ЛохвицяСубота, 20-Січ-2018, 10:29
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 22 з 26«1220212223242526»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Национальная идея (Украина не может существовать без национальной идеи.)
Национальная идея
YanushevichДата: Середа, 26-Серп-2009, 15:34 | Сообщение # 316
Генерал-полковник
Награды: 5
Статус: Offline
От кого новую аристократию будем выращивать? Тут средий класс появился бы и мордовороты бы куда-нибудь подевались. И как бы отойти от натурального хозяйства с разведением кур (нет нигде в мире!).

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

БабайДата: Середа, 26-Серп-2009, 16:49 | Сообщение # 317
Генераліссімус
Ніщо нізвідки не з"явиться, і ніщо нікуди просто так не дінеться. Для всього має бути підготовлений грунт (основа).
В даному випадку, основою має бути СВІДОМЕ СУСПІЛЬСТВО. Інших варіантів я не бачу.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ObersДата: Середа, 26-Серп-2009, 17:54 | Сообщение # 318
Генераліссімус
Награды: 10
Quote (Бабай)
Пане Obers, в плані алкоголізму, наркоманії і подібним явищам я з Вами погоджуюся повністю.
А в іншому, мені здається Ви перегинаєте палку.
Зрозумійте що гіршими за клінічних ідіотів, бувають лише клінічні патріоти.

Можливо, пане Бабай, можливо. А можливо й ні. Можливо правда десь по середині. Але ж де та міра і де межа принаймні Вашого терпіння? От Yanushevich десь писав вже, що своєю рабскістю українці пристосувались до умов і так виживають. Але ж виживають - не ЖИВУТЬ! Тому для мене немає межі, вона далеко позаду, вороття немає. Та й взагалі наразі я здається особливо не сварюсь і не буяню. От шановний grigori37 каже:
Quote (grigori37)
Цитату про життя і свободу, пазурі і зуби, не вважаю в наш час недоречною. Тепер усим відомо, що все в світі рухається, змінюється, ускладнюється і люди, і народи, і відношення між ними. І якщо немає розуму, ума, то пазурі не поможуть вижити.

А я вважаю, що сучасність набагато жорсткіша і жорстокіша ніж минувщина. А тому й цитата цілком доречна і аж надто актуальна. Навкруг нас агресивний і занадто стрімкий світ, щоб не перегинати палку. Та її не перегинати , єю битись мусим, лише , щоб елементарно вижити. От абстрагуйтесь від мого націоналізму, просто поглянте навкруги: наглі, без краплі совісті потвори завжди на висоті. Я ж не кличу беріть сокири- я кличу не пити, не вживати наркотиків, навчатись і займати достойні посади в бізнесі, суді, медицині, політиці, журналістиці, скрізь де ми тотально заміщені. Розумію це справа на десяти літ, але в нас мало часу і починати треба вже зараз, бо буде пізно!
Quote (Yanushevich)
От кого новую аристократию будем выращивать? Тут средий класс появился бы и мордовороты бы куда-нибудь подевались. И как бы отойти от натурального хозяйства с разведением кур (нет нигде в мире!).

От Вас , предположим. У Вас есть дети? Внуки? Вот и воспитайте их достойными своих предков людьми, воинами, аристократами, индивидумами. Ну или, Вы же сами об этом писали, пригласить Нордов-" Викингов ", раз сами безгмозглые и у них учиться. Только западные люди поражены заразой либерального космополитизма, это далеко не те воины-аристократы завоевавшие ранее весь мир...
В общем, Уважаемые, проще всего закрывать глаза перед лицом опасности, приняв т.н. позу страуса. Но не забывайте при этом - вас отымеют по полной все кому не лень!

---------------------------------------------

Quote (Yanushevich)
Тут средий класс появился бы

Вот-вот, вот оно. Нам нужен средний ( слово правда среднее ) класс, фактически Вы уже обозначили идею...

Сообщение отредактировал Obers - Середа, 26-Серп-2009, 17:54

БабайДата: Середа, 26-Серп-2009, 18:34 | Сообщение # 319
Генераліссімус
Quote (Obers)
Вот-вот, вот оно. Нам нужен средний ( слово правда среднее ) класс, фактически Вы уже обозначили идею...

