Народний Рух України - Сторінка 5 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяП'ятниця, 09-Гр-2016, 20:23
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 5 з 7«1234567»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Народний Рух України (Колись це була потужня організація.Може відродимо?)
Народний Рух України
РК-86Дата: Субота, 11-Лип-2009, 00:12 | Сообщение # 61
Генераліссімус
Награды: 3
Статус: Offline
Quote (Лохвицький)
РК-86, у вас хоч коли відчуття комфорту виникає?
В цьому році річниця Руху.Зайдіть на сайт НРУ і заспокойтеся.

Знайдіть в решті-решт здорове тлумачення НАЦИЗМУ і НАЦІОНАЛІЗМУ.
А сайту сучасного Руху не тримаю навіть в списку "Вибране".
Пояснюю чому. Коли Вас дурять в перший раз - це можна пояснити випадком.
Коли вдруге - співпало два випадки.
Коли втретє - це вже система.

І до всепрощення і Божої Любові (які Ви так інтенсивно проповідуєте) тут так само далеко, як і мені з Полтавщини до Києва рачки.

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

Сообщение отредактировал РК-86 - Субота, 11-Лип-2009, 00:14

ЛохвицькийДата: Понеділок, 13-Лип-2009, 09:32 | Сообщение # 62
Генерал-майор
Quote (РК-86)
Знайдіть в решті-решт здорове тлумачення НАЦИЗМУ і НАЦІОНАЛІЗМУ.

Я розумію націоналізм,як самоутвердження людського Я,сім"я,рід,нарід,держава.
Для мене не важливо хто ти,українець,німець чи єврей,бо стою понад цим.Перш за все мене цікавить рівень свідомості особи з якою спілкуюся.Дуже люблю Людей і навіть тих які подібні їм.Але подібні не люблять себе і мені їх жаль.Інколи намагаюся, по можливості, допомагати таким особам якимось чином,але частіше це не доцільно.
Життя не поле перейти.
Життя - це Школа і боротьба!Перш за все з самим собою.Отримав Знання,переміг себе і Живи.
На жаль не всі вчаться на відмінно,а є й такі,що вчитись не бажають.Живуть стражданнями,до яких звикають і жити по іншому вже не можуть і не хочуть.Вони є живим наглядним прикладом для тих,хто мислить по іншому і йде іншим шляхом.
Моя свідомість відповідає тим знанням,які я отримав з різних джерел і закріпив власним досвідом.Не існує чистої нації чи наднації.Є Природа і Людина! А люди,які вчаться,чи не вчаться,теж щасливі,бо мають право вибору,як жити і де жити.Кожен обирає собі шлях в цьому житті відповідно своїм знанням та бажанням.

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

YanushevichДата: П'ятниця, 14-Серп-2009, 13:08 | Сообщение # 63
Генерал-полковник
Награды: 5
На Полтавщині гальмується процес декомунізації
http://www.maidan.org.ua/static/news/2009/1250238761.html

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

РК-86Дата: П'ятниця, 21-Серп-2009, 00:19 | Сообщение # 64
Генераліссімус
Quote (Yanushevich)
На Полтавщині гальмується процес декомунізації

"Декомунізація" процес складний. Тихо і мирно пройшов давно в деяких районних містах.
Наприклад вулиці "Радянській" доволі легко повернути архівну, історичну назву "Сенчанська". Але ж знаходиться адміністративннй ідіот, якому край треба зараз, негайно, переіменувати вулицю Леніна у вулицю "ім.С.БЕНДЕРИ". Коли по цій вулиці зовсім інші проїздом були, і зовсім інші коней розсідлували...
Як завжди. Постав дурня ...

Додано (20-Серп-2009, 23:19)
---------------------------------------------

Лохвицький,

Давайте залишимо поняття "націоналізм" за межами сайту взагалі, і окремо в цій темі.

Давайте приймемо прняття "національна ідея". Вловіть різницю...

В чисто тваринному, підсвідомому розумінні, "зграя - на зграю" - це і є націоналізм. Продовжуйте мою думку без цитат...

Сообщение отредактировал РК-86 - Четвер, 20-Серп-2009, 23:58

YanushevichДата: Понеділок, 24-Серп-2009, 10:34 | Сообщение # 65
Генерал-полковник
Широпаев ко Дню Независимости Украины:
http://shiropaev.livejournal.com/35110.html

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

aaaaДата: Четвер, 03-Вер-2009, 20:15 | Сообщение # 66
Генерал-лейтенант
Награды: 4
Народному Руху України 10 вересня виповниться 20 років.

З чим у Вас асимілюється - слово РУХ?
Що Ви знаєте про нього .
Якими здобутками користується кожен з Нас завдяки цій організації?

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

РК-86Дата: Понеділок, 07-Вер-2009, 00:17 | Сообщение # 67
Генераліссімус
Quote (aaaa)
З чим у Вас асимілюється - слово РУХ?

Слово "РУХ" не "асимілюється", а викликає асоціації, асоціюється з певним часом і з певними подіями, і певними власними вчинками і надіями. А ідеї Нардного Руху України дійсно "асимілювали" (проковтнули, зжерли).

