ЛохвицяСубота, 20-Січ-2018, 10:27
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 16 з 26«1214151617182526»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Национальная идея (Украина не может существовать без национальной идеи.)
Национальная идея
РК-86Дата: Субота, 06-Чер-2009, 12:19 | Сообщение # 226
Генераліссімус
Группа: Пользователи
Сообщений: 1591
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (Obers)
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Так, справді. Не вмирають.
Але поверніться до дзеркала. Спробуйте не бути героєм. Спробуйте не лінивітись і прожити свої дні з власними ідеалами, не наступаючи на карк власному сумлінню. На мою думку - це важче, набагато важче, ніж імпульсивно розпрямити ноги при плиганні на щилину ДОТА, чи висмикнути кільце з Ф-1 у безвиході...


Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...
 
БабайДата: П'ятниця, 12-Чер-2009, 15:50 | Сообщение # 227
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Ведь в то время, когда весь мир занят протекционизмом, Украина, наоборот, декларирует полный либерализм. В результате, мы имеем в стране ядерную свалку, расцвет проституциии деградацию общества. И чтобы ни говорили властьимущие, нормальные люди могут констатировать: сегодня происходит геноцид украинского народа.

И не секрет, что сегодня в Украине каждый месяц умирает 30 тысяч человек. Так вот, если провести аналогию с немецкими концлагерями, то тогда украинцев было уничтожено меньше, чем за последние несколько лет. И это без каких-либо военных действий. Так что сегодня граждане Украины должны задуматься над тем, что происходит в стране. Ведь одно дело – возмущаться на кухне, а другое – выйти на акции протеста.
Джерело тут.


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
ObersДата: Субота, 13-Чер-2009, 11:29 | Сообщение # 228
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Автономні Націоналісти

"Свободу Дем'янюку!" - пікет посольства ФРН.

Призначений на 6 червня пікет посольства ФРН зібрав біля 40 учасників, які розгорнули біля посольства банер з написами "Свободу Дем'янюку!", "ФРН - Ізраїль в Європі".
Спочатку було пояснено причини і мету акції для всіх її учасників, а також журналістів, представників посольства, МВС, Прокуратури і СБУ, які були там присутні. Потім в мегафон було зачитано звернення до посольства з вимогою закрити кримінальну справу на Івана Дем'янюка, який не може бути винен у холокості по тій причині, що холокосту не було.
Щоб краще донести цю просту істину, товариші розгорнули білу тканину, на якій прямо перед посольством вивели напис: "Холокосту не було!".

Виступаючі наголосили, що репресії проти Івана Дем'янюка це акція ненависті до всіх українців, а міф про холокост - інструмент знищення європейських народів. На пікеті лунали гасла: "Свободу Дем'янюку!", "Холокосту не було!", "Сіоністів до суду!", "Судіть самі себе!".
Потім лист з вимогами пробували передати в руки працівникам посольства, але вони зачинились всередині і не відчинили двері. Тому лист було покладено в поштову скриньку посольства.
Після пікету банер з акції було вивішено на Майдані Незалежності.

Презумпція невиновності українців не стосується.( лист в посольство )

Одним із тезисів презумпції невиновності є те, що будь-який обгрунтований сумнів в доказах трактується на користь обвинуваченого. Також, законами встановлено, що обвинувачений (підсудний) вважається невинуватим, поки його провина не буде доведена у встановленому законом порядку.
В Європі начебто дуже пильно стежать за дотриманням прав людини і вищевказані тези є ніби то непорушними для європейців. Але не стосовно українців. Нехай, навіть громадян США. Так сталося із нашим співвітчизником, який доживав віку в США. Його чекала не зовсім спокійна старість.
Івана Дем'янюка вигнали із країни, де він прожив більшу половину свого життя, платив податки і був повноправним громадянином. Чому? Тому що існують чутки про його причетність до знищення 29 тисяч жидів. Це при тому, що ще у 1993 році в Ізраїлі не було доведено жодного із обвинувачень цього вже дуже немолодого українця. І при тому, що він хворий і може не перенести ще однієї судової тяганини.
Попри все це газети, які відомо кому належать, наввипередки публікують статті про "вбивцю 29 тисяч євреїв", "колабораціоніста" тощо. Не маючи ані доказів його вини, ані краплі людської гідності, ці негідники намагаються познущатися не тільки над старою і хворою людиною, але й над українцями вцілому.
На захист честі Івана Дем'янюка стали громадяни Канади і США українського походження, до них долучаємося і ми. Тому що терпіти таке зухвальство українські праві не будуть. Ми солідарні із українцями США та Канади і ми готові заявити, що виступаємо проти знущання над українцями. І ми ще скажемо своє слово "правосуддю" Німеччини.

