Є єдиний вихід - Сторінка 4 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяСубота, 03-Гр-2016, 09:49
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 5«12345»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Є єдиний вихід (Шлях перемоги)
Є єдиний вихід
ObersДата: Понеділок, 20-Кв-2009, 15:03 | Сообщение # 46
Генераліссімус
Награды: 10
Статус: Offline
Я задал вопрос- написанное о 'хохлал' это выражение тотальной ненависти к Украинцам? А Вы съезжаете, уважаемый. Давайте о мухах в головах поговорим, только, как вы сами требовали, конструктивно. А так- вы только пенитесь.

БабайДата: Понеділок, 20-Кв-2009, 15:18 | Сообщение # 47
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (Obers)
Давайте о мухах в головах поговорим, только, как вы сами требовали, конструктивно. А так- вы только пенитесь.

У "картавого" теж були мухи в голові. А в результаті що ? Сімдесят років тоталітарного фашистського режиму ?
Скільки раз треба наступити на граблі, щоб зрозуміти, що це шлях в тупик ?
Спробуйте на метр вкоротити держак граблів, може так краще дійде.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ObersДата: Понеділок, 20-Кв-2009, 18:19 | Сообщение # 48
Генераліссімус
Награды: 10
Утопійний комунізм марксизмо-ленінського гатунку називаю хворобою, як рак. Тяжкою, але виліковною. Сама ж соціалістична ідея просто ґеніальна. Диктаура соціуму, підпорядкування державних цілей його потребам. Найвища цінність- народ. Знаряддя праці і земля- власність нації , а не держави. Совєтьська система дійсно мала всі ознаки фашистськото типу державоустрію прикритого великою ідеєю. ержмонополія і піпорядкування народу( соціуму) цілям посиле
ння держави. Соціум лише знаряддя. Це ж типовий, класичний італійський фашизм. Тому й немає СССР- операція кооперція вмерла як синтетична нежиттєздатна форма насильницьтва. / Шановний Бабай, не звинувачуйте мене у власній містифікації. З повагою.

БабайДата: Понеділок, 20-Кв-2009, 19:55 | Сообщение # 49
Генераліссімус
Quote (Obers)
Шановний Бабай, не звинувачуйте мене у власній містифікації.

Я Вас не звинувачую, я намагаюся Вам показати, що таким шляхом, як Ви пропонуєте, вже йшли.
І до чого дійшли - відомо всим.
Тож чи варто його повторювати ?

цитата из фильма.

БелочкинДата: Понеділок, 24-Серп-2009, 23:48 | Сообщение # 50
Рядовий
Награды: 0
Люди. Меня интересует(ну так, для себя), кто-то о Концепции общественной безопасности (КОБ) слышал? Ну, если кто-то что-то знает из такого типа информации, пишите...буду признателен, а то у меня кроме лекций Петрова К.П. (да и то не все) ничего нет!

БабайДата: Середа, 26-Серп-2009, 14:09 | Сообщение # 51
Генераліссімус
Я зустрічав такий фільм (документальний) в інтернеті в режимі онлайн
здається Тут.

цитата из фильма.

grigori37Дата: П'ятниця, 28-Серп-2009, 15:35 | Сообщение # 52
Генерал-лейтенант
Награды: 2
І серед наших людей бувають характери сильні, вольові, вперті. Я знав таких в своїй Кононівці, та зараз хочу розповісти про те, що чув від свого знайомого, Яковенка Петра Івановича, 1928 року народження, учасника другої світової, «сина полку».
Події стосуються Золотоноші, невеликого містечка із інтригуючою назвою, яке, напевне, відоме форумчанам бо відносилося колись до Полтавської області. В ньому на початку ХХ століття жила велика родина Яковенка Терентія Юхимовича. Велика тому, що ще до 1917 року у Терентія із Палажкою вже було 16 дітей. Енергії і розуму доставало, щоб усій цій ватазі давати ладу. На здоров*я ніхто не жалівся. Терентій був кремезним, вага 140 кілограмів, працював швецем, мав свою сапожню майстерню, а згодом і ресторан з «номерами». От же, сім’я не голодувала, а належала до достойних в містечку, вела дружбу із такими ж ремісниками і гендлярами, в тому числі і з євреями. Усе це була, як говорить пан Янушевич, здорова селекція. Люди знали чого хотять і не жаліли сил і часу для досягнення мети.
Та прийшла війна 1914 року, а за нею революція. Терентій встиг продати ресторан, а сапожню майстерню презентував радянській владі, сам же став у ній рядовим швецем. По різному вели себе інші ремісники, деякі єврейські сім’ї , навіть, рішились виїхати до Палестини. Нова влада почала правити, але робити цього не вміла, як і сучасна, пролетарії ще не навчилися, хоча і не були бандитами, злодіями, картьожниками. Такого безпорядку який завівся в майстерні Терентій витримати не міг, розрахувався, взяв патент і став працювати дома. Скоро виконавець приніс йому рахунок, налог на рік 10 тисяч крб. Як законопослушний громадянин пролетарської держави Терентій прийняв налог до оплати, і як людина горда із самоповагою, не звиклий бути в боргах, сплатив всю суму на протязі шести місяців. Виконкому це чим не сподобалося. З метою звинуватити платіжника в зверх урочній праці, прислали виконавця вечором. Той навіть в хату не заходячи, зафіксував світло в вікнах майстра і скоро приніс рахунок іще на 5000 крб. Та селекція людей до якої належав Терентій, звикла «тримати слово». В патенті не було написано, що працювати можна тільки вісім годин. Це збурило швеця, підняло в ньому хвилю негодувань і люті на пролетарську диктатуру.
- Нехай стріляють! Платити не буду! – сказав домашнім, і продовжував працювати.
Було це в середині тридцятих. Часи не кращі. Петро Іванович запам’ятав зовсім незрозумілі для нього слова із листа від дружини знайомого кравця із Палестини: «Краще камни на дороге грызть, чем жить на чужбине». Як це «гризти каміння» до дитини не доходило, але віяло поганим. Тоді Радянська влада уже знала як поводитися з непокірними. Принесли друге повідомлення. Третього не було. Прийшли міліціонери і забрали діда до в’язниці. Просидів він там півроку, може б сидів і довше, або просто помер, та приїхав у відпустку старший син – червоний командир, став клопотати за батька. Добився суду. Дали Терентієві Юхимовичу рік «примусовки» і, з урахуванням того що відсидів, відпустили додому. Більше він вечорами не працював, очі не бачили.

