ЛохвицяВівторок, 12-Гр-2017, 15:21
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 512345»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Є єдиний вихід (Шлях перемоги)
Є єдиний вихід
ВепрДата: П'ятниця, 06-Бер-2009, 03:11 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Тотальна мобілізація.

Знову і знову чергові наволоч-шоу, що відбуваються чи то на Інтері, чи любителя італійського футболу шукають винних у всіх незгодах у країні.

Не знаю – можливо комусь і подобається дивиться копирсання т.н. “еліти” у своїй-чужій не дуже чистій білизні. Можливо хтось отримує від цього насолоду. Чесно мені байдуже.

Тільки не байдуже, що розігруючи ці баран-шоу – мілки політичні спекулянти думають перенаправити вектор народного гніву з себе на такого ж, як сам опонента. Ці “власники життя”, відчуваючи велике хитання човна, зараз ведуть відчайдушну боротьбу за відсторонення своєї шиї від гільйотини, намагаючись терміново очолити протестний рух чи рухи. Викидуються гроші на пошук лідерів, що зможуть очолити і пригасити хвилю народного гніву. Чи в поганому випадку трансформувати гнів на іншу нішу. Та ще не потрібно забувати, що всі вони хоч похилого, хоч молодого синьо-комірцевого віку – всі вони продукт партноменклатурної системи. Ця номенклатурна наволоч завжди перебувала при владі. Раніше в одній партії тільки змінюючи посади, зараз змінюючи партії, погляд і посади тільки, щоб дупою при кориті. Дивлячись на ці “сповнені інтелекту” обличчя з палаючими доларовими очима хочу запитати, а яка різниця Україні і українцям якого партійного кольору ці костюми від кутюрьє чи вітонів? І все правильно роблять робітники, що стоять за своє. Але хочу запитати – “Влада Радам” – яким радам. Де сидять маріонетки все тих же костюмів та сарафанів? Ці маріонетки будуть посміхатись та піддакувати Вам – та на своїх ристалищах-сесіях навіть пальцем не поворухнуть про допомогу. Єдине, що зможуть зробити це вигороджуючи вашого “пана” Олійника /Херсонські події/кричати про злочинну “помаранчеву владу”. Але робітники таки х же підпрємств того ж пана в Тернополі, Білій Церкві чи Вінниці з подачі тих же рад будуть кричати про злочинний “синій” беспрєдєл. А скільки таких панів та підпанків по всій Україні. І знову все той же біг по колу. Все те ж тільки під іншою начинкою та все одно ці олігархічні покидьки залишаться при владі. Так що гасло “Владу Радам” – зараз являється все тою ж водою, що тече на млини олігархічних кланів.

Додано (06-Бер-2009, 02:11)
---------------------------------------------
Також не будемо забувати про мерів та голів селишних рад.

Розглядаючи те що твориться на місцях можна з повною певністю сказати – практика Черновецького впроваджена чи впроваджується по всій країні. Із 100 % впевністю можна констатувати – голови не будуть захищати народ. Вони будуть захищати тільки себе чи вузькі корпоративно-партійни інтереси.

Український народ зараз нікому крім себе не потрібен. Нам відвели місце простих споглядачів боротьби ницих “титанів” між собою за наші ж душі. І за ці душі йде боротьба – боротьба не тільки внутрішня але і зовнішня. Як ніколи Україна опинилася на межі нової руїни та розділу, що знищить нашу націю назавжди. Можливо ще дадуть право пару пісень про «Ти мене підманула …» проспівати але на цьому і все. На цьому і закінчеться наше існування в своїй-не своїй країні.

Чому ж так трапилось? Чому вибух національного піднесення 90-х, початку та середини першого десятиріччя 21 – ого століття не приніс Україні нам українцям та патріотам країни бажаного успіху. Народ знову був відкинутий від контролю за владою. І можливо ця прірва між владою і народом стала ще більше чим при роках «розбудови комунізму». На нашу думку внутрішній чинник переважив навіть зовнішні впливи . Це –

- наша довіра та безконтрольність за діями т.н. «лідерів» нації ;

- те, що ці т.н. «лідери» своє «жертвоприношення Владі» позиціонують тільки через призму свого гаманця.

Так за маленьким виключенням тих, що реально йшли у владу працювати на країну і народ і яких потім кулуарно викидували, вбивали, шельмували – ми отримали Владу спекулянтів. Ці спекулянти продавали, продають і будуть продавати все – народ, землю, виробництва, Україну – бо у них така психологія. Ця психологія дуже проста – без моралі та угризіння совісті «зрубити бабла і звалити». І зараз ця спекулянтська навала пазурами чіпляється за останню можливість стати при владі і розпродати всі залишки і останнім штрихом це повністю продати Україну. Іменно через це такий круговорот та швидкість показових дій при т.н. «владі».

