ЛохвицяСереда, 28-Чер-2017, 08:21
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 6123456»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Работа Парламента (ваше мнение)
Работа Парламента
КотькаДата: П'ятниця, 18-Вер-2009, 11:57 | Сообщение # 1
Майор
Награды: 0
Статус: Offline
У меня возник такой вопрос. Почему когда обычный человек приходит позже или уходит раньше с работы ему зарплату урезают потому что не отработал. А когда депутаты блокируют с самого утра требуну и уходят через час два. Они все равно получают свою я хочу сказать даже не маленькую зарплату, без каких либо выговоров и так далее что практикуется везде при нарушении рабочего порядка. Конечно этот вопрос нужно лично им задавать. Просто интересно знать, это только я не понимаю этой системы или же оно действительно не правильно????

NULLA LEX SATIS COMMODA OMNIBUS EST

YanushevichДата: П'ятниця, 18-Вер-2009, 13:33 | Сообщение # 2
Генерал-полковник
Награды: 5
Quote (Котька)
А когда депутаты блокируют с самого утра требуну и уходят через час два.

Не надо сравнивать простого смертного с народным избранником. Депутат, если он и покинул заседание через час - два, продолжает работать, его мозг интенсивно трудится, он разрабатывает новые идеи и концепции по улучшению благосостояния ТЕХ, КОТОРЫЕ ЕГО ВЫБРАЛИ.

А еще, дорогой Котька, потому что на Украине анархическая демократия. А еще - потому что Украина в своей истории не прошла через эпоху рыцарства, эпоху Возрождения, век Просвещения и многое другое. Т.е. не является наследницей греко-римской цивилизации, предполагающей уважение к человеческой личности и внутреннюю дисциплину самой личности.

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

КотькаДата: П'ятниця, 18-Вер-2009, 13:50 | Сообщение # 3
Майор
Тоесть вы хотите сказать что другой человек который работает не в Парламенте о своей работе не думает и не генерирует новые идеи когда уходит раньше или приходит позже?? Но ведь работа проводится на рабочем месте, если не на рабочем месте..то это называется командировка! Но всем платят деньги за то что человек на рабочем месте работает!

Сообщение отредактировал Котька - П'ятниця, 18-Вер-2009, 14:19

БабайДата: П'ятниця, 18-Вер-2009, 13:57 | Сообщение # 4
Генераліссімус
Quote (Yanushevich)
Украина в своей истории не прошла через эпоху рыцарства, эпоху Возрождения, век Просвещения и многое другое.

В нас було козацтво ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

YanushevichДата: П'ятниця, 18-Вер-2009, 14:50 | Сообщение # 5
Генерал-полковник
Quote (Бабай)
В нас було козацтво ...

Не катит. Архаическая форма организации общества, сродни чеченской или вообще северокавказской "военной демократии" без собственной аристократии. Не способствовала развитию свободной личности, общества. Ориентировалась на азиатские формы, само название козак/казак (и казах!) - тюркского происхождения, означает примерно "свободно шатающийся". Ну вот и пошатались. На обочине истории.

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

БабайДата: П'ятниця, 18-Вер-2009, 15:33 | Сообщение # 6
Генераліссімус
А в лицарстві все було так романтично й чесно ?
І хрестові походи лицарів за "гробом господнім" ?
І це сприяло розвитку особитості ?
Грабіжницькі війни з сарацинами це приклад честі ?
Не смішіть, будь ласка .

цитата из фильма.

YanushevichДата: П'ятниця, 18-Вер-2009, 15:55 | Сообщение # 7
Генерал-полковник
Quote (Бабай)
І це сприяло розвитку особитості ?

Да, способствовало. На том этапе. Бердяев о русских: "В нашей истории отсутствовало рыцарское начало, и это было неблагоприятно для развития и для выработки личности".

А еще в другом месте он пишет, что рыцарство способствовало развитию мужского начала в нации. Тоже дефицит у восточно-православных славян.

БабайДата: П'ятниця, 18-Вер-2009, 16:25 | Сообщение # 8
Генераліссімус
В ті самі часи набільший розвиток отримала і "свята інквізиція" .
По Вашому виходить, що жінок тоді спалювли, бо Їм не вистачало жіночого тепла ?

Quote (Yanushevich)
"В нашей истории отсутствовало рыцарское начало, и это было неблагоприятно для развития и для выработки личности".

Це романтики пишуть про лицарське благородство, вірність, та чесність.
Існує багато історичних доказів того, що лицарі поводилися гірше звірів, особливо з переможеними.
Катування полонених, гвалтування жінок, вбивства дітей.
Спробуйте прочитати на цю тему не лише художню літературу ...
А те, що називали благородством - звичайна пихатість одного перед одним.
Я б не став так сліпо довіряти пану Бердяєву. Варто було б вивчити це питання глибше З РІЗНИХ СТОРІН і лише потім робити висновки.

