Національність - Сторінка 2 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяП'ятниця, 09-Гр-2016, 20:24
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 6«123456»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Національність (графа в паспорті "Національність")
Національність
Відновлення в паспорті громадянина України графи "Національність".
BadДата: Середа, 29-Кв-2009, 18:31 | Сообщение # 16
Полковник
Награды: 1
Статус: Offline
Quote (Бабай)
В нас нацональність пишуть по батькові, а в євреїв по матері ...
а куди пишуть, і чим це регламентується...

Делать то, что доставляет удовольствие, - значит быть свободным.

grigori37Дата: Середа, 29-Кв-2009, 19:00 | Сообщение # 17
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Було запитання:"А закрытый национализм?" Закритий означає не виявлений. Думаю, що в якійсь мірі таким боліють усі учасники нашого форуму.

Radcenko

YanushevichДата: Середа, 29-Кв-2009, 19:02 | Сообщение # 18
Генерал-полковник
Награды: 5
Quote (Бабай)
А зараз ніхто навіть не знає, як виглядав Числобог...

Так из камня надо было ваять, как в Древней Греции, а не из соломы с глиной. Тогда бы и Числобог в разных музеях мира сейчас стоял... Кстати, в Др.Греции - это Кронос. Вот, как он выглядел:
http://www.tetis.ru/?p=regs_art&id=219

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

БабайДата: Середа, 29-Кв-2009, 19:57 | Сообщение # 19
Генераліссімус
Quote (Yanushevich)
Кстати, в Др.Греции - это Кронос. Вот, как он выглядел:

То їхній, а наш ?

Quote (Yanushevich)
Так из камня надо было ваять, как в Древней Греции, а не из соломы с глиной. Тогда бы и Числобог в разных музеях мира сейчас стоял...

Робили тоді з дерева, найбільш доступного в наших краях матеріалу, робили й з камня, та прийшла нова віра,і нові порядки. Старих Богів обізвали бісами, демонами, ідолами, і всі пам"ятники знищували. На Київщині топили в Дніпрі.
Говорять, що дерев"яна статуя Перуна випливла в районі теперішнього метро Видубичі. Бо люди бігли берегом по течії Дніпра й просили : "Перуне, видибай" . Це так, одна з маленьких місцевих легенд.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ObersДата: Середа, 29-Кв-2009, 21:00 | Сообщение # 20
Генераліссімус
Награды: 10
grigori37, мою скромну особу Ви очевидно не відносите до 'учасників форуму'. Бо я 'болію', якщо коректно так казати, найбільш 'відкритою' формою Націоналізму, крайньо-аґресивною в проявах і симптоматиці. Такій формі яка не піддається лікуванню, зате легко й невимушено передається найрізноманітнішими шляхами, в тому числі й через інтернет. :)

Додано (29-Кв-2009, 20:00)
---------------------------------------------
Бо я насправді болію, й не соромлюсь зізнатись. Болію душею, мені страшенно болить серце за мій Рід, мою Расу, які поволі вмирають, з усих сил і всими можливими засобами борячись за їх життя, за майбутнє наших дітей. Зазначте- не ПРОТИ когось, а за ЩО! А навкруг мене бродять купи справді безнадійно хворих, хворобами назви яким Поцифігізм і Толєрастія. sad

YanushevichДата: Середа, 29-Кв-2009, 21:59 | Сообщение # 21
Генерал-полковник
Quote (Бабай)
Старих Богів обізвали бісами, демонами, ідолами, і всі пам"ятники знищували.

То же самое делали христиане в Древней Греции с изображениями античных богов. Их уничтожали несмотря на их художественную ценность (которая не осозновалась). Но поскольку они были сделаны из камня и в большом количестве, то некоторые скульптуры сохранились до наших времен.

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

ObersДата: Середа, 29-Кв-2009, 22:55 | Сообщение # 22
Генераліссімус
В наших краях з найпрадавніх давен не було заведено привязання до якогось місця - трипільці спалювали городище за якийсь час і переходили на інше, фактично віддаючи дань зродженню й смерті сонця. Так само робили Сколоти, за ними Анти, Готи, Венеди. Народи сонцепоклонники єдиним назавжди усталеним місцем мали лише могили предків. Тому й практично не лишилось кам'яних памятків окрім Кам'яної( Великої, Чортової) Могили, степових баб та капищ в вигляді закритої свастики, які й мали бути орієнтирами сакральних місць. Мудрі пращури( щур- перший з Роду) не мали земне життя важливим, а лише передвістям життя справжнього, у Вирію. Тому й не знали прив'язку до предметів, чи то будівль, чи то ідолів Богів, які були перед, і зустріч з якими неминуча в скорому житті.

Додано (29-Кв-2009, 21:55)
---------------------------------------------
Ця прагматична фатальність( Раґнарек) робила наших пращурів непереможними за життя і безсмертними по ньому, рівними Богам, яким було достойне й тому також рівне відношення. Це основна причина чому не лишилось кам'яних ідолів, за невеликим виключенням ( тут цікава аналоґія з древніми скандінавами, які з нами одного Роду й маємо одного Пращура. Ті теж лишили по собі мінімум кам'яних памяток з Рунами, чи капищ).

Сообщение отредактировал Obers - Четвер, 30-Кв-2009, 03:55

grigori37Дата: Четвер, 30-Кв-2009, 10:49 | Сообщение # 23
Генерал-лейтенант
Награды: 2
" мою скромну особу Ви очевидно не відносите до 'учасників форуму'"
Ні, не відношу. Ваша риторика нагла, хоч і переповнена патріотичними фразами. Невідомо чого ви хочете, чого домагаєтесь. Мені не імпонують такі герої, у більшості наших людей вони викликають посмішку. Те що у вас болить душа, а може іще щось, за народ, то ваші справи і народу до цього діла немає. Не треба кричати: я націоналіст, краще робимти щось для нації.

