ЛохвицяП'ятниця, 24-Лис-2017, 08:49
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 26«12342526»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Национальная идея (Украина не может существовать без национальной идеи.)
Национальная идея
SanaДата: Вівторок, 26-Серп-2008, 09:40 | Сообщение # 16
Підполковник
Награды: 0
Статус: Offline
На Майдані людей накрило хвилею єйфорії, бо давно вже не було в що вірити, а тут взяли і повірили. А ле як відомо після такої ейфорії настає розчарування а воно як видно росте в геометричній прогресії. Щодо нашої влади, то при революційних діях до влади приходять люди з вулиці, які зверталися до органів виконавчої влади як приватні підприємці або фізичні особи, і зовсім не мали уявлення про стан справ в районі, і як видно не дуже і вникають. sad

Додано (26-Сер-2008, 08:40)
---------------------------------------------
Щодо національної ідеї, її на мою думку, потрібно вирощувати серед молоді яка забила голови хтозна чим дивлячись телебачення і більш нівщо не вірячи крім як в матеріальні блага.

grigori37Дата: Вівторок, 26-Серп-2008, 11:15 | Сообщение # 17
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Пані, а може пане, Sana!
Я згоден з першою частиною Вашого повідомлення. Дійсно, пройшли до влади люди з поганим вихованням, не обізнані ні в ділах, ні в етиці. Про це вчора по телевізору чув і від Кравчука: відсутня єлементарна культура у владних структурах, ні вислухати, ні написати, ні сказати, ні розібратись в справах високі чини здебільшого нездатні. Журналісти говорять, що Янукович пише слово професор з двома ф. У таких людей одна перевага вони наглі, лізуть до влади любим способом з метою посидіти в м*якому кріслі і схопити для себе те що достануть з відти. Вони вважають себе розумнішими за інших хоч всим уже давно відомо, що так може думати лише дурень.
Найвагомішим етичним принципом вважається "благо ближнього вище блага особистого". Про це владні люди і не чули вони виховані в іншій обстановці в інших умовах. Тут нічого не зробиш. Нам рядовим просто треба знати про це, краще придивлятися при голосуванні.
Ви говорете про ейфорію. А чим вона була викликана, чого хотів народ? В тих бажаннях криються елементи національної ідеї. Шукати національну ідею не треба, над нею треба працювати. Повинна визріти українська філософськи школа, вона мусить увібрати в себе нашу історію, наш характер, наші мрії, наші вимоги до себе до
оточуючих до держави. Роботи філософів повинні вийти за межі академій їх мають читати прості люди не примусово а по власному бажанню. ось на такому грунті і виросте наша ідея, тобто з*явиться людина що своїми працями покаже нам усим хто ми і чого хочемо. Я так думаю

Radcenko

SanaДата: Вівторок, 26-Серп-2008, 12:07 | Сообщение # 18
Підполковник
Quote (grigori37)
Роботи філософів повинні вийти за межі академій їх мають читати прості люди не примусово а по власному бажанню. ось на такому грунті і виросте наша ідея, тобто з*явиться людина що своїми працями покаже нам усим хто ми і чого хочемо. Я так думаю

Дивлячись на власний досвід, скажу, що з роботами філософів в тому числі українських я познайомилась примусово здобуваючи вищу освіту, як і більшість з нас, з-під палки. Як саме повинна визріти українська філософськи школа? Потрібно придумати щось нове? Чи удосконалити (спростити) для кращого сприйняття старе?

Я вважаю, що необхідно щоб з"явилася людина, яка б своїми працями не просто показала чого ми хочемо, а щоб достукалася (щом ми почули і перш за все сприйняли) до людей глухих, до всього, окрім себе. І щоб нарешті перестав працювати нині актуальний принцип життя наших людей "Моя хата скраю нічого не знаю!".

grigori37Дата: Вівторок, 26-Серп-2008, 13:43 | Сообщение # 19
Генерал-лейтенант
Шановна пані Sаna.
Відверто. мені не хочеться нового. Я не думаю, що ми настільки унікальні що не вписуємося в загально людські норми життя. У інших народів теж були безідейні періоди. ідейний вакуум заповнявся ворожками, екстрасенсами, пророками, різними релігійними секти та філософськими течіями. А потім викристалізовувалося щось своє, національне, характерне і виходило що воно має глибоке коріння. Це все виливається в філософії бо вона є способом глибокопродуманого, незаперечного в логіці відбиття в нашій свідомості реальності, погляду на нас самих і світ. Ми живемо і думаємо не так як шведи або німці і філософія наша не повинна бути такою як у шведів і німців. Тобто нашу національну ідею не можна ні видумати ні запозичити, вона повинна вирости із нас, із того що ми знаємо, хочемо, про що мріємо, якими бачимо себе. Деякі питання тягнуться від Сковороди, це ж він закликав: Пізнай себе.
А далі ще треба і усвідомити якими хочемо себе бачити.
А правдаж гарно я до Вас звертаюся? Це означає що я Вас поважаю, хоч думки нашіт і не повністю збігаються

