Політика - Сторінка 30 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяНеділля, 11-Гр-2016, 01:17
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 30 з 33«12282930313233»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Політика (За темою проекту телеканалу Інтер "Великі українці")
Політика
aaaaДата: Понеділок, 10-Січ-2011, 21:11 | Сообщение # 436
Генерал-лейтенант
Награды: 4
Статус: Offline
22 січня в день Соборності України відбудеться Всеукраїнська маніфестація опозиційних сил держави.

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

jafarДата: Вівторок, 11-Січ-2011, 09:25 | Сообщение # 437
Полковник
Награды: 1
Quote (aaaa)
22 січня в день Соборності України відбудеться Всеукраїнська маніфестація опозиційних сил держави

знову Тимошенко піариться буде\\ї нема на цю тварюку кари небесної\\ angry

Сообщение отредактировал jafar - Вівторок, 11-Січ-2011, 09:48

ZARAZAДата: Вівторок, 11-Січ-2011, 10:57 | Сообщение # 438
Полковник
Награды: 0
її ітак життя наламало пристав jafar, який там кілометраж ф....сів ................. був ,щоб досягти повного нуля.

jafarДата: Вівторок, 11-Січ-2011, 12:30 | Сообщение # 439
Полковник
Quote (ZARAZA)
який там кілометраж ф....сів

я б свій *палець* в рота їй не поклав би lol lol lol

БабайДата: Вівторок, 11-Січ-2011, 12:32 | Сообщение # 440
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (jafar)
знову Тимошенко піариться буде

Це така дама, що піаритиметься на всьому, якби тільки до корита припасти ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

grigori37Дата: Вівторок, 11-Січ-2011, 15:10 | Сообщение # 441
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Не розумію, чому деякі форумчани так ненавидять Ю.Тимошенко? Хочеться запитати: А хто вам із українських політиків подобається? Чи є така людина? Звичайно, крім самого себе!
Подумайте, де вона взялася, ця Юлія Володимерівна? Росла без батька. Виховувалася мамою і вулицею. Поступила в Дніпропетровський гірничий інститут. До закінчиння навчання вийшла заліж і народила данька. Доучувалася вже в іншому закладі. Потім її вчителями були активні вори і комерсанти керовані Лазоренко, тим що втік до США. Я впевнений, що книжок вона не читала, вчилася аби як, але від оточуючих навчалася жити, і знаходити свої методи виживання. З допомогою Лазоренка увійшла в політику і витримала там всі атаки мужиків-політиків. Багато чому навчилася. Здатність учитися її виділяє. Вона уже стала українкою, ій не байдужа українська мова і історія. Я чув як вона десь на мітингу сказала: "Це моя країна!" Якщо вона зберегла здатнісь вчитися, перетворюватися, то кращого і загартованішого політика на Україні знайти важко, я не бачу. А Янукович, по публічності, по активності, по освіченності їй в підметки не годиться. Тому він і хоче її посадити.

Radcenko

aaaaДата: Вівторок, 11-Січ-2011, 20:52 | Сообщение # 442
Генерал-лейтенант
Награды: 4
- день Соборності України - давайте без "компліментів" .
При всіх недоречностях наших політиків це день відродження України як цілісної держави. Так, система влади погана,основна маса людей недоколихані ,інша без мізків ,і нема чим взагалі пишатись ,і навіть жити тоскно.
І всетаки, історія пронесе у вічність цю епоху ,епоху відтворення древньої держави.І сіх сучасників наступні покоління будуть сприймати як героїв , що своїма справами, діями творили історію. То варто, якшо рахуєш себе Українцем, хоч щось позитивне зробити нині ,щоб .."небыло мучительно больно за бесцельно прожитыу годы".

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

jafarДата: Середа, 12-Січ-2011, 09:16 | Сообщение # 443
Полковник
Quote (aaaa)
При всіх недоречностях наших політиків це день відродження України як цілісної держави.

Та на жаль це буде використано політиками на свою користь\\ dry
Quote (grigori37)
Подумайте, де вона взялася, ця Юлія Володимерівна? Росла без батька. Виховувалася мамою і вулицею. Поступила в Дніпропетровський гірничий інститут.

