ЛохвицяСереда, 22-Лис-2017, 06:32
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 24 з 26«122223242526»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Национальная идея (Украина не может существовать без национальной идеи.)
Национальная идея
ObersДата: Вівторок, 22-Вер-2009, 13:56 | Сообщение # 346
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (grigori37)
Я думаю, Гітлера, варто не чіпати, нехай собі гріється у пеклі, якщо воно ще функціонує.

Так, нехай собі гріється, але, здається , то вже інша тема... Розумієте, є певні предмети, цікавлячись якими мусиш звертатись і до його інтелектуальних надбань ( людини видатної і визначної не дивлячись на неодноозначність постаті ). З Вашого дозволу назву це історичним інтересом, інтересом до історії як науки. А вже цінність тих надбань хай кожен оцінює за власним бажанням.

Додано (22-Вер-2009, 12:56)
---------------------------------------------

Quote (grigori37)
За чужі інтереси ніхто даром воювати не буде, у них були свої власні плани, наприклад, план ОST.

Щодо плана ОСТ - цікаво, його взагалі в паперовому варіанті хтось бачив?


 
YanushevichДата: Вівторок, 22-Вер-2009, 14:03 | Сообщение # 347
Генерал-полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 1008
Награды: 5
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (grigori37)
у них були свої власні плани, наприклад, план ОST.

Никак не предполагая, что Гитлер замышлял устроить на оккупированных территориях что-то очень хорошее или просто избавить народы от коммунизма, все же хочу заметить, что о плане Ost никто ничего не знает, его текст не найден. Вообще вся история II мировой войны писалась победителями, в СССР - советскими пропагандонами, и поэтому вся история с советской стороны настолько искажена и замарана, что сейчас уже не представляется возможным отделить правду от вымысла и мифологии.


Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!
 
grigori37Дата: Вівторок, 22-Вер-2009, 17:56 | Сообщение # 348
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
Читав спогади Шпеера, мемуари Гудеріана, кой-кого із наших із яких найбільше довіряю Безименському, йому особисто доводилось допитувати різних фюрерів і перекладати їхні щоденники і документи. Сам трошки знаю війну, застав деякі її сторони. Про Гітлера склалося враження: сволочь, сама послідня, спричинив гибель міліонів людей. і слов*ян і німців і інших. Нічому у нього вчитися. Вирок винесений йому і фашизму в Нюрнберзі справедливий.
А чи був план OST? нехай шукають історики, щось побібне обов*язково було. Не такі прості німці щоб наперед не подумали що робити із завойованими територіями і народами.
Пане Obers, як говорить пап Янушевич, "включайте мозги"!


Radcenko
 
ObersДата: Вівторок, 22-Вер-2009, 21:19 | Сообщение # 349
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (grigori37)
Про Гітлера склалося враження: сволочь, сама послідня, спричинив гибель міліонів людей. і слов*ян і німців і інших. Нічому у нього вчитися. Вирок винесений йому і фашизму в Нюрнберзі справедливий. А чи був план OST? нехай шукають історики, щось побібне обов*язково було. Не такі прості німці щоб наперед не подумали що робити із завойованими територіями і народами. Пане Obers, як говорить пап Янушевич, "включайте мозги"!

" История не знает сослагательного наклонения ", тому не буду фантазувати що німці робили б на завойованих територіях.
Ну, нічому так нічому,.. хоча це не розумно і не справедливо ))


 
YanushevichДата: Середа, 23-Вер-2009, 10:55 | Сообщение # 350
Генерал-полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 1008
Награды: 5
Репутация: 4
Статус: Offline
Лінія фронту: Росія –Україна. Час вибору настав
http://www.maidan.org.ua/static/mai/1253612636.html

"Попри всі помилки, кадрові, політичні та управлінські, Ющенко є непохитним у питаннях захисту державного сувернітету України, недоторканності її кордонів та збереження української ідентичності та національної пам’яті. Незмінним також є курс президента на сепарацію України з російської зони геополітичного впливу та інтеграцію до західної цивілізації, яку представляють ЄС і НАТО".


Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!
 
ObersДата: Середа, 23-Вер-2009, 16:56 | Сообщение # 351
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
З ДВОХ ЗОЛ… НЕ ОБИРАЮТЬ ЖОДНОГО!