Прикрепления: 1911187.jpg(31Kb) · 3049413.jpg(37Kb) · 4979117.jpg(28Kb) · 9565559.jpg(24Kb) · 5273110.jpg(6Kb)
Сообщение отредактировал Obers - Субота, 13-Чер-2009, 11:36
 
ObersДата: Субота, 13-Чер-2009, 12:15 | Сообщение # 229
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Подолати систему!

Розвиток правого руху вимагає негайних і невідкладних змін. Сьогодні, коли капіталістична система щодня вигадує нові способи душити народний гнів і присипляти пильність нації, правий рух повинен зробити висновки і стати на шлях автономності. Унікальність цього шляху полягає в тому, що неможливо здолати організацію, яка існує в формі масового руху. Тому, розраховуючи на свої сили і не чекаючи команд згори, знизу чи збоку, автономні товариства мусять проявляти ініціативу, робити свою справу, відповідаючи перед собою і рухом.

Ситуація в світі складається так, що паразитизм стає невід'ємною ознакою будь-якого капіталістичного суспільства. Якщо більшість це влаштовує, то завжди були і будуть люди, яким болить доля своєї Батьківщини. Кожний бореться по-своєму: хто пером, а хто ножем, але мета у таких людей одна - відновити баланс, встановлений самою природою. Залишаючись у стані вимираючого виду, білі люди продовжують вірити у казки про демократію, ліберальні цінності та рівність всіх людей. За цим слідує розкладання суспільства і як підсумок - зникнення білих народів з обличчя планети. Доведена до крайності толерантна істерія породжує найогиднішу сьогоднішню кризу - кризу білої гордості. А поставлене на конвеєр виробництво рабів системи успішно зробило з націй стадо, яке живе хлібом і видовищами. Порядність, чесність, справедливість та інші чесноти стали "немодними" і застарілими. Деградація людства проводиться з успіхом.

Досвід показав, що спроби правих об'єднуватися у централізовані офіційні організації з метою створення політичного руху і протистояння антинаціональній системі виявилися не тим шляхом, який було слід обрати. Усі серйозні праві організації або забороняються або поставлені на облік і контролюються тією самою системою. Що може стати на заваді системі, коли вона знає про потенційних революціонерів усе, а вся їх діяльність прив'язана до тих самих організацій, тих самих осіб? Чи може система знищити будь-яку організацію класичного типу будь-яким способом? Так, система на це здатна, і майте на увазі: вона це робить. Єдине, з чим влада не може впоратися, - це масовий політичний рух, створений автономними товариствами - місцевими групами спротиву правих, не пов'язані між собою юридично, але належні до єдиного руху і єдиної ідеології. Європейський досвід показує, що саме такий спосіб діяльності і є найрезультативнішим. Тож, не будемо чекати, коли система доробить свою справу, і не дамо їм жодного шансу. Масова політична партія і революція в будь-якій формі може зродитись лише з масового політичного руху, а не з імітації цього руху різними претензійними організаціями. Цей новий рух - автономні праві, озброєні новими ідеями, стилем і методами.

Пам'ятайте, капіталістичній системі абсолютно однаково, якого кольору шкіра платників податків, головне щоб вони працювали за менші гроші. Тому система буде робити все, щоб в Україну прибували іммігранти з Азії і Африки, а українські трудящі опустились до їхнього рівня. Єдиний, хто може подолати систему - це автономний правий.

Прикрепления: 0375439.jpg(18Kb)
Сообщение отредактировал Obers - Субота, 13-Чер-2009, 12:25
 
ObersДата: Субота, 13-Чер-2009, 12:30 | Сообщение # 230
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline

Quote (РК-86)
Так, справді. Не вмирають. Але поверніться до дзеркала. Спробуйте не бути героєм. Спробуйте не лінивітись і прожити свої дні з власними ідеалами, не наступаючи на карк власному сумлінню. На мою думку - це важче, набагато важче, ніж імпульсивно розпрямити ноги при плиганні на щилину ДОТА, чи висмикнути кільце з Ф-1 у безвиході...

