ЛохвицяНеділля, 22-Жов-2017, 14:40
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 22 з 33«1220212223243233»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Політика (За темою проекту телеканалу Інтер "Великі українці")
Політика
grigori37Дата: Субота, 22-Серп-2009, 08:54 | Сообщение # 316
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Статус: Offline
Я теж дивився фотографії про перебування Ю. В. Тимошенко в Червонозаводському. Враження такі: Прем*єрша виглядає гарно, якт на мій погляд, видно що слідкує за собою. Серед мужчин, що її оточували, із по-сучасному інтелегентним, думаючим, обличчям не бачив жодного. Сучасні культурні люди не носять лишньої ваги, стрункі піджарі, жваві, семидесятилітні виглядають як юнаки. На фотографіях же товстошкірі, мизаті хлопці, складається враження що їх окрім їжі і сексу ніщо на цікатить. Один, молодий, в білому костюмі, вроді, близький до стандарту, а від інших чекати живої свіжої думки не варто, в таких тілах вона не живе
Шановний пане Бабаю, не змогли б ви хоча б на одній фотографії роз*яснити хто зображений, якщо не захочете назвати призвіща, то укажіть чини.

Radcenko

YanushevichДата: Субота, 22-Серп-2009, 11:30 | Сообщение # 317
Генерал-полковник
Награды: 5
Quote (grigori37)
Серед мужчин, що її оточували, із по-сучасному інтелегентним, думаючим, обличчям не бачив жодного. Сучасні культурні люди не носять лишньої ваги...

Це результат негативної селекції, проведеної комуністами. Горщик із квіткою як би перевернули верх дном. От фотографія початку ХХ століття наших свиридiвських родичiв Дерев'янок. Зовсім інші обличчя - тепер таких немає, нормальна фізична комплекція. Усіх їх знищили або в найкращому разі відсторонили від діяльності.
http://yanushevich-ourlife.blogspot.com/2008/09/blog-post.html

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

grigori37Дата: Неділля, 23-Серп-2009, 08:51 | Сообщение # 318
Генерал-лейтенант
По телевізору дивився позачергову сесію Верховної Ради, де долали вето президента. Враження такі, що в Раді не партії, а банди. Усі члени партії регіонів діють по команді "авторитета" з сивоволосим йожиком російськоговорящого депутата із Донбасу. Очевидно він виконує волю Януковича. і так же як і усі інші крім лідера своєї думки не має. Оце радянська селекція. Багато ще води утече, поки люди навчаться думати, зрозуміють що і від них може щось залежати.
Читав інтерв*ю із Герман і відгуки на форумі. Половина відгуків - лайка з матюками. Люди вже забули, як говорити нормально. Чекати від таких розумного марно. Селекція! з негативним вектором.

Radcenko

YanushevichДата: Вівторок, 25-Серп-2009, 13:43 | Сообщение # 319
Генерал-полковник
Какая хорошая речь Ющенко в День Независимости! А кто-нибудь из неблагодарного народа оценил? Пан Бабай оценил? РК-86 оценил? А "Масяня" - как?

http://www.maidan.org.ua/static/news/2009/1251104882.html

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

МасяняДата: Середа, 26-Серп-2009, 09:30 | Сообщение # 320
Полковник
Награды: 1
Quote (Yanushevich)
А "Масяня" - как?

У мене склалось враження, що Президент почав свою передвиборчу кампанію. Дуже хотілось би вірити, що в нас так гарно, як він каже. Народжуванність зросла, це добре, але чому не сказав, в яких умовах більшість цих дітей росте і що їсть, і що коштує батькам зібрати до школи дитину. А якщо їх двоє чи більше? А коли захворіє?

Обираємо серцем!!!!

Сообщение отредактировал Масяня - Середа, 26-Серп-2009, 09:36

YanushevichДата: Середа, 26-Серп-2009, 10:57 | Сообщение # 321
Генерал-полковник
Quote (Масяня)
не сказав, в яких умовах більшість цих дітей росте і що їсть, і що коштує батькам зібрати до школи дитину. А якщо їх двоє чи більше? А коли захворіє?

Про все не скажеш і все не перерахуєш. І так йому дорікають, що вiн на 9 хвилин зрушив графік параду. Те, про що Ви пишете, це питання цивілізаційне та історичне. Питання таке: чому у нас низький рівень життя, чому він значно нижче, ніж у Болгарії. Рівень життя залежить від людей, від людського матеріалу. З людським матеріалом можете ознайомитися в Лохвиці або подивившись фотоальбоми людей з Лохвиці. Стане ясно, чому ми так живемо.

