Є єдиний вихід - Сторінка 5 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяПонеділок, 05-Гр-2016, 17:34
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 5 з 5«12345
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Є єдиний вихід (Шлях перемоги)
Є єдиний вихід
БелочкинДата: Субота, 12-Вер-2009, 13:14 | Сообщение # 61
Рядовий
Награды: 0
Статус: Offline
Quote (Yanushevich)
Сталин был маньяком власти. Страсть к власти сильнее страсти к деньгам.

Yanushevich - а Вы, случайно, не историк? А вот как разобраться, кто прав? Кто пишет о Сталине, что он был тиран или те, кто пишет что он творил будущее? Наверное ни те ни другие. Если Вам интересно, я могу скинуть ссылку на фильм "Вождь" и на книги Бушкова которые говорят почти обратное, а Вы мне книги на Сталина, где его очень критикуют( но с приведенными доказательствами. Типа высказывания партицев, копии документов..мне это интересно.) " Доверять доверяй, но проверяй" - история - - хитрая штука.

БабайДата: Субота, 12-Вер-2009, 14:31 | Сообщение # 62
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (Yanushevich)
Вообще господину Бабаю можно порекомендовать почитать "Город солнца" Кампанеллы или каких-либо других социалистов-утопистов,

Пане Yanushevich, "Город солнца" Томазо Кампанелли я прочитав ще в шкільні роки, як і "Утопію" Томаса Мора. Якщо буде час і бажання я, можливо, перечитаю ще раз. Я інколи люблю перечитувати книги. З часом вони сприймаються по іншому.

А Сталін - сама по собі досить суперечлива історична постать. Досить важко бути на пікові слави і не поколоти собі дупу. Історію, як відомо, пишуть переможці, а значить обєктивності там бути не може. Тому і погляди на відому історичну особу чи подію можуть відрізнятися радикально. В залежності від того, хто писав, яку точку зору представляє автор. А його сучасники добре пам"ятають, що бажаючі сильної руки, ризикують отримати пенделя від сильної ноги .

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

grigori37Дата: Субота, 12-Вер-2009, 17:11 | Сообщение # 63
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Пане Белочкін! підглянувши Ваше запитання до пана Янушевича, хочу порадити: не довіряйте нікому, навіть своєму здоровому глуздові. Все в світі рухається міняється, чорне стає білим і навпаки. Наприклад визначну історичну фіруру Юлія Цезаря, багаро разів робили деспотом, убивцею, потім героєм, державотворцем, і процес іще не закінчено.

Radcenko

РК-86Дата: Вівторок, 29-Вер-2009, 22:53 | Сообщение # 64
Генераліссімус
Награды: 3
Белочкин, Бабай, grigori37, Yanushevich,

Все зациклились на "истории". А может есть смысл перейти к зоологии с элементами философии. Или к г-ну Дарвину. Или к вопросу о "животном" и "духовном". Или ...

Где выход? Он единый? Социум это такая тварь, поведение которой пытаются предвидеть не одно столетие и тысячелетие.
Разве мало сводов законов от Махапхараты и Рамаяны, Торы, Талмуда, Библиии, Корана? Все правильно написано мудрыми и пророками, но животтное начало как жило, так и процветает...

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

ЛохвицькийДата: Вівторок, 16-Чер-2015, 08:27 | Сообщение # 65
Генерал-майор
Награды: 3
Цікава була тема! І назва актуальна )

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

БабайДата: Середа, 17-Чер-2015, 18:00 | Сообщение # 66
Генераліссімус
Награды: 5
Цитата Лохвицький ()
Цікава була тема! І назва актуальна )

Чому була ? Тема лишилася. А актуальність навіть зросла. Та й час показав. ну не будуть бджоли воювати проти меду. Це проти їхньої природи.
Другий Майдан був спробою народу повернути все в правильне русло. Бджоли не зрозуміли. Що ж це їхні проблеми.
А зараз з"явився ще й учитель. Жорстокий і безжальний - війна. Забрала тисячі життів, ще тисячі зробила інвалідами. А відношення влади до цих людей вже на видноті. І все одно відбувається процес гуртування нації який відрізняє громадське суспільство від сірої маси. Тут прості люди показали себе достойнішими за багатьох чиновників. І якщо нинішні "лідери" продовжать в тому ж напрямі, то бути їм там, де Янукович.(якщо встигнуть).

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Є єдиний вихід (Шлях перемоги)
Сторінка 5 з 5«12345
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016