Якщо цей клас йтиме на поводу в політиків обіцяльників, які за всяку ціну рвуться до влади (по дорозі знищуючи промисловість і руйнуючи економіку держави), то який толок з такого класу ? Потрібен СВІДОМИЙ клас . СВІДОМЕ СУСПІЛЬСТВО. Люди мають БАЧИТИ, РОЗУМІТИ, І РОБИТИ ВИСНОВКИ. Тільки тоді можливі зміни.

Quote (Obers)
Я ж не кличу беріть сокири- я кличу не пити, не вживати наркотиків, навчатись і займати достойні посади в бізнесі, суді, медицині, політиці, журналістиці, скрізь де ми тотально заміщені.

Та в цьому пості ні, а десь в попередніх було "підняти на ножі наркоманів та інший м"яко кажучи непотріб"
Я розумію, що це ганьба суспільста, але й повестися з ними як з тараканами - якось не по людськи. Ми тоді морально впадем до їїхнього рівня.

цитата из фильма.

ObersДата: Середа, 26-Серп-2009, 19:52 | Сообщение # 320
Генераліссімус
Пане Бабай, якщо цей клас буде національно зорієнтований, то він і буде СВІДОМИМ, і СВІДОМИМ буде суспільство. Я ж саме до цього і закликаю- дивлячись бачити, розуміти, робити висновки. Підтримую Вас катеґорично! Держава забезпечує потреби соціуму лише тоді коли соціум має відповідальність будувати, творити державу. Інакше вони існують, як в нашому випадку, паралельно один одному ( відсторонено ).

А щодо наркоманів та іншого непотребу теж згоден: для чого на ножі, це занадто жорстоко й не сучасно. Краще роздати їм марафєту того побільше просто так. Швидше самознищаться дефективні.

grigori37Дата: Середа, 26-Серп-2009, 21:40 | Сообщение # 321
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Ви, Obers, помиляєтесь, сучасність не жорстокіша за менуле і рухається в сторону гуманізацїї, бачете ж скільки людей живе на світі. набагато більше ніж колись. Умови інші, засоби комунікації ефективніші. Зараз і гречкосії при бажанні можуть досягати вершин, Ющенко із сім*ї колгоспника, Путін теж не із князів. Не вірно методами ДНК- генеалогії визначати який народ має переваги над іншим. Душа, свідомість продукт соціальний, якою їй бути залежить від оточення більше ніж від ДНК. Жорстокими прийомами можна натворити собі ворогів, і породити лють. Національна ідея потрібна як валянок який кидають вовкам, що гоняться за саньми з людьми. Хтось його колись кине, а може і ні. Я не знаю як з*явилися Хіпі, хто запропонував мініспідниці, як взагалі виникає мода. Треба придумати щось щоб було модно бути тверезим, займатися спортом, бути чесним і порядним, володіти професією, дорожити любов*ю. Такої моди жорстокістю не введеш.

Radcenko

ObersДата: Середа, 26-Серп-2009, 22:26 | Сообщение # 322
Генераліссімус
"...Ви, Obers, помиляєтесь, сучасність не жорстокіша за менуле і рухається в сторону гуманізацїї, бачете ж скільки людей живе на світі. набагато більше ніж колись..."

Можливо я й помиляюсь, але й вмирає від воєн, голоду, холоду, хвороб, тяжких злочинів, жорстоких вбивств, наркотиків, табаку, алкоголю, абортів, відсутності елементарної медичної допомоги і невігластва, незрівнянно більше, в рази, на порядки. Та й кого, дозвольте, більше? Я бачу, що Європейців загалом, а Українців зокрема, з кожним роком катастрофічно меншає. І це мене неймовірно бентежить! Нас вже в світі менше 7%. Вам так тяжко зрозуміти мою біль?

"...Не вірно методами ДНК- генеалогії визначати який народ має переваги над іншим. Душа, свідомість продукт соціальний, якою їй бути залежить від оточення більше ніж від ДНК..."

Ні, вірно- якщо це стосується Європейців. Кожен з коріних етносів Європи має в собі різний відсоток нордійців, динарців, середземноморців, альпійців, балтійців і в різних пропорціях. Так от, об'єктивно найвищий рівень життя на землі в Скандинавії, де рівень нордів аж зашкалює.

З усим іншим, високошановний grigori37, з Вами згодний, золоті слова! smile

grigori37Дата: Четвер, 27-Серп-2009, 10:19 | Сообщение # 323
Генерал-лейтенант
Якось пан Янушевич на форумі виказав думку, що земляки наші не вміють працювати. Чув по телевізору відвертіше: "Українські мужчини ледачі" . Воно і так видно, як кажуть "по халяві" інакше чого ж у нас такі села, такі доріжки біля хат. Природа дала багато, от і лінимося, боїмося напружитись. Зараз читаю американця Фолкнера "Особняк", там були моменти де головний герой праював майже цілодобово, як кажуть "до впаду". Автор не видумував, а писав про своє поселення і любив його як я Кононівку.
Уявіть собі якби наші люди так працювали, якими б тоді були наші міста і села, скільки б було сала та хліба!
На Україні поки-що можна вижити і нікуди не їхати навіть при кризі, землі досить і вона хороша. Але хочеться лежати на дивані і дивитися футбол по телевізору, або ще щось. Ось і їдуть туди де продуктивність і культура праці вища. То тут нічого не зробиш, нехай їдуть, може хтось і повернеться, то вже іншим, розумнішим.
Облінилися не тільки українці, німці теж не хотять народжувати дітей. Правда тут єть і інші чинники. Так зменшується населення. При такій малій продуктивності праці воно зменьшицця мінімум в путора рази.

Radcenko

БабайДата: Четвер, 27-Серп-2009, 11:39 | Сообщение # 324
Генераліссімус
Quote (grigori37)
головний герой праював майже цілодобово, як кажуть "до впаду".

Мысль китайского философа Чанг Инг Ю: Тот, кто в течение дня активен,
как пчела, силен как бык, вкалывает, как лошадь и приходит вечером домой
уставшим как собака, должен проконсультироваться с ветеринаром, есть
большая вероятность, что он осел.

Кожна людина має пам"ятати, що тільки щоденна постійна тяжка праця
зробить її хворою та горбатою.
Просте спостереження: - в нашій країні чомусь саме шиканіше живуть банки. В них найкращі офіси, найдорожче обладнання, найсучасніші матеріали використані при оздобленні. Чомусь виробники товарів не можуть собі такого дозволити, фермерські господарства, що на землі працюють теж ... Але ж банки не виробляють ніякої продукції.
Спробуйте подумати над цим.

цитата из фильма.

grigori37Дата: Четвер, 27-Серп-2009, 20:02 | Сообщение # 325
Генерал-лейтенант
Пане Бабаю, я нічого не зрозумів, поясніть. що написали.

Radcenko

ObersДата: П'ятниця, 28-Серп-2009, 15:36 | Сообщение # 326
Генераліссімус
27.07.09 активістами автономного товариства Івано-Франківська та автономного товариства Київ було проведено акцію вшанування світлого імені Максима Чайки на найвищій точці України - горі Говерла, висотою 2061 м над рівнем моря. На вершині було розгорнуто і закріплено банер з ім'ям героя із датою його народження і смерті довжиною 6 м. На пам'ятній державні стелі піку було закріплено портрет Максима Чайки і звертання до туристів зі словами пам'яті Чайки, перекладеного 6 мовами (українською, російською, німецькою, англійською, польською та литовською). Оскільки щорічно вершину відвідають тисячі туристів з країн Європи та СНД, кожному буде зрозумілий зміст послання. Під час проведення акції на вершині були присутні туристи з України, Росії і Польщі, які з непідробною цікавістю і розумінням слухали й знімали на відео пряму дію українських автономів. Останніми, в свою чергу, була оголошена промова на пам'ять героя і символічно запалені два червоні фаєри.
Цікавим є той факт, що погода на початку походу була прохолодною і дощовою, що, звісно, ніяк не заважало планам акцію провести, не зважаючи на вологе взуття та деякі інші незручності. Проте в день самого підйому, як у винагороду за впевненість у свої сили, природа нагородила нас просто відмінною погодою; хмари розійшлись, сонце освічувало наш шлях. Зі слів працівників місцевого лісництва кращої погоди для підйому бути не могло. І подібного вже не бувало досить давно. Це зумовило велику кількість туристів, з якими під час акції йшли розмови, й вони, зі свого боку, допомагали підтримувати банер на вітру (а вітер є невід'ємною ознакою гірських вершин) і висловлювали слова підтримки, що звісно, було приємно.
Завдяки дружній атмосфері і підтримці товаришів, акція пройшла впевнено і успішно. Вперше за новітню історію України молода генерація соціал-націоналістів встановила свої знамена на сакральній вершині держави.
Подібні акції плануються й надалі.