Тільки через це йде жорстка війна між групами спекулянтів олігархів.

Тільки через це вони закидують в маси ідеї можливості розвалу та поділення України.

Тільки через це висувають нові вибори без вибору і зомбують нас різними своїми маріонетками – прохвесорами, зайчиками, дівами з косою, тим хто не потрібен Україні, комуністом-бізнесменом, слабким президентом.

Йде жорстка боротьба між ними. Але в цій боротьбі вони забули про головне – що не вони обирають народ, а навпаки МИ НАРОД ВИБИРАЄМО чи ВИКИДАЄМО їх в небуття. Кожен повинен зрозуміти нам з ними не вжитись. Досить підтримувати і працювати на кольорові олігархічні партійні рухи. Досить створювати і розтягувати народ по різним спілкам, клубам де три гетьмана на одного слухача. Досить показувати свої амбіції та владні нахили коли стоїть питання існування України. Яка різниця в якій десятці поведуть до рову на розстріл після того, як втратимо державу. Чи смисл головенствувати у вигнанні це все на що ви здатні? Все це вже було в нашій історії і не раз.

Дивлячись на цю вже оголошену війну державі, народу Україні, всім патріотам та друзям нашої суверенної, батьками даної нам землі. УГО «Український Спротив» оголошує тотальну мобілізацію всіх в одну народну силу. Всім патріотам нації і держави, всім нашим друзям, безпартійним і партійним. Всім, що зневірились. Всім.

Ми направляємо цю відозву. У нас залишився останній шанс стати господарями на нашій землі. Ми направляємо цей заклик до єднання кожному через засоби громадської інформації – газети, радіо телебачення, Інтернет . Ми направляємо цей заклик в народні громадські, партійні, спілкові, рухові комітети. Ми готові провести зустріч всіх бажаючих до об`єднання.

Ми залишаємо за собою право інформувати Україну про тих хто відмовився і тим самим зголосив себе на підтримку олігархічної влади.

Ми не змінюємо державний устрій держави. Ми боремось проти злочинців, що захопили владу в країні.

Разом переможемо. По одинці –підемо в небуття.

Вепр

 
grigori37Дата: П'ятниця, 06-Бер-2009, 09:16 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
Мені здається у нас на форумі появилася нова дійова особа. Прочитав звернення Вепра, повне злості, і стало питання: До чого нас закликають? Кругом чого радять згуртовуватися? З ким воювати? Кого оберати у вожді? Чого ви хочете, Вепре? Пролетарської диктатури? Воєнного комунізму? Концентраційних таборів? Чи диких бунтів з грабежами і насильством? Може ви хочете створити свою партію, маєте ідеї за що, проти кого, і яким способом вона буде боротись і що принесе людям її перемога? Тоді чого, Вепре, ви не звертаєтесь до людей відверто, з власним іменем і своєю зрозумілою програмою? Те що ви написали знають і малі діти. а от що робити, як відрізнити спекулянта від картьожника, чесного від нечесного, злого від доброго ще не вміємо.

Radcenko
 
БабайДата: П'ятниця, 06-Бер-2009, 17:13 | Сообщение # 3
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Пане grigori37, можливо ми з Вами по різному думаємо, але я двічі перечитав пост пана Вепр, і не знайшов закликів до збройного бунту. Заклик згуртуватися був. І мета була вказана. А про бунти, грабежі і насильства я там чомусь нічого не знайшов. Де Ви це прочитали ?
Правда я теж не все второпав . УГО - це Українький Громадський Опір ?
Це партія ? Це громадська організація ? Чи це щось військове чи напіввійськове типу козацтва ?
Якщо це чергова партія - то їх вже штук 150 існує, і все без толку.
Якщо це громадська організація - то наша доблесна влада на такі організації давно вже поклала ...
А коли військова, чи напів військова спілка - то як це узгоджується з діючими законами ?
Поясніть, будь ласка, детальніше .
Те, що бардак в країні вже всих дістав, - це однозначно.
Але ж і методи мають бути цивільними.


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
grigori37Дата: П'ятниця, 06-Бер-2009, 19:06 | Сообщение # 4
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
Шановний пане Бабаю, хоч і сто разів читайте цей заклик та ви не найдете там відповіді на питання навколо яких лозунгів зруртовуватися, за що, проти кого, яким чином і т. д Вепр забув що люди уже грамотні і хочуть знати дорогу по якій ідуть і мету в кінці. Я цього не побачив і запитав чого ж він хоче бунтів , таборів чи може чого іншого? Мені неподобаються такі короткозорі революціонери. Хочеш бути політиком то дій відкрито, пропонуй своє програму, роби як Ісус Христос. Люди повинні знати на що ідуть і ради чого. Сказати ради світлого майбутнього значить не сказати нічого.