Безглуздо пригати на дот - кулі розірвуть тіло на шмаття, але зупинити шквальний вогонь тіло не в силі. Це не час героїв - міцні кулаки потрібні, та ними не здолати новітній залізний Голем. Прийшов час користатись розумом - відати, думати, розуміти, знати, діяти. Один за одного і всі за Одного. Воля і Розум!

Прикрепления: 6990938.jpg(8Kb)
Сообщение отредактировал Obers - Субота, 13-Чер-2009, 16:16
 
РК-86Дата: Вівторок, 23-Чер-2009, 22:19 | Сообщение # 231
Генераліссімус
Группа: Пользователи
Сообщений: 1591
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (Obers)
Безглуздо пригати на дот - кулі розірвуть тіло на шмаття, але зупинити шквальний вогонь тіло не в силі. Це не час героїв - міцні кулаки потрібні, та ними не здолати новітній залізний Голем. Прийшов час користатись розумом - відати, думати, розуміти, знати, діяти. Один за одного і всі за Одного. Воля і Розум!

Ну і не закликайте "пригати". Послідовно з Волею і Розумом поясніть своє бачення виходу.
Бо, читаючи російських сучасних бестселлерних авторів, одержав рецепт про мочилово. Ну це у них національне, історичне.

У нас м"якіше. На палю. Хай трохи поживе і помолиться...


Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...
 
БабайДата: Середа, 24-Чер-2009, 13:13 | Сообщение # 232
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (РК-86)
поясніть своє бачення виходу

Лучшая антикризисная мера правительства Украины - это его отставка.
Но еще лучше - отсидка!


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
ЛохвицькийДата: Четвер, 25-Чер-2009, 11:47 | Сообщение # 233
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 378
Награды: 3
Репутация: 9
Статус: Offline
И. КАРИМОВ. ПРЕДИСЛОВИЕ К РАБОТЕ
“ИДЕЯ НАЦИОНАЛЬНОЙ НЕЗАВИСИМОСТИ: ОСНОВНЫЕ ПОНЯТИЯ И ПРИНЦИПЫ”.

ПРЕДИСЛОВИЕ К РАБОТЕ “ИДЕЯ НАЦИОНАЛЬНОЙ НЕЗАВИСИМОСТИ: ОСНОВНЫЕ ПОНЯТИЯ И ПРИНЦИПЫ”

С обретением независимости в Узбекистане происходят коренные изменения во всех сферах жизни общества, включая духовную.

Накопленный за годы независимости опыт государственного и общественного строительства, свой собственный путь развития, признанный мировой общественностью как “узбекская модель”, — все исторические преобразования, осуществляемые с целью создания государства с великим будущим, оказывают огромное влияние на умы и сердца наших соотечественников.

Достижение наших благородных целей, окончательное освобождение от старых идеологических догм, недопущение идейного вакуума, защита от посягательств чуждых идей, воспитание всесторонне развитых личностей — все это требует формирования новой идеологии, соответствующей интересам нашего общества.

Ни один народ, четко представляющий свои жизненные цели, заботящийся о своем будущем, никогда не жил и не сможет жить без национальной идеи и идеологии. Без идеи любое государство и общество, не говоря уже о человеке, неизбежно собьются с пути.

Национальная идея призвана выражать мечты и чаяния народа, служить ему опорой, поддерживать его дух в исторических испытаниях, когда общество ищет решение множества возникающих жизненно важных проблем. Она нужна не только для создания материальных богатств и изобилия, но и является стимулом, побуждающим стремиться к достижению высокой нравственности, факелом, освещающим путь к прогрессу.

Идеология национальной независимости основана на благородных вековых устремлениях многонационального народа Узбекистана, его жизненных идеалах на пути к созданию свободной и процветающей Родины, достойной и благополучной жизни.

Говоря о национальной идее и идеологии независимости, мы имеем в виду весьма емкие, сложные и многогранные понятия, которые до сих пор в истории человечества еще не имеют четко сформулированных определений. Между тем эти понятия способствуют глубокому осмыслению значения таких высоких идей, как мир и спокойствие в Отечестве, процветание Родины, благосостояние народа.