Ну чого ще бандюкам бажати кращого, ніж смерть Чорновіла?

aaaaДата: Субота, 12-Вер-2009, 10:52 | Сообщение # 68
Генерал-лейтенант
Награды: 4
РК - зауваження приймається.
НРУ - генерувавала і творила Незалежність Нашої "держави" в умах її мешканців.

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

РК-86Дата: Вівторок, 29-Вер-2009, 23:36 | Сообщение # 69
Генераліссімус
Quote (aaaa)
РК - зауваження приймається

Дякую. Щиро, справді.
Були часи і був справжній РУХ. Не у "мешканців" були надії. Спектр людей, які допомагали становленню організації був дуже широким. Просто люди згадали проте - що вони люди і частинка чогось іншого, ніж партком, райком, плани, провіряючий, плани оранки, посівний план, збір урожаю, обов"язки перед індустріальними містами і поставками... Ну і так далі.
Дехто згадав про юриспунденцію. Це грубо - доцільність використання законів.
Правова держава в той час не "звучала". Просто всі вірили і працювали в організації.
Коли обдурили дуже багато людей, позбавили довіри - дуже великий ризик отримати витриману опозицію. Дурнів у наших солов"їв доста.

(Колись це була потужня організація.Може відродимо?)

НІ! Був час і були сподівання.

Ну спробуємо назвати "Справжній РУХ України".

Ви знаєте законодавство про реєстрацію? Про кількість членів і про географію при реєстрації?

НУ?

БабайДата: Понеділок, 05-Жов-2009, 17:14 | Сообщение # 70
Генераліссімус
Quote (РК-86)
(Колись це була потужня організація.Може відродимо?)
НІ! Був час і були сподівання.

Якщо ще трохи подавлять, то може доведеться й відродити .
Бо давити можна лише до критичної точки,
А от коли вони до неї дожмуть - час покаже.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

РК-86Дата: Понеділок, 05-Жов-2009, 23:04 | Сообщение # 71
Генераліссімус
Quote (Бабай)
Якщо ще трохи подавлять

Ждете "жаб"ячого" терміну... Треба воду довести до кипіння. Тоді вже зникнуть всі питання.

БабайДата: Вівторок, 06-Жов-2009, 11:07 | Сообщение # 72
Генераліссімус
Quote (РК-86)
Ждете "жаб"ячого" терміну... Треба воду довести до кипіння. Тоді вже зникнуть всі питання.

Я нічого не чекаю.
Ментальність нашого народу така: - поки грім не гряне, хахол не перехреститься ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

YanushevichДата: Субота, 17-Жов-2009, 20:39 | Сообщение # 73
Генерал-полковник
Тимошенко - неизбежность?

Сьогодні відбулося засідання Центрального проводу Народного Руху України, на якому було розглянуто питання про його участь у виборах Президента України 17 січня 2010 року.

Як повідомили УНІАН у прес-службі НРУ, провід ухвалив рішення рекомендувати третьому етапу XVIII позачергових Всеукраїнських зборів (з´їзду) НРУ висунути Юлію ТИМОШЕНКО єдиним кандидатом від національно-демократичних сил на майбутніх президентських виборах в Україні.
http://www.unian.net/ukr/news/news-341790.html

grigori37Дата: Неділля, 18-Жов-2009, 10:23 | Сообщение # 74
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Не може бути Україна такою як того хотять галичани, слобожани, донеччани або інші. Якщо їй не дадуть зникнути взагалі, то буде щось середнє. Президента теж будуть приближати до якоїсь середини. Якби на Укаїні більшість була чесна, самостійна і патріотична, то в президенти підійшов би Ющенко, якщо вона (бвльшість) далека від високих ідеалів, більше турбується за мамону, хоче розваг і оргій, то і президент повинен відповідати таким же вимогами. Просто іншого не виберуть.
Тимошенко може стати президентом, якщо не завадять різні підофіли. Я ще в минулому столітті слухав одно її інтерв*ю. Показалася вона в ньому примітивною, м*яко каждучи нерозумною. Ні у кого їй було вчитися порядності. Та пройшло багато років, кожний її день був насичений багатьма подіяли, вона слухала різних людей, розбирала різні ситуації, збагачувалася досвідом і знаннями. Може кой чому й навчилася, вона ж іще молода. Такий як Янукович уже нічому не научиться, по очам видно. Дуже розумного президента не виберуть бо не зрозуміють. Такий народ.

Radcenko

YanushevichДата: Неділля, 18-Жов-2009, 13:11 | Сообщение # 75
Генерал-полковник
Quote (grigori37)
Не може бути Україна такою як того хотять галичани, слобожани, донеччани або інші. Якщо їй не дадуть зникнути взагалі, то буде щось середнє.

Мы живем в эпоху, когда телевидение играет первостепенную роль. Есть только то, что показано по ТВ. И наоборот, если что-то не показано на ТВ, то данного факта не существует. Если б у украинских руководителей, в т.ч. у Ющенко, было бы больше силы воли, то и ТВ проводило бы иную информационную политику, направленную на различные регионы. А так, чего ожидать, когда половина, если не больше, Украины смотрит росс. ТВ с его пропагандонством! Не говоря уже о Юго-Востоке, где его смотрят почти все.

В России еще больше региональных различий. Есть регионы, где не знают русского языка. И ничего.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Народний Рух України (Колись це була потужня організація.Може відродимо?)
Сторінка 5 з 7«1234567»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016