Є єдиний вихід - Сторінка 3 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяНеділля, 11-Гр-2016, 11:02
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 5«12345»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Є єдиний вихід (Шлях перемоги)
Є єдиний вихід
МАГДата: Субота, 18-Кв-2009, 11:37 | Сообщение # 31
Лейтенант
Награды: 0
Статус: Offline
УВАЖАЕМЫЙ ВЕПР!
ОВЛАДЕЙТЕ ИСКУССТВОМ ПОБЕЖДАТЬ БЕЗ БОРЬБЫ.
ЭТО НАСТОЯЩЕЕ МАСТЕРСТВО.
УСПЕХОВ, В ЭТОМ.

ObersДата: Субота, 18-Кв-2009, 14:00 | Сообщение # 32
Генераліссімус
Награды: 10
Лохвицький, у меня лично к Вам и к кому-то ли нибыло на этом ресурсе или в жизни вопросов нет. Напротив, Я призываю Вас и иных пользователей задавать вопросы мне. Исходя из этого наша потенциальная встреча бесперспективна- лично мне от Вас ничего не надо. Далее, обобщённый ответ на возникшие ремарки- озвученный пример пацифизма всего лишь пример. Я вынужденно пишу данные слова дабы не быть обвинённым в разжигании. А характер, образ мысли и методы осуществления целей в данном формате пусть останутся в иносказательном стиле( привет, меведе smile ) Единственное, на что сконцентрую ваше внимание- осуществлять свои/наши идеи не боюсь и никогда не БОЯЛСЯ. Поэтому обвинять меня в инертности не стоит- это всего лишь объективная защита. / Ату, Оберс'а, ату ! ! !

Додано (18-Кв-2009, 13:00)
---------------------------------------------
Маг, исскуство побеждать без БОРЬБЫ, применимо с честным соперником. Победа в необъявленной битве достижима совокупностью разных методов, неблагородные из них часто являются максимально эффективными, а иногда единственными. Так что свой Восточный/ Библейский метод непротивления испробуйте на Татами. Ручаюсь- поражение неизбежно. С Уважением.

БабайДата: Субота, 18-Кв-2009, 14:17 | Сообщение # 33
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (Obers)
осуществлять свои/наши идеи не боюсь и никогда не БОЯЛСЯ.

Пане Obers, Ви не відповіли на моє запитання. По

Quote (Бабай)
мушу Вас попередити: - таким попадає в першу чергу ... Не дивлячись на колір шкіри і паспорт.
А якщо в цю м"ясорубку попадуть Ваші діти ? Батьки ? Ви цього бажаєте ?
Чи хай ріжуть чужих, а моїх не трогають ? А чужі теж чиїсь батьки і діти ? Чи їм не болить ?

Я розумію, що в силу вікових обмеженнь про дітей Ви ЩЕ не думаєте, а про батьків ВЖЕ не думаєте.
А думати все таки варто. Для цього й даний людині розум.
Агресивність - не сама краща якість людини.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ObersДата: Субота, 18-Кв-2009, 14:46 | Сообщение # 34
Генераліссімус
Шановний Бабай, в іншій темі я звернув увагу щодо віку- не помиляйтесь, все відносно, і вік, і пОмилка системи. Ні, я не боюсь нічого крім самого страху- я ж не варьят. А те, що слова і ідеі мої можуть видатись страшними- так покиньте острах! Думайте, мізки розриваючи, не бійтесь, смерть не мине!

Додано (18-Кв-2009, 13:46)
І взагалі, шановне панство, я не закликаю бити чорних( Пушкін мій один із улюблених поетів; Джордан- великий спортсмен), чи Жыдів, чи цыганів. Я закликаю, єдине- Борітеся, Поборимо!

БабайДата: Субота, 18-Кв-2009, 15:09 | Сообщение # 35
Генераліссімус
Quote (Obers)
А те, що слова і ідеі мої можуть видатись страшними- так покиньте острах! Думайте, мізки розриваючи, не бійтесь, смерть не мине!

