ЛохвицяСереда, 22-Лис-2017, 19:18
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 33«123453233»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Політика (За темою проекту телеканалу Інтер "Великі українці")
Політика
БабайДата: Субота, 23-Серп-2008, 15:07 | Сообщение # 31
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Quote (grigori37)
не досягаєте Ви «постконвенционального морального сознания». Не ображайтесь, це не матюки, це із сучаснеої соціології.

Можливо й не досягаю, я ще досить юний (в душі) smile , тому й не ображаюсь. Та слова, типу "постконвенционального"
я сприймаю з пересторогою. По слову "конвенція" в мене асоціація з "дітьми лейтенанта Шмідта" (по Ільфу і Петрову "Золотой теленок"). Пам"ятаєте, вони там підписували своєрідну конвенцію.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

Сообщение отредактировал Бабай - Субота, 23-Серп-2008, 15:10

grigori37Дата: Неділля, 24-Серп-2008, 11:17 | Сообщение # 32
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Ось Вам, щоб не шукали в словарях

Этот термин вышел из психологии морального развития личности Лоренца Кольберга. Постконвенциональное моральное сознание предполагает, что человек соблюдает нравственные нормы исходя из внутреннего побуждения. См.: Хабермас Ю. Моральное сознание и коммуникативное действие. СПб.: Наука, 2000. С. 248-250 и далее.

Radcenko

БабайДата: Неділля, 24-Серп-2008, 14:50 | Сообщение # 33
Генераліссімус
grigori37,
Оскільки психологія морального розвитку особи Лоренца Кольберга відрізняється, від психології морального розвитку моєї особи, то не дивно, що в нас різні норми, і різні спонукання ... (жарт)

Насправді, я стараюся не заморочувати собі голову новітніми термінами, значення яких не зовсім розуміють навіть ті, хто їх придумав, не кажучи вже про звичайних людей. Просто я переконаний, шо всі дії і явища можна описати простими і зрозумілими для всих словами. Інакше кажучи : "Все гениальное - просто !"

цитата из фильма.

grigori37Дата: Неділля, 24-Серп-2008, 18:54 | Сообщение # 34
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Я теж не люблю незрозумілих слів і визначень, але кожна наука основується на своїх визначеннях. Говорять, що якщо щось існує явно і однозначно то воно має визначення. Те що ми з вами не розуміємо не означає, що його немає, аба що його можна визначити відомими нам словами. Елочка Щукіна мала в запасі мало слів, то і рівень її
понять був таким же обмеженим. Я думаю що вживати поняття яких нерозумієш це невиховано. Оте дурацьке слово, що я написав російські філософи пояснюють так:Оно имеет как бы две стороны: с одной стороны, каждый человек, достигший такого сознания, сформирует в себе точку зрения терпимости (это слово употребляется здесь в самом широком смысле), то есть разовьёт свои способности слушать и понимать других, несогласных с ним, чтобы изменять свою точку зрения под влиянием их возможной критики; и в то же время, с другой стороны, каждый человек научится уяснять себе основания своей позиции, которые он будет готов отстаивать в споре с оппонентами и которыми он будет руководствоваться в своей жизни как принципами, что выработал он сам (а не навязали ему откуда-то извне по каналам манипулирования). Это означает вполне определённое отношение к самому себе и своей жизни: я суверен, я способен самостоятельно ставить цели своей жизни и могу влиять на свою судьбу, мобилизуя свои способности для достижения этой цели; и в то же время я признаю других людей как таких же суверенов, ценностные ориентиры которых могут и отличаться от моих собственных, но на уровне фундаментальных принципов — хотя бы принципа взаимного признания друг друга — мы можем прийти ко взаимопониманию [4].

Radcenko

БабайДата: Понеділок, 25-Серп-2008, 09:53 | Сообщение # 35
Генераліссімус
grigori37,
Бачите, Ви використали слово "взаимопонимание" а пан Горбачев використав би слово "консенсус". Суть від того не змінюється, але як по різному звучить ! В першому випадку - просто, а в другому - так високоінтелектуально, що аж матюкнуться хочеться.

цитата из фильма.

YanushevichДата: П'ятниця, 17-Жов-2008, 13:02 | Сообщение # 36
Генерал-полковник
New York Times: политический кризис на Украине похож на «мыльную оперу»

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

БабайДата: П'ятниця, 17-Жов-2008, 14:25 | Сообщение # 37
Генераліссімус
Неправильна карма вождів

17 октября 2008, 11:25
Данило МОКРИК

Українським політикам найспокійніше було б залишатися переконаними атеїстами. Приймаючи занадто близько до серця будь-яку віру чи духовність, вони лише нажили б собі зайвих проблем зі сном і, гляди, навіть почали б перейматися своєю кармою – що могло б узагалі поховати їхні політичні кар’єри.