Додано (26-Серп-2009, 09:57)
---------------------------------------------

Quote (Масяня)
У мене склалось враження, що Президент почав свою передвиборчу кампанію.

А что, предвыборная кампания не нужна? К сожалению, президент не будет должным образом оценен своим народом. На выборах победит популист(ка), пообещающий/ая раздать деньги.

БабайДата: Середа, 26-Серп-2009, 14:42 | Сообщение # 322
Генераліссімус
Я вимагаю скасувати депутатську недоторканність. Це є приниза для українського суспільства.
Я пропоную чисельно зменшити наш парламент і збільшити повноваження регіонів. Цього вимагає час, свобода і демократія.
Я вимагаю гарантувати найжорсткішу підзвітність парламентських партій перед виборцями і запровадити принцип «відкритих списків», які дозволять обирати не лише партію, але й окремого депутата.

Мої побажання цілком збігаються з словами президента, і не тільки в цих пунктах.
Я вже говорив, що альтернативи не бачу. Тому голосувати буду за Ющенка.
А обіцянки родать гроші, роздача дешевого цукру, та інші подібні дії в усьму світі називається "Прямий підкуп виборців". За таке судити треба !

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

grigori37Дата: Вівторок, 01-Вер-2009, 22:02 | Сообщение # 323
Генерал-лейтенант
Верховна Рада знову не працює. Депутати замість законотворчої роботи, за що їм платять гроші, гуляють по залі.
Президент не знає, що робити. Уряд приймає якісь рішення, а профспілки їх блокують. Люди спостерігають усе це по телевізору, уже звикли до кумедії, і, здається, не цікавляться чим вона закінчиться: Ніхто від відчаю не написав нічого на заборі, не знайшлося патріота який би підірвав себе в залі Верховної Ради.
Хаос! Українські лідери борються за владу над народом.
Що ж далі? Чи залишиться Україна самостійною державою, чи почне діфлитися на регіони і області, чи може ООН введе свої сили візьме над державою контроль і забеспечить цілісність, а може Росія пошле війська на захист російськомовних і покінчить раз і назавжди з нашою незалежністю, чи може Захід щось придумає? ООН і Захід ради України не пошевеляться. Останні варіанти ймовірні. Який же найвірогідніший?
Як Ви думаєте, панове Бабаю , Янушевич та інші?

Radcenko

БабайДата: Середа, 02-Вер-2009, 11:14 | Сообщение # 324
Генераліссімус
Quote (grigori37)
не знайшлося патріота який би підірвав себе в залі Верховної Ради.

Простих людей туди не пускають. Охорона від народу така що й муха не пролетить.
А серед депутатів - патріотів поки що не спостерігається.

Quote (grigori37)
Президент не знає, що робити.

Та він може й знає, що робити, та важелі впливу на депутатів в нього відсутні. Вони ж закони для себе приймають, не для нас. Тож і потурбувалися про себе в першу чергу. Вони ж спеціально розмежували сфери впливу прем"єра, і президента ! Щоб не "заважав" !
Я вже говорив, що поки не знімуть недоторканість з депутатів, поки нічого ніхто не зможе змінити на краще.

цитата из фильма.

МасяняДата: Середа, 02-Вер-2009, 18:54 | Сообщение # 325
Полковник
Награды: 1
В останньому випуску "Квартал 95": Жили собі дід та баба. Дід був як баба, а баба хотіла стати як дід! happy happy happy happy

Обираємо серцем!!!!

grigori37Дата: П'ятниця, 04-Вер-2009, 15:23 | Сообщение # 326
Генерал-лейтенант
Президент звернувся з пропозицією до лідерів партій написати свої бачення майбутнього України та шляху по якому вона повинна рухатися до мети. То не зрозуміло, хіба в програмах партій такого немає? Чи може президент їх не читав? Якщо дійсно ще ніхто із партійців над майбутнім держави не задумувався, то які ж цілі у партій, грабувати народ? Розумію, що ця фонкція є важливою, але ж прикривати її чимсь треба? То деж ті прикриття?

Radcenko

БабайДата: Субота, 05-Вер-2009, 13:04 | Сообщение # 327
Генераліссімус
Quote (grigori37)
То деж ті прикриття?

А воно по суті в усих однакове, з незначними відмінностями в деталях.
Всі пишуть що дбатимуть про народ, про державу, про ріст економіки,
про приріст виробництва, про ріст зарплати, розвиток освіти, медицини

цитата из фильма.