Саме головне - НЕ ЗАШКОДЬ . Наламати дров і розвалити все найлегше.
Важче будувати. Зважено, продумано, з широкими планами розвитку суспільства.
І от саме над цим варто добре думати.
А боротьба, звичайно має бути, тільки спільна, і в одному напрямку. Тоді й результат буде.
А то одні до Росії, інші до європи, а треті, - все продати і в Америку ...
Це не боротьба, а "Лебідь, щука і рак" Крилова. Був колись такий байкар.

цитата из фильма.

МАГДата: Субота, 18-Кв-2009, 17:21 | Сообщение # 36
Лейтенант
Obers!
Не мудрствуй Ты в вопросах
В которых знанья нет.

В борьбе нет победителей,
Есть проигравшие,
Раздичье в том
Кто меньше пострадал,
А побеждает третья сторона
Которую почти не видно никогда,
Но просчитать возможно.
А дальше поразмысли сам....

ObersДата: Субота, 18-Кв-2009, 19:10 | Сообщение # 37
Генераліссімус
Войны нельзя избежать, её можно лишь отсрочить, к выгоде вашего противника. © Макиавелли. / Я говорю лишь о тех речах в которых знаю смысл, которые изучил, за десятилетия, которым есть место в моём сердце. Если вам показалось иначе, то: либо я недостаточно ясно излагаю, либо вы недостато высоко находитесь. /
Уважаемый Маг, в борьбе нет победителей, но есть ПОБЕЖДЁННЫЕ. Гениальность стратега- победить противника уникнув боя, подавив его своим Я.
Мудрость тактика, вступившего в бой, обладать максимально возможным уровнем информированости о противнике, а значит быть во всеоружии. Да дальше, действительно, поразмысли сам...

МАГДата: Субота, 18-Кв-2009, 20:13 | Сообщение # 38
Лейтенант
Obers
Достаточно ты ясно излагаешь,
Чтобы понять
Что слаб в вопросах тех о чём ты пишешь.
На "тактика" не тянешь ты,
Не говоря о стратегических вопросах,
Так болтовня, неинтересно мне, прощай.

ObersДата: Субота, 18-Кв-2009, 21:07 | Сообщение # 39
Генераліссімус
Выше, выше, выше! smile

РК-86Дата: Понеділок, 20-Кв-2009, 00:06 | Сообщение # 40
Генераліссімус
Награды: 3
Quote (Вепр)
Дуже цікаве запитання. Давайте об`єднаємось і висунемо свого Піночета на пару років - є люди. А там далі після наведення порядку і люди - держави підійдуть.

Згоден. Модель Чілі, хай і не в повному обсязі, згодилася б.
Прибічників цієї моделі було дуже багато в перші дні Незалежності. Але хитрий Макарович вбалакав і викрутився. Бо не прийшов би до влади, здавши "своїх". Не даром же був Головним Ідеологом.

Додано (19-Кв-2009, 22:46)

Quote (grigori37)
І все таки, пане Бабаю, Черчіль був ідіотом. Треба ж, бігав по робочому кабінетові голим, у моїй Кононівці його б визнали ненормальним. А Кононівка це Вам не Лондон.

Може в Вашій Кононвці ще знають про Сталіна-парноіка і Леніна-сифілітика? Совкова пропаганда такого не підносила на блюдечці?

Додано (19-Кв-2009, 23:06)

Quote (Obers)
Мир спасут красота и массовые расстрелы.

Тільки у випадку "Око - за око".

А взагалі - цікава тема. Кількість переглядів і відповідей. Звернули увагу?
І добре що відсутня "класична" "програма" дій і "рецептів" "Как нам обустроить Украину". Для українців, не тільки для хохлів.

Хохол, бозна в якому поколінні.