Та й розкопати давно забуту і ледь живу совість під завалами своїх грішків і гріхів вони навряд чи вже захочуть. Бо тоді доведеться відзвітуватися перед собою не лише за усю свою брехню, продажність і зловживання владою, а й за злочин набагато важчий. Злочин, що вони щоденно коять проти віри, надії та любові свого народу.

Щоб побачити, що вони своїми діяннями зробили з нашою вірою, не потрібно вивчати роздруківки соцопитувань. Запитайте в тих, хто навколо вас, запитайте в себе – чи вірите ви українським політикам? Це питання давно вже стало риторичним. Наші можновладці на протязі багатьох років систематично умертвляли в нас здатність вірити їхнім словам і обіцянкам, підживлюючи її сьогодні лише для того, щоби назавтра завдати їй ще більш нищівного удару.

Наша надія, якщо ще й жива, то тільки через те, що за визначенням помирає останньою. Але й вона стає все дедалі більш абстрактною, бо українці вже й не знають, на яке «світле майбутнє» сподіватися і коли воно має настати. Ті цілком конкретні надії, котрі об’єднали народ у 1991 чи підняли частину його наприкінці 2004, політики сплюндрували і викинули одразу ж після того, як вони перестали бути їм потрібними і корисними.

Їхніми стараннями безліч людей в Україні майже перестали вірити та сподіватися. У відповідь на запитання, чи думають вони, що Ющенко, Тимошенко чи Янукович ще щось змінять на краще, українці просто махають рукою. Вони радше схильні на повному серйозі повірити, що з нас потрібно ще на протязі 40 (60, 80) років вигулювати рабські установки, чи навіть у те, що «Україні просто не судилося».

Можновладці успішно переконали їх, що «всі політики – однакові», «усі вони – брешуть», «їх цікавлять лише посади та нажива» і «їм усім – начхати на народ». І лише напередодні виборів державні мужі змагаються один з одним у тому, кому менше начхати, хто менше бреше і хто «найменш однаковий». Що й говорити, якщо люди вже готові підтримувати не того, хто не крастиме, а того, хто «крастиме менше».

Навіть з любов’ю народу до своєї держави політики погралися так, що вона ледве дихає. Поділивши і розікравши країну, змарнувавши безліч нагод і перетворивши політику на цирк, вони майже не залишили для патріотизму місця в нинішньому дні. При державі, пишатися якою немає жодних підстав, він переховується у поетичних образах і згадках про героїчне минуле. А в багатьох його місце зайняла звичайна сіра байдужість.

Це все неможливо виправдати улюбленими посиланням на історичні чи географічні умови. Це – не результат української пограничності чи радянського минулого. Це не потрібно пояснювати «складним періодом становлення молодої держави» чи несприятливим розташуванням зірок на небосхилі. Це – результат наполегливої роботи українських «незалежних» політиків у цьому напрямку. І тільки.

Позбавляючи свій же народ віри, надії та любові, вони заробили свій політичний капітал. Для того, щоб стояти на чолі суспільства, вони труїли і труять його брехнею, пустими обіцянками і нескінченними битвами за владні повноваження. Це – не просто злочин проти своєї відключеної совісті. Це – злочин проти людства і людськості.

Звісно, за нього наших політиків не судитиме жодний світський суд, їх не з’їсть власне сумління, та й навіть владу вони через нього, на жаль, не втратять. Поки що він залишається безкарним. Та нам нема чого цим перейматися. Для нас головне – зуміти залишитися здоровими, коли над нами стоять каліки. А свої кармічні діри нехай вже латають самі.

цитата из фильма.

РК-86Дата: Середа, 22-Жов-2008, 03:47 | Сообщение # 38
Генераліссімус
Награды: 3
Бабай,
Не карма погана, а дефіцит скипідару...

БабайДата: П'ятниця, 24-Жов-2008, 15:56 | Сообщение # 39
Генераліссімус
РК-86, Я знаю де продається, та ще й порівняно не дорого .

цитата из фильма.

БабайДата: Субота, 25-Жов-2008, 19:01 | Сообщение # 40
Генераліссімус
Після тижня "плідної" роботи Рада пішла на заслужений відпочинок - до наступного тижня

[24-10-2008 13:26]
Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк закрив засідання парламенту.

Перед цим депутати внесли зміни в календарний план роботи ВР, вирішивши, що наступного тижня парламент працюватиме в пленарному режимі. «За» ухвалення такого рішення проголосували 368 депутатів.

Як повідомив Арсеній Яценюк, наразі зареєстровано 6 антикризових проектів, але по жодному з них не досягнуто згоди між фракціями і немає голосів для їх підтримки.