Эта идеология, являясь общенациональным феноменом и постоянно совершенствующейся системой, выступает могучим стимулом, способным объединить всех людей, проживающих в Узбекистане, отражает стремления и убеждения нашего народа, опирается на избранный им путь развития, учитывает его менталитет, образ жизни и коренные интересы.

Главная цель идеологии национальной независимости — объединять народ во имя великого будущего, побуждать каждого гражданина страны, независимо от его национальности, языковой и религиозной принадлежности, к жизни с чувством постоянной ответственности за судьбу своей Родины; воспитывать гордость за богатейшее наследие предков, накопленные духовные ценности и благородные традиции; формировать высоконравственных и гармонично развитых людей; превращать в смысл жизни самоотверженность ради нашей священной земли.

Идея национальной независимости должна служить народу, помогать каждому осознавать себя в реалиях быстро меняющегося мира, ощущать преемником наследия великих предков, созданной ими самобытной тысячелетней культуры, стараться беречь и приумножать это богатство, пополняемое в контексте с общечеловеческими ценностями, достижениями мирового прогресса, приобщать к нему подрастающее поколение.

Очень важно в нынешних условиях преодоления идеологического вакуума сформировать у нашего народа, прежде всего у подрастающего поколения, идеологический иммунитет. Эту работу необходимо осуществлять разумно и осторожно, подобно тому, как опытный садовник-аксакал нежно и заботливо растит молодые саженцы.

Думаю, нет необходимости разъяснять подробно возросшую роль идеологии в современных условиях, когда в обстановке информационного взрыва, процесса глобализации проявляется стремление определенных сил расширить сферу своего влияния, разделив тем самым мировое пространство на поля противоборства. Для всех нас должна быть ясна необходимость учета идеологической ситуации, сложившейся на постсоветском пространстве, положения в Центральноазиатском регионе, важность заполнения вакуума, появившегося в результате отказа от старой идеологии, новой — идеологией национальной независимости, чтобы активно противодействовать попыткам проникновения чуждой идеологии и деструктивных идей в Узбекистан.

Особо хочу подчеркнуть, что для нас самой главной целью является превращение национальной идеи и идеологии независимости в основу мировоззрения, духовный стержень каждого живущего в нашей стране человека.

Дальнейшая наша задача заключается в том, чтобы силами широкой общественности, интеллигенции, деятелей науки и культуры, прежде всего работников духовно-просветительной сферы, поднять на новый уровень деятельность, направленную на совершенствование и утверждение основных принципов идеологии национальной независимости в сознании людей.

Перефразируя высказывание одного из наших поэтов-просветителей, можно сказать: и в этой сфере для всех нас пришло время мыслить и работать.

Ислам Каримов,
Президент Республики Узбекистан

http://2004.press-service.uz/rus/knigi/9tom/9tom_list.htm

Чи знайдеться в Україні свій Карімов,що хоч дасть поштовх і напрямок творчим силам українського народу?


Возлюби ближнього свого,як себе самого.

Сообщение отредактировал Лохвицький - Четвер, 25-Чер-2009, 12:02
 
БабайДата: Четвер, 25-Чер-2009, 13:38 | Сообщение # 234
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
В Международной Палате Мер и Весов появились эталоны справедливости,
правды и счастья. К сожалению, увидеть их пока нельзя, поскольку нет еще
таких микроскопов.

cool


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
ObersДата: Четвер, 25-Чер-2009, 15:17 | Сообщение # 235
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
"Молодь проти наркотиків" у Львові.

18 червня автономними правими спільно з Українською партією у Львові була проведена акція «Молодь проти наркотиків». Близько п’ятдесяти молодих активних людей провели пікет ВБНОНу (відділ по боротьбі з незаконним обігом наркотиків) і намагалися передати начальнику відділку петицію, та нажаль високопосадовцю було лінь підняти свою гепу і вийти до людей. Тому наші вимоги були вилогошені через гучномовець:

1) Повне знищення конфіскованих і вилучених міліцією наркотичних засобів.
2) Безкомпромісна ліквідація усіх підпільних місць виготовлення, зберігання та продажу наркотичних засобів.
3) Заборона торгівлі наркотичними препаратами без мед рецептів у аптеках.
4) Провадити публічні суди проти наркоторговців.
5) Широке превентивне виховання і застереження молоді щодо вживання наркотиків через ЗМІ. Школи та ВНЗ.

