Міжрасові шлюби. - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяСубота, 10-Гр-2016, 17:41
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 6123456»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Здоров'я » Міжрасові шлюби. (Це норма, це збочення, або...)
Міжрасові шлюби.
ObersДата: Субота, 09-Тр-2009, 00:40 | Сообщение # 1
Генераліссімус
Награды: 10
Статус: Offline
Зрозуміло, що моя позиція на це питання негативна- це збочення рівне зоофілії. Ні міжрасовій суміші! Це погано. Людство вимре наразі! Чекаю контрарґументів, бажано менш прімітивних ніж виказав щойно я, бо, попереджаю, буде серьозна розмова. І хто в неї втрутиться- нехай запасається максисмумом знань.

РК-86Дата: Субота, 09-Тр-2009, 01:56 | Сообщение # 2
Генераліссімус
Награды: 3
Obers,
Ви підняли дуже об"ємне питання. Тут і генетика з селекцією, і євгеніка з нацизмом, і дідько з дядиною. Надто серьозна розмова і надто вже багато списів зломано, а занадто досить чонил та пер.
Вважаю: Тема занадто складна, щоб товктися на ній без належної підготовки на форумі нашого рівня. Проблем і так вистачає.
Чи планується масова міграція неєвроідів??? На Лохвиччину? Чи на Україну?

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

tolik286Дата: Неділля, 10-Тр-2009, 21:10 | Сообщение # 3
Генерал-лейтенант
Ну поняно, однополі шлюби то фігня, головне щоб не було міжрасових smile
Quote (Obers)
нехай запасається максисмумом знань.

К дохтору.

ObersДата: Неділля, 10-Тр-2009, 23:16 | Сообщение # 4
Генераліссімус
tolik286, мені к " дохтору "? Моя хвороба невиліковна. Отож дякую за піклування та пораду, але я сам врач і лікувати буду не себе, а вас. А навіть не вас. Багато ж молоді лише читає, а не пише. Така вона вже сучасна молодь- вчиться швидко, мовчки та без лишніх балачок, і мене це радує! /

Однополі шлюби? Вас це цікавить, хвилює? Не лякайте. Мене ні. Такий метод добровільного суїціду загалом така собі непогана версія самокастрації. Хоч убл
юдків ненаплодять.

Сообщение отредактировал Obers - Неділля, 10-Тр-2009, 23:28

tolik286Дата: Неділля, 10-Тр-2009, 23:42 | Сообщение # 5
Генерал-лейтенант
Мені здалось що ця тема - провокація типу розворушить бджолине гніздо тому що треба з кимсь погризтись.
І тому мені не хоцца підтримувати дану тему. Я спокійний, миролюбний чел.

ObersДата: Неділля, 10-Тр-2009, 23:56 | Сообщение # 6
Генераліссімус
РК-86, проблєма ця ( міґрації ) встане так гостро і так скоро, що Ви навіть не уявляєте. Проблєма неконтрольованою міґрації, маю на увазі, якщо в найближчий час ми не приділимо ій ( проблємі ) належної уваги. Міжрасові шлюби, маю надію, не стануть проблємою в будь якому випадку. Також дякуючи і моїй роз'яснювальній роботі.
Хіба Ви не знаєте скільки вже зараз шлюбних аґенств, сайтів знайомств, де нашим дівчатам пропонують закордонный рай? То до
чого ж тут, врешті, міґрація неєвропоїдіб на Лохвиччину?

---------------------------------------------
Можливим максимумом знань, вагомо відмінних від мого попереднього примітивізму .

Додано (10-Тр-2009, 22:56)
tolik, дякую, Вам здалося. Моя роль буде суто просвітницька.

Сообщение отредактировал Obers - Неділля, 10-Тр-2009, 23:51

tolik286Дата: Понеділок, 11-Тр-2009, 00:15 | Сообщение # 7
Генерал-лейтенант
Quote (Obers)
Моя роль буде суто просвітницька.

А, де ж інфа по суті?
Може Ви не замислювались чому хлопців і дівчат тягне на танці в сусіднє село, а вдома не цікаво? В генах так закодована схильність до змішування крові. Ще з прадавніх часів коли ще люди були волосатими еректусами, самка після полового дозрівання йшла з рідного племені світ-заочі шукати преключатель на свій зад. Як то кажуть проти природи не попреш.

ObersДата: Понеділок, 11-Тр-2009, 11:04 | Сообщение # 8
Генераліссімус
tolik, буде й по суті, але дозовано- так краще сприймається wink /
Описана вами ситуація більш актуальна для маленьких, закритих народів ( в даному випадку архаїчний колектив села де половина родичі ) для котрих інцест є звичайною практикою та загрозою самому існуванню ( виродженню ) дякуючи мізерній кількості партнерів.
Великі народи ( як Українці ) менш вимогливі до подібного і можуть задовільнитись походом в сусіднє село biggrin , бо мають достатню кількість кровних гілок ( родів ) в середині этноса.
В любому випадку крайнощі несуть лише шкоду потомству, як кровнорідне змішування так і змішування міжрасове.
Так і у тварин- змішення внутрішньородове покращує якість потомства , міжвидове катастрофічне й веде до паталогій та мутацій, прихованих, або явних. Наприклад мул- ґібрід віслюка і кінняки. Надзвичайно винослива тварина, вирізняється відмінним здоров'ям. Безплідна.

Сообщение отредактировал Obers - Понеділок, 11-Тр-2009, 11:20

БабайДата: Понеділок, 11-Тр-2009, 18:43 | Сообщение # 9
Генераліссімус
Награды: 5
Не зрозумів, чому пана Obers, хвилює дана проблема ?
Пане Obers, невже Ваша донька вийшла заніж за москаля ? Чи за негра ?

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ObersДата: Понеділок, 11-Тр-2009, 21:57 | Сообщение # 10
Генераліссімус
За "москаля "не вийшла, але то не біда була б. Хай би й за словака чи австрійця. За негра не вийде бо така її буде воля- скоріше земля догори ногами перевернеться. А переживаю я за майбутнє - завжди краще попередити, озброїтись, ніж самознищитись чи бути знищеним без спротиву. Або озброїти!.. Ґенетика наука яка нас озброює; наука- ти бог smile
Бабай, Ви ж мабуть не живете в Українських " меґапо
лісах як Харків, Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Севастопіл, тощо. Тому не визнаєте нагальність піднятого. Наприклад в деяких школах Деснянського району Київа вже зараз навчається до 30-40% "неєвропоїдів" і далі ця цифра тяготіє до збільшення. Пропаганда Расової Гіґієни центральний мазок посилення інстинкту самозбереження. Його( інстинкт самозбереження, один із найсильніших безумовних рефлексів ) придушено. Я буду його будити як Буда! Він страшно сильний!

Сообщение отредактировал Obers - Вівторок, 12-Тр-2009, 07:45

jafarДата: Вівторок, 12-Тр-2009, 08:04 | Сообщение # 11
Полковник
Награды: 1
Quote (Obers)
В любому випадку крайнощі несуть лише шкоду потомству, як кровнорідне змішування так і змішування міжрасове.

Мусимо погодитись з паном Obers-адже подивимось ЩО виникли в результаті спаровування монголоїдів з русинами surprised Ви правильно здогадались-з"явився *москаль звичайний* wacko //пане Obers-респект!!!!

ObersДата: Вівторок, 12-Тр-2009, 09:07 | Сообщение # 12
Генераліссімус
jafar, та немає за що, користуйтесь smile Отож уявіть собі якщо така практика стане загальною. Але мушу Вас трошечки засмутити- в Росії було проведено генетичну експертизу ДНК і так званих маркерів крові на предмет етнічної належності різних географічних груп Руських. Так от нордічний елемент в деяких реґіонах зашкалює, а угро-монгольського, не більше ніж в Нас монголо-татарського. В племен древніх Русинів ( а предки 'москалів саме вони ) був дуже ефективний метод недопущення змішення- в мирний час могли просто розпороти живіт покритці. А от перед війною, перед боєм всі дівчата й жінки дітородного віку лягали під чоловіків з Роду, щоб уродів не плодити!

Сообщение отредактировал Obers - Вівторок, 12-Тр-2009, 09:10

БабайДата: Вівторок, 12-Тр-2009, 12:49 | Сообщение # 13
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (Obers)
в мирний час могли просто розпороти живіт покритці.

ОБРАЗ «ПОКРИТКИ» ВОЗНИК ИЗ-ЗА ОТСУТСТВИЯ КОНТРАЦЕПЦИИ?
Есть еще в сонме женских образов украинской литературы один, с позволения сказать, «идеальчик», на примере несчастной судьбы которой до сих пор воспитывают наших девчонок. Это «Покритка», обесчещенная завоевателем. От каждой такой связи она перманентно рожает по ребенку. Однако, если задуматься, здесь имеются существенные ньюансы. Как любят шутить гинекологи, страдальческий образ Катерины возник не сколько из-за «проклятого москаля», сколько из-за отсутствия контрацепции. Тем более ту же Катерину, согласно литературному произведению, не изнасиловали, а (внимание!) соблазнили. Словами современных милицейских протоколов, все произошло «по согласию». Поэтому, по идее, могла бы женщина и подумать, на что идет, и что от «этого» бывают дети. Или взять Маричку, героиню Михаила Коцюбинского, которая, «аби не зайти в тяж», носила в кармане чеснок (?!). Собственно, трагедия катерин и маричок прошлого века в том, что они имели почти нулевой уровень сексуальной культуры, одной из составляющих которой является и культура контрацепции. Но,в конце концов, и наш век этим также особенно похвастаться не может, о чем свидетельствует возрастающая кривая абортов.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

РК-86Дата: Середа, 13-Тр-2009, 04:10 | Сообщение # 14
Генераліссімус
Quote (Obers)
але я сам врач і лікувати буду не себе, а вас

Дуже вдячний! Але від послуг відмовляюся. Ви десь поряд з ... Ну дати мені 12.6мм кулемет і вам... Які ЦІЛІ Ви б вицілювали? Шукали винних де? На біса зовсім Ви тут, на форумі, з"явилися? Створити "гарячу" тему?
Провокатора і "служку" носом чую...

Додано (13-Тр-2009, 03:10)
Obers,

Ще ж мені здалося таке. Не один автор під Вашим ником тут гуляє ... Якщо різні машини - спробую ВИЧИСЛИТИ і ІР привести ТУТ. Є одна заморчка. Тоді і будем голенькими. Але і по стилю, і по темам, і по словниковому запасу зразу видно - пишуть і різні люди, і стандартні постери також.

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

Сообщение отредактировал РК-86 - Середа, 13-Тр-2009, 04:14

ObersДата: Середа, 13-Тр-2009, 11:05 | Сообщение # 15
Генераліссімус
РК-86, далі було уточнення- не Вас, а.. Бо Ви мені й до біса не здалися smile За провокатора і служку маєте дати відповідь в будь якому разі, і в будь якому вигляді!!! Все інше Вам також здалося- хрестіться. Я один- але пишу з тєла і заліза, причому не анонімно, ір не приховую.

І не нервуйте так, бо це не личить дорослій людині та ще й у віртуальному просторі. Як сказав пан Бабай, коли людина не має арґументів вона нервує і переходить на лайку.

На форумі я тому що родом з Лохвичини, тут могили моїх предків, я кохаюсь цією землею.

Сообщение отредактировал Obers - Середа, 13-Тр-2009, 11:08

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Здоров'я » Міжрасові шлюби. (Це норма, це збочення, або...)
Сторінка 1 з 6123456»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016