Radcenko

ЛохвицькийДата: Вівторок, 26-Серп-2008, 16:51 | Сообщение # 20
Генерал-майор
Награды: 3
// 26.08.2008 // 15:09 //
Экспертный совет: впереди - потрясения
"CN-Столичные новости"

Дмитрий АНДРИЕВСКИЙ, президент КШС, депутат Киевгорсовета: "Страна отметила свой очередной день рождения и, к сожалению, нужно сказать, что мы подходим к достаточно сложному периоду. На мой взгляд, это будет период больших и небезопасных для страны потрясений. Показательным является то, что сегодня в Украине очень разбалансирована система власти, четко не определена внешняя и внутренняя политика, ее приоритеты, отсутствует само понятие национальной идеи.
джерело

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

БабайДата: Вівторок, 26-Серп-2008, 17:38 | Сообщение # 21
Генераліссімус
Награды: 5
Коли навіть в "верхах" відсутнє саме поняття національної ідеї, то що говорити про "низи"...

Quote (grigori37)
Найвагомішим етичним принципом вважається "благо ближнього вище блага особистого". Про це владні люди і не чули вони виховані в іншій обстановці в інших умовах. Тут нічого не зробиш. Нам рядовим просто треба знати про це, краще придивлятися при голосуванні.

Але на виборній компанії, всі говорять правильні речі, і обіцяють "золоті гори" , а на ділі ми вже потім бачим протилежне. І спитати з них за це - нема законного механізму, бо в них вже недоторканість. А закони проти себе вони приймати не хочуть і не будуть. Таким чином ніхто не може притягнути їх до відповідальності за свої слова і дії, чи за бездіяльність.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

grigori37Дата: Вівторок, 26-Серп-2008, 19:40 | Сообщение # 22
Генерал-лейтенант
Знову тягне на постконвенціональну моральну свідомість. Не вірте,пане Бабаю, словам, вивчайте біографії, діла. Хоч і це не застерігає від помилок.
Пане, Лохвицький, я пророцтвам не довіряю. Хача якщо багато про них говорити то можна виговорити. Воно ж і без експертів видно що к керівництві Україною злагоди немає. лебідь, рак і щука. Надумали з Росією свариться, то цеж самовбивство...

Radcenko

БабайДата: Вівторок, 26-Серп-2008, 19:48 | Сообщение # 23
Генераліссімус
Quote (grigori37)
вивчайте біографії, діла

Та хто нам покаже реальну біографію ? А діла подати можна по різному .

цитата из фильма.

grigori37Дата: Середа, 27-Серп-2008, 19:42 | Сообщение # 24
Генерал-лейтенант
Пані Sana, Ви говорете, щоб удосконалимти старе для кращого сприйняття. Це так, тому ж і згадуємо свого Сковороду. Раніше думки його подобалися простим людям, були зрозумілими, а зараз ми його не читаємо, а якщо і читаємо, то не розумсіємо. Треба щоб хтось прочитав, усвідомив і розповів нам так щоб було зрозуміло. Сковорода цікавий і тим що залишився вільним українцем, такий собі не покріпатчений, реліктовий, світ ловив його та не спіймав.
Коли люди починають цікавитися своєю історією то то вже вони вийшли на шлях до національної ідеї. Тільки треба щоб у історії було меньше політики. Коли говорять що голодомор устроїли росіяни то цеж бред, конотопська битва по моєму, теж резульнат революційних подій, а не визвольна війна. А її подають як бій хохлів із кацапами.
Пане, Лохвицький, напевне Анрієвський думає що національну ідею можна більшістю голосів прийняти в Раді. Я так не вважаю, покрайній мірі в німеччині ішли до національної ідеї не так. Може експерт про це не знає, а може я не вірно думаю? Нехай виступить у нас на форумі і наведе аргументи.

Додано (27-Сер-2008, 18:42)
---------------------------------------------
Хто хоче узнати більше що таке національна ідея загляньте сюди
http://zarus1.narod.ru/ZaRus2_8.htm
Будьте кретичними.

Radcenko

БабайДата: Четвер, 28-Серп-2008, 18:47 | Сообщение # 25
Генераліссімус
Quote (grigori37)
Хто хоче узнати більше що таке національна ідея загляньте сюди
http://zarus1.narod.ru/ZaRus2_8.htm

Написано багато і цікаво. Над цим варто подумати.

