Національність - Сторінка 3 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяНеділля, 11-Гр-2016, 05:10
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 6«123456»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Національність (графа в паспорті "Національність")
Національність
Відновлення в паспорті громадянина України графи "Національність".
ObersДата: Неділля, 03-Тр-2009, 02:26 | Сообщение # 31
Генераліссімус
Награды: 10
Статус: Offline
Про різницю запитайте в Грігорія, саме він пищить про це, то нехай товкмачить. А мене, шановний Бабай, Вам спіймати занадто важко буде. Бо як казав Григорій Савович- світ ловив мене, та не спіймав. А Ви прімітівнічаєте захоплено.

Будете дурниці писати- я перейду на таку саму мову. Не будете розумом користуватись-я вам його залишки кислотою витравлю. Та й будете взагалі без мізків, як множество нєдоразвітоє. Общєчєловєтчєство типа. Не змушуйте.

Сообщение отредактировал Obers - Неділля, 03-Тр-2009, 09:20

БабайДата: Неділля, 03-Тр-2009, 11:56 | Сообщение # 32
Генераліссімус
Награды: 5
Пане Obers, не збираюся я нікого ловити. Я просто намагаюся зрозуміти Вашу позицію.
Я, наприклад, досить спокійно відношуся до людей різної віри (якщо в них немає фанатизму)
абсолютно спокійно до людей різнх національностей (якщо в них немає зверхнього ставлення
до інших національностей). Тому мені цікаве спілкування з різними людьми.
І вже досить багато разів доводилося переконуватися :"Що занадто - то не здраво!"
Це відносться і до націоналізму, і до віри , і практично до всього в нашому житті.

Quote (Obers)
Будете дурниці писати- я перейду на таку саму мову. Не будете розумом користуватись-я вам його залишки кислотою витравлю.

А от погрози,- не до лиця людині, яка вважає що вміє думати самостійно. Це з лексикону фанатиків, які не можуть пояснити (аргументувати) свою позицію. Бо вони сліпо вірять в свою правоту. І навіть не уявляють собі, що погляди в людей можуть відрізнятися від їхніх (бо правильні тільки в них, а в інших - помилкові)

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ObersДата: Неділля, 03-Тр-2009, 15:17 | Сообщение # 33
Генераліссімус
Прекрасно відношусь до людей 'іншої віри'( не розумію- віра в людей одна як і зневірря), і так само рівно до інших націй. А мета моя ясна, ціль оформлена- Україна для Білих! Іншорасові суб'єкти- гості. Якщо ведуть себе як гості, то навіть якщо небажані я їх буду терпіти, як татарів. Якщо ні то титульна нація: ґазда, і я вимагатиму пристойної поведінки. Тепер про погрози. Вам здалося. Я не йду 'На Вы' як коган Ігорь. Я не попереджую, а роблю.

БабайДата: Неділля, 03-Тр-2009, 15:35 | Сообщение # 34
Генераліссімус
Quote (Obers)
Україна для Білих! Іншорасові суб'єкти- гості. Якщо ведуть себе як гості, то навіть якщо небажані я їх буду терпіти, як татарів. Якщо ні то титульна нація: ґазда, і я вимагатиму пристойної поведінки.

Повторюю посилання пана Yanushevich, Читати тут
Мжливо щось стане зрозуміліше, після прочитання.
Зрозумійте ж Ви нарешті. Ніхто не призиває гостей гидити в нашому домі. Але є національності, в яких вже не перше покоління виросло в Україні. Серед них і болгари, і росіяни, і євреї, і німці, і ті ж смі татари. Їх багато. І тикати їм, що вони інородці негоже, якщо вони живуть тут і поважають наші звичаї й закони.

цитата из фильма.

ObersДата: Неділля, 03-Тр-2009, 19:33 | Сообщение # 35
Генераліссімус
Іншорасові суб'єкти! Німці, Поляки, Болгари, Руські, Білоруси, підпадають під поняття 'фольк-этнос'- субнаціональної кровної родини. Татари- кореневий этнос, який тут жив з старих часів, і має свою історичну відповідальність. Гостями я кличу іншорасових інородців не маючих історичного звязку з нашою землею. Якщо їх поведінка не відповідає ментальності титульного этносу- титульний этнос зобов'язаний гостів витіснити або знищити. В іншому випадку знищено буде саму титульну націю, котра виявилась слабкою. Різька відповідь на агресію- єдино можлива форма самозахисту, звичайний інстинкт самозбереження. На жаль в нашого народу він фактично втрачений, саморуйнація і репродукційна інфантільність дійшли тої межі за якою прірва. Це стосується всієі Білої раси, що насправді жахливо. Тому, повторюю, вузькоетнічний націоналізм дійсно безперспективний. Сучасні виклики вимагають інших стратегій. Тому для мене незрозуміле обгаджування, вкотре кажу, як Великоросів так і Німців( чи, припустимо, Білорусів). Націоналізм лише метод саморозвитку, духовного й фізичного. Але не самозакоханність і самолюбовання.
Плевал я на родство кровное если нет родства духовного!

