Национальная идея - Сторінка 3 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяСубота, 03-Гр-2016, 16:44
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 26«123452526»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Национальная идея (Украина не может существовать без национальной идеи.)
Национальная идея
grigori37Дата: Субота, 06-Вер-2008, 15:55 | Сообщение # 31
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Статус: Offline
Люди, що живуть на Україні і мають український паспорт, називаються українцями. Правда, що рядові люди восновному, чесні і порядні, а депутати ведуть себе як бішені, але це українці. І вигнати їх за межі держави неможна. Ви ж, Бабаю усе це розумієте, а "дороги" своєї ще не вибрали. Того я і кажу, що ви не досягаєте до постконвенційної моральної свідомості. Це не образливо, але так є.

У де Лохвицький? Чи не загуляв?

Radcenko

БабайДата: Субота, 06-Вер-2008, 16:52 | Сообщение # 32
Генераліссімус
Награды: 5
Далася Вам ця постконвенційна моральна свідомість, невже Вам сподобалися слова, і треба щонайчастіше їх повторювати. Від цього вони стають словами-паразитами, як у Горбаова слово "консенсус" .

Quote (grigori37)
депутати ведуть себе як бішені, але це українці. І вигнати їх за межі держави неможна

А жаль, що неможна, бо дуже хочеться відправити їх на безлюдний острів, і нехай там керують. (жарт) smile

Quote (grigori37)
"дороги" своєї ще не вибрали.

Моя дорога вже давно обрана, згадайте "Каждый выбирает по себе : женщину, религию, дорогу " це сказав Омар Хаям (коли Вам це про щось говорить) І йду я своєю дорогою по житттю, так само як і інші, зі змінним успіхом. Десь веселіше (швидше, бо згори), десь повільніше (бо болотом, чи нагору), десь плутаю (бо ліс чи чагарник), але йду.
Це моя дорога, і я сам її обрав. Одному Богу відомо, скільки зможу пройти, і де та коли вона скінчиться. Коли хтось цього не бачить, то тут немає нічого образливого (для мене). Це просто особиста справа кожного...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

grigori37Дата: Субота, 06-Вер-2008, 21:25 | Сообщение # 33
Генерал-лейтенант
Бабаю, усі ваші репліки мені подобаються і я читаю їх з задоволенням. Можете не писати слово "жарт" я гумір розумію.Правда не завсім розібравсся з Вашою відповіддю в строчці з запитаннями до пана Щурова.
Оту постконвенційну моральну свідомість ніяк не можу запам*ятати та навчитися писати от і тренуюсь. А якщо по сурьозному, то про неї багато пишуть, справа модна і корисна. Коли на німецькому телебаченні політологи обгаворювали Осетію, то Геншер сказав, що в даному випадку треба було говорити, говорити і говорити, а не стріляти. Це в ділі єтика дискурсу. Європа цими поняттями користується.
Спокійної ночі.

Radcenko

ДЯДЬКОДата: Неділля, 07-Вер-2008, 00:22 | Сообщение # 34
Генерал-майор
Награды: 0
Щось ваша національна ідея чахкотить слабенько...(Вибачте,нічого ,що без стуку вриваюсь?)Загалом-як і в усій Україні!Національна ідея згинула 17 рочків тому(До цього в Україні було національне призначення та чіткі критеріі).І ми були свідками та безпосередніми учасниками цього процесу.Кволі,насильні нав*язування національної ідеї викликають у народа( особливо у тих ,хто однією ногою був "у союзі") тільки РОЗДРАТУВАННЯ! З колиски потрібно починати-заквітчювати вінками,співати українських колискових..Це довгий ШЛЯХ!

БабайДата: Неділля, 07-Вер-2008, 11:18 | Сообщение # 35
Генераліссімус
Quote (ДЯДЬКО)
..Це довгий ШЛЯХ!

Дорогу осилит идущий - сказав один мудрий чоловік. Цілком з Вами згоден, починати потрібно з дитинства, дитсадок, школа - все має працювати в одному напрямі. І дозвілля і свята в містах і селах мають проводитися в народному стилі. Для цього потрібно не тільки бажання, а й спільні зусилля всих структур виховання, культури і влади .