Це лайно ми чули вже мільйон разів\\яка вона бідна і нещасна \\може скинемося їй всим миром\\
Якщо ви дійсно вірите в те що написали-то то до Вас виникае тільки почуття жалю.
По трупах вона піде тільки видраться на гору-і розтопче навіть вас-її палкого прихильника-їй не привикать....... eek

grigori37Дата: Середа, 12-Січ-2011, 12:25 | Сообщение # 444
Генерал-лейтенант
То, скажіть, будь ласка, пане jafar, хто із українських політиків може скласти вагому опозщицію нинішній владі? Боюся назвати відсоток, думаю, що він великий, складають там продажні боягузи. Я кождного дня заходжу в інтернет, дивлюся "Раду" і "5-й" і не можу виділити нікого, з прикметами героя. Ющенко був ідейним, але ж він бухгалтер по характеру. Жаль, що Тимошенко, стала втрачати свою активність. А може я ідеаліст...?
Відносно свята Соборності... Мрію про Україну єдину, але може бути, що її поділять, то якийсь же шматок залишиться Україною в моєму розумінні: із своєю мовою і історією.
Потрібна демократія, без неї народ не прокинеться.

Radcenko

БабайДата: Середа, 12-Січ-2011, 15:35 | Сообщение # 445
Генераліссімус
Я вважаю, що всіх нині діючих варто розстріляти без суда і слідства.
І вибрати нових по одному від кожної області (і не більше)
І тоді ці вже будуть думать і працювать, пам"ятаючи, що було з попередниками.

Я не екстреміст, але вони вже дістали до живого,
а змінювати щось для людей (а не для себе) вони не вміють і не хочуть - Стимулу немає!

Ми стали жити краще - сказав уряд
Ми за вас раді подумав народ ...

цитата из фильма.

jafarДата: Середа, 12-Січ-2011, 20:32 | Сообщение # 446
Полковник
Quote (grigori37)
Ющенко був ідейним, але ж він бухгалтер по характеру

Коли б Ющенко одразу після майдану почав вішати на хрещатику бандитів -так як обіцяв-народ би тільки аплодував\\але він просрав найбільший шанс в історії УКРАЇНИ -можливість все докорінно змінити\\він сука-вбив в народа останню віру \\А активність тимошенко -то повне лайно -активність її в постілях шановних панів и вивела її на гору
нагадати як вона посилала людей на міліцейські барикади-чи самі памятаете\\вона і зараз непокида мрії пролізти повище-та зась\\маю надію що її и луценка прикриють і надовго .

grigori37Дата: Четвер, 13-Січ-2011, 09:49 | Сообщение # 447
Генерал-лейтенант
jafar. З вами щось не ладно. І голова дьоргається... Де Ви стільки зла накопили?
Судячи по Вашим відгукам ви ні стільки не відрізняєтеся від самих негативних політиків.

Radcenko

jafarДата: Четвер, 13-Січ-2011, 09:56 | Сообщение # 448
Полковник
Quote (grigori37)
Де Ви стільки зла накопили?

Доброта нині-неприпустима розкіш angry

grigori37Дата: Четвер, 13-Січ-2011, 10:09 | Сообщение # 449
Генерал-лейтенант
Пане Бабай! І до Вас маю претензії: Не говоріть дурниць, на зразок "діючих варто розстріляти". Давайте говорити сурйозно, про реальні справи або про аргументовані їдеї. Казки і гумор розуміються по різному, або ними просто нехтують.

Radcenko

БабайДата: Четвер, 13-Січ-2011, 13:56 | Сообщение # 450
Генераліссімус
Quote (grigori37)
Не говоріть дурниць, на зразок "діючих варто розстріляти"

Я теж дуже довго думав, що це дурниця.
Але виживати стає чим далі тим проблемніше, а ті виродки бенкетують за наш рахунок.
Показують по телевізору, як вони в народ ходять без мандатів. Аж на три дні !!!
А те що ми взагалі живем без мандатів і без грошей то як ?

Уряд регулярно ходить в народ. По нужді .

Новина дня:
Переможець конкурсу «Як вивести Україну з кризи?» дискваліфікований!
Його пропозиція загрузити всіх народних депутатів на баржу
і затопити виявилася нездійсненною: ВОНИ НЕ ТОНУТЬ!

цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Політика (За темою проекту телеканалу Інтер "Великі українці")
Сторінка 30 з 33«12282930313233»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016