Сообщение отредактировал Obers - Понеділок, 04-Тр-2009, 09:04

БабайДата: Понеділок, 04-Тр-2009, 12:56 | Сообщение # 36
Генераліссімус
Пане Obers, Ви не читали текст, по моїй зсилкі, в повідомленні № 34.
А потрібно було б ...

цитата из фильма.

ObersДата: Понеділок, 04-Тр-2009, 22:57 | Сообщение # 37
Генераліссімус
Високоповажний пане Бабаю, я дуже уважно, як тільки Ви вказали, зразу ж ще раз перечитав той текст. Так само уважно я прочитав його вперше, по зносці даній п. Янущевич. Я перечитав все від початку до кінця, разом з коментарями.
Щось спільне я знайшов з моїми намаганнями- внутрішня краса і гордість, той самий 'клас' я й намагаюся вкорінити. І навпаки винищити цього підсвідомого хробака меншовартості.
Шукання гіршого в комусь чи кращого в собі, яксь мазохічна необхідність себеприниження ( ми на колінах, нас таврували, ми постраждали.. От бідненькі нащадки Святослава і Гонти!). Ви ж не відчуваєте всьго катастрофізму подібної моралі! От саме тому ЛКН ніколи не відчуватимуть себе в Прибалтиці рівноцінними. Але в Харкові вони королі і джигитують. Може Ви якось інакше сприйняли текст? Так от, мені по барабану разом з там-тамом о чьом поют джигіти. В мене своя пісня, і заспіваємо ми її всі разом. Або ж ніхто ніколи нічого вже більш не заспіває. І це вже буде врозріз моєї та й Вашої волі.

Сообщение отредактировал Obers - Понеділок, 04-Тр-2009, 22:59

БабайДата: Вівторок, 05-Тр-2009, 12:02 | Сообщение # 38
Генераліссімус
Quote (Obers)
внутрішня краса і гордість, той самий 'клас' я й намагаюся вкорінити. І навпаки винищити цього підсвідомого хробака меншовартості.

Пане Obers, Це потрібно прививати з народження . Разом з молоком матері.
Це виховується в людині з пелюшок.

Quote (Obers)
Шукання гіршого в комусь чи кращого в собі, яксь мазохічна необхідність себеприниження ( ми на колінах, нас таврували, ми постраждали.. От бідненькі нащадки Святослава і Гонти!). Ви ж не відчуваєте всьго катастрофізму подібної моралі!

То Ви вважаєте, що цього крім Вас ніхто не розуміє ? Ви помиляєтесь. Це багато хто знає і розуміє.
Змінити психологію людей не так просто. Моісей сорок років водив євреїв по пустелі, поки не вмер останній раб ...

цитата из фильма.

YanushevichДата: Середа, 13-Тр-2009, 12:21 | Сообщение # 39
Генерал-полковник
До питання національності
http://www.maidan.org.ua/static/mai/1241674466.html

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

БабайДата: Середа, 13-Тр-2009, 12:33 | Сообщение # 40
Генераліссімус
Подібно як у Франції чи Німеччині так повинно бути і в Україні, якщо Україна хоче вийти з біди. Балтійські народи вже це уводять у життя. В Україні потрібно увести закон, що кандидатами в депутати можуть бути лише особи, які володіють українською мовою. У Парламенті можна вживати лише українську мову. Міністри можуть говорити лише українською мовою. Тоді до влади прийдуть справжні громадяни України і будуть працювати для добра українського народу.

Дуже добре сказано.

цитата из фильма.

YanushevichДата: Середа, 13-Тр-2009, 13:31 | Сообщение # 41
Генерал-полковник
Quote (Бабай)
Міністри можуть говорити лише українською мовою. Тоді до влади прийдуть справжні громадяни України і будуть працювати для добра українського народу.

Однако последний тезис спорный. В Пятой колонне полно людей, владеющих украинским языком. Даже Н.Витренко балакает по-украински...

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

БабайДата: Середа, 13-Тр-2009, 14:12 | Сообщение # 42
Генераліссімус
Quote (Yanushevich)
В Пятой колонне полно людей, владеющих украинским языком. Даже Н.Витренко балакает по-украински...

От і чудово, врахуються і погляди п"ятої колони.
На одній мові краще домовлятися, і легше порозумітися.

