ЛохвицяП'ятниця, 22-Вер-2017, 21:46
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 17«123451617»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Інфляція на Україні досягає 30% (По цьому показник Украъна в один ряд з Венесуелою і Зімбабве)
Інфляція на Україні досягає 30%
КОРИЦАДата: Неділля, 10-Серп-2008, 01:13 | Сообщение # 31
Полковник
Награды: 0
Статус: Offline
Незнаю, но мне кажеться дело даже не конкретно в людях которые счс руководять страной!Они по сути все одинаковые как политики, себе бы побольше!Но как государственные деятели они никакие: вместо того, чтоб исправлять катастрофическую ситуацию и выводить страну из кризиса (а для этого конечно нужно договориться и найти таки консенсус!), они обливают друг друга грязью, мол это не я виноват!)))Нужно просто менять все политическую систему страны и соответственно ее главных героев!)))

Мужчины всегда правы, а женщины никогда не ошибаються!
А.Екзюпери

mikhailДата: Неділля, 10-Серп-2008, 11:15 | Сообщение # 32
Полковник
Награды: 3
Нужно просто менять все политическую систему страны и соответственно ее главных героев!))) ЗГОДЕН!!!!!!!!!!!!! cool

911

БабайДата: Неділля, 10-Серп-2008, 13:41 | Сообщение # 33
Генераліссімус
Награды: 5
В Україні придумали податок на горе

[04-08-2008 18:56]
В будь-якій бочці меду обов’язково має бути ложка дьогтю. В Україні – то вже обов’язково. Історія з благодійними sms для допомоги постраждалим від паводку в Західній Україні – яскраве тому підтвердження.

Авторство цієї акції належить мобільним операторам і телевізійникам, а втілити її в життя допоміг уряд Юлії Тимошенко. Суть ідеї полягала в тому, щоб, за словами прем’єрки, „можна було дати людям номер мобільного телефону і, зателефонувавши за цим номером, людина одразу ж перераховує зі свого рахунку оплати мобільного телефону 10 грн. в благодійний фонд, який відкрив уряд для підтримки постраждалих громадян”
Уряд & Co. взялись за справу без розкачки – і вже 31 липня в телеефірі Юлія Володимирівна оголосила, що Кабмін зібрав 1 млн. гривень благодійних коштів. І що вони вже знаходяться на спеціальному благодійному рахунку уряду.

Приємно здивовані оперативністю Кабміну, «proUA» звернувся – не через в’їдливість, а за звичкою „доверять, но проверять” – до ініціаторів акції.

Журналістів зацікавило, чи в повному обсязі і наскільки швидко дійдуть ці кошти до постраждалих.

І тут вилізла та сама ложка дьогтю. Причому солідних розмірів. Оскільки з’ясувалося, що з усіх перерахованих сум стягується 20% податку на додану вартість і обов’язкової сплати для мобільних операторів в обсязі 7.5% до Пенсійного фонду Детальніше тут

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

БабайДата: Понеділок, 13-Жов-2008, 19:17 | Сообщение # 34
Генераліссімус
Валютный провал

Ситуация вокруг роста курса доллара становится все более напряженной. За прошедший месяц наличная гривня девальвировала примерно на 20%, и сегодня за 1 доллар в обменных пунктах и отечественных банках уже просят от 5,5 до 6,0 грн. Эксперты отмечают целый ряд факторов, повлиявших на девальвацию гривни, и ждут конкретных шагов от Нацбанка.

НБУ отреагировал. Накануне Совет Нацбанка принял решение расширить коридор колебаний курса гривни с 4,85 грн. за доллар "плюс-минус" 4% - до 4,95 грн. "плюс-минус" 8%. Теперь новые границы для национальной валюты определены от 4,554 грн. до 5,346 грн. за доллар.

Глава Совета НБУ Петр Порошенко поспешил успокоить украинцев: объективных причин для девальвации гривни нет, как нет и проблемы ликвидности банков. Вместе с тем, от Нацбанка ждут интервенции. Ведь накануне на межбанке торги по доллару США к закрытию достигли максимума в 5,57-5,65. "Если Нацбанк продолжит занимать пассивную позицию в отношении девальвации гривни, американская валюта может преодолеть рубеж в 6,5 грн., а концу года - добраться до отметки в 7,0 грн." - считает генеральный директор КУА "Инэко-Инвест" Олег Морква.
Детальніше тут.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

grigori37Дата: Вівторок, 14-Жов-2008, 11:40 | Сообщение # 35
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Мій племінник, в Кременчуці, виростив непогану картопю. Каже: "Прордавати не буду до весни, може щось проясниться з кризою. Ніяким експертам із самими високими титулами вірити не можна, прогнозують протилежне.
Що буде невідомо, і краще надіятися на себе." Думаю, що він правий, він нормальна людина а не титулований фахівець. Відносно українських політиків думає так як і Кориця в повідомленні 31.
Я ще раз звертаюся до форумчан: прочитайте "Проект Россия" і згуртуйтеся навколо цієї книги. В ній треба замінити Россия на Україну, а далі усе підходить.

Radcenko

YanushevichДата: Вівторок, 14-Жов-2008, 14:31 | Сообщение # 36
Генерал-полковник
"Я ще раз звертаюся до форумчан: прочитайте "Проект Россия" і згуртуйтеся навколо цієї книги. В ній треба замінити Россия на Україну, а далі усе підходить".