РК-86Дата: Неділля, 06-Вер-2009, 22:51 | Сообщение # 328
Генераліссімус
Награды: 3
Quote (Yanushevich)
Какая хорошая речь Ющенко в День Независимости! А кто-нибудь из неблагодарного народа оценил? Пан Бабай оценил? РК-86 оценил? А "Масяня" - как?

Quote (grigori37)
Я теж дивився фотографії про перебування Ю. В. Тимошенко в Червонозаводському. Враження такі: Прем*єрша виглядає гарно, якт на мій погляд, видно що слідкує за собою. Серед мужчин, що її оточували, із по-сучасному інтелегентним, думаючим, обличчям не бачив жодного. Сучасні культурні люди не носять лишньої ваги, стрункі піджарі, жваві, семидесятилітні виглядають як юнаки. На фотографіях же товстошкірі, мизаті хлопці, складається враження що їх окрім їжі і сексу ніщо на цікатить. Один, молодий, в білому костюмі, вроді, близький до стандарту, а від інших чекати живої свіжої думки не варто, в таких тілах вона не живе
Шановний пане Бабаю, не змогли б ви хоча б на одній фотографії роз*яснити хто зображений, якщо не захочете назвати призвіща, то укажіть чини.

Quote (Yanushevich)
Це результат негативної селекції, проведеної комуністами. Горщик із квіткою як би перевернули верх дном. От фотографія початку ХХ століття наших свиридiвських родичiв Дерев'янок. Зовсім інші обличчя - тепер таких немає, нормальна фізична комплекція. Усіх їх знищили або в найкращому разі відсторонили від діяльності.

Не путайте членоохорнців з мужами. Серед таких бодігардів вона віглядає як квіточка.

Про пана Президента... Надіявся і вірив в те, що керуючи в свій час Нацбанком, мав всі віжки
приструнити оту банду, яка зараз паразитує в НАШІЙ країні.

Quote (grigori37)
По телевізору дивився позачергову сесію Верховної Ради, де долали вето президента. Враження такі, що в Раді не партії, а банди. Усі члени партії регіонів діють по команді "авторитета" з сивоволосим йожиком російськоговорящого депутата із Донбасу. Очевидно він виконує волю Януковича. і так же як і усі інші крім лідера своєї думки не має. Оце радянська селекція. Багато ще води утече, поки люди навчаться думати, зрозуміють що і від них може щось залежати.
Читав інтерв*ю із Герман і відгуки на форумі. Половина відгуків - лайка з матюками. Люди вже забули, як говорити нормально. Чекати від таких розумного марно. Селекція! з негативним вектором.

Ну додати ще щось?

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

БабайДата: Понеділок, 07-Вер-2009, 11:14 | Сообщение # 329
Генераліссімус
Quote (РК-86)
Ну додати ще щось?

Звичайно додати !!!
І не просто додати, а варто змінити вектор селекції.
І це кожен може самостійно зробити стосовно себе самого.
От тоді й загальний вектор змінить напрям.

цитата из фильма.

РК-86Дата: Середа, 09-Вер-2009, 23:49 | Сообщение # 330
Генераліссімус
Награды: 3
Quote (Бабай)
Звичайно додати !!!

Я не люблю.

Я не люблю фатального исхода,
От жизни никогда не устаю.
Я не люблю любое время года,
Когда веселых песен не пою.

Я не люблю открытого цинизма,
В восторженность не верю, и еще —
Когда чужой мои читает письма,
Заглядывая мне через плечо.

Я не люблю, когда — наполовину
Или когда прервали разговор.
Я не люблю, когда стреляют в спину,
Я также против выстрелов в упор.

Я ненавижу сплетни в виде версий,
Червей сомненья, почестей иглу,
Или — когда все время против шерсти,
Или — когда железом по стеклу.

Я не люблю уверенности сытой, —
Уж лучше пусть откажут тормоза.
Досадно мне, что слово «честь» забыто
И что в чести наветы за глаза.

Когда я вижу сломанные крылья —
Нет жалости во мне, и неспроста:
Я не люблю насилье и бессилье, —
Вот только жаль распятого Христа.

Я не люблю себя когда я трушу,
Обидно мне, когда невинных бьют.
Я не люблю, когда мне лезут в душу,
Тем более — когда в нее плюют.

Я не люблю манежи и арены:
На них мильон меняют по рублю,
Пусть впереди большие перемены —
Я это никогда не полюблю!

В.С. Висоцький.

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Політика (За темою проекту телеканалу Інтер "Великі українці")
Сторінка 22 з 33«1220212223243233»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017