цитата из фильма.

КОРИЦАДата: Середа, 03-Вер-2008, 19:02 | Сообщение # 26
Полковник
Да действительно,с идеей у нас плохо, однако лично мне кажется, что для того чтобы понять себя и свое стремление, чтобы выяснить где кроется идея, нужно определить чего мы собственно хотим!А то выходит, вроде все сейчас уже понимают, что власть нужно менять, все говорят, вот пусть придет кто то другой, он обязательно со всем справиться, пусть только вот выборы наступят я выберу по совести, а не как все....и так дальге по кругу!Однако пришли выборы, очередные, заметим, и что?Опять все повторяется, народ после выборов все больше ссориться, а страна уходит в еще больший кризис!Лично меня, как киевлянку, все эти перевыборы, обещания, и всевозможные акции протестов на улице, достали!!!Я хочу просто стабильности, и мне абсолютно неважно кто это сделает!Проблема в том, что вот будут выборы, а я не вижу реального претендента на пост президента....

Мужчины всегда правы, а женщины никогда не ошибаються!
А.Екзюпери

grigori37Дата: П'ятниця, 05-Вер-2008, 11:27 | Сообщение # 27
Генерал-лейтенант
Філософи, напевне, працюють над ідеями і українські і російські, і думки їхні сягають глибоко. Жаль тільки наш середній світогляд знаходиться на іншому рівні. Мораль принципи наших суспільств ( українського і російського ) швидко зміюються, їх навіть не можна назвати устоями. Рух має бути в сторону постконвенціональної моральної свідомості. Що це таке я вже писав, це коли люди будуть терпеливо слухати один одного, домовлятися, а не розмахувати кулаками і матюхатися, не примусово, а по внутрішній необхідності. Чим скоріше ми будемо міняти ссій норов тим кращий у нас буде і уряд і держава.

Radcenko

БабайДата: П'ятниця, 05-Вер-2008, 19:47 | Сообщение # 28
Генераліссімус
Quote (grigori37)
Жаль тільки наш середній світогляд знаходиться на іншому рівні.

А хто ж нам заважає поглиблювати власні знання, піднімати власний світогляд на вищий рівень ?

Quote (grigori37)
люди будуть терпеливо слухати один одного, домовлятися, а не розмахувати кулаками і матюхатися

Хтось живе в Германії, хтось в Україні, хтось в Росії - і всі ми можемо спокійно спілкуватися . Я нікого не ображаю, мене теж ніхто не лає. Виходить, що простим людям не так вже й важко знайти спільну мову. Потрібно лише мати досить терпіння і розуму, щоб осмислити чужу думку, а потім висловити свою.

Quote (grigori37)
Чим скоріше ми будемо міняти ссій норов тим кращий у нас буде і уряд і держава.

То кому ж потрібно міняти свій норов ???

цитата из фильма.

grigori37Дата: П'ятниця, 05-Вер-2008, 23:07 | Сообщение # 29
Генерал-лейтенант
Наше зеркало - Рада. Це наш переріз. А що там робиться, то ви бачете. А гляньте на свою районну раду, чи там у вас усе на високому рівні? Ви, Бабаю, ще не український народ і толерантнісь, терпимість наши людям незавадить. Раніше наші люди христосалися на Пасху. ходили до родичів на храмові свята, була любов, були і лайки (Кайдашева сім*я) і нетерпимість. В росіян богословів постконвенціональна моральна свідомість уже на язику, вони хотять бути уращими. Я думаю ми теж.

Radcenko

БабайДата: Субота, 06-Вер-2008, 15:31 | Сообщение # 30
Генераліссімус
Рада - то не зеркало, то "криве Зеркало" нашого суспільства, і відображаються в ньому далеко не кращі представники нації, "Влада і гроші портять людей" - не пам"ятаю хїто сказав цю мудру фразу, але це правда. Тож в "кривому Зеркалі" відображаються вже зіпсовані представники нації. Теж саме і в районній Раді, люди що вже дісталися до "корита", і спробували смак влади.

Quote (grigori37)
Ви, Бабаю, ще не український народ

Звичайно, я не можу представляти весь український народ, і те що я говорю, це простий голос звичайної людини, але ж саме з таких людей і складається народ ... (чи по Вашому народ складається з іншого ? )
Тепер щодо іншого, в Лохвиці й досі заведено христосатися на Пасху, і відвідувати родичів і друзів на храмові свята !
А любов і лайки завжди були, є зараз , і мабуть будуть в майбутньому.

цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Национальная идея (Украина не может существовать без национальной идеи.)
Сторінка 2 з 26«12342526»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017