ты ожидаешь, смог прийти. А не пропустишь этот не нужный тебе поезд, не придет потом и тот, что нужен.

Додано (02-Січ-2010, 17:47)
Тягнибок еще немного не обтесался в смысле политкорректности, необходимой для лидера крупной страны, ориентированной на Запад. (Меня самого тошнит от этой политкорректности, но правила игры необходимо соблюдать.)

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

Сообщение отредактировал Yanushevich - Субота, 02-Січ-2010, 18:48

SPICILISTДата: Неділля, 03-Січ-2010, 14:07 | Сообщение # 143
Майор
Quote (Yanushevich)
Я бы тоже голосовал за Тягнибока. Но... в жизни бывает так, что сначала надо пропустить другой поезд, чтобы тот, который ты ожидаешь, смог прийти. А не пропустишь этот не нужный тебе поезд, не придет потом и тот, что нужен.

"Думай не головой,а руками... Обстоятельства требуют вновь..."

Додано (03-Січ-2010, 10:57)

Quote (РК-86)
умови виборів ставлять нас в неоднозначну позу.

Скорее,я бы сказал,в однозначную...

Додано (03-Січ-2010, 11:04)
Г-н Yanushevich!
Вы так и не ответили на мой вопрос.Или же Вы меня игнорируете?..

Додано (03-Січ-2010, 13:07)
Все же в интернете есть эта книга-видимо раньше я плохо искал.
Вот:
http://prs-rover.narod.ru/biblitek/Fominsky.html
Читайте!Думайте!Делайте!
И пусть вас не смущает название книги.Я не ошибся.Это то,что нужно знать ВСЕМ НАМ.

Сообщение отредактировал SPICILIST - Неділля, 03-Січ-2010, 14:17

YanushevichДата: Неділля, 03-Січ-2010, 14:46 | Сообщение # 144
Генерал-полковник
Quote (SPICILIST)
Нескромный вопрос...Кто Вы,что Вы,где живете,чем занимаетесь..?

Шановний пане SPICILIST, питання дійсно нескромне. Наберіть моє прізвище у Гуглі, там багато чого можна дізнатися.

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

tolik286Дата: Неділля, 03-Січ-2010, 20:02 | Сообщение # 145
Генерал-лейтенант
Quote (SPICILIST)
Читайте!Думайте!Делайте!

Схожа тема обговорювалась тут
А в цій темі обкашлюєм діла майбутніх президентів.

МасяняДата: Вівторок, 05-Січ-2010, 19:13 | Сообщение # 146
Полковник
Награды: 1
http://www.unian.net/ukr/news/news-354097.html
В існуванні такого документу немає нічого дивного, адже за узгодженими діями команд Ющенка і Януковича в процесі виборчої кампанії вже давно спостерігає вся країна.
Зокрема, підписання Президентом ініційованого ПР закону про псевдопідвищення соцстандартів, спільні дії щодо розірвання співробітництва України із МВФ та іншими міжнародними фінансовими установами, узгоджена протидія урядовій політиці щодо боротьби із грипом, зокрема, відмова регіоналів долати президентське вето на виділення 1 млрд. гривень, а також оскаженіла в один голос критика уряду й водночас повна її відсутність у бік одне одного – лише найбільш яскраві приклади, що такий союз створений і успішно функціонує.