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

Сообщение отредактировал РК-86 - Понеділок, 20-Кв-2009, 00:08

ObersДата: Понеділок, 20-Кв-2009, 02:06 | Сообщение # 41
Генераліссімус
РК-86, тема не просто цікава, а вона страшенно болюча. Чому? Нам, втрачаючим свідомість, з страшенною силою, пригнічоючи мозкові зрушення і перекриваючи імпульси думок, цинічно призначають стандарт понять і фактичну однобокість дій. А я, перепрошую за наглість, відкриваю очі сліпим і кричу, щоб чули, глухим. Кричу- Ми Є, нас не подолати, якщо в цій війні ми не будемо грати роль пасивного неспротиву. Ми не нація безхребетних хробаків- наші предки
Великі Герої, своею звитягою звойовані велич Безсмертя. Наші предки кличуть до Нас- достойні ми їх, хоробрі чи, вірні? Їх леґіони, суворих і безкомпромісних, готових стати за нас на Ґерць. Але ж лише їх незримої сили не досить- є Я! Є ми, і нас також леґіон, Нас з ними не здолати. Чекайте, сплячі, страшного пробудження. Чекайте, в кожному домі, попереджую! Переможемо разом, або всі анігілюємось. Успіхів!

grigori37Дата: Понеділок, 20-Кв-2009, 11:20 | Сообщение # 42
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Ніяк не розумію, до чого такий потіку слів? Проти кого нас закликають боротися, за що? Щоб ми стали кращими? То хто ж нам заважає жити по християнським законам, поважати себе і ближніх, читати хороші книги, виховувати дітей своїх в любові до своєї землі і до людей, тобто жити краще.
Головне в українців єсть- це демокуратія, свобода говорити все. Ви хочете щоб вас хтось вів за руки, чи гнав батогом до якоїсь цілі? Вам хочекться без напруги їсти і жити як буржуй (не зовсім розумію слова, отже, багата людина), то за рахунок кого? Хто вам це забезпечить крім вас самих, китайці? Навчіться користуватися демократією таким способом і боріться. А націонализм це дикість, при ньому і брата свого можна до негрів приписати.
Да, в керівництві державою погано, там у людей недостає виховання, культури, гідності, розуму, фаху. Але ж ми сами їх обирали. Це такіж жителі України. І виселити їх, замінити іншими, по християнськи не можна, при націоналізмі можна додуматися і до цього? Ми живемо в суспільстві, тобто серед подібних на себе, і про це треба не забувати.

Radcenko

БабайДата: Понеділок, 20-Кв-2009, 11:46 | Сообщение # 43
Генераліссімус
Quote (Obers)
Чекайте, сплячі, страшного пробудження. Чекайте, в кожному домі, попереджую!

Вже був один такий вумник - "картавий". Це саме він, з братвою в 1917 році відкинув розвиток країни на століття назад. А робилося все за німецькі кошти. Ви бажаєте стати його послідовником ?

цитата из фильма.

ObersДата: Понеділок, 20-Кв-2009, 13:11 | Сообщение # 44
Генераліссімус
Но я ведь заставил вас подумать, на минутку, вот моя цель! Национализм- любовь к своему Роду, гордость бытия, постоянное самосовершенствование. Националист думает, и действует во благо нации, рода, кровного единства, на уровне подсознания. Националист понимает, сочувствует и объективно воспринимает чаянья, надежды других наций. Мы поймём друг друга вне зависимости от расовых и кровных предпочтений. Масса, охлос, всегда плохо- индивидум, самостоятельно думающий всегда благо. Но опастное благо! Я озвучиваю ваши тайные мысли, если вы не общечеловек и инертный овошь. Имею смелость, имею знания, хотите конкретики задавайте конкретные и осмысленные вопросы. А тупо обвинять в демагогии не стоит- перечитайте свои посты и мои, многое вас удивит. Так удивляйтесь- шоры снимаем, говорим откровенно!

YanushevichДата: Понеділок, 20-Кв-2009, 14:14 | Сообщение # 45
Генерал-полковник
У некоторых в голове мухи ипуцца.

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

Сообщение отредактировал Yanushevich - Понеділок, 20-Кв-2009, 14:14

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Є єдиний вихід (Шлях перемоги)
Сторінка 3 з 5«12345»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016