Потому молодь маршем вирушила до постаменту Кобзареві, скандуючи гасла: «Здорова молодь – здорова Україна», «Україна без наркоти», «Спорт, нація, соціалізм». Перехожі з подивом спостерігали за тим, що відбувалося.
Поруч з памятником Шевченку було роздано велику кількість листівок, які пояснювали людям що таке наркотики і як зрозуміти, чи не стали ваші близькі наркоманами. Згодом було оголошено, що о 21:00 на цьому ж місці буде проведений другий етап акції – показ відео про шкоду наркотиків та сповідь колишнього наркомана.
Після промови Остапа Стахіва до мікрофона було запрошено колишнього наркомана, який розповів свою історію і пояснив чому наркотики – зло. Після промови відбувся показ передачі про життя наркоманів. Частина молоді ставилася скептично до того, що їй показували, та було приємно слухати позитивні відгуки від старшого покоління, яке вже прожило життя і знало, що є важливим!
В загальному акція пройшла позитивно. Все заплановане було виконано і навіть перевиконано. Львівські соратники закликають по можливості підтримати акцію в інших містах.

Майбутнє належить нам!


Прикрепления: 4802797.jpg(38Kb) · 8895693.jpg(37Kb) · 2751565.jpg(38Kb)


 
БабайДата: Четвер, 25-Чер-2009, 17:01 | Сообщение # 236
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Пане Obers, це все чудово, але наша молодь не розуміє простих речей.Основну торгівлю наркотою кришують і фінансують саме ті, хто дуже високо сидять. Вони на цьому заробляють мільйони, а на здоров"я нації їм начхати.

После доработки в парламенте закон о борьбе с коррупцией был принят в
следующей редакции: Категорически запретить уборщицам принимать взятки в
виде конфет к 8 марта.


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
grigori37Дата: П'ятниця, 26-Чер-2009, 09:14 | Сообщение # 237
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
На сайті «Око Планеты» відбудеться вікторина з Андрієм Ваджрой. Просять задавати запитання.
Раніше я не чув про цього журналиста. Одержав листа сайта і вирішив познайомитися з проектом «Русь» и «Руська правда», це його ініціативи. Пропонується видумати ідеологію і політику, взяти владу в Україні і реалізувати свою ідеологію з тим, щоб Україна як держава счезла, а натомість вибудувалася нова держава із назвою «Русь» і щоб живущі в ній люди називалися русинами, і щоб жилося в ній так, щоб кожний міг «себя реализовать» і «обрести подленное человеческое счастье».
Я не можу задавати питання Андрієві. Не розумію як це можна, щоб кожен міг себе реалізувати? В суспільстві людському є різні елементи і вбивці,і злодії, і брехуни, і трепуни… А що таке « подленное человеческое счастье»? Змінити назву держави, а людей всіх підряд називати русинами, а це для чого?
Може я вже настільки старий, що нічого не розумію? Мені здається все дуже простим і ясним. Люди, що мешкають на територіях, що називаються Україною хтять жити краще, приблизно, так як німці, шведи, норвежці. Таке бажання є в українців, білорусів, росіян і в усіх інших хто тут живе. Але для того щоб досягти бажаного треба багато зробити: побудувати дороги, парки, завести необхідну промисловість и т. і. Всяка робота ефективна, коли є дисципліна і порядок, а не демократія. Історичні приклади, будь ласка,
Гітлерівська Германія, Радянський союз. Прийшовши до влади і Сталін і Гітлер закрили роти говорунам (політикам), відправили їх в табори, а потім приступили до реалізації своїх планів. Німеччина в технічному плані досягла феноменальних результатів за короткий час. СРСР в окремих напрямках теж опереджав світ. Та, хочеться демократії. Заокеанські «друзі» підштовхують до демократії, вони знають, що при ній без грошей богато не вдієш. Їм вигідно, щоб ми весь час чогось у них просили. Здається, російські лідери це добре розуміють і лавірують між демократією і централізацією, а українські не досягають, напевне думають говорильнею чогось досягти. В найвигіднішому положенні знаходиться Білорусія, можливо, недостає німецької «самоответственности промышленников», та білоруси розберуться.
Отже, українським політикам нічого видумувати. Треба діяти, а не змінювати конституцію, закони цінні не тим, що виражають передову думку, а тим, що фіксують стабільність. Людям треба обирати тих хто вміє працювати, а не балакати. А журналістам не видумувати велосипеди, або якісь нові химери. Справа не в тім хто як називається, а в тім хто як організований і як управляється.