Radcenko
 
ВепрДата: Субота, 07-Бер-2009, 05:52 | Сообщение # 5
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (grigori37)
Мені здається у нас на форумі появилася нова дійова особа. Прочитав звернення Вепра, повне злості, і стало питання: До чого нас закликають? Кругом чого радять згуртовуватися? З ким воювати? Кого оберати у вожді? Чого ви хочете, Вепре? Пролетарської диктатури? Воєнного комунізму? Концентраційних таборів? Чи диких бунтів з грабежами і насильством? Може ви хочете створити свою партію, маєте ідеї за що, проти кого, і яким способом вона буде боротись і що принесе людям її перемога? Тоді чого, Вепре, ви не звертаєтесь до людей відверто, з власним іменем і своєю зрозумілою програмою? Те що ви написали знають і малі діти. а от що робити, як відрізнити спекулянта від картьожника, чесного від нечесного, злого від доброго ще не вмієм

Знають малі і діти. Це Ви влучно сказали.
Якщо Вас поправлю - знали і малі і діти.
Те, що твориться зараз в країні - більше схоже на масовий керований психоз зневіри українців у можливості щось вирішувати в своїй долі самим. Віддали це право кому завгодно. Розбіглися по кольоровим партіям не чистих на руку лідерів, що перетворили Україну у свою феодальну вотчину.Навіть досвід наших батьків нас нічому не навчив - не сотвори собі кумирів.
Тому і працюємо над згуртуванням українців. До речі без злості, як Вам здалося.
Та й не криємось - ГО "Український Спротив" - теж написано в посту. По гугліть.

Додано (07-Бер-2009, 04:16)
---------------------------------------------

Quote (Бабай)
Пане grigori37, можливо ми з Вами по різному думаємо, але я двічі перечитав пост пана Вепр, і не знайшов закликів до збройного бунту. Заклик згуртуватися був. І мета була вказана. А про бунти, грабежі і насильства я там чомусь нічого не знайшов. Де Ви це прочитали ?
Правда я теж не все второпав . УГО - це Українький Громадський Опір ?
Це партія ? Це громадська організація ? Чи це щось військове чи напіввійськове типу козацтва ?
Якщо це чергова партія - то їх вже штук 150 існує, і все без толку.
Якщо це громадська організація - то наша доблесна влада на такі організації давно вже поклала ...
А коли військова, чи напів військова спілка - то як це узгоджується з діючими законами ?
Поясніть, будь ласка, детальніше .
Те, що бардак в країні вже всих дістав, - це однозначно.
Але ж і методи мають бути цивільними.
Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

Наша доблесна влада поклала не тільки на народ. Своїми діями - в незалежності - опозиція, при владі - вони руйнують сам факт існування держави. Бардак вигідний нашим політикам. Можливо їм потрібно роз`єднання країни на декілька частин, щоб не відповідати за свої гешефтні дії, можливо ще щось інше.
Голвне зараз це звільнити народ від того гіпнотичного дурману безучасті.
Ми не партія - просто однодумці згуртовані в одній організації.

Додано (07-Бер-2009, 04:52)
---------------------------------------------

Quote (grigori37)
Шановний пане Бабаю, хоч і сто разів читайте цей заклик та ви не найдете там відповіді на питання навколо яких лозунгів зруртовуватися, за що, проти кого, яким чином і т. д Вепр забув що люди уже грамотні і хочуть знати дорогу по якій ідуть і мету в кінці. Я цього не побачив і запитав чого ж він хоче бунтів , таборів чи може чого іншого? Мені неподобаються такі короткозорі революціонери. Хочеш бути політиком то дій відкрито, пропонуй своє програму, роби як Ісус Христос. Люди повинні знати на що ідуть і ради чого. Сказати ради світлого майбутнього значить не сказати нічого.

До речі ніколи не мав на думці, що народ дурніше наших можновладців. Навпаки.
Чи Ви думаєте, що відрвані від життя і бачимо його через якісь затемненні окуляри?
І світлого майбутнього ніхто не обіцяє бо розгрібти результати такого правління потрібен певний час.
А деякі думки, як це робити я Вам та пану Бабаю закину в приват. До речі от потім і можна буде по дискутувати.

З повагою
Вепр

 
grigori37Дата: Субота, 07-Бер-2009, 09:39 | Сообщение # 6
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
Пане Вепр, перепишіть своє звернення так щоб і я зрозумів до чого ви закликаєте, яку мету ставете, якими способами радете її досягати, по яким принципам будете вибирати ліденів (майбутніх міністрів)?