Попробовал заменить Россию на Украину:

"— Я считаю, что лучшая форма правления — монархия. Но после падения большевизма, наша первая задача — избежать повторения Февраля. Поэтому до восстановления монархии в Украине может быть понадобится 30 или 40 или 50 лет военной диктатуры. Только бы не допустить феврализма! И конечно, нужна нам программа…"

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

grigori37Дата: Вівторок, 14-Жов-2008, 19:35 | Сообщение # 37
Генерал-лейтенант
Пройде ще якийсь час демократичного хаосу в управлінні державою і військова диктатура стане необхідністю. Демократії в тому розумінні, що ми знаємо, зараз не існує, існує влада грошей. Про демократію можна думати лише для села де всі знайомі і мають високого рівня свідомість. В моєму НИИ, в Києві, в кінці 80-х обирали раду трудового колективу демократичним способом. Збори продовжувалися 5 годин і результату не досягли. Одного монарха суспільству прогодувати легше ніж тисячу неефективних депутатів, а вони завжди будуть неефективнимит бо думають лише про себе.
Якби в Україні були розвинуті ринкові відносини, то можна було б думати про демократію Італійського зразка: уряд щорічно міняється, а життя іде своїм ходом. Але ж у нас люди не навчені ринковим відносинам, вони вимагають міцної влади, ефективного управління, чого не може дати демократія.
Я за монархію.

Radcenko

tolik286Дата: Вівторок, 14-Жов-2008, 20:43 | Сообщение # 38
Генерал-лейтенант
Quote (grigori37)
Але ж у нас люди не навчені ринковим відносинам

Ви вважаєте що і вчиться не треба? Треба не напрягать мізки, а просто всих "к ногтю" і буде розвиваться економіка за рахунок дармової раб. сили?

YanushevichДата: Вівторок, 14-Жов-2008, 20:43 | Сообщение # 39
Генерал-полковник
"Пройде ще якийсь час демократичного хаосу в управлінні державою і військова диктатура стане необхідністю".

Так не родит украинская земля Пиночетов. Что делать?

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

РК-86Дата: Вівторок, 14-Жов-2008, 20:59 | Сообщение # 40
Генераліссімус
Невже не зрозуміли "шановні" до сих пір що і рівень інфляції. індекс на біржі. наповнення кошика споживача є не економічні поняття в нашій державі...
Доки будуть гратися з цими поняттями для своїх правил у СВОЇЙ ГРІ наші (не знаю: політики?, лідери?, економісти?,...)
angry angry angry angry

grigori37Дата: Середа, 15-Жов-2008, 10:38 | Сообщение # 41
Генерал-лейтенант
Вважаю, що вчитися треба, тільки ділу, реальному ділу як плавити сталь, вирощувати пшеницю, обробляти метал, управляти виробництвом, а не політичній болтовні, одурманіванню людей. Ось тих хто багато говорить про політику "к ногтю". Їх небагато, вони тільки порчі приносять багато. Програма потрібна, куди і якими кроками іти.
Росія приклад, Китай і Білорусія теж.
Може колись і із нашого базару щось вийде, так при яких потугах? Скільки горя і розчарувань прийдеться пережити?

Radcenko

YanushevichДата: Середа, 15-Жов-2008, 13:52 | Сообщение # 42
Генерал-полковник
"Катастрофизм" - основная черта украинцев. Надо перестать принижать себя! Инфляция на Украине НЕ в один ряд с Венесуэлой и Зимбабве! Поработайте с Интернетом. Нигде не дается показатель инфляции в 30%. "Средний показатель в 2007 году достигает уровня 12,8%. В 2008 году следует ожидать 14,6%, возможно даже 15%". Рост ВВП Украины в январе-ноябре текущего года составил 7,2%.

Додано (15-Жов-2008, 12:52)
---------------------------------------------
"Росія приклад, Китай і Білорусія теж".

Никому в мире не придет в голову брать пример с Белоруссии, Китая и России, не так ли? Не знаю, как Белоруссия, которая живет еще в советском зазеркалье, но Россия и Китай ориентированы на Запад. Почему же Украина должна пользоваться отраженным светом?

KonstruktorДата: Середа, 15-Жов-2008, 17:17 | Сообщение # 43
Лейтенант
Награды: 0
biggrin biggrin ВОЖДИ! haha haha

BANZAI

Сообщение отредактировал Konstruktor - Середа, 15-Жов-2008, 17:25

grigori37Дата: Середа, 15-Жов-2008, 20:22 | Сообщение # 44
Генерал-лейтенант
Якщо нічого не приходить в голову, то можна жити і так як живем. Хочеться кращого, то треба визначиться якого.
Чого ж багато незадоволених? Чи це видумка? Може їх меньше ніж я думаю? Про що говорять опитування?
Не знаю. тільки за державу обідно. Согодні читаю в інтернеті, "Мета": найдурніший політик в світі президент України Ющенко. Може таке пишуть на свого президента і журналісти США. та до їх мені діла немає, а от за Україну обідно.

Radcenko

tolik286Дата: Середа, 15-Жов-2008, 22:03 | Сообщение # 45
Генерал-лейтенант
Quote (grigori37)
а от за Україну обідно

Мені теж обідно. Коли росіяни бруд ллють на Україну (таких доречі не дуже й багато) мені не так обідно, як від того, коли свої ж земляки забувають свою мову, цураються свого походження і стають по расейскі гаваріть і гаваріть что енті селюки хохли отсталій народец.
Бабуся розказувала що і в війну страшніше фашистів були свої ж, поліцаї.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Інфляція на Україні досягає 30% (По цьому показник Украъна в один ряд з Венесуелою і Зімбабве)
Сторінка 3 з 17«123451617»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017