ЛохвицяЧетвер, 23-Лис-2017, 21:15
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 26 з 26«12242526
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Национальная идея (Украина не может существовать без национальной идеи.)
Национальная идея
ObersДата: Вівторок, 16-Чер-2015, 11:16 | Сообщение # 376
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
...Так сміються ж з України
Стороннії люди!
Не смійтеся, чужі люде!
Церков-домовина
Розвалиться... і з-під неї
Встане Україна .
І розвіє тьму неволі,
Світ правди засвітить,
І помоляться на волі
Невольничі діти!
..

- Пророк Шевченко.


 
БабайДата: Вівторок, 16-Чер-2015, 12:20 | Сообщение # 377
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Пане Лохвицький, наша бюрократія і корупція -це національна біда, а не ідея. І так вихолить, що прості люди більш свідомі за чиновників. Тож час прийде , і хабарники з бюрократами знайдуть своє рідне місце на звалищі історії, десь біля Януковича. А війна, як каталізатор сприяє проявленню в людях як найкращих, так і найгірших якостей що є в людях.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
ЛохвицькийДата: Вівторок, 23-Чер-2015, 12:39 | Сообщение # 378
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 378
Награды: 3
Репутация: 9
Статус: Offline
Маєш рацію,пане Бабаю  v

Радий чути і бачити  )

Додано (23-Чер-2015, 10:20)
---------------------------------------------
Без коментарів   smile

Додано (23-Чер-2015, 12:39)
---------------------------------------------
Кто для Украины опаснее Путина


Возлюби ближнього свого,як себе самого.
 
ObersДата: Середа, 24-Чер-2015, 11:09 | Сообщение # 379
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата Лохвицький ()

Вже втретє перечитую - концентрований діагноз, "постмайданний" синопсис  :  "...страшен не Путин. Он лишь пользуется нашей слабостью. Страшнее те, кого мы с вами регулярно приводим к власти".


 
ObersДата: Середа, 24-Чер-2015, 11:12 | Сообщение # 380
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата grigori37 ()
      

Державна механіка. 03.06.2015

Cмішними підчас бачаться люди.  Це якщо відірватися від стада і придивитисядо нього здаля. Погляньмо на Україну. Чого не вистачає її жителям? Сонце світить і гріє Землю, єсть день і ніч, зима і літо, повітря  відповідає необхідним кондиціям, вода прісна тежпридатна для живого. Вроді би все єсть для здорового, спокійного, щасливого життя: трудись, піклуйся про сімю і дітей, з ближніми поступай так, як хочеш щоб поступали з тобою, вчинками своїми не примножуй людських страждань  і будеш мати свій рай. Але не виходить...Немає благодаті і спокою.

На Донбасі сепаратизм і війна, а в країні нерозбериха: ціни ростуть, безробіття теж, інфляція, корупція, несправедливість, відсутність єдності  і порядку, багато незадоволених і злих.

Виходить не бажають або не вміютьлюди жити по означеним правилам, розуміють їх кожен по-своєму. Протирічча міжуявленнями окремих людей і стремління навязати власну думку другому породжують хаос. Жити в хаосі важко, а уникнутипротирічч,щоб позбутися його, неможливо, без нього зникає рухливість, все завмирає. Це - не стабільність, а смерть.

Зібрання людей з різними уявленнями про себе і світ називають юрбою, натовпом або масою.

Щоб маса стала суспільством треба її організувати, тобто пояснити людям ради чого  живуть, визначити далекі і ближніцілі суспільства, намітити напрямки і шляхи  досягнення цілей, створити  інститути  для управління рухом.  Крім самих людей всю цю «структуру» створюватинікому. А маса на видумки не здатна,вона може вирішувати лише  сьогочасні питання«добре» чи «погано», наприклад, питання координації (люди не стикаються один з одним на дорогах), взаємодії (виробляється те, що споживається). Проблеми перспективи, тобто пізнавальні, по сучасному конгнетивні, масі не під силу,  для цього необхідні знання не тільки сучасної картини світу  і того, якою ця картинамає бути в майбутньому. Пропозиції по вирішенню таких проблем суспільство отримує від інтелектуалів. Як і всі люди інтелектуали не знають майбутнього їх пропозиції не мають 100-відсоткової надійності, але якщо вони достатньо обгрунтовані і уміло предявлені, то маса, або її частина, Рада, може сказати: «добре».