Radcenko
 
БабайДата: Субота, 07-Бер-2009, 13:34 | Сообщение # 7
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (grigori37)
по яким принципам будете вибирати ліденів (майбутніх міністрів)?

Пане grigori37, це ви далеко скакнули вперед.
Спочатку треба теперішніх від корита відлучити.
А тримаются вони там дуже кріпко. Та ще й порука кругова.
Подивіться, як вони дружно зняли Огризка.
А за що ? За те, що вказав Чорномирдіну , де його місце ?
Це вони ловко прогнулись перед Москвою. Ще й жопу Їй вилизали.
І з усіх, пітори сотні голосів проти Огризка - регіони !
Якщо ми самі себе не хочемо поважати, то то ж поважатиме нас ?


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
grigori37Дата: Субота, 07-Бер-2009, 14:11 | Сообщение # 8
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
Шановний пане Бабаю, складається враження, що ви хочете плигнути в яму не знаючи що там. Ви ж раніше виступали за усвідомлення дій. Усвідомити означає детально обдуматиі кроки і рерультат. Відсторонити від корита нинішніх, то ви думаєте що місце залишиться пустим, чи прийдуть кращі, неголодні? Корито воно на те і є щоб свеней годувати.
Я вважаю вірно робила Катерина 11, коли не міняла губернаторів бо вони змінювалися як усе на світі і часто бувало із ворів становилися праведниками. Немає надійного способу вибрати "хороших" депутатів бо вони такі ж як і усі ми люди, їх треба виховувати: учити, лаяти, обзивати, рідше хвалити і ще рідше міняти.


Radcenko
 
tolik286Дата: Субота, 07-Бер-2009, 14:32 | Сообщение # 9
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 648
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (grigori37)
складається враження, що ви хочете плигнути в яму не знаючи що там

Ми вже давно в ямі по самі вуха, а вибіраться можна любим шляхом лиш би не стояти на місці. Чим довше Ви будете філософствувати, тим глибше буде затягувать в ту яму і потім важче буде з неї вибиратись.

Додано (07-Бер-2009, 13:32)
---------------------------------------------
Я так зрозумів Вепр, що на даному етапі це знайти однодумців, усвідомити скільки союзників і скільки ворогів.

 
БабайДата: Субота, 07-Бер-2009, 15:50 | Сообщение # 10
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (grigori37)
то ви думаєте що місце залишиться пустим, чи прийдуть кращі, неголодні? Корито воно на те і є щоб свеней годувати.

Пане grigori37, Я твердо стою, і буду стояти на тому, що чим вищу посаду займає урядовець, тим більша відповідальність на нього покладена. Не варто просто міняти одних на других. Ні. Теба щоб кожен урядовець, депутат, парламентарій ніс персональну відовідальністьза свої діїї . І матеріальну, і кримінальну. Як за дії, так і за бездіяльність. Лише тоді вони навчаться думати, що вони роблять. Інакше нічого не зміниш. Бо в ни же все проходить безкарно ! Вони ж недоторкані ! А змінити це можна, лише коли нормально почнуть працювати суди, покуратура й міліція. Коли закони почнуть виконувати навіть ТІ, ХТО ЇХ ПИШЕ Й ПРИЙМАЄ . А то виходить, що гірше законів в Україні, лише практика їх застосування !


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
РК-86Дата: Неділля, 15-Бер-2009, 18:23 | Сообщение # 11
Генераліссімус
Группа: Пользователи
Сообщений: 1591
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
Йой, як погано.

«Из всех задач правительства самой главной является защита граждан от насилия».
Джон Фостер Даллес.

І Вас не насилуюють?
Та на... вираз вже зустрічався не раз. Чи зробити статистичну вибірку?
Та очі засцяні, і все божа роса. Скільки повторюватись?

Є єдиний вихід (Шлях перемоги)

Який шлях?

Та пару мільярдів зелених рублів мені і все... А хто дасть гарантію, що я не скурвлюсь?
За тисячі курвами і козлами стають...


Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...
 
БабайДата: Неділля, 15-Бер-2009, 19:43 | Сообщение # 12
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (РК-86)
І Вас не насилуюють?

Та якраз насилують. Привселюдно, і в усі дирки.

Quote (РК-86)
Який шлях?
Та пару мільярдів зелених рублів мені і все... А хто дасть гарантію, що я не скурвлюсь?

Якщо таке пропонуєте, то я дам гарантію - скурвитесь. Точно.
Бо не все в гроші впирається.