Radcenko

БабайДата: Четвер, 30-Кв-2009, 11:04 | Сообщение # 24
Генераліссімус
Quote (Yanushevich)
То же самое делали христиане в Древней Греции с изображениями античных богов. Их уничтожали несмотря на их художественную ценность (которая не осозновалась). Но поскольку они были сделаны из камня и в большом количестве, то некоторые скульптуры сохранились до наших времен.

От тому я й вважаю, що пам"ятники нищити не варто, щоб нащадкам не треба було по зернятку збирати залишки історії.

Quote (Obers)
Тому й практично не лишилось кам'яних памятків окрім Кам'яної( Великої, Чортової) Могили, степових баб та капищ в вигляді закритої свастики, які й мали бути орієнтирами сакральних місць.

Це не повна інформація. Ще лишилися мегаліти, кромлехи, менгіри, долмени та вішапи. Та історики досі сперечаються, до якої культури відносяться ці залишки старовини. Бо розкидані вони не тільки по території нашого материка.

цитата из фильма.

YanushevichДата: Четвер, 30-Кв-2009, 11:28 | Сообщение # 25
Генерал-полковник
Quote (Бабай)
От тому я й вважаю, що пам"ятники нищити не варто, щоб нащадкам не треба було по зернятку збирати залишки історії.

Неужели Вы сравниваете статуи Венеры или Аполлона с ленинскими истуканами, изготовление которых было поставлено на поток? Кроме того, Ленин и другие комм. вожди - реальные серийные убийцы и сатанисты, чего нельзя сказать о греческих богах. Есть разница?

ObersДата: Четвер, 30-Кв-2009, 12:36 | Сообщение # 26
Генераліссімус
Бабай, дякую за уточнення! Але дійсно ті мегалітичні споруди є не лише в кордонах розселення названих народів протославян-германців, навіть здебільшого, тому я обмежився своїм списком.
Взагалі, якщо хто дійсно цікавиться архаїкою, походженням народів, міфологією, археологією, антропологією, взагалі історією як науковою дисципліною та похідними від неї іншими не помянутими цікавостями, відкривайте відповідну тему, я підтримаю з задоволенням.

Сообщение отредактировал Obers - Четвер, 30-Кв-2009, 12:38

БабайДата: Четвер, 30-Кв-2009, 13:11 | Сообщение # 27
Генераліссімус
Quote (Yanushevich)
Ленин и другие комм. вожди - реальные серийные убийцы и сатанисты, чего нельзя сказать о греческих богах. Есть разница?

Різниця є, але є й спільне. Вони всі - історія. Тому повторюю, якщо зараз винищити ці пам"ятники(хоч і серійні) - слідуючі покоління навіть не знатимуть, як ці вампіри виглядали.

цитата из фильма.

YanushevichДата: Четвер, 30-Кв-2009, 14:03 | Сообщение # 28
Генерал-полковник
Quote (Бабай)
Тому повторюю, якщо зараз винищити ці пам"ятники

А это не памятники. Это массовая штамповка без индивидуального подхода (не то что в Древней Греции...).

Quote (Бабай)
слідуючі покоління навіть не знатимуть, як ці вампіри виглядали.

Последующие поколения И ТАК ничего не будут знать, ибо им не надо будет знать что-либо вообще. Сохраненные изваяния вампиров никого не удержат оттого, чтобы опять избрать себе в правители очередного вампира (в новой стилистике). Вы же обожаете афоризмы. Так вот повторяю еще раз:

Единственный урок истории заключается в том, что из нее не извлекают никаких уроков.

В то же время изваяния сатанистов загрязняют всеобщую ауру и приводят к тому, что у людей в головах винегрет.

ObersДата: Четвер, 30-Кв-2009, 15:00 | Сообщение # 29
Генераліссімус
Quote (grigori37)
Відкритий націоналізм в сучасних умовах, не має перспективи. Це зрада проти власнеого народу.

А от "закритий" то справжнє геройство і перспектива. Звісно мовчати й не діяти не складно і за це нічого не буде. Мати свою мету і відкрито заявляти її - злочин і зрада? Це мені Ваша мишина риторика не зрозуміла, і все тут. Можете вірити, можете ні( мене це не обходить, взагалі ), я хоч і не швидко, й не видко, але роблю свою, хай не велику, але справу в рельному житті, зрозуміло Ви її не бачите, а мене не чуєте. Тут свою мету як більш можливо гучно заявляю і вже бачу, що мене чують ті до кого, власне, й звертаюсь. Зрозуміло, що не до Вас, особисто до Вас в мене все.

Сообщение отредактировал Obers - Четвер, 30-Кв-2009, 15:24

БабайДата: Субота, 02-Тр-2009, 17:19 | Сообщение # 30
Генераліссімус
Quote (Yanushevich)
Единственный урок истории заключается в том, что из нее не извлекают никаких уроков.

А дарма. Тому й наступаємо на ті ж граблі знову і знову.
Поки не зрозуміємо, що історію треба знати.

Quote (Obers)
А от "закритий" то справжнє геройство і перспектива.

Пане Obers, поясіть будь ласка, різницю.
Чим саме відкритий націоналізм відрізняється від закритого ? На вашу думку ?
І чому такі перепади ? Пост № 20:
Quote (Obers)
Бо я 'болію', якщо коректно так казати, найбільш 'відкритою' формою Націоналізму, крайньо-аґресивною в проявах і симптоматиці.

Пост № 29:
Quote (Obers)
А от "закритий" то справжнє геройство і перспектива.

цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Національність (графа в паспорті "Національність")
Сторінка 2 з 6«123456»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016