Те що я  назвав «структурою» може бути ефективним, коли протирічча людські збалансовуються,  урівноважуються, тобто  запити одних задовольняються пропозиціями інших.Таку динамічну рівновагу називають стабільністю, вона характерна низькою напругою протирічч, відсутністю буйних страйків, погромів, революцій.  Може бути і по-іншому: «структура» - неефекривна, тобто не забеспечує стабільності,до якої прагне все живе, протестні бунти та інші прояви незадоволення, того і гляди, перетворяться в погроми і революції, при яких одна розруха. Отже, якою б гарною не бачилася діюча «структура» суспільства її треба рихтувати, тобто уважно слідкувати за протиріччами і незадоволеннями людей  і реагувати на них або змінами в «структурі», або впливом на людські уми.

Намальована схема державної механіки, думаю, відома всим дорослим людям. Але реальність її так ускладнює дрібнішими елементами, що тільки небагато людей  знають її в деталях. З більшою точністю можна сказати, що ніхто не знає. Обходяться власними досвідом і інтуіцією. В малих колективах керівник сам і мету визначає, і шлях для досягнення намічає, і порядок руху править, і протирічча досліджує, і знижує їх напругу. Тобто успіх підприємства залежить від його талантів і єнергії. В більших зібраннях людей кожна із функцій організаційної структури виконується групами фахівців. В державах, де десятки міліонів людей, ті ж функції делегуються дрібнішим структурам, які держава має своїми обєктами, і з ними працює. І завжди успіхи в справах люди повязують з конкретною особою, президентом країни, головою концерну, чи управляючим фірмою. Це не випадково. Вклад керівних людей в діло великий і залежить він від таланту і відданості, а по-сучасному - креативності, особистості.

Важко не погодитися, що керівні посади в колективах, зібраннях і масах повинні займати знаючі, умілі, енергійні і чесні  люди, а якщо це стосується держави, якій належить замінити устрій і психологію мас, то їх треба багато. То де ж їх брати? Світогляд людей формується на наслідковому біологічному грунті факторами оточення, а свідомість визначають засоби виробницва. От і говорять, що провідник мусить знати людей з якими працює і оточуючу реальність. Але для реформування держави цього мало. Прикладом може служити Росія. До Петра Першого вона була архаїчною, лапотною, дрімучою, немитою.  Вихований в такій країні  молодий цар навряд чи спромігся б награндіозні перетворення в державі. Петро 1 ішов на це впевнено тому, що через дружбу з німецькою слободою, знав і бачив іншій життевий устрій, чув про інші держави  і методи управління. Для проведення реформ йому були потрібні люди не старого російського виховання, а європейці з широким кругозором і високою кваліфікацією. І він сміливо запрошував на роботу в Росію чужеземців. Важливо, що його послідовники підтримували цей курс, не боялися чужеземного заселення, країна стала наповнятись спеціалістами різного рівня і направленості і  скоро стала розвинутою, європейською.

Наведений приклад нагадує сучасну ситуацію в Україні. Державі потрібні реформи життевого устрою, структурної організації,  управління,  судової та інших систем. Прийнято  європейський вибір, тобто відома мета і шляхи до неї, а провідників,  освічених і знаючих, підходящих для ведення діла немає. Те ж було в Росії. Тільки умови інші: тоді іноземці потоком їхали до Росії бо в Європі було важко жити, тепер же Європа багата і їхати з ней в Україну навряд чи хто захоче, до того ж і запрошень не чути. Правда, теперішній уряд прийняв на роботу декілька людей з європейською ментальністю, але це капля в морі.  На мій погляд, призначення Михайла Саакашвілі губернатором Одеської області рішення вірне. Він не укаїнець, не єврей і не росіянин, з місцевим авторитетом не повязаний, реформи подібного  типу проводив в Грузії сам, технологію знає. Хача це і не дає пістав думати, що все піде добре, але кращої губернатора для Одеси на Україні не видно. Успіхів йому вроботі!.