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
ВепрДата: Неділля, 12-Кв-2009, 13:22 | Сообщение # 13
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Пане Бабай, Генерал-полковник,tolik286,
grigori37 та всі дописувачі - вибачаюсь, що довго не писав.
Не хочу виправдовуватись - деякий час був зайнятий - працюю в енергетиці по змінно, допомога батькам на городах, присутність на виборах в Тернопільській області --- зайняло стільки часу, що було б достатньо на пару чоловік. Я ніколи не думав, що часу може просто не достатньо. Тим більше ще раз щоб закінчити з різними запитаннями - хлопці в організації - хто працює, хто шукає роботу/до речі допомагаємо один одному - коли матеріально, коли словом/ -- - - не працюють за гроші ні на одну з політичних сил.
Пане Генерал-майор та Бабаю. Перед Вами завинив - обіцяв закинути в приват деякі роздуми і перечитуючи їх просто зрозумів - це буде просто поганий хід. Все це буде суха , нікому не потрібна програма, як у всіх. Тому буду писати по крокам.
Ще раз прошу вибачення - про думки про Тернопільські події можу поділитись - про причини, висновки та роздуми людей, що були разом зі мною.

Дякую за розуміння.
Перший крок.

Наш ідеал розвитку – не тільки держава і
український народ залежить від добробуту кожної
людини в державі, а й людина залежить від добробуту
держави та народу.

Після першого звернення до народу, патріотів та друзів України /Тотальна мобілізація/ було отримано безліч запитань, пропозицій, погроз. Публікація отримала широкий розголос по країні. Ми дуже вдячні всім хто підтримує, веде дискусію чи навпаки погрожує – головне, що ця тема не залишила Вас безучасним.
Історичний розвиток світового суспільства пронизаний величними прикладами коли народи, нації, країни після жорстоких зруйнувань, роз`єднань та економічного занепаду за дуже короткиий термін знову ставали чи відроджувались в сильну – економічно та військову світову силу. Ці становлення і відродження до сих пір хвилюють. В чому ж феномен таких зрушень? В чому феномен цього бажання відродитись? Мабуть в тому, що через призму своєї праці йшло збагачування не певних індивидів, а нації і країни разом. Ці приклади підняття чомусь так і не стали головними чинниками та прикладами до наслідування нашій псевдоеліті до відродження України.
Взагалі бажання розбудови країни, чесність та моральність нашої т.н. “політичної еліти” закінчується там де починається питання про кількісне заповнення власного гаманця. А так, як це заповнення відбувається за рахунок свого ж народу методом грабіжництва, обдурювання, казнокрадства – то зрозуміло, що ці нормальні моральні якості по відношенню до народу атрофовані вже давно. Хоча є якості тваринної поведінки між такими, як вони самі. Де слабішого пожирають та знищують. І цей процес “еволюції” дає виплодки найцинішнишіх, найбрутальніших, найграбіжницьких представників. Та досить про них.
Який же шлях?
Давайте спочатку розглянемо та відкинемо брехливі політичні штампи, що роками маніпулюють нами.

Нам потрібна політична єдність?
Цей штамп – не тільки відгомін т.н. роз`єднання України на три сорти 2004 року – він експлуатувався ще раніше, тільки в іншіх інтерпритаціях. Хочу спокійно сказати – а Ми і не роз`єднувались. Постійне підняття цього питання – певна політична технологія. Простий народ не розриває себе на терені України. А лемент адептів приєднання до Росії чи Америки ніщо інше, як проплачений вплив на масси через говорячи голови. Чи приєднається Донбаський регіон до Росії, чи Галичина до Заходу – всюди будуть неповноцінними “хохлами” з програмою швидкої ассиміляції. А проплачені голови адептів зразу стануть наглядачами в цих відірваних анклавах.

Нам потрібно не тільки товаришувати, а йти у фарватері інтересів разом з Росією(або минулим СРСР) чи навпаки із Заходом переорієнтовуючи вісь боротьби в іншу сторону – проти Росії. Чи навіть ще так – наш ворог Росія/Захід – тобто СНГ, НАТО, Америка та т.ін.

Знову черговий штамп. Ні Росія, ні НАТО з Західним світом та Америкою не є нашими ворогами в розгляді простого жителя цих територій. Та й простий хлібороб, робітник в Росії, Америці чи той же Іспанії нічим не відмінні один від одного. Та й українців – етнічних чи тих, що працюють в Зеленому Клину, Тюмені, по трасі БАМу, в Європі, Північній та Південній Америці, в Азії та Малайзії, Японії та Антарктиді, Антарктиці - ніколи не назвемо ворогом.
Ворог – це ті режими в країнах чи купка людей при владі, що роблять бізнес на правлінні країнами та які Україну бачать тільки територією своїх власних, геополітичних інтересів чи бізнеес-проектів.

Нам не потрібно ніяких національних/народних диктатур. Це вже проходили. Зараз демократія – більше нічого не потрібно.

Цей штамп постійно висить на штандарті всіх промов політичних скоробагатьок. І своє політичне панування вони називають демократією – роблять, що завгодно – обдурюють, захоплюють землю, наше майно, засуджують в судах, приймають “демократичні” закони та постанови для утвердження свого статку та поведінки. І Ми маємо хист від “демократичної” системи – можемо це споглядати. Тільки споглядати – бо через “демократичні” закони – вони завжди праві.

Хто був більшим ворогом України – Червона Армія чи УПА?

Давайте розбиратись. Знову штамп, що є відголоском не тільки ідеологічної боротьби за світове панування в якому українцям відводилась роль боротьби між двома жерновами – нацизму та комунізму. Боротьби за розум. І ця боротьба - відголосок не вдалої війни за незалежність 1917 - 1923 років. Під час якої піднесення українського народу, його жертви були спокійно та цинічно змарновано кольоровими/в той час теж був ценз по партійним спискам/ політиканами Центральної Ради, які ведучи боротьбу між собою спокійно забули про історичні виклики та вікову борню українців за незалежне існування України. /Чи не нагадує це Вам теперішню ситуацію?/. Після програшу, країна була пошматована між переможцями – СРСР, Польшою, Румунією, Чехословакією. Значні території були назавжди втрачені. І що Ми отримали – т.н. “соціалістичний” та “про капіталістичні” табори. І ці табори були на винищення – винищення цвіту нації з обох боків т.н. “щасливого життя”. Протиставлення українців один одному, голодомор, Соловки, Сибір, Колима з одного боку – мільйони смертей українців. Табори смерті в Польші, Румунії, примусова асиміляція та виселення з вікових земель з іншого – мільйони смертей українців. І навіть в такі часи українці, як могли допомагали один одному. Ну а далі відомо – “радість” одного табірного існувння прийшло на приєднану в 1939 році Західну Україну. Більше півтора мільйона населення зразу змогли відчути “принади” відселення до Сибіру. Інші влились в сім`ю таких же, хоч і об`єднаних та все ж таких же безправних жителів “соціалістичного табору”. Яких зразу поставили під багнети за світове панування – бо табір повинен бути один, тоді не буде ні бажання, ні можливості кудись втекти.
І знову нова війна, знову нові виклики.
Але … . Знову але. Не дивлячись на ту міграцію - під час війни- з Заходу на Схід, з Сходу на Захід – навіть воюючи один з одним – українці завжди домовлялись з собою. Навіть, будемо відвертими, давали один одному/хоч і знаходились в іделогічно іших таборах/ добрі оцінки в борні за своє бачення «незалежної та вільної України».
І , боячись цього єднання, системи панування змагались одна перед одною в приниженні цієї борні за Україну. В усьому були винні українці – в розстрілах поляків, євреїв, росіян та навіть самих українців були винні Ми самі. Наче і не було розділу між сутністю систем – винні в усьому тільки Ми.
Ми – українці – завжди воювали на самій гострині - за своє бачення вільної країни – навіть один проти одного. З обох боків було гасло – волю народам та УКРАЇНЦЯМ – тільки бачення було з різним --ізмом. Ми були простим гарматним м`ясом в розкладах різних колоніальних та всесвітніх систем. І зараз, за часи незалежності, все ті ж плани систем, що давно канули в морок піднімають всі, хто йде з новими загарбницькими походами на країну. І в цього походу немає кличу – Йду на Ви!
І тому ВГО «Український Спротив» проголошує кінець цій братовбивчої війні.
Використовуючи досвід єднань країн після громадянських війн - Європи та Азії, Сходу та Заходу проголошуємо – досить борні під прапорами різних систем, націй, партій, фюрерів, вождів, мавзолеїв та білих будинків. Досить бачити один в одному ворогів. Ми Українці, патріоти України, наші товариші - оголошуємо простий процес національного та патріотичного єднання. Світові події повинні нас ще більше згуртувати. Наша земля не поле війни, а тим більше не буферна територія борні місцевих /світових олігархів чи різних ТНК/. Ми працьовита та самодостатня нація. Нам є заради чого єднатись.
Тому ВГО «Український Спротив» робить один і правильний виклик:
Україна в небезпеці.
Ми в небезпеці від Європейського та Російського впливу. Ми в небезпеці від т.н. «героїзації» Західного чи Східного впливу та підтримки. Ми в небезпеці від доморощених «говорячих холуїв» Заходу і Сходу.
І Ми можемо спокійно себе захистити. Це єднання. Єднання нації на теперішніх чинниках та викликах. Ми не говоримо словами нашої т.н. еліти та кланів - «Чим гірше - тим краще.»
Ця боротьба кланів в політиці вже не просто остогидла - вона викликає просту реакцію протидії. І дай бог, щоб ця дія була скоорденованою проти них.

Єднаймось.


 
YanushevichДата: Неділля, 12-Кв-2009, 14:40 | Сообщение # 14
Генерал-полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 1008
Награды: 5
Репутация: 4
Статус: Offline
Очень длинный пост, очень много слов. Постараюсь сделать лишь кроткие ремарки.

Quote (Вепр)
Ні Росія, ні НАТО з Західним світом та Америкою не є нашими ворогами в розгляді простого жителя цих територій.

Россия является врагом как на уровне российской власти, так и на уровне простого обывателя. Надо следить за публикациями! Лишь недавно был проведен опрос:

«Подавляющее большинство украинцев хорошо относятся к России, большая же часть россиян относятся к Украине негативно. Об этом свидетельствуют данные соцопросов, проведенных Киевским международным институтом социологии в Украине и "Левада-Центром" в России, сообщает в пятницу КМИС». (здесь)

Quote (Вепр)
Нам не потрібно ніяких національних/народних диктатур. Це вже проходили. Зараз демократія – більше нічого не потрібно.
Цей штамп постійно висить на штандарті всіх промов політичних скоробагатьок. І своє політичне панування вони називають демократією – роблять, що завгодно – обдурюють, захоплюють землю, наше майно, засуджують в судах, приймають “демократичні” закони та постанови для утвердження свого статку та поведінки. І Ми маємо хист від “демократичної” системи – можемо це споглядати. Тільки споглядати – бо через “демократичні” закони – вони завжди праві.

Обратите внимание – слова «демократия», «демократический» везде в презрительных кавычках. Ну что, повторить слова Черчилля, что демократия очень плоха, но человечество не придумало ничего лучшего?

Скоробогатьки – нувориши. А что вы будете делать без нуворишей, как без них? Как вы собираетесь их исключить из общества? Может, они неизбежны на первоначальном этапе незрелого капитализма? С помощью какого органа вы будете определять, кто нувориш, а кто нет, и как будете с ним расправляться? Блин!

Опять старая песня – нас обманывают, отнимают землю, имущество…

Еще хочу заметить, что никакие национальные или народые диктатуры Украине не грозят, просьба не беспокоиться. Не та ментальность. Не родит украинская земля Пиночетов.

Quote (Вепр)
Хто був більшим ворогом України – Червона Армія чи УПА?

Ответ: Красная армия. Потому что УПА сражалась ЗА Украину, а Красная армия – против.

Quote (Вепр)
Ми в небезпеці від Європейського та Російського впливу. Ми в небезпеці від т.н. «героїзації» Західного чи Східного впливу та підтримки. Ми в небезпеці від доморощених «говорячих холуїв» Заходу і Сходу.

А вот здесь – главное. Ставится на одну доску Запад и Восток. Европа и Россия. Интересно, в состав какой империи входила Украина почти 4 века? И что из этого получилось? Кто проводил геноцид украинского народа? Европейские государства? Америка?

Quote (Вепр)
І Ми можемо спокійно себе захистити. Це єднання.

Неправда! Никогда в истории не могли, а тут вдруг сможем. Никогда никакого единства не было, а тут вдруг появится.

Quote (Вепр)
Ця боротьба кланів в політиці вже не просто остогидла - вона викликає просту реакцію протидії. І дай бог, щоб ця дія була скоорденованою проти них.
Єднаймось.

А чего вы, собственно, хотите? Чтобы в/на Украине была создана партия, аналогичная «Единой России»? С вертикалью власти, аналогичной путинской? Или как? Ну и что получилось в России от единой партии и вертикали власти? Расцвет? Значительное повышение уровня жизни?

Как вы собираетесь якшаться с Януковичем, Симоненко и Витренко с Грачем?

Очень опасные призывы. По сути, призывы к нейтралитету, именно к тому, к чему призывают кремляди. Призывы под лозунгами "моя хата с краю" и "все сволочи, мы сами тут разберемся".

Со времен Киевской Руси сами не могли разобраться, норвежцев пригласили.


Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!
 
ВепрДата: Неділля, 12-Кв-2009, 15:53 | Сообщение # 15
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Вепр)
Ні Росія, ні НАТО з Західним світом та Америкою не є нашими ворогами в розгляді простого жителя цих територій.
Россия является врагом как на уровне российской власти, так и на уровне простого обывателя. Надо следить за публикациями! Лишь недавно был проведен опрос:

«Подавляющее большинство украинцев хорошо относятся к России, большая же часть россиян относятся к Украине негативно. Об этом свидетельствуют данные соцопросов, проведенных Киевским международным институтом социологии в Украине и "Левада-Центром" в России, сообщает в пятницу КМИС». (здесь)