Чайка Максим. 01.03.88 - 17.04.09.
Герої не вмирають!
Слава Україні!

Джерело - http://www.reactor.org.ua

Прикрепления: 4540245.jpg(23Kb)

Сообщение отредактировал Obers - П'ятниця, 28-Серп-2009, 16:48

grigori37Дата: П'ятниця, 28-Серп-2009, 15:50 | Сообщение # 327
Генерал-лейтенант
Пане Obers, За кого голосувати і за кого не голосувати на президентських виборах? Поясніть аргументовано.

Radcenko

БабайДата: П'ятниця, 28-Серп-2009, 19:17 | Сообщение # 328
Генераліссімус
Пане grigori37, я написав, що пахають одні, а багатіють інші.
Одні заробляють горба, та болячок, і інші - капітали.
І ці інші - це банки.
Ми всі практично, стаємо рабами банків. Вони самі вирішують дати чи не дати кредит,
якщо дати, то під який процент. Якщо поклав гроші в банк, то ще не факт, що їх тобі дадуть , якщо виникне потреба. І цю систему примусово вводять і в нашій державі. Це сліпе копіювання заходу не може довести до добра.
Це західний спосіб життя. Це їхня ідея. І дарма її нам нав"язують. В нас це працює на шкоду людям.
Раніше зарплати видавали на роботі. Тепер все через банки. І Банки беруть свій процент, за те, що віддають МЕНІ МОЄ!!! Та ще я маю сплачувати щомісяця, за те, що банк користується моїми грошима. Тільки називають це вони "обслуговування особового рахунку".

Человек, живущий за чужой счет - жулик. Человек, очень хорошо живущий
за чужой счет - банкир.

цитата из фильма.

РК-86Дата: Понеділок, 07-Вер-2009, 00:54 | Сообщение # 329
Генераліссімус
Награды: 3
Погоджуюсь з паном Obers повністю у частині розуміння власної (людської, не рабської) гідності. Про інше - можна подискутувати. Екстремуми можуть бути як корисними, так і навпаки.

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

ObersДата: Середа, 16-Вер-2009, 13:37 | Сообщение # 330
Генераліссімус
Quote (grigori37)
Пане Obers, За кого голосувати і за кого не голосувати на президентських виборах? Поясніть аргументовано.
Я швидше зможу сказати за кого не голосувати, і, як би не намагався народити орігінальних думок, в даному випадку не до орігінальності, тому буду максимально прагматичним - не голосувати взагалі ні за кого! Це не вихід, розумію, а фактичне самовідсторонення від відповідальності, але така дійсність - Україна скоро вже за двадцять років так і не зродила з себе Особистість. То чому я маю вибирати , з кого я маю вибирати, яку матиму совість, якщо братиму на себе місію радити? Влада - злочинці! Влада злочинна! Система збудована так, що ті хто у владних інституціях автоматично стають тяжкими злочинцями. А ось про одного з них, яскравий приклад хто нами керує, люди без совісти й особистого гонору ( внутрішньої вродженої достойності ) : http://fraza.ua/analitics/01.09.09/73610.html

Додано (16-Вер-2009, 12:37)
---------------------------------------------

Quote (РК-86)
Погоджуюсь з паном Obers повністю у частині розуміння власної (людської, не рабської) гідності. Про інше - можна подискутувати. Екстремуми можуть бути як корисними, так і навпаки.
Я завжди казав - якщо кинути лишні емоції і особисте несприйняття когось, то завжди можна знайти більше спільного ніж відмінного, якщо спілкуєшся з інтелектуально не інвалідом. Тоді дискусія шлях до пошуку істини, а не цькування власним невіглаством. Я лише за дискусію, без дитячих чи інших образ. Дякую!

Сообщение отредактировал Obers - Середа, 16-Вер-2009, 13:48

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Национальная идея (Украина не может существовать без национальной идеи.)
Сторінка 22 з 26«1220212223242526»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2018