Quote (grigori37)
політологи обгаворювали Осетію, то Геншер сказав, що в даному випадку треба було говорити, говорити і говорити, а не стріляти.

Так роблять розумні й розважливі люди. На жаль Росія до таких ще не належить. Їм треба було погриміти і постріляти, щоб показати Україні та іншим, що в них є пукалки, і вони полюбляють з них пукати.

цитата из фильма.

grigori37Дата: Неділля, 07-Вер-2008, 11:38 | Сообщение # 36
Генерал-лейтенант
Потрібна стабільність. При клекотінні різних передряг, при щорічній зміні курсів хіба можна щось обдумати зважити?
Згодед, що із садочків усе починається, але не треба відгороджуватися і від тих хто рветься із матюхами на форум, кому до болі хочеться сексу. Треба говорити і говорити, щоб колись зрозуміли що матюхи це недостаток ума і відсутність культури, а публічний секс це- гріх

Radcenko

БабайДата: Неділля, 07-Вер-2008, 14:44 | Сообщение # 37
Генераліссімус
Quote (grigori37)
щоб колись зрозуміли що матюхи це недостаток ума і відсутність культури, а публічний секс це- гріх

На мою думку це залежить від культури людини, від її світогляду, і від поваги як до себе, так і до інших.

Додано (07-Вер-2008, 13:44)
---------------------------------------------
grigori37,
Ви переживали куди пропав Лохвицький, то я передаю Вам від Лохвицького вітання, він зараз приїхав до Лохвиці, і займається організацією зустрічі форумчан. Запрошує всих бажаючих на зустріч, як домовлялися раніше. Він зараз багато їздить, тому часу на інтернет практично не лишається.

Ще раз передаю всим великий привіт від Лохвицького !

цитата из фильма.

Сообщение отредактировал Бабай - Неділля, 07-Вер-2008, 14:45

ДЯДЬКОДата: Неділля, 07-Вер-2008, 18:21 | Сообщение # 38
Генерал-майор
Мені тут спало на думку: Лохвицький-це Бабай,а Бабай-це Лохвицький?

БабайДата: Неділля, 07-Вер-2008, 18:36 | Сообщение # 39
Генераліссімус
ДЯДЬКО,
Ви помиляєтеся, почтайте інші теми форуму. Ми різні люди, і навіть інколи сперечаємося. Я ж не можу сперечатися сам з собою ! В нас навіть стиль викладення думок різний . Просто я спілкувався з Лохвицьким не тільки на форумі, а нещодавно зустрічався з ним в реалі.

цитата из фильма.

grigori37Дата: Неділля, 07-Вер-2008, 19:32 | Сообщение # 40
Генерал-лейтенант
Бабаю, передавайте Лохвицькому моє спасибі за вітання.
Добре було б якби в кожній школі району де є компютер і телефон, учні стали активними учасниками форуму, учились і читати і писати. Це моя пропозиція до зустрічі форумчан.

Radcenko

БабайДата: Неділля, 07-Вер-2008, 19:34 | Сообщение # 41
Генераліссімус
grigori37,
Передам обов"язково, і подяку і пропозицію .

цитата из фильма.

rootДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 09:54 | Сообщение # 42
Адмін
Награды: 4
Лохвицький-це Бабай,а Бабай-це Лохвицький?

Однозначно ні. Різні IP.

ДЯДЬКОДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 13:06 | Сообщение # 43
Генерал-майор
Ой! Я їх вже боюсь! Такі серйозні ДЯДЬКИ! А саме головне- так далеко від НАРОДУ!!!

БабайДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 13:21 | Сообщение # 44
Генераліссімус
ДЯДЬКО,
А що по Вашому є народ ?

цитата из фильма.

grigori37Дата: Понеділок, 08-Вер-2008, 14:05 | Сообщение # 45
Генерал-лейтенант
Народ це ми.

Radcenko

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Национальная идея (Украина не может существовать без национальной идеи.)
Сторінка 3 з 26«123452526»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016