Национальная идея - Сторінка 18 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяСубота, 10-Гр-2016, 00:14
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 18 з 26«1216171819202526»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Национальная идея (Украина не может существовать без национальной идеи.)
Национальная идея
МАГДата: Понеділок, 29-Чер-2009, 20:36 | Сообщение # 256
Лейтенант
Награды: 0
Статус: Offline
Извините grigori37,
Я в Вас ошибся, беру свои слова обратно.

grigori37Дата: Понеділок, 29-Чер-2009, 21:43 | Сообщение # 257
Генерал-лейтенант
Награды: 2
А я зрозумів, що у Вас грошей немає.

Radcenko

tolik286Дата: Понеділок, 29-Чер-2009, 22:19 | Сообщение # 258
Генерал-лейтенант
Награды: 3
Quote (grigori37)
Я згоден замість блага взяти гроші.

Ну Ви жжотє.
За деяких обставин, стакан води коштує більше мішка грошей чи золота.

МАГДата: Вівторок, 30-Чер-2009, 00:13 | Сообщение # 259
Лейтенант
Награды: 0
grigori37 приезжайте в Полтаву я дам Вам деньги.
Приятно помогать нищим духом и душой,
Но более приятней сильным духом, чистой душой.

Додано (29-Чер-2009, 23:13)
---------------------------------------------
tolik286!
Вы абсолютно правы, но много людей уже обезумили от денег, материальных благ.
Забыв, что человек есть часть природы. А интересно сколько нужно съесть Григорию
американский бумажек, чтобы наелся этой зелёной бумагой, или автомобилей и какая часть вкусней ?

grigori37Дата: Вівторок, 30-Чер-2009, 09:59 | Сообщение # 260
Генерал-лейтенант
Недавно дивився на 5-каналі репортаж із "камуни щастя". В селі недалеко від Харкова якісь ініціатори із міста ставлять психологічний експеримент. Напевне, взяли в аренду наполовину зруйновані будівли, обписали їх різними лозунгами, запросили людей, завели худобу. Повна антисанітарія, і корови і люди зрязні, ходять по багнюці. Для повного щастя керівники вимагають від працівників кожного дня складати вірші. Сусідні селяни жаліються, комуна заважає жити, неприємні запахи, і мухи розлітаються по всьому селу.
Напевне комунари шукають гармонію з природою. Тільки в такому виді вона нікому не потрібна. Від цівілізації, гарячої води, ванних кімнат, холодільників і компютерів люди не відмовляться, тому що без цього вже не можуть жити. Тобто, без грошей не обійтися. Та совісним людям вони і не заважають, вони живуть єкономно, їздять на велосипедах, їдять мало, природі шкоди не завдають. То вже гармонія іншого рівня.
А у Вас, пане Маг, не тільки грошей, а і гумору не вистачає.

Radcenko

ЛохвицькийДата: Вівторок, 30-Чер-2009, 10:28 | Сообщение # 261
Генерал-майор
Награды: 3
Панове,пан Григорій пожартував.Не варто загострювати ситуацію.
Хоча не знаю що за експерементатори під Харьковом,але скоро багато людей будуть повертатися до природи,створювати нові поселення,відновлювати покинуті села.

Quote (tolik286)
Quote (grigori37)
Я згоден замість блага взяти гроші.

Ну Ви жжотє.
За деяких обставин, стакан води коштує більше мішка грошей чи золота.

tolik286, браво! Чудовий приклад порівняння.Пізнаємо в порівнянні wink

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

Сообщение отредактировал Лохвицький - Вівторок, 30-Чер-2009, 10:28

grigori37Дата: Четвер, 02-Лип-2009, 10:04 | Сообщение # 262
Генерал-лейтенант
Шановний, пане Лохвицький, прочитав Ваше «скоро багато людей будуть повертатися до природи, створювати нові поселення, відновлювати покинуті села.» і замислився.
Як Ви собі це уявляєте? Від нужди і голоду, чи під тиском закону, чи по добрій волі, тобто під впливом якоїсь ідеології, піде цей процес? Поки-що усе йшло навпаки. Люди прагли до свободи, ішли туди де було більше організованості, де колективними зусиллями створювалися такі умови що кожний мав чимало вільного часу і міг витрачати його за власним розсудом.
Може Ви мали на увазі якусь обмежену ділянку землі де група людей організували життя «по уму», де всім приємно і всі щасливі? Про спроби створити такий рай я читав в польського письменника. Книга перегукувалася із «Повією», Панаса Мирного. Там справа закінчилася розвалом, прийняли до гурту красиву жінку, мужики стали із-за неї ворогувати між собою. Жінки не витримали такого позору. Пішли чвари, сварки. Отже, можна сказати, що рай погубила любов.
Монастирі і православні і інші знаючи шкідливість любові, взагалі її забороняли. Вдавалося це по різному, при цьому використовувався один прийом: зайнятість: молились по вісім разів на добу, і все ж, як пишуть самі церковники, в жіночих монастирях немовлят знаходили в колодязях, а в чоловічих - п*янство було постійним злом. Якщо десь і вдавалося тримати жорсткий порядок, то про власну свободу там нічого було і думати. Виходило по Шекспіру: «Сведи к необходимости всю жизнь и человек становится животным».
Включайтеся до розмовы, бо пан Бабай, напевнее, грядкою занятий, з кризою бореться.