Визначальною метою та ключовим об’єднуючим фактором такого альянсу двох колись непримиренних ворогів є спільна боротьба проти Юлії Тимошенко, недопущення її перемоги на президентських виборах та формування спільної влади після них.
Якщо раніше подібні спільні документи (Універсал національної єдності чи Меморандум про порозуміння) Ющенко і Янукович підписували публічно, не ховаючись, то цього разу, аби не дратувати свого виборця, який категорично проти подібного альянсу, домовленості зафіксували підкилимово. Розрахунок був на те, що громадськість про них не дізнається. Але не так сталося, як гадалося.
Те, про що всі тільки здогадувалися, виявляється, записано чорним по білому: під нібито благовидним приводом "відновлення національного примирення" обидва Віктори зобов'язалися одне перед одним уникати взаємної критики - ми її дійсно не чуємо, створити спільну коаліцію в парламенті після виборів, яка призначить Ющенка прем'єр-міністром - ось звідки розмови про нового "справжнього українського главу уряду", а також залишити на своїх посадах найбільш відданих Президенту чиновників, серед яких чинні міністри, губернатори, працівники його Секретаріату, навіть главу СБУ - ось чому вони наввипередки зараз розпинаються у критиці Тимошенко, доводячи свою відданість.
Втім, українці прекрасно знають ціну таким домовленостям - жоден підписаний документ між цими двома особами ніколи остаточно не виконувався. Ющенко і Янукович самі це розуміють, але тваринний страх перед Тимошенко всеодно змусив піти їх на такий крок. Обидва Віктори дійшли висновку, що, без взаємної допомоги одному утриматися при владі, а іншому – її здобути, не вдасться.
У запалі «останнього, але рішучого бою» із Тимошенко нинішній гарант Конституції знову цинічно здає Україну Януковичу. Найгірше, що тепер – назавжди. Вражений комплексом «меншовартості», він нині цілком свідомо плазує перед колишнім супротивників у надії залишитися на політичній сцені. Ющенко не бореться за пост Президента. Його єдина мета – крісло прем’єра. Така в нього наразі «дорожня карта». І тому буде зовсім не дивно, якщо перед другим туром виборів він звернеться до українців, щоб вони проголосували за Януковича, заради чергового «єднання нації»...
Янукович у свою чергу в боротьбі проти Тимошенко не гребує послугами свого запеклого опонента. Власне, така позиція Ющенка є цілком логічним завершенням його президентства, оскільки до політичного об’єднання з Януковичем він уперто йшов протягом усієї каденції на посту глави держави.
Янукович і Ющенко потрібні один одному й немає нічого поганого, що політики домовляються, але жодним чином цього не можна робити таємно, не можна воювати спільно проти уряду руйнуючи країну.

Обираємо серцем!!!!

SPICILISTДата: Вівторок, 05-Січ-2010, 22:06 | Сообщение # 147
Майор
Quote (tolik286)
Схожа тема обговорювалась тут

Я ж просил ВНИМАТЕЛЬНО ПРОЧИТАТЬ,ОСОБЕННО ПОЛИТИЧЕСКИЙ АСПЕКТ ПРОБЛЕМЫ,а не ПОСМОТРЕТЬ НА ОБЛОЖКУ!

Додано (05-Січ-2010, 20:59)

Quote (Масяня)
Тимошенко наш Президент!

МАРАЗМ! ЖИДОВ И ЖИДОВОК НЕЛЬЗЯ ДОПУСКАТЬ К РУКОВОДСТВУ СТРАНЫ!
Если только вы не хотите ее развалить...

Додано (05-Січ-2010, 21:06)
Выборы-2010 должны пройти под лозунгом "Евреям-Израиль!"
Пусть там и воруют друг у друга!

Сообщение отредактировал SPICILIST - Вівторок, 05-Січ-2010, 21:51

МасяняДата: Вівторок, 05-Січ-2010, 23:37 | Сообщение # 148
Полковник
Награды: 1
SPICILIST, Маразм це те, що пишете ви. Повний кирдик wacko

Обираємо серцем!!!!

SPICILISTДата: Середа, 06-Січ-2010, 10:20 | Сообщение # 149
Майор
Масяня,
Quote (Масяня)
Маразм це те, що пишете ви.

Вам простительно...
На большее Вы не способны,кроме как делать бездумное copy/paste...

БабайДата: Середа, 06-Січ-2010, 11:06 | Сообщение # 150
Генераліссімус
Пані Масяня, - "Блажен кто верует" ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Кого обиремо президентом? (Web-голосування Лохвиччини)
Сторінка 10 з 25«12891011122425»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016