Часто доводиться чути від «пересічних» українців відому приказку про більше і менше зло. Зазвичай її застосовують у контексті виборів до різних органів влади. Але чому ми сьогодні маємо вибір без вибору? Чи маємо ми цей вибір? Навіщо свідомо обирати хоч і «менше», але все ж таки «зло»? І що є тим «злом»?
Сьогодні Україна стала полігоном для змагання між двома світами – західним та східним. Західний світ упевнено перемагає, адже раніше цей полігон пролягав через території Західної та Центральної Європи, і, на сьогодні, значно просунувся на схід. А сама ця боротьба ведеться вже нашими власними руками у нашій державі. І найбільше вона відчувається під час виборів Президента.

Який же шлях обрати нашій країні? Кого підтримати в цій боротьбі? Давайте оцінимо обидві альтернативи.
1."Західний світ". У цю категорію можна віднести такі країни, як Сполучені Штати Америки, Канада, Австралія, Швейцарія, Ізраїль, країни Євросоюзу та НАТО.
2."Східний світ". До цієї категорії можна визначити, зокрема, Росію, Китай, Північну Корею, країни Ташкентського договору та більшість мусульманських держав.

У стародавній Індії суспільство поділялось на 5 варн: брахмани, кшатрії, вайші, шудри та "недоторканні". Брахмани презентували духовну частину суспільства – вони були вершиною суспільної ієрархії. Це були філософи, митці, вчителі та священнослужителі. На них рівнялась вся решта людності. Наступною за ієрархією були кшатрії – воїни та керівники. Вони виконували адміністративну функцію у суспільстві. Вайші – це були торгівці та виробники. Шудри ж були найманими працівниками – найчисельнішою варною. Всі ці люди були корисні та потрібні суспільству – кожен на своєму місці. Дозволявся і перехід з однієї варни в іншу – у випадку вияву виняткових талантів у людини, народженої не в тій варні. Найнижчою ланкою суспільства були "недоторканні". Це були злочинці, жебраки, раби, безумці, збоченці та інші декласовані елементи. До них було заборонено навіть торкатись.

Хто ж керує Західним суспільством? Брахмани? Ні! Західне суспільство відрізняється надзвичайною бездуховністю. Церква вже давно поступилась своєю панівною роллю світському життю. Західна філософія возвеличує ницість суспільства і виводить всю мотивацію дій людини від сексуального потягу, ненависті та заздрощів. Західна культура потурає тим самим низьким почуттям і тим самим створює морально низький примітивний продукт.

Тоді, може, кшатрії? Навряд! Поняття честі, слави, героїзму вже давно знівельовано в західному суспільстві. Якщо ти маєш інтелект, силу, вроду, сміливість, це аж ніяк не гарантуватиме тобі успіх. На місце цих якостей прийшли лицемірство, пиха, нахабність, підлість, ницість, розпуста та збочення. Конфлікти вирішуються не в чесному бою – обличчям до обличчя, а кулуарно, за лаштунками – шляхом змов та зрад.

Отож, сьогодні ми маємо таку ситуацію, при якій панівною верствою західного світу є вайші. Все купується і все продається. Суспільство виробників і споживачів. Торгівлю піднесено в ранг державної політики. Головне його завдання – отримання найбільшого прибутку при найменших затратах. В жертву такій цілі приноситься все – і духовність, і культура, і мораль, і, що ще гірше – природа. Споживацьке, грабіжницьке ставлення до природних ресурсів вже призводить до невідворотних жахливих глобальних наслідків.

Хто ж керує східною "цивілізацією"? На перший погляд також схоже на вайші. Однак, тут варто вказати на певні особливості. Якщо в західному суспільстві прихід до влади тих чи інших сил відбувався в рамках законів тогочасних держав, то на сході на ці закони ніхто навіть не звертав і не звертає уваги. І прихід до влади, і її утримання там відбувається за рахунок жорстокості і неприхованого насильства. Лідери цих держав, в основному, не мають відповідної освіти та відрізняються низьким рівнем культури. Багато хто з них мав відверто кримінальне минуле. В Україні їх досі, щоправда, дещо з інших причин, називають "недоторканними". Так, цей світ, в результаті різних революційних подій, захопили декласовані елементи, які ним і керують, передаючи владу у спадок собі подібним.