Якби я був начальником то постарався б знайти підходящих іноземців на посади міністрів, губернаторів та інших керівників, наприклад, із німців, що повязані з Україною, або етнічних українців.


 
ЛохвицькийДата: Субота, 27-Чер-2015, 20:03 | Сообщение # 381
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 378
Награды: 3
Репутация: 9
Статус: Offline


Возлюби ближнього свого,як себе самого.
 
RimusatoДата: Неділля, 28-Чер-2015, 10:23 | Сообщение # 382
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 51
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Все дуже просто.
На виборах треба вибирати достойного мера.
А так... може лохвиччани такої "влади" і достойні?
 
ljutyjДата: Неділля, 28-Чер-2015, 11:53 | Сообщение # 383
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline


In My Humble Opinion (IMHO)
 
ЛохвицькийДата: Вівторок, 21-Лип-2015, 23:29 | Сообщение # 384
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 378
Награды: 3
Репутация: 9
Статус: Offline
Принцип сперматозоида

http://bookz.ru/authors/mihail-litvak/litvak_me01/1-litvak_me01.html

Додано (28-Чер-2015, 17:38)
---------------------------------------------


Додано (28-Чер-2015, 21:34)
---------------------------------------------
Михаил Саакашвили. Человек и ледокол.

Додано (03-Лип-2015, 13:54)
---------------------------------------------
Вольниця
Насправді нам ніхто і ніщо не заважає
…жити і чинити так, як велить нам наше серце.
…радіти життю і дякувати світові за те, що маємо.
…не зраджувати себе.
…йти по життю шляхом Любові.

На заваді до нашого щастя і вільного життя часто стоїмо ми самі – наша лінь, наші страхи та образи, наше байдуже ставлення до світу, щоденна метушня.
Може вже час зупинитись і подивитись навкруги себе? Може вже час почати ЖИТИ, а не продовжувати листати своє життя, як слайди якоїсь короткометражки?

Ірина Плескіт 

https://www.facebook.com/volnyts....f=story

Додано (21-Лип-2015, 23:20)
---------------------------------------------

Додано (21-Лип-2015, 23:29)
---------------------------------------------
Цікаво, чи є на Лохвиччині правий сектор?

Чи є на Лохвиччині партії, які відстоюють право народу на владу ( власність на землю,надра і виробництво), як записано в Конституції України?

І ще цікаво, чи є прихильники народного капіталізму, чи лише прихильники олігархії?


Возлюби ближнього свого,як себе самого.

Сообщение отредактировал Лохвицький - П'ятниця, 03-Лип-2015, 13:56
 
AnnaBelleДата: П'ятниця, 09-Вер-2016, 15:49 | Сообщение # 385
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Єдина нормальна національна ідея - це стати багатшими за Швейцарців та мати армію, потужнішу ніж в США. Решта ідей - пустозвонство
 
vegor0639Дата: Неділля, 07-Тр-2017, 21:26 | Сообщение # 386
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Тема актуальная сейчас
 
kataruna1989sachenkoДата: Понеділок, 15-Тр-2017, 13:10 | Сообщение # 387
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Фонд энергоефективности... никогда не слышала про это, но статья очень легкая для прочтения и понимания. Нужно быть в теме) https://www.ukrinform.ua/rubric-....rt.html
 
ivanuhka448Дата: Неділля, 24-Вер-2017, 16:09 | Сообщение # 388
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
интересненько
 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Национальная идея (Украина не может существовать без национальной идеи.)
Сторінка 26 з 26«12242526
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017