цитата из фильма.

РК-86Дата: Неділля, 06-Вер-2009, 21:37 | Сообщение # 43
Генераліссімус
Награды: 3
Quote (Bad)
Національність — національна ідентичність, належність особи до певної нації (або іншої етнічної групи (спільності)) яка визначається як відмінними особливостями етнічної групи (мова, звичаї і традиції, культура, фізіологічні риси (належність до певного типу) тощо), яких дотримується особа, так і особистим почуттям належності до етнічної спільності - почуттям національної ідентичності. У деяких країнах (державах тощо) національність фіксується у документах, що посвідчують особу і найчастіше національність новонародженої дитини визначається національністю батьків.
Національність (англ. ethnic group) необхідно відрізняти від громадянства (англ. citizenship) та підданства (англ. nationality), що є правовими відносинами між людиною та державою.

Якою правовою нормою Ви визначите запис у 5-й графі - "ЛЮДИНА"?
От кому записувати, а кому і зась - зовсім інший "компот".

Додано (06-Вер-2009, 20:37)
---------------------------------------------
Ну і наварганили на всих сторінках... Мова у Вас, шановні, пішла в бік гордині, а не гордості за власний етнос. Спочатку треба зробити спробу навчатися, прислуховутись, розуміти, і, в кінці кінців, спробувати відчути себе не homo erektus, а людиною. Бо проблем ми вже натворили досить, або може і більше ніж досить. А національність буде запхана... , ну знаєте куди. Всі види тварин, незалежно від КЛАСИФІКАТОРІВ, турбуються про прийдешні покоління. А ЯК У НАС?

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

БабайДата: Понеділок, 07-Вер-2009, 10:46 | Сообщение # 44
Генераліссімус
Quote (РК-86)
Всі види тварин, незалежно від КЛАСИФІКАТОРІВ, турбуються про прийдешні покоління. А ЯК У НАС?

Люди, це мабуть єдиний вид на землі, які знищують собі подібних просто так Без причини.
Ми не навчилися турбуватися про теперішнє, не говорячи про майбутнє.
І це не залежить від національності.

цитата из фильма.

РК-86Дата: Середа, 30-Вер-2009, 00:17 | Сообщение # 45
Генераліссімус
Награды: 3
Quote (Obers)
Прекрасно відношусь до людей 'іншої віри'( не розумію- віра в людей одна як і зневірря), і так само рівно до інших націй. А мета моя ясна, ціль оформлена- Україна для Білих! Іншорасові суб'єкти- гості. Якщо ведуть себе як гості, то навіть якщо небажані я їх буду терпіти, як татарів. Якщо ні то титульна нація: ґазда, і я вимагатиму пристойної поведінки. Тепер про погрози. Вам здалося. Я не йду 'На Вы' як коган Ігорь. Я не попереджую, а роблю.

Ну а як Ви дослідження зробите відносно власної "білявості"?

Знайду у Вашому генеалогічному древі татар, євреів, ненців, негрів, інші "крові"?

Ви провірялись? І взагалі... Ні. Не провірялись.

Додано (29-Вер-2009, 23:17)
---------------------------------------------

Антисемиты

Зачем мне считаться шпаной и бандитом —
Не лучше ль податься мне в антисемиты:
На их стороне, хоть и нету законов, —
Поддержка и энтузиазм миллионов.

Решил я — и, значит, кому то быть битым,
Но надо ж узнать, кто такие семиты, —
А вдруг это очень приличные люди,
А вдруг из за них мне чего нибудь будет!

Но друг и учитель — алкаш в бакалее —
Сказал, что семиты — простые евреи.
Да это ж такое везение, братцы, —
Теперь я спокоен — чего мне бояться!

Я долго крепился, ведь благоговейно
Всегда относился к Альберту Эйнштейну.
Народ мне простит, но спрошу я невольно:
Куда отнести мне Абрама Линкольна?

Средь них — пострадавший от Сталина Каплер,
Средь них — уважаемый мной Чарли Чаплин,
Мой друг Рабинович и жертвы фашизма,
И даже основоположник марксизма.

Но тот же алкаш мне сказал после дельца,
Что пьют они кровь христианских младенцев;
И как то в пивной мне ребята сказали,
Что очень давно они бога распяли!

Им кровушки надо — они по запарке
Замучили, гады, слона в зоопарке!
Украли, я знаю, они у народа
Весь хлеб урожая минувшего года!

По Курской, Казанской железной дороге
Построили дачи — живут там как боги…
На все я готов — на разбой и насилье, —
Бью я жидов — и спасаю Россию!

В.В. Висоцьский

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Національність (графа в паспорті "Національність")
Сторінка 3 з 6«123456»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016