То кому ж ми маємо надати владу? Торгівцям, чи криміналітету, що "косить" під бізнесменів? Хто зможе краще і ефективніше керувати? За логікою, начебто, вайші, адже вони знаходяться на вищому щаблі суспільної ієрархії, ніж "недоторканні". Їхня цивілізація досягнула більшого розвитку в економіці, в науці, вона значно багатша від східної. Однак, на справді, саме тим вони і є ще небезпечнішими для світу. Їхня бездуховність розкладає людські душі, позбавляє їх сенсу існування, а споживацьке ставлення до оточуючого середовища робить непоправну шкоду для всієї планети. Не можна довіряти управління державою тим, хто апріорі до цього не здатен.

Насправді, ми маємо всі ресурси та можливості для створення правильного суспільного ладу, де найвищими ланками будуть брахмани та кшатрії. Адже ми сьогодні знаходимось у стані трансформації, де переваги ще не має жодна зі сторін. Наші душі відкриті для сприйняття істинних ідей. Ми маємо вдосталь енергії та бажання здійснити правильні зміни, в першу чергу, в собі.

З двох зол… не обирають жодного! Давайте, врешті решт, знайдемо, або створимо й оберемо добро!

Дмитро Сінченко. Голова Кіровоградської організації Національного Альянсу.

Прикрепления: 9214504.jpg(26Kb)
Сообщение отредактировал Obers - Середа, 23-Вер-2009, 17:11
 
YanushevichДата: Середа, 23-Вер-2009, 17:40 | Сообщение # 352
Генерал-полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 1008
Награды: 5
Репутация: 4
Статус: Offline
Хватит постить сюда длинные тексты с фотографиями! Достаточно дать ссылку, дать одну цитату.
Вот так:
http://www.politikan.com.ua/124/0/0/8897.htm


Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

Сообщение отредактировал Yanushevich - Середа, 23-Вер-2009, 17:43
 
tolik286Дата: Середа, 23-Вер-2009, 18:10 | Сообщение # 353
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 648
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (Yanushevich)
Достаточно дать ссылку, дать одну цитату.

+5
А, ще краще виражовуваться своїми мислЯми і не копіювати чужу мислЮ. cool
 
ObersДата: Середа, 23-Вер-2009, 18:26 | Сообщение # 354
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Або : http://nation.org.ua/blog/blog420/blog9945.html

Quote (Yanushevich)
Хватит постить сюда длинные тексты с фотографиями! Достаточно дать ссылку, дать одну цитату. Вот так: http://www.politikan.com.ua/124/0/0/8897.htm

Вы второй делаете мне замечание. Это противоречит правилам форума ? Назовите причину почему это делать не следует?
Повторюсь и я : если мои " длинные " посты кто и прочитает, то по Вашим ссылкам сомневаюсь, что кто-то кроме цитаты наберется терпения текст осилить. Тем более ссылки это и куча ненужной информации. Поэтому я делаю это намеренно и намеренно с иллюстрациями, максимально приближая к книжному варианту. Люди ленивы и невнимательны, увы.

Додано (23-Вер-2009, 17:26)
---------------------------------------------

Quote (tolik286)
А, ще краще виражовуваться своїми мислЯми і не копіювати чужу мислЮ.

Принаймні від мене Ви отримали більше оригінальних думок ніж від більшості присутніх " мислителів ". З повагою )))
Сообщение отредактировал Obers - Середа, 23-Вер-2009, 18:43
 
YanushevichДата: Середа, 23-Вер-2009, 19:23 | Сообщение # 355
Генерал-полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 1008
Награды: 5
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (tolik286)
, ще краще виражовуваться своїми мислЯми і не копіювати чужу мислЮ.

На родине Г.Сковороды все мыслИ закончились.

Два с половиной участника и то не местные.


Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!
 
БабайДата: Четвер, 24-Вер-2009, 14:25 | Сообщение # 356
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (Yanushevich)
На родине Г.Сковороды все мыслИ закончились.