Radcenko

YanushevichДата: Четвер, 02-Лип-2009, 16:45 | Сообщение # 263
Генерал-полковник
Награды: 5
Физиогномистика: тянет ли на будущего Пиночета земли украинской?
http://k.img.com.ua/img/forall/a/8879/52.jpg

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

БабайДата: Четвер, 02-Лип-2009, 17:13 | Сообщение # 264
Генераліссімус
Quote (grigori37)
Включайтеся до розмовы, бо пан Бабай, напевнее, грядкою занятий, з кризою бореться.

Криза тут ні до чого. Просто добавилося роботи. Доспіла смородина, порічки, вишні.. Треба до ума доводити, а то все осиплеться на землю. А по поводу Вашої дискусії - кожен по своєму правий. Мріяти завжди варто. От тільки треба намагатися зробити щонайкраще, - гірше, воно само вийде.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

grigori37Дата: Четвер, 02-Лип-2009, 18:08 | Сообщение # 265
Генерал-лейтенант
Доброго дня, пане Бабаю!
Я вже свою смомодину зібрав вийшло 12 літрів варення і дві літри заморозили. З порічки дружина двічі варила вареники, з медом їли. Малини вродило багато, та кисла, із-за дощів. Поставили на заморозку. варити не будемо, дорого. Їмо свою картоплю. А вішні у нас не ростуть, напевне, земля не підходить. Черешня війшла поганою і мало.
Ждемо яблук. Кожний день їзджу велосипедом на огород. Працюю три години. Роботи багато, а сили мало, все б тільки мріяти.

Пане Янушевич, спасибі за відповідь по адміністрації. А в фізіогномістиці я не розбираюсь. Не можу сказати чи захотять наші земляки такого піночета? Морда вроді нічого.

Radcenko

YanushevichДата: Четвер, 02-Лип-2009, 19:38 | Сообщение # 266
Генерал-полковник
Quote (grigori37)
Пане Янушевич, спасибі за відповідь по адміністрації. А в фізіогномістиці я не розбираюсь. Не можу сказати чи захотять наші земляки такого піночета? Морда вроді нічого.

Да, лицо вроде бы ничего. Но, вот, строгости бы побольше. Усы, что ли, ему отрастить? Ведь Украина это "инь", и нужны усы. Так мне кажется.

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

grigori37Дата: П'ятниця, 03-Лип-2009, 08:48 | Сообщение # 267
Генерал-лейтенант
Може й так. Вуса могли б збільшити його верхню губу, вона в нього короткувата і пом*якшити негатив від товстого носа. В такому виді і губи і ніс не дають основи думати про нього як людину тонкого, гострого ума. Підбородок непогано видвинутий (мужність) але не роздвоєний. У хитрої та розумної людини вуха, як я розумію, повинні бути зверху загостреними і сягати рівня, чи вище, брів. Отже, як на мене, людина це занадто проста, симпатична і добра, але до інтелігентності, розумності, аристократизму, хитрості, значної мужності не досягає. Та винятки бувають.

Radcenko

YanushevichДата: П'ятниця, 03-Лип-2009, 14:34 | Сообщение # 268
Генерал-полковник
Да, он простоват. Не из династии политиков и военных. Да откуда у нас династии...

Пиночет в молодости:
http://vivirlatino.com/i/2008/12/Pinochet2.jpg

Генерал Франко:
http://www.masonicinfo.com/images/franco.jpg

Додано (03-Лип-2009, 13:22)
Прочитать всем!

Алексей Широпаев - К 300-летию Полтавской битвы
http://shiropaev.livejournal.com/32109.html#cutid1

Перекликается с современностью!

Додано (03-Лип-2009, 13:34)
Жителям провинциальной Лохвицы - что может быть интересно?

Интересно о Грузии:
http://olegpanfilov2.livejournal.com/983711.html

Оказывается, можно и без Пиночета, а с Саакашвили!
Саакашвили, кстати, в Киеве учился... Тут рядом ходил.

БабайДата: П'ятниця, 03-Лип-2009, 16:13 | Сообщение # 269
Генераліссімус
Наверное, ценности другие.
Культура.
Древние традиции.
Но главное - нежелание быть младшим.
Ни по возрасту, ни по статусу.

Я до цього часу не розумію, хто й коли сказав Росії, що вона для всих старший брат !!!

Министры читают лекции в университетах.
Гуляют по улицам - без "быков" с наушниками и мертвым взглядом.
И без мигалок на крышах автомобилей.
Страховая медицина, отсутствие коррупции в университетах.

Мабуть вони ж там не "кришують" мафію, і не займаються темними справами, - тому й боятися нікого !!!
А наші все ховаються за недоторканістю, та за охорону(персональну та державну.
cool angry cool

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

grigori37Дата: П'ятниця, 03-Лип-2009, 18:58 | Сообщение # 270
Генерал-лейтенант
Пане Янушевич, Ви влучно сказали про вуса. Пыночет, Франко, Гітлер, Сталін з вусами. Може дійсно вуса допомагають, бути властнимим?

Radcenko

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Национальная идея (Украина не может существовать без национальной идеи.)
Сторінка 18 з 26«1216171819202526»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016