цитата из фильма.

grigori37Дата: П'ятниця, 18-Вер-2009, 19:28 | Сообщение # 9
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Шановне панство, перестаньте ритися в історії. Приближайте свої роздуми до реальності. Намагайтеся визначати сучасні соціальні проблеми, глибше проникайте в їх середину і робіть обгрунтовані висновки про майбутнє. Майбутнє виростає із сучасного, а не із минулого.
Ми з Дядьком уже давно прийшли до висновку, що козаки п*яниці і рекетири. А Бердяєв все рився в історії європи не хотів торкатися Америки, бо там все було по іншому.

Додано (18-Вер-2009, 18:28)
---------------------------------------------
А Ви, Котька, перестаньте задавати дурацькі питання. Хіба Ви не знаєте відповіді на них? Ума і совісті в блокуючих
депутатів немає, таких вибрали. І що з ними робити усі знають, тільки бояться, не припекло.

Radcenko

БабайДата: П'ятниця, 18-Вер-2009, 19:57 | Сообщение # 10
Генераліссімус
Quote (grigori37)
що з ними робити усі знають, тільки бояться, не припекло.

В них недоорканість. Вони цього й перлися в депутати.
Щоб в них все було, і їм за це нічого не було.
А суди: - чи є в наших судах судді, яких нема за що судити ?
Це ж одного поля ягоди !

цитата из фильма.

КотькаДата: Субота, 19-Вер-2009, 11:44 | Сообщение # 11
Майор
grigori37, это форум, вот я и решила задать вопрос на обсуждение. В надежде того...что может все таки я чего то в этой системе не понимаю. Я не считаю что это дурацкий вопрос. Как каждый здесь хочу получить ответы, если это возможно.

БабайДата: Неділля, 20-Вер-2009, 11:29 | Сообщение # 12
Генераліссімус
Quote (grigori37)
Ми з Дядьком уже давно прийшли до висновку, що козаки п*яниці і рекетири.

Дуже категоричні й несправедливі слова Ваші.
Козаки, як відомо, дуже часто були найманцями в європейських країнах, і не тільки.
Хотів би я побачити головнокомандуючого армією, який у військо набирає п"яниць та рекетирів ...
Щось Ви, пане grigori37, десь не все зрозуміли. Я не говорю, що козаки були святими,- гульнуть вони вміли.
Але й вояки були добрі. Який п"яниця міг засвоїти бойовий гопак ? А в яку п"яну голову могла прийти думка про підводний човен ? Адже саме козаки це перші застосували на практиці ! Цікаво, а Ви ніколи не пробували добряче випивши поскакати верхи на коні ? Та ще й рубати при цьому шаблюкою чи й двома ? Та покажіть мені п"яницю, який виживе в поєдинку з професійним вояком ?
Так що, пане grigori37, висновок, до якого Ви прийшли з Дядьком, м"яко кажучи - не відповідає дійсності .

цитата из фильма.

YanushevichДата: Неділля, 20-Вер-2009, 12:04 | Сообщение # 13
Генерал-полковник
Запорожцы пишут письмо турецкому султану:

http://brianakira.files.wordpress.com/2008....181.jpg

" Ти – шайтан турецький, проклятого чорта брат i товариш і самого Люципера секретар! Який ти в чорта лицар коли голою сракою їжака не вб’єш? Чорт висирає а твоє вiйсько пожирає. Не будеш ти, сукин ти сину, синiв християнських пiд собою мати, твого вiйска ми не боїмося, землею i водою будем битися з тобою, распройоб твою мать.

Вавілонський ти кухар, Македонський колесник..." и т.д.

grigori37Дата: Неділля, 20-Вер-2009, 13:28 | Сообщение # 14
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Шановний пане Бабаб, ось попереду пост пана Янушевича, скажіть мені , будь ласка, хто, як не бандити, міг написати такого листа султанові? Розумні люди навіть в п*яному стані такого не напишуть.
Розбійники вони (козаки). Крім розбою нічого не знали і корисної роботи не виконували. Такі були наші минулі умови життя. Забув назву книги, автор Чайковський, там описано як козаки грабували своїх.
Я б не хотів щоб козаччина до нас поверталася.

Radcenko

БабайДата: Неділля, 20-Вер-2009, 14:06 | Сообщение # 15
Генераліссімус
От бачите, звідкіля темний п"яниця, знає про існування Вавілону та Македонії ?
Сучасні п"яниці й слів таких не чули ...
А турки, - вони немало лиха натворили по Україні. І великої любові до них і бути не могло. Раби, невільниці, наложниці, яничари, то все наші люди, забрані в полон. Були й походи, щоб визволити полонених. Та й братання - давній звичай козаків, і повага до батьків, і шана до старших.

Quote (grigori37)
Забув назву книги, автор Чайковський, там описано як козаки грабували своїх.

А той Чайковський буаа не кацап ? Від москалів можна й не такого чекати. Вони понаписують, тільки читай.
Я ще як в школу ходив, пам"ятаю книжку "Історія СРСР" в три пальці завтовшки.
А "Історія України" - як брошурка, тоненька.
Москалям вірити - себе не поважати !

Розповідав француз ...

цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Работа Парламента (ваше мнение)
Сторінка 1 з 6123456»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017