А Ви не можете припустити думку, що пан Obers, хотів побачити Ваші думки на викладений матеріал ?
Стаття дійсно цікава, і варта уваги. І як вона подана, ссилкою, чи постом, навряд чи грає велику роль. Головна мета - донести цю думку до нас. Вона досягнута. А от по відповідям схоже, що статтю так ніхто й не прочитав.
Ведемо себе як росіяни :

Європейський форум: - Запиуєш - тобі відповідають.
Єврейський форум: - Запитуєш - тобі відповідають питанням на питання .
Російський форум: - Запитуєш - і тобі довго розказують, який ти мудак !

То з кого варто брати приклад ?


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
ObersДата: П'ятниця, 25-Вер-2009, 23:30 | Сообщение # 357
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (Бабай)
побачити Ваші думки на викладений матеріал

Саме так. Коментують зазвичай не якесь щось апокріфічне за умолчанієм, а те , що перед глазами, канонічно кажучи.
Сообщение отредактировал Obers - П'ятниця, 25-Вер-2009, 23:45
 
ObersДата: П'ятниця, 25-Вер-2009, 23:37 | Сообщение # 358
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
А ось доречно як, до речі ))) різницю в фото яке на нашому форумі зараз і по адресі вказаній паном Янушевіч
невимушено ловимо насолоджуючись wink
Прикрепления: 4485646.jpg(4Kb)
Сообщение отредактировал Obers - П'ятниця, 25-Вер-2009, 23:44
 
РК-86Дата: Вівторок, 29-Вер-2009, 22:26 | Сообщение # 359
Генераліссімус
Группа: Пользователи
Сообщений: 1591
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (Obers)
то по Вашим ссылкам сомневаюсь, что кто-то кроме цитаты наберется терпения текст осилить.

Ну чого так категорично? Залежить від того ХТО Вас посилає... І куди. Пан Янушевич, наприклад, завжди в тему...

А гасла читаючи, дивлячись на бульки, на словеса в ЗМІ все життя, втратив зір. Як тільки десь хвостик пропаганди або чогось іншого подібного - так зразу сліпну і іноді навіть нудить. Бо промивання мізків поряд з промиванням шлунку.

А коли НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ і адольф поряд - це вже пурген (фенолфталеїн). Не рвотне. Скуштуйте в великій дозі і регулярно. Хороші ліки. Для розуміння різниці між нацизмом і націоналізмом. Хоч часу не буде шкодити національним інтересам власного народу. Куштуйте! Смачного!..


Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

Сообщение отредактировал РК-86 - Вівторок, 29-Вер-2009, 22:31
 
ObersДата: Середа, 30-Вер-2009, 11:12 | Сообщение # 360
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (РК-86)
Ну чого так категорично? Залежитьт від того ХТО Вас посилає... І куди. Пан Янушевич, наприклад, завжди в тему...

Quote (РК-86)
Quote (Obers)
то по Вашим ссылкам сомневаюсь, что кто-то кроме цитаты наберется терпения текст осилить.

Де Ви бачите категоричність? Я , особисто, читаю. Часто з задоволенням. За інших можу лише припустити, що не читають, або читають неуважно. Зважаючи на коментарі склалось враження, і не лише в мене, що навряд хто читає, скоріш прогляда, в кращому випадку.

Quote (РК-86)
А коли НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ і адольф поряд - це вже пурген (фенолфталеїн). Не рвотне. Скуштуйте в великій дозі і регулярно. Хороші ліки. Для розуміння різниці між нацизмом і націоналізмом. Хоч часу не буде шкодити національним інтересам власного народу. Куштуйте! Смачного!..

Як в цьому випадку - вкажіть хто й де писав про: "

Quote (РК-86)
НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ і адольф поряд
", тоді, можливо й поспілкуємось про розуміння різниці між нацизмом і націоналізмом. Впорядкуйте хаос власних думок, тоді не знадобиться
Quote (РК-86)
пурген (фенолфталеїн)
для власних потреб...
Сообщение отредактировал Obers - Середа, 30-Вер-2009, 12:02
 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Национальная идея (Украина не может существовать без национальной идеи.)
Сторінка 24 з 26«122223242526»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017