ЛохвицяНеділля, 19-Лис-2017, 18:40
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 10«123456910»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Здоров'я » Медичні заклади (наша медицина)
Медичні заклади
Чи влаштовує вас рівень медичного обслуговування в нашому районі?
YanushevichДата: Четвер, 25-Гр-2008, 02:24 | Сообщение # 46
Генерал-полковник
Награды: 5
Статус: Offline
В Санкт-Петербурге я пользуюсь исключительно платной медициной, если надо, то хожу в платные центры.

Додано (25-Гру-2008, 01:19)
---------------------------------------------
К счастью, мне очень редко приходится обращаться к врачу.

Додано (25-Гру-2008, 01:24)
Потому что бесплатная медицина - это фигня.

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

БабайДата: Четвер, 25-Гр-2008, 17:39 | Сообщение # 47
Генераліссімус
Quote (КОТЯТКО)
Медик так як і пацієнт беззахисний перед системою.

А паціент беззахисний і перед медиками, і перед системою.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

РК-86Дата: П'ятниця, 26-Гр-2008, 01:40 | Сообщение # 48
Генераліссімус
Награды: 3
Quote (Yanushevich)
Потому что бесплатная медицина - это фигня.

Здесь платному лечащему эскулапу очень и очень помогает Ваша вера в то, что заплатил за здорвье - получил. Хотя и он, как специалист может быть дисцилированной фигней. Просто еще Авиценна (может ощибаюсь) говорил: Если я и пациент против болезни - победим, лекарства вторичны. Не буду искать цитату, но Вашу надежду и некоторую уверенность в победе над недугом Вы покупаете...

Додано (26-Гру-2008, 00:40)
Повторюсь. Только надежду.

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

Сообщение отредактировал РК-86 - П'ятниця, 26-Гр-2008, 01:43

YanushevichДата: П'ятниця, 26-Гр-2008, 15:21 | Сообщение # 49
Генерал-полковник
Quote (РК-86)
помогает Ваша вера в то, что заплатил за здорвье - получил.

Медицина - это вообще такая вещь, где результат совсем не гарантирован. За деньги или без. Платный врачи тоже бывают халтурщиками. Однако в целом, когда идешь к платному врачу, то можешь ожидать бОльшего внимания к себе, бОльшей степени ответственности, бОльшего старания и более индивидуального подхода. Что важно. И чего нет в поликлиниках, где засели врачихи тётки-пенсионерки.

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

БабайДата: Субота, 27-Гр-2008, 18:04 | Сообщение # 50
Генераліссімус
Quote (Yanushevich)
Платный врачи тоже бывают халтурщиками.

Так бувають. Але за реальні гроші, паціент може ВИМАГАТИ реальні послуги, і реальну увагу .

цитата из фильма.

КОТЯТКОДата: Неділля, 28-Гр-2008, 14:51 | Сообщение # 51
Підполковник
Награды: 0
Quote (ДЯДЬКО)
На особистому прикладі пересвідчився, як лікар "впарював" нові, дорогостоючі медикаменти, (за виписаний рецепт і їх продаж він отримує свій відсоток)
Хоча існують аналогічні і у двічі дешевші...

А як Ви думали?? Хто робить ремонт у відділеннях? Хто купляє медичний інструментарій,техніку,банальний халат? Хто виписує дорогу медичну літературу, купує книги?Хто забезпечує безкоштовними ліками боижів,сиріт? За чий рахунок лікують онкохворих які не взмозі заплатити зі супердорогі ліки коли а у держави на даний час немає коштів а ліки потрібні сьогодні? Держава чи хто???!! Та в одному місці зараз медицина.

БабайДата: Неділля, 28-Гр-2008, 15:33 | Сообщение # 52
Генераліссімус
Quote (КОТЯТКО)
Хто забезпечує безкоштовними ліками боижів,сиріт?

Шановна пані КОТЯТКО, дозвольте не погодитися.
Простий приклад. Захворіла мати, скора забрала в лікарню в Лохвиці, поклали. І нічого не роблять.
Поки мене знайшли, сповістили, поки я приїхав, минув майже день, - ніхто нічого не робив ...
Мені надиктували список, я поїхав накупляв капельниць та ліків, тоді почали щось робити.
Невже не можна було робити зразу, все що треба, а потім мені виставити рахунок ?
А Ви говорите про бомжів та сиріт.
Мати не бомж, і не сирота, та все одно, поки я все не привіз - ніхто нічого НЕ РОБИВ.
Отака наша медицина !

цитата из фильма.

КОТЯТКОДата: Неділля, 28-Гр-2008, 18:21 | Сообщение # 53
Підполковник
Quote (Бабай)
Невже не можна було робити зразу, все що треба, а потім мені виставити рахунок ?
Це окремий випадок, якщо є родичі то сповіщають зразу, а в перші часи капають що є в запасах (якщо є). За які кошти лікарі будуть купляти ліки?? Зарплата у лікаря 900 грн і уявіть скільки таких хворих яким потрібна екстренна допомога і де взяти скільки грошей? А якщо лікар знає що є родичі ,то сповіщають пршочергово так як від вчасно придбаних ліків залежить життя хворого. Раніше ліками забезпечувала держава. І уявіть скільки таких хворих поступає в день? Скільки потрібно грошей вкласти? Уявіть що ви лікар, і поступило 2 хворих яким потрібні гроші вечором приїхали родичі і їх Вам віддали, а зранку поступило знову 3 хворих.... і так до безскінченності рано чи пізно а жінка Вам скаже чого ти там робиш?Райони взагалі слабо фінансуються. От чому потрібно хоча б розвивати страхову медицину.
Quote (Бабай)
Поки мене знайшли, сповістили, поки я приїхав, минув майже день, - ніхто нічого не робив ...

