ЛохвицяСереда, 22-Лис-2017, 19:28
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 16 з 33«1214151617183233»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Політика (За темою проекту телеканалу Інтер "Великі українці")
Політика
БабайДата: П'ятниця, 13-Бер-2009, 18:49 | Сообщение # 226
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
В стране полное взаимопонимание: народу нахрен не нужна эта власть,
власти нахрен не нужен этот народ.

Ночной кошмар Путина: Кондолиза Новодворская.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

grigori37Дата: П'ятниця, 13-Бер-2009, 21:25 | Сообщение # 227
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Похоже наш пан Бабай міняє свою політичну орієнтацію, переходитиь до анархістів. От біда!

Radcenko

БабайДата: Субота, 14-Бер-2009, 19:12 | Сообщение # 228
Генераліссімус
Це просто вислови про наших політиків, і про відношення простого народу до них,
сказані всим зрозумілими словами. В Германіїї воно може й по іншому, а в нас поки що так.

Пять обязательных принципов общения слуг народа с народом:
- Обещать, что ему будет жарко, когда ему холодно.
- Обещать, что ему будет холодно, когда ему жарко.
- Всегда напоминать ему о своих успехах, от которых ему ни жарко ни
холодно.
- Никогда не напоминать ему о своих провалах, от которых ему то жарко,
то холодно.
- Периодически спрашивать его о том, как ему будет лучше - жарко или
холодно.

цитата из фильма.

grigori37Дата: Неділля, 15-Бер-2009, 09:48 | Сообщение # 229
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Шановний пане Бабаю! В Германії політики ведуть себе точно так же як на Україхні з поправкою на загальну культуру. Це ж їхнього Бісмарка скрізь цитують: "Ніде так не брешуть як в коханні і політиці". Ви ж читали про Гебельса? Ото був брехун! а німець. Різниця в тім, що німці не довіряють словам, вони просто їх не слухають, наперед знають, що то брехня. Так же поводять себе і англійці. Про це пан Янушевич міг би розповісти із власних спостережень, я ж нагадаю Вам телевізійний фільм, поставлений по пьєсі Д. Б Прістлі "Опасный поворот". Недавно його показували по телевызору. Навіть на нашому форумі в темі "Брехня" ми дійшли до вірного висновку: Вірити нікому не варто. У нас в українців молода держава і ми ніяк не звикнемо до нових реальностей: віримо хоч підстиав ніяких немає. Тут усе зрозуміло: і в політиці і в коханні справи стосуються майбутнього, а його, на щастя, чи на жаль, ніхто не знає, от і брешуть. А ми розвісивши вуха слухаємо замість того щоб думати і аналізувати.

Radcenko

YanushevichДата: Неділля, 15-Бер-2009, 12:19 | Сообщение # 230
Генерал-полковник
Да, я жил во Франции и в Англии. Если следить там за политикой, быть внутри этих стран, то пределу возмущения правящим классом нет (часто слышал такое же как на/в Украине: "я им верила, а они обманули, теперь ни за кого голосовать не пойду"). Читая газеты, я постоянно плевался и ругался. Просто там брехня менее очевидна, она в хорошей упаковке. Мэром Лондона был троцкист, гей и сторонник Че Гевары. После своей отставки он подался в Венесуэлу и стал советником Чавеса. Это вам почище Черновецкого и это намного опаснее Черновецкого!

Ув. Бабай! Бесконечные утверждения, что все врут и все воруют, - это низкий и обывательский уровень анализа. Давайте отойдем от него.

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

БабайДата: Неділля, 15-Бер-2009, 14:14 | Сообщение # 231
Генераліссімус
Quote (Yanushevich)
Бесконечные утверждения, что все врут и все воруют, - это низкий и обывательский уровень анализа. Давайте отойдем от него.

Гаразд, давайте підійдемо з іншого боку. Як теперішні шановні попали "наверх" ?
На вибори молодь ходити не хоче. Серед всього населення найбільш активними учасниками виборів являються люди старшого покоління і, найбільше пенсіонери. Пенсіонерів легко купляють пайками і обіцянкам. Що й робиться.
Щоб змінити цю картину, треба залучити до процесу виборів більше молоді. Тоді може бути шанс, щось змінити.
Тільки треба, щоб молодь підійшла до цього серйозно, з відповідальністю, і головне МАСОВО !
Тому я й ставлю періодично відповіді пости. Щоб люди хоч щось зрозуміли. Так, я маю на надію, що люди скаменуться, і захочуть зінити щось на краще ...
Пане Yanushevich, якщо Ви знаєте інший спосіб - пропонуйте !

цитата из фильма.

РК-86Дата: Неділля, 15-Бер-2009, 14:57 | Сообщение # 232
Генераліссімус
Награды: 3
Quote (Yanushevich)
Да, я жил во Франции и в Англии. Если следить там за политикой, быть внутри этих стран, то пределу возмущения правящим классом нет (часто слышал такое же как на/в Украине: "я им верила, а они обманули, теперь ни за кого голосовать не пойду"). Читая газеты, я постоянно плевался и ругался. Просто там брехня менее очевидна, она в хорошей упаковке. Мэром Лондона был троцкист, гей и сторонник Че Гевары. После своей отставки он подался в Венесуэлу и стал советником Чавеса. Это вам почище Черновецкого и это намного опаснее Черновецкого!
Ув. Бабай! Бесконечные утверждения, что все врут и все воруют, - это низкий и обывательский уровень анализа. Давайте отойдем от него.

Зараз разом додам...

Quote (Бабай)
Гаразд, давайте підійдемо з іншого боку. Як теперішні шановні попали "наверх" ?
На вибори молодь ходити не хоче. Серед всього населення найбільш активними учасниками виборів являються люди старшого покоління і, найбільше пенсіонери. Пенсіонерів легко купляють пайками і обіцянкам. Що й робиться.
Щоб змінити цю картину, треба залучити до процесу виборів більше молоді. Тоді може бути шанс, щось змінити.
Тільки треба, щоб молодь підійшла до цього серйозно, з відповідальністю, і головне МАСОВО !
Тому я й ставлю періодично відповіді пости. Щоб люди хоч щось зрозуміли. Так, я маю на надію, що люди скаменуться, і захочуть зінити щось на краще ...
Пане Yanushevich, якщо Ви знаєте інший спосіб - пропонуйте !

Пане Бабай, А у вас є можливості і ресурси для підвищення самооцінки, культури, світовідчуття тієї самої молоді, яку Ви хочете залучити до виборчого процесу?
Пан Yanushevich, і говорить про вищі критерії.
Але там, де доволі міцні традиції, сталі відносини до держави. А що Ви хочете від покоління, де навчальні програми (а це найбільше запам"ятовеється в такому віці, ще і розгубленість "наставників"), ставляться в любі пози, як у найдешевшому борделі?
Вони, молодь, мають життєві приклади: вкрав-не попався, обдурив-став депутатом...
А виживання в сім"ї і сімей? Відношення до існуючих проблем місцевих можновладців?
Не забувайте про молодіжний ідеалізм, максималізм, нігелізм (пофігізм).
Спробуйте переконати, спробуйте навести ЇМ дієві приклади, коли молодь щось змінила зараз, або сьогодні... Значить треба бути переконаним в їхньому сітогляді, розуміти його і зробити спробу... А заклики вони вже бачили, самі знаєте де...

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

Сообщение отредактировал РК-86 - Неділля, 15-Бер-2009, 15:09

БабайДата: Неділля, 15-Бер-2009, 16:42 | Сообщение # 233
Генераліссімус
Quote (РК-86)
А заклики вони вже бачили, самі знаєте де...

От тому я й не закликаю, а лише намагаюся дати зрозумти всим, що завжди варто спробувати.
Бо, як відомо, під лежачий камінь вода не тече.
І двері відкривають лише тим, хто стукає.
А що пропонуєте Ви ? Спробуйте перечитати свої пости ще раз, і зрозуміти .

Все наши партии делятся на две основные категории: проходимцы и
непроходимцы.

цитата из фильма.

РК-86Дата: Четвер, 19-Бер-2009, 01:50 | Сообщение # 234
Генераліссімус
Yanushevich, Все, я уверовл в свою импотенцию. В смысле потенциала об"яснять, дискутировать, даже делать попытки. Настроение - швах. Может скудный словарный запас? Или совсем отсутствуют аргументы? Может перейти на другой язык? Ну снова притча о Божьей росе. Присутсвует некоторый дискомфорт. И ощющения Сизифового присутствия.

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

YanushevichДата: Четвер, 19-Бер-2009, 13:07 | Сообщение # 235
Генерал-полковник
Частично ответ тем, кто мне ставил вопросы:

"На політичному полі Тернопільщини ( і, можливо, всієї України) появились нові політичні гравці. І командні, і індивідуальні. Це добре, і це весело, і це правильно. Сумний і чорний. Новообрана обласна рада успадкувала всі недоліки попередньої виборчої системи. Знову виборець голосував за кота в мішку, знову безпартійні (а це більшість населення)не мали реальної можливості впливати на політичні процеси. І поява нових гравців завтра чи післязавтра за умов старих правил гри не покращить якісь останньої. Майже оптимістично. Матриця мусить перезавантажитися знов. Можливо при перезавантаженні проявляться нові мислевіруси".
Здесь.

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

БабайДата: Четвер, 19-Бер-2009, 13:13 | Сообщение # 236
Генераліссімус
Quote (РК-86)
Все, я уверовл в свою импотенцию.

Старость начинается тогда, когда больше денег тратится на поддержание
здоровья, чем на его разрушение.

Quote (РК-86)
Настроение - швах. Может скудный словарный запас? Или совсем отсутствуют аргументы?

Оптимизм у нас обычно появляется, когда хуже некуда, а пессимизм, когда лучше и не надо.

А о политике, - Наибольшее количество голосов получит та партия, которая сама будет
платить взносы своим членам.

цитата из фильма.

tolik286Дата: Четвер, 19-Бер-2009, 13:38 | Сообщение # 237
Генерал-лейтенант
Quote (РК-86)
Ну снова притча о Божьей росе. Присутсвует некоторый дискомфорт. И ощющения Сизифового присутствия.

Це Ви про шо?

БабайДата: Четвер, 19-Бер-2009, 14:42 | Сообщение # 238
Генераліссімус
Пане tolik286, Є підозра, що часом, пан РК-86, сам не розуміє про що пише ...

цитата из фильма.

tolik286Дата: Четвер, 19-Бер-2009, 14:47 | Сообщение # 239
Генерал-лейтенант
Quote (Бабай)
Пане tolik286, Є підозра, що часом, пан РК-86, сам не розуміє про що пише ...

Знач пора його в депутати видвигать, чи в мерію. Чим не Черновецький?

БабайДата: Четвер, 19-Бер-2009, 15:00 | Сообщение # 240
Генераліссімус
Та він уже був пропонував, дати йому купу грошей і в президенти .... biggrin cool biggrin

Лучше наслаждаться манией величия,
чем страдать комплексом неполноценности.

цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Політика (За темою проекту телеканалу Інтер "Великі українці")
Сторінка 16 з 33«1214151617183233»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017