Radcenko

БабайДата: П'ятниця, 28-Серп-2009, 18:52 | Сообщение # 53
Генераліссімус
Цікава історія. Вона й зараз не втратила своєї актуальності.
Нинішні керівники теж не завжди розуміють, що роблять.
Одна з основних функцй держави - це допомогти
своїм громадянам заробити гроші, щоб потім заставити їх сплачувати податки.
В нас же, допомоги від держави не дочекаєшся.
Дуже добре, якщо хоч не заважає.

цитата из фильма.

grigori37Дата: Субота, 29-Серп-2009, 09:34 | Сообщение # 54
Генерал-лейтенант
Шановний пане Бабаю, я зрозумів Вас так, що Вам неподобається як налаштований світ: не справедлливими здаються відношення між людьми в суспільстві, та не чесними є ті загальні прийоми і способи які натворило людство, в тому числі і банківська система. Ну що ж, може воно й так, але іншого світу у людей немає, а разом і все переробити на справедливіше неможливо. Дехто уже пробував - не вихордить, коректувати життя можна тільки спираючись на щось, а щось - це минуле. Думати так як Ви означає вводити свою нервову систему в збуджений стан, він веде до розладу і різних болячок. Краще турбуватися про себе і залишити світ в спокої. тобто змінювати його своїми результатами.

Radcenko

БабайДата: Субота, 29-Серп-2009, 13:27 | Сообщение # 55
Генераліссімус
Quote (grigori37)
Вам неподобається як налаштований світ:

Розумієте, пане grigori37, я вважаю, що в нас має бути свій шлях розвитку нам не гоже копіювати західний стидь життя.
В нас інша ментаьність, інші традиції, інші суспільні та сімейні цінності.
Quote (grigori37)
коректувати життя можна тільки спираючись на щось, а щось - це минуле.

В нас досить багате минуле. Чому ж ми, як тупі двієчники, сліпо копіюєм все західне ?
Це по принципу : чужа жінка - краща, в чужій тарілці добріше.
Та чи так це насправді ?

цитата из фильма.

grigori37Дата: Субота, 29-Серп-2009, 16:48 | Сообщение # 56
Генерал-лейтенант
Не думаю, що українці занадто відрізняються від німців французів або італійців. Якщо і єсть у нас дещо особливе, то його краще було б позбутися, маю на увазі п*янство, матюки, лінь...
На відповідь на запитання "Чому ж ми, як тупі двоюшники, сліпо копіюємо все західне?" треба шувкати в собі. Та ми і не копіюємо захід, тільки говоримо про це.

Radcenko

РК-86Дата: Неділля, 06-Вер-2009, 22:20 | Сообщение # 57
Генераліссімус
Награды: 3
Quote (Бабай)
Quote (РК-86)
Який шлях?
Та пару мільярдів зелених рублів мені і все... А хто дасть гарантію, що я не скурвлюсь?

Якщо таке пропонуєте, то я дам гарантію - скурвитесь. Точно.
Бо не все в гроші впирається.

А що, пробували? Звідки гарантія? tongue

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

БабайДата: Понеділок, 07-Вер-2009, 11:04 | Сообщение # 58
Генераліссімус
Гроші і влада псують людину.
А якщо в людини є тяга до грошей, чи до влади, то й подавно.

цитата из фильма.

БелочкинДата: Субота, 12-Вер-2009, 11:27 | Сообщение # 59
Рядовий
Награды: 0
" Гроші і влада псують людину.
А якщо в людини є тяга до грошей, чи до влади, то й подавно"

Интересно, а кто тогда править будет? Ведь для того, что бы править, как раз нужны золото и власть!( Конечно, это завист от человека. Мне кажеться, большенство, кто прийдет к власти и деньгам - будет развращеться). Какой-то замкнутый круг получаеться. happy

Мне кажеться, из политиков 20-го века на, наименьшее пристрастия к деньгам и власти имели Сталин и Рузвельт ( но всегда есть вероятность, что все было наоборот). Я под "жаждой власти" понимаю не стремление в своей области заменить все элементики на подходящие( Новая метла метет по новому и это верно), а ...ну как бы сказать - наши чиновники и некоторые из царей/королей( пример - Людовик 14) - вот это "жажда власти" .

YanushevichДата: Субота, 12-Вер-2009, 12:30 | Сообщение # 60
Генерал-полковник
Quote (Белочкин)
наименьшее пристрастия к деньгам и власти имели Сталин и Рузвельт

Сталин был маньяком власти. Страсть к власти сильнее страсти к деньгам.

Вообще господину Бабаю можно порекомендовать почитать "Город солнца" Кампанеллы или каких-либо других социалистов-утопистов, мечтавших об идеальном обществе (рае на земле?). Коммунисты нам обещали общество без денег (но с властью?).

Еще на том свете нет ни денег, ни власти.

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Є єдиний вихід (Шлях перемоги)
Сторінка 4 з 5«12345»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016