Купіть мобільний або 2 один для роботи, другий для рідних круглосуточний або стаціонарний.

Додано (28-Гру-2008, 17:21)
Бабай! Пишете що поки Ви приїхали........ перечисліть кошти через банк і попросіть лікаря на чию фамилію перечислити кошти а він знайде кого послати за грошми та ліками.

YanushevichДата: Неділля, 28-Гр-2008, 18:39 | Сообщение # 54
Генерал-полковник
Поражает, насколько всё одинаково в сфере медобслуживания в России и на Украине. В Петербурге мне тоже пришлось госпитализировать больного с инсультом в одну из центральных клиник. Принести свое белье. Был выдан список лекарст, которые надо купить. Вплоть до дистиллированной воды и одноразовых шприцов. Приносить еду, кормить больного. И вообще "мы кладем сюда только тех, у кого есть ухаживающие родственники".

Почему на Украине так же, а не иначе??? Интересно, как в других странах, не зависших в постсоветском пространстве? Как в Румынии, которая тоже начинала с бедноты и которая по калибру соответствует Украине?

Quote (КОТЯТКО)
Раніше ліками забезпечувала держава.

При соввласти был острейший дефицит лекарств. Другая проблема.

Сообщение отредактировал Yanushevich - Неділля, 28-Гр-2008, 18:40

БабайДата: Неділля, 28-Гр-2008, 18:47 | Сообщение # 55
Генераліссімус
Quote (КОТЯТКО)
Купіть мобільний або 2 один для роботи, другий для рідних круглосуточний або стаціонарний.

Мобільні є. Навчити ними користуватися пенсіонерів - от проблема.
Quote (КОТЯТКО)
От чому потрібно хоча б розвивати страхову медицину.

Якщо в медицині це працюватиме так, як для водіїв на дорогах - то краще не треба.
Люди платять справно. А страхових виплат - в кращому разі 50 %, якщо доб"єшся.
В нашій державі краще не хворіти.

цитата из фильма.

КОТЯТКОДата: Неділля, 28-Гр-2008, 18:50 | Сообщение # 56
Підполковник
Quote (Yanushevich)
Поражает, насколько всё одинаково в сфере медобслуживания в России и на Украине.
И не только в сфере медобслуживания. Одно постсоветское протранство.

Додано (28-Гру-2008, 17:50)

Quote (Yanushevich)
Поражает, насколько всё одинаково в сфере медобслуживания в России и на Украине.
И не только в сфере медобслуживания. Одно постсоветское протранство.

РК-86Дата: Середа, 31-Гр-2008, 01:30 | Сообщение # 57
Генераліссімус
Quote (КОТЯТКО)
А як Ви думали?? Хто робить ремонт у відділеннях? Хто купляє медичний інструментарій,техніку,банальний халат? Хто виписує дорогу медичну літературу, купує книги?Хто забезпечує безкоштовними ліками боижів,сиріт? За чий рахунок лікують онкохворих які не взмозі заплатити зі супердорогі ліки коли а у держави на даний час немає коштів а ліки потрібні сьогодні? Держава чи хто???!! Та в одному місці зараз медицина.

Дякую. Коментарі не потрібні. До лікаря з Вашими замашками я не сяду навіть поряд... Знаєте де. ДУЖЕ ПОТРЕБУЮ ЛІКАРЯ - ДРУГА. Ви зрозуміли про ЩО я?
Мова не про систему оплати і не віковий ценз.
Лікар в любих умовах повинен залишатися лікарем. Бо комерційна діяльність може завести чорт зна куди.
Стосовно "безкоштовних" ліків. Для чого пацієнт зобов"язаний розписуватись в листі призначень? Він має достатню освіту, фармацевт, щоб доперти написане?
Я помру, але зараз я НЕ зустрів жодного медика, якого можна було б назвати ЛІКАРЕМ. В минулому - були. На моє щастя.

YanushevichДата: Середа, 31-Гр-2008, 14:32 | Сообщение # 58
Генерал-полковник
Quote (РК-86)
Держава чи хто???!!

Хотелось бы задать вопрос и обязательно получить на него ответ: ОТКУДА В ДЕРЖАВЕ ДЕНЬГИ?

Эта тема здесь проходит постоянно - "государство, дай денег!" Вторая постоянная тема - "отобрать деньги и распределить" (привет Махно!).

Так вот ответьте: откуда у государства деньги?

БабайДата: Середа, 31-Гр-2008, 14:58 | Сообщение # 59
Генераліссімус
Quote (Yanushevich)
Так вот ответьте: откуда у государства деньги?

Питання не по адресу.
Це питання варто задавати тим, хто займається бюджетом держави ....
Вони досить детально мають знати джерела надходження коштів, і статті розходів ...

цитата из фильма.

РК-86Дата: Середа, 31-Гр-2008, 21:57 | Сообщение # 60
Генераліссімус
Yanushevich, Бабай, Про що йде мова?
Про те, що медