ЛохвицяП'ятниця, 24-Лис-2017, 08:52
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 6123456»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Національність (графа в паспорті "Національність")
Національність
Відновлення в паспорті громадянина України графи "Національність".
BadДата: Субота, 25-Кв-2009, 06:15 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 193
Награды: 1
Репутация: 4
Статус: Offline
Національність — національна ідентичність, належність особи до певної нації (або іншої етнічної групи (спільності)) яка визначається як відмінними особливостями етнічної групи (мова, звичаї і традиції, культура, фізіологічні риси (належність до певного типу) тощо), яких дотримується особа, так і особистим почуттям належності до етнічної спільності - почуттям національної ідентичності. У деяких країнах (державах тощо) національність фіксується у документах, що посвідчують особу і найчастіше національність новонародженої дитини визначається національністю батьків.

Національність (англ. ethnic group) необхідно відрізняти від громадянства (англ. citizenship) та підданства (англ. nationality), що є правовими відносинами між людиною та державою.


Делать то, что доставляет удовольствие, - значит быть свободным.
 
tolik286Дата: Субота, 25-Кв-2009, 21:40 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 648
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
Представникам деякої етнічної групи набридло "шифруватись", от і вилучили з паспотру цю графу.
 
ObersДата: Субота, 25-Кв-2009, 22:48 | Сообщение # 3
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Не потрібно "шифруватись" , а цуратись своєї крові найбільший гріх. Якщо стидаєшся своєї нації значить ти "ущербный по сути" ( за москальщину перепрошую smile ) і з такою людиною я спілкуватись не хочу- я її просто зневажаю. Національна гордість красить людину і характеризує її свідомість( пробачте за густе вживання слова). Соромляться своєї крові, не зважаючи яка вона, занепаденці, уроди, ублюдки! Зневажаю їх.

Додано (25-Кв-2009, 21:48)

--------------------------------------
Даёшь в паспорт 5- ую графу! ! !
Сообщение отредактировал Obers - Неділля, 26-Кв-2009, 09:46
 
БабайДата: Неділля, 26-Кв-2009, 19:25 | Сообщение # 4
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (tolik286)
Представникам деякої етнічної групи набридло "шифруватись", от і вилучили з паспотру цю графу.

Та в нас ніби то не прийнято ворогувати з представниками інших національностей, що проживають на території України. Головне, щоб вони самі поважали звичаї і обряди народу, серед якого живуть. Проте, окремі сили спеціально піддають жару, постійно мусолячи це питання. Щоб в разі потреби можна було роздути "чудову пожежу". Досвід в них відносно цього великий. Можна сюди ще добавити й віросповідання. Тут теж постійно підтримується деяка напруженість. І теж, не без допомоги цих самих структур.


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
BadДата: Понеділок, 27-Кв-2009, 11:42 | Сообщение # 5
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 193
Награды: 1
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (Бабай)
інших національностей
А яких національностей?
Щоб не було так, як в тому старому анекдоті:
...Одеса. Один одесит каже другому:
1О - "Ти на Дерибасовську не ходи, а то там євреям морди б'ють"
2О - "Так я ж по паспорту руський..."
1О - "Так вони не по паспорту б'ють, а по морді"
Нація - політично, державно організований народ,
Народ - біологічна єдність, група, поєднана кровними, біологічними зв'язками; все населення держави,
Етнос - стійка сукупність людей, яка належить до певного народу, проживає на території чи в складі іншого народу і зберігає свою культуру, побут, мовні та психологічні особливості
Отже, існують два поняття нації:
1) нація - це держава, яка з етносом не має нічого спільного
2) нація як народ, етнос, який переріс у націю
У першому випадку до нації належать усі, хто є громадянами держави (а не тільки громадяни, які становлять етнічну більшість).
У другому - до неї належать тільки всі споріднені з певним етносом (так, до української нації належать тільки українці, але ніколи - поляки, євреї, німці, навіть якби вони були громадянами України).


Делать то, что доставляет удовольствие, - значит быть свободным.
 
YanushevichДата: Понеділок, 27-Кв-2009, 13:17 | Сообщение # 6
Генерал-полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 1008
Награды: 5
Репутация: 4
Статус: Offline
А почему вообще возникла эта тема записи в паспорте национальности? На/в Украине, кроме крымских татар, нет исторически расселенных на своих территориях этнических групп.

В слово "национальность" внесли путаницу большевики. Nationalite по-франц. означает гражданство. Первоначально, когда большевики занялись строительством государства, предполагалось, что у каждого народа будет свое гражданство. Эта идея была очень быстро оставлена. Но "этническая принадлежность" так и называется до сих пор "национальностью". В украинском языке - из русского (естественно!).