"Урядовий закон не має вотуму довіру, як і всі решта актів", - зазначив спікер.

Тому в Раді буде створено робочу групу, яка спробує звести всі законопроекти в один, який і буде винесено на голосування.

"Не результативне голосування призведе до зриву переговорів з міжнародними фінансовими організаціями", - попередив Яценюк.

Він закликав членів робочої групи в суботу, неділю попрацювати, а на 12 годину понеділка призначено зустрічі лідерів фракцій з міністром фінансів у спікера.

Голова Верховної Ради також закликав депутатів або припиняти блокування, або "закривати всю цю історію".

Він розкритикував депутатів за блокування системи Рада сторонніми предметами, зауваживши, що "так робити не можна, м’яко кажучи".

цитата из фильма.

БабайДата: Субота, 25-Жов-2008, 20:03 | Сообщение # 41
Генераліссімус
23.10.2008|10:00|Политика/Экономика
Д.Выдрин: за сутки на посту премьера – $ 5 184 000

Лидер БЮТ выступает против перевыборов, потому что каждая секунда, проведенная у власти в качестве премьера, стоит серьезных денег
Такое мнение в интервью ИМК ("ИнтерМедиа консалтинг") высказал экс-народный депутат от БЮТ, политолог Дмитрий Выдрин.
Говоря о том, почему Юлия Тимошенко так категорична в желании не допустить выборов, собеседник ИМК заявил: "Она ответила на этот вопрос год назад, когда сказала, что, находясь у власти, можно воровать со скоростью 60 долларов в секунду. Посчитайте, сколько секунд в сутках, и узнаете, сколько (редакция посчитала - 5 млн184 тыс. долл.) можно украсть, будучи премьер-министром или будучи просто членом Кабинета Министров. Поэтому каждая секунда, проведенная у власти в качестве премьера, стоит серьезных денег".
Также Дмитрий Выдрин уверен, что как бы не сопротивлялся БЮТ, выборы неизбежны: "Я думаю, что Тимошенко не согласится на выборы, но они все равно будут, потому что не все в нашей стране, к счастью, зависит от желания и согласия Юлии Владимировны".

Источник:ИнтерМедиа консалтинг

цитата из фильма.

tolik286Дата: Неділля, 26-Жов-2008, 00:10 | Сообщение # 42
Генерал-лейтенант
Награды: 3
Quote (Бабай)
Я знаю де продається, та ще й порівняно не дорого .

Десь, колись, вже таке було - правителі були впевнені що їх народ носитеме тільки на руках, а виявляється що можуть і на вилах. sad

МАГДата: Субота, 01-Лис-2008, 18:21 | Сообщение # 43
Лейтенант
Награды: 0
Не лучший вариант и на "вилах"
Идеальный вариант - не носить и не превозносить, а поставить себя так, чтобы они "носили", уважали и думали в первую очередь про народ, про его здоровье. крепость семьи, экологию, культуру и т.д.

БабайДата: Субота, 01-Лис-2008, 19:05 | Сообщение # 44
Генераліссімус
Quote (МАГ)
поставить себя так, чтобы они "носили", уважали и думали в первую очередь про народ, про его здоровье. крепость семьи, экологию, культуру и т.д.

Той, хто звик думати лише про себе, ніколи не думатиме про інших. Він просто не вміє цього робити. І не знає, як це робиться.
Навіть і не мрійте.

цитата из фильма.

YanushevichДата: Неділля, 02-Лис-2008, 12:12 | Сообщение # 45
Генерал-полковник
"Неправильна карма вождів"

Такого не может быть, чтобы собрались вожди с плохой кармой. "Неправильная карма народа" - так надо было написать в заголовке. И не неправильная, а отягощенная, недоработанная. В целом, весь наррод мало надо собой работал. Здесь частно пытаются отделить правителей от народа, якобы правители это такие чужеродные элементы, пираты, захватившие родное судно, или инопланетяне. Нет и нет! Правители - кровь и плоть от своего народа. Каждый народ заслуживает своего правительства (уже такое избитое выражение...).

"У відповідь на запитання, чи думають вони, що Ющенко, Тимошенко чи Янукович ще щось змінять на краще, українці просто махають рукою".

Это инфантильность - верить, что вот придет кто-то и изменит нашу жизнь в лучшую сторону. Дети так мыслят ("папа купит мне то-то и то-то, как будет хорошо!"). Во всех странах, даже в самых процветающих, народ недоволен своими правительствами и никогда доброго слова о них не скажет. Как правило, правителей проклинают. Восхвалают (фальшиво) при тоталитарных режимах.

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Політика (За темою проекту телеканалу Інтер "Великі українці")
Сторінка 3 з 33«123453233»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017