Radcenko
 
YanushevichДата: П'ятниця, 26-Чер-2009, 10:54 | Сообщение # 238
Генерал-полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 1008
Награды: 5
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (grigori37)
СРСР в окремих напрямках теж опереджав світ.

Ну конечно, первыми в космос полетели. Гагарина помните?

Quote (grigori37)
Заокеанські «друзі» підштовхують до демократії, вони знають, що при ній без грошей богато не вдієш. Їм вигідно, щоб ми весь час чогось у них просили.

Ну какие хитрые сволочи, специально подталкивают, чтобы денег просили!

Quote (grigori37)
В найвигіднішому положенні знаходиться Білорусія, можливо, недостає німецької «самоответственности промышленников», та білоруси розберуться.

В отличие от американцев, белорусы - это да! Живэ Беларусь! Живэ наше Эльдорадо!

Quote (grigori37)
Людям треба обирати тих хто вміє працювати, а не балакати.

Так выберите же, ё.вашу.м.! За углом стоят и ждут те, которых надо выбрать.

Quote (grigori37)
Люди, що мешкають на територіях, що називаються Україною хтять жити краще, приблизно, так як німці, шведи, норвежці. Таке бажання є в українців, білорусів, росіян і в усіх інших хто тут живе. Але для того щоб досягти бажаного треба багато зробити: побудувати дороги, парки, завести необхідну промисловість

Нет, не построить дороги, не разбить парки, не завести промышленность, а установить демократию, к которой подталкивают американские "друзья" в презрительных кавычках. В демократических странах есть и дороги, и парки, и промышленность.


Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

Сообщение отредактировал Yanushevich - П'ятниця, 26-Чер-2009, 11:40
 
grigori37Дата: П'ятниця, 26-Чер-2009, 12:11 | Сообщение # 239
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
Пане Янушевич, невже ви думаєте, що в США на першому місці демократія? Там же все вирішують гроші, мамона.
І ще: в кінці восьмидесятих, в закладі де я працював, обирали раду трудового колективу. То був початок гласністі, плюралізму, демократії. П*ять годин сперечалися, доводили, критикували, голосували. І Ви думаєте досягли результату? Ні. Перенесли збори на слідуючий день. Демократія-добре, а порядок і дисципліна краще. Вибрати кращих не легко, матюки не допомагають. Скоро це не вийде. Треба розумнішати всим.


Radcenko
 
YanushevichДата: П'ятниця, 26-Чер-2009, 13:24 | Сообщение # 240
Генерал-полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 1008
Награды: 5
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (grigori37)
Пане Янушевич, невже ви думаєте, що в США на першому місці демократія? Там же все вирішують гроші, мамона.

Так гроши и мамона и в Лохвице всё решают. Или что-то иное, типа высокой духовности?

Quote (grigori37)
Демократія-добре, а порядок і дисципліна краще.

В Сев.Корее дисциплина абсолютная. Ну и что? Народ траву жрет. Сама по себе дисциплина никому не нужна, она может быть применена к совершенно идиотским действиям. А вот дисциплинированная демократия - нужна. Пример - Германия, в которой Вы живете. Вы там живете и как будто ничего не замечаете.

Еще раз повторяю Вам и Всем: перестаньте обсирать демократию, все демократические страны - развитые, с высоким уровнем жизни, с высокими пенсиями и с хорошей социальной защищенностью. Все НЕдемократические страны - от бедных до нищих. Перестаньте мечтать о сильной руке ("а порядок - краще")! Пресловутая "сильная рука" в восточных и славянских странах приводит к большому говну. Кто-то правильно заметил: в западных странах, какой режим бы не установился - хоть фашизм - а уровень жизни все равно растет...


Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!
 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Национальная идея (Украина не может существовать без национальной идеи.)
Сторінка 16 з 26«1214151617182526»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2018