Совершенно непонятно, почему большевики, считавшие себя самыми большими интернационалистами, стали с такой дотошностью фиксировать этническое происхождение даже мельчайших народностей. Напр., вепсов (в Ленинградской обл.) несколько тысяч, и писали - "вепс".

Что касается евреев, то им запись в паспорте то нравилась, то нет. В самом начале советской власти евреям хотелось значиться евреями, потому что они были широко представлены в органах новой власти, которую считали передовой, впоследствии же они переметнулись к этнической мимикрии, когда массово стали записываться русскими (в основном). Наконец, в Перестройку евреи были первыми, которые стали требовать отмены графы национальности (что и справедливо). Однако это создало проблемы в других регионах России. Некоторые народы - татары, башкиры - желали, чтобы у них оставалась такая запись, подтверждающая хоть как-то их этническую идентичность.


Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!
 
BadДата: Понеділок, 27-Кв-2009, 16:21 | Сообщение # 7
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 193
Награды: 1
Репутация: 4
Статус: Offline
13 вересня 2001 року Президент України Л.Д. Кучма підписав Указ за № 836/2001 "Про Державний комітет України у справах національностей та міграції". Цей важливий документ ще раз підтвердив, що Україна послідовно продовжує курс на гармонізацію міжнаціональних відносин, підтримання атмосфери доброзичливості та консолідації всього українського суспільства, відновлення історичної справедливості щодо народів, депортованих за радянських часів, забезпечення прав біженців, задоволення національно-культурних потреб українців, які проживають за межами держави.

Делать то, что доставляет удовольствие, - значит быть свободным.
 
grigori37Дата: Понеділок, 27-Кв-2009, 18:53 | Сообщение # 8
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
Якщо виходити із географічно-історичної точки зору: Земля по формі геоид, що близько до круга і має цілком визначину площу для проживання людей. Людські суспільства ( общності ) обєднані мовою, релігією та ще чимсь, завжди шукали кращого місця під сонцем змінюючи зайняту територію. Утворилися держави, але кордони їхні були розмитими. Процес створення людських суспільств і держав ніколи не зупинявся зникали народи, мови, релігії, їх місце займали інші, тільки територія, земля придатна для життя, залишалася, відносно, незмінною. За неї і воювали. На теперішньому історичному етапі кількість держав на Замлі хоч і збільшується, але війни за території, вроді, стримуються. Гнати людей із зайнятих ними територій, мість проживання, згідно із теперішніми міжнародними моральними принципами негоже. Убивати за колір шкіри, мову, чи релігію теж застаріло. На чужу мову і релігію впливають фактори високої культури, технологій та іншого, тобто щоб люди сами добровільно примикали до вищої по організації життя культури.
Отже, щоб нам, українцям, зберегти свою ідентичність ( не зовсім розумію це слово) треба бути розумнішими, вихованішими, талановитішими, зтриманішими в очах тих людей що живуть на українсьсій території, а культуру ісповідують іншу. Насильно ж насаджати свій образ життя і мову, то будити ворожнечу. Бути патріотам України це не означає " бей жидов спасай Россию", а ознеачає боротьбу за утвердження справедливості і порядку по відношенню до усіх мешканців території України.
Так я по делетанськи думаю.

Додано (27-Кв-2009, 17:53)
---------------------------------------------
Відкритий націоналізм в сучасних умовах, не має перспективи. Це зрада проти власнеого народу.


Radcenko
 
ObersДата: Вівторок, 28-Кв-2009, 12:13 | Сообщение # 9
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
А закрытый национализм? wink Наверняка кто-то будет удивлен, но я полностю согласен- узкоэтнический национализм пагубен, бесперспективен и смертелен, в частности для Украинцев. Исключительно в осознанном содружестве, максимально тесном взаимодействии в тактиках, целях и методах с другими Европоидными/Белыми нациями/этносами, родственными нам ментально и кровно, мы, вместе, еще сохраняем шанс на выживание. В противном случае через каких-то 100 лет носители цивилизации, ее созидатели, попросту будут растворены( уже сейчас Белых на планете осталось менее 8%). А вместе с нами погибнет и сама цивилизация. Для старушки планеты это безусловно благо, но меня лично, как человека, подобная перспектива угнетает.
Украина моноэтническое государство( напомню это значит, что коренной этнос/титульная нация составляет не менее 70% населения, если быть предельно точным 2/3 населения. Украинцев сейчас 77.8%, вместе с Русскимими ( 17.3% ) нас 95.1%, т.е. подавляющее большинство). Наличие в паспорте графы национальность в данной ситуации обеспечит духовные и иные потребности прежде всего этноменьшинств входящих в состав Украинского народа. И бояться эту пресловутую графу не надо- в конце концов никто ведь не будет требовать справку о генетической экспертизе маркеров крови на предмет этнической принадлежности. Это уже категория национальной гордости, родовой памяти и личной совести.
Сообщение отредактировал Obers - Вівторок, 28-Кв-2009, 17:02
 