Пане Yanushevich.
Давайте говорити чесно - при потребі керівництву країни можна зробити любе опитування.
В цьому році до мене приїзжала моя двоюрідна сестра, що давно живе і працює в раоні Кузбасу. Проста розмова - мої діти ніколи не підуть проти України. розумію можливо просто слова. Та все ж.
Те ж саме можна практично говорити про дітей натуролізованих українців. Хоча, якщо чесно і ті та й інші несучи службу в арміях супротивників будуть виконувати присягу. Тому - наша спокійна дія - це спілкування та по можливості дві дії - автономія цих країв, вивезення українців на Батьківщину з наданням можливостей: займатись по спецііальності на державних/приватних підприємствах - для того і є держава, щоб власника поставити ніц перед державними потребами; по друге - надавати замлю на теренах України, для обробітку.

Додано (12-Кв-2009, 14:40)
---------------------------------------------

Quote (Вепр)
Quote (Вепр)
Нам не потрібно ніяких національних/народних диктатур. Це вже проходили. Зараз демократія – більше нічого не потрібно.
Цей штамп постійно висить на штандарті всіх промов політичних скоробагатьок. І своє політичне панування вони називають демократією – роблять, що завгодно – обдурюють, захоплюють землю, наше майно, засуджують в судах, приймають “демократичні” закони та постанови для утвердження свого статку та поведінки. І Ми маємо хист від “демократичної” системи – можемо це споглядати. Тільки споглядати – бо через “демократичні” закони – вони завжди праві.
Обратите внимание – слова «демократия», «демократический» везде в презрительных кавычках. Ну что, повторить слова Черчилля, что демократия очень плоха, но человечество не придумало ничего лучшего?
Скоробогатьки – нувориши. А что вы будете делать без нуворишей, как без них? Как вы собираетесь их исключить из общества? Может, они неизбежны на первоначальном этапе незрелого капитализма? С помощью какого органа вы будете определять, кто нувориш, а кто нет, и как будете с ним расправляться? Блин!
Опять старая песня – нас обманывают, отнимают землю, имущество…


Чому так песиместично. Є :
постий контроль виконання приватизаційних вимог;
є простий закон про КЗОТ;
є простий закон про стратегічні підприємства;
також проста робоча справедливість.
А, що таке "нєзрєлий комунізм" ми вже бачили і не хочемо.

Додано (12-Кв-2009, 14:45)
---------------------------------------------
Quote (Вепр)
Хто був більшим ворогом України – Червона Армія чи УПА?
Ответ: Красная армия. Потому что УПА сражалась ЗА Украину, а Красная армия – против.

Quote (Вепр)

Примиреня відбулось на могтлах за Україну. І там і тут лилась кров за свободу країни.
Тільки одне дуже погано коли ветеранами з обох сторін прикриваючись - крадуть землю - за яку їз брати життя клали.
Додано (12-Кв-2009, 14:46)
---------------------------------------------
Quote (Вепр)
Ми в небезпеці від Європейського та Російського впливу. Ми в небезпеці від т.н. «героїзації» Західного чи Східного впливу та підтримки. Ми в небезпеці від доморощених «говорячих холуїв» Заходу і Сходу.
А вот здесь – главное. Ставится на одну доску Запад и Восток. Европа и Россия. Интересно, в состав какой империи входила Украина почти 4 века? И что из этого получилось? Кто проводил геноцид украинского народа? Европейские государства? Америка?

Ну тоді спокійно сядемо і задовольнімось.

Додано (12-Кв-2009, 14:50)
---------------------------------------------
Quote (Вепр)
І Ми можемо спокійно себе захистити. Це єднання.
Неправда! Никогда в истории не могли, а тут вдруг сможем. Никогда никакого единства не было, а тут вдруг появится.

Не правда. Ми завжди воювали. Головне бажання

Додано (12-Кв-2009, 14:53)
---------------------------------------------
Quote (Вепр)
Ця боротьба кланів в політиці вже не просто остогидла - вона викликає просту реакцію протидії. І дай бог, щоб ця дія була скоорденованою проти них.
Єднаймось.
А чего вы, собственно, хотите? Чтобы в/на Украине была создана партия, аналогичная «Единой России»? С вертикалью власти, аналогичной путинской? Или как? Ну и что получилось в России от единой партии и вертикали власти? Расцвет? Значительное повышение уровня жизни?

Как вы собираетесь якшаться с Януковичем, Симоненко и Витренко с Грачем?

Дуже цікаве запитання. Давайте об`єднаємось і висунемо свого Піночета на пару років - є люди. А там далі після наведення порядку і люди - держави підійдуть.

Сообщение отредактировал Вепр - Неділля, 12-Кв-2009, 15:47
 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Є єдиний вихід (Шлях перемоги)
Сторінка 1 з 512345»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017