ЛохвицяВівторок, 12-Гр-2017, 22:47
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 10«1234910»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » А в нас у клубі будуть.... вибори? (хто куди, а дехто на вибори)
А в нас у клубі будуть.... вибори?
БабайДата: Субота, 06-Гр-2008, 15:49 | Сообщение # 16
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Це важко здійснити навіть в масштабах одного міста.
А в усій Украні - НЕМОЖЛИВО !
Щоб перемогти на виборах, треба стати безпартійним
06.12.2008 10:06___ www.ПРАВДА.com.ua
--------------------------------------------------------------------------------
Більшість переможців на місцевих виборах, котрі відбулися 30 листопада в 138 населених пунктах України, є безпартійними.
Про це повідомило "Дзеркалу тижня" джерело в Центральній виборчій комісії.
Зокрема, 91 кандидат з числа тих, котрі перемогли на місцевих виборах, є безпартійним, 16 — члени Партії регіонів, 11 — члени Блоку Юлії Тимошенко.
При цьому в ході виборчих кампаній навіть ті кандидати, котрі належать до певної партії, вважали за краще не демонструвати свою політичну приналежність. З 137 переможців місцевих виборів 113 висувалися самостійно.
Джерело також зазначило, що однією з головних причин відсутності офіційних результатів місцевих виборів, ймовірно, є небажання тервиборчкомів передавати результати в ЦВК до отримання всього належного фінансування.
За даними джерела, багато тервиборчкомів так і не отримали всієї суми, призначеної для проведення місцевих виборів.
Вірогідною причиною затримки результатів місцевих виборів називають побоювання співробітників тервиборчкомів, що у разі передачі даних в ЦВК і завершення офіційної процедури виборів, залишки засобів в регіонах так і не будуть отримані.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

РК-86Дата: Середа, 10-Гр-2008, 02:50 | Сообщение # 17
Генераліссімус
Награды: 3
Quote (Бабай)
Джерело також зазначило, що однією з головних причин відсутності офіційних результатів місцевих виборів, ймовірно, є небажання тервиборчкомів передавати результати в ЦВК до отримання всього належного фінансування.
За даними джерела, багато тервиборчкомів так і не отримали всієї суми, призначеної для проведення місцевих виборів.
Вірогідною причиною затримки результатів місцевих виборів називають побоювання співробітників тервиборчкомів, що у разі передачі даних в ЦВК і завершення офіційної процедури виборів, залишки засобів в регіонах так і не будуть отримані.

Досить яскравий приклад тиску на "волевиявлення народу"...
Навіть у торгівлі існує правило: Спочатку товар, потім - гроші...
Знайома аналогія?

Додано (10-Гру-2008, 01:50)
---------------------------------------------
Трохи можновладці заблудилися у системі цінностей. Товаром мій голос не є.
Він (мій голос), є капітал, за який виборець вас купує. А ви - товар. І маю повне право трохи пом"яти в руках перед тим, як придбати...

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

БабайДата: Середа, 10-Гр-2008, 16:45 | Сообщение # 18
Генераліссімус
10.12.2008 11:34___Олег Тягнибок
Країні потрібен... Закон! Новий. Про вибори.
Полюбуйтеся на всі ці маневри у коридорах влади. Хіба сліпий не бачить, що політична верхівка давно вже вперлася в глухий кут. Головні крісла країни аж тріщать, така довкола них "мала купа" зав'язалася. "Мала купа" з вершків політичної "еліти"... Кожен тягне табуретку на себе. Зате віз, який вони присягали тягти до "покращення життя вже сьогодні", "українського прориву" та інших небокраїв світлого майбутнього, де "закон для всіх один", – і нині там. Тобто – в болоті перманентної системної кризи.
Політичні банкрути можуть ще якийсь час пововтузитися біля парламентської трибуни. Можуть показово штовхатися ліктями чи вести безпринципні підкилимні торги, вгризатися один одному в горло чи злягатися по котрому колу у різні протиприродні "ситуативні більшості", переобирати спікерів... Проте, з кожним днем стає все очевидніше: вихід з глухого кута залишається один – на вибори.
Але чи буде це виходом для країни? Чи принесуть чергові позачергові вибори докорінні зміни? Чи може стати наступний парламент хоч на йоту кращим за попередні? Цілком зрозуміло: за існуючих правил політичної гри, шансів є дуже мало.
На наших очах вищий законодавчий орган держави остаточно перетворився на гламурний клуб для мажорів-олігархів. Відомо, що більше ніж три чверті нардепів – офіційні мільйонери або й мільярдери. Решта – покірна політична прислуга (мусить же хтось створювати враження політичної діяльності!). Чиї інтереси може представляти такий "представницький орган"? Тільки їхні, шкурні – це ясно, як Божий день. Тому на зустрічах українці запитують нас – як перегородити олігархам дорогу до влади? "Свобода" завжди про це говорила відверто. Ба більше, ми навіть писали листи: і до Президента Ющенка, і до лідерів фракцій "демократичних сил" з конкретними пропозиціями. Ще перед минулими позачерговими виборами "Свобода" подала чіткий план, як відділити владу від "бізнесу" (хіба не це нам обіцяли ще на Майдані?).Тиснути тут.

цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Вівторок, 16-Гр-2008, 14:27 | Сообщение # 19
Генерал-майор
Награды: 0
Таки у нас у клубі будуть...танці!
От і добе!
Заощадили...

БабайДата: Вівторок, 16-Гр-2008, 14:56 | Сообщение # 20
Генераліссімус
Та отож rtfm rtfm rtfm shok

цитата из фильма.

KonstruktorДата: П'ятниця, 26-Гр-2008, 09:26 | Сообщение # 21
Лейтенант
fie fie fie

BANZAI

РК-86Дата: Четвер, 01-Січ-2009, 05:51 | Сообщение # 22
Генераліссімус
Quote (ДЯДЬКО)
Таки у нас у клубі будуть...танці!
От і добе!

Якщо всі ми підемо витанцьовувати - тоді діло - труба.... Хай у нас у певному місці дехто на певному місці вихиляються. За рік - звіт. Хай бандюки за базар відповідають. Такі танцюльки до вподоби? Це я про вибори, і про "хто куди".

БабайДата: П'ятниця, 02-Січ-2009, 12:14 | Сообщение # 23
Генераліссімус
Quote (РК-86)
Хай бандюки за базар відповідають.

А механізм є ?

цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: П'ятниця, 02-Січ-2009, 19:27 | Сообщение # 24
Генерал-майор
Quote (РК-86)
Якщо всі ми підемо витанцьовувати - тоді діло - труба..

Ніякої труби не буде. (Хоча, труба теж непогано. ХЕ ХЕ!)
А танці ще нікому не зашкодили.
Навіть я полюбляю дати лиха закаблукам!

РК-86Дата: Четвер, 08-Січ-2009, 03:14 | Сообщение # 25
Генераліссімус
Quote (ДЯДЬКО)
А танці ще нікому не зашкодили.
Навіть я полюбляю дати лиха закаблукам

Танцювати треба від порога. Ви - виборець, на руках запрошення і паспорт Громадянина. Спробуйте спочатку перевірити повноваження Всих членів виборчої дільниці персонально (бо список висить). Принюхайтесь до кожного, придівіться, чи з Вашого кутка всі ці люди, чи не є чужих, засланих "козачків". Змінити склад виборчої комісії в день виборів Ви будете не в змозі, але оголосити свою незгоду відносно складу в приміщенні виборчої дільниці Ви в змозі. Це не вважається агітацією в день виборів. Дивіться тільки, щоб у ВАС не було до чого принюхуватись. При перешкоджанні з боку правоохоронців вимагайте складення протоколу, другий екземпляр візміть у руки (якщо ще не відбили), і йдіть до суду, якщо ще зможете. Стовідсотково вибори на вашій дільниці признають дійсними, а Вам, за виконання громадського обов"язку, в нагороду відмовлять в оплаті лікарняного.
Танцюємо?

БабайДата: Четвер, 08-Січ-2009, 16:21 | Сообщение # 26
Генераліссімус
Пане РК-86, щось Ви налаштовані аж надто радикально. Ще й виборів нема,
ще й комісій нема, а Ви вже хочете їх бойкотувати...
До речі, танцювати треба від печі до порога, а не навпаки ... (наскільки я пам"ятаю, то так )

цитата из фильма.

РК-86Дата: П'ятниця, 09-Січ-2009, 20:23 | Сообщение # 27
Генераліссімус
Бабай,
Ну зовсім у мене дах поїхав...
Я про перевірку повноважень. Ви про бойкот? Мовби одні літери друкував...

Сообщение отредактировал РК-86 - П'ятниця, 09-Січ-2009, 20:27

БабайДата: Субота, 10-Січ-2009, 11:56 | Сообщение # 28
Генераліссімус
Quote (РК-86)
Я про перевірку повноважень

Свого часу мені доводилось працювати в комісіях. В нашоу районі їхній склад, майже стабільний. Міняються наглядачі від різних партій. Останні роки була ще й охорона дільниць. Посторонні туди просто не пройдуть.
Все закрито, до завершення підрахунків.

цитата из фильма.

БабайДата: Неділля, 22-Лют-2009, 18:32 | Сообщение # 29
Генераліссімус
- В Украине выборы.
- Кого избирают?
- Депутатов парламента.
- А из кого избирают?
- Из депутатов парламента.
- Тогда кому это надо?
- Депутатам парламента. Их это прикалывает.

цитата из фильма.

РК-86Дата: Вівторок, 24-Лют-2009, 06:52 | Сообщение # 30
Генераліссімус
Quote (Бабай)
Свого часу мені доводилось працювати в комісіях. В нашоу районі їхній склад, майже стабільний. Міняються наглядачі від різних партій. Останні роки була ще й охорона дільниць. Посторонні туди просто не пройдуть.
Все закрито, до завершення підрахунків.

Quote (Бабай)
- В Украине выборы.
- Кого избирают?
- Депутатов парламента.
- А из кого избирают?
- Из депутатов парламента.
- Тогда кому это надо?
- Депутатам парламента. Их это прикалывает.

Чудовій досвід!

А про що Ви там зі мною говорили? А-а-а, здається, про фікції...

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » А в нас у клубі будуть.... вибори? (хто куди, а дехто на вибори)
Сторінка 2 з 10«1234910»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017