БабайДата: Вівторок, 28-Кв-2009, 17:51 | Сообщение # 10
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Буде чи не буде ця графа в паспорті - мало що від того зміниться.
Що в тих паспортах тільки не ліпили, навіть відмічали, що зняв гроші з книжки (був і такий прикол )


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
lenДата: Вівторок, 28-Кв-2009, 20:28 | Сообщение # 11
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 27
Награды: 2
Репутация: 1
Статус: Offline
Бабай умные вещи говориш

Шахтер вперед!Только Шахтер Только победа!!!
 
SanaДата: Середа, 29-Кв-2009, 10:49 | Сообщение # 12
Підполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Питання а національність передається по батьківській лінії якщо батьки різної національності чи як? book

Додано (29-Кв-2009, 09:49)
---------------------------------------------
Питання а національність передається по батьківській лінії якщо батьки різної національності чи як? book

 
YanushevichДата: Середа, 29-Кв-2009, 13:18 | Сообщение # 13
Генерал-полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 1008
Награды: 5
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (Бабай)
Буде чи не буде ця графа в паспорті - мало що від того зміниться.

Вы и про памятник Ленину говорите, что снести его или не снести - мало что изменится. И названия улиц желательно не менять. И еще много чего НЕ делать.

Додано (29-Кв-2009, 12:18)
---------------------------------------------
Немного статистики. Только неясно, как они считали украинцев в России. На основании чего:

"Всего в Российской Федерации, по данным Всероссийской переписи населения 2002 года, проживает 2 942 963 украинцев (из них 76,5% — городское население, 23,5% — сельское).

Наибольшее число украинцев проживает в г.Москве (253600 чел.), Тюменской области (211400 чел.), Московской области (147800 чел.), Краснодарском крае (131800 чел.), Ростовской области (118500 чел.), Приморском крае (94100 чел.), г.Санкт-Петербурге (87100 чел.), Воронежской области (73700 чел.), в Ханты-Мансийском автономном округе (123238 чел.), Ямало-Ненецком автономном округе (66080 чел.), Республике Коми (62115 чел.), Республике Башкортостан (55249 чел.), Республике Саха (Якутия) (34633 чел.), Республике Татарстан (24016 чел.), Республике Карелия (19248 чел.), Удмуртской Республике (11527 чел.)"


Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!
 
БабайДата: Середа, 29-Кв-2009, 15:24 | Сообщение # 14
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (Sana)
Питання а національність передається по батьківській лінії якщо батьки різної національності чи як?

В нас нацональність пишуть по батькові, а в євреїв по матері ...

Quote (Yanushevich)
Вы и про памятник Ленину говорите, что снести его или не снести - мало что изменится. И названия улиц желательно не менять. И еще много чего НЕ делать.

І продовжую вважати, що не варто цього робити. Історію це не змінить. Вона вже відбулася. А якщо вже комусь пам"ятник муляє очі, то варто перемістити його в музей історії, але ні в якому разі не руйнувати.
Свого часу було знесено багато пам"ятників історії і релігії, та так, що й зараз історики не можуть встановити, який вигляд вони мали. А це ж все наша історія ...
Коли хрестили Русь, позносили цілі пантеони, бо "то були неправильні боги" . А зараз ніхто навіть не знає, як виглядав Числобог... Тоді вони теж всим заважали. Розламати й знищити просто. Складніше зберегти для нащадків. Щоб знали, як виглядають комуняцькі вампіри. І не повторювали їхніх помилок.


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
YanushevichДата: Середа, 29-Кв-2009, 18:09 | Сообщение # 15
Генерал-полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 1008
Награды: 5
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (Бабай)
І продовжую вважати, що не варто цього робити. Історію це не змінить.

Историю не изменить, но облик наших городов изменить можно.

Эпидемия подрывов и осквернений памятников Ленину на всем постсоветском пространстве.
"В Казани осквернен памятник Ленину"
http://www.gazeta.ru/news/lenta/2009/04/29/n_1357114.shtml


Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!
 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Національність (графа в паспорті "Національність")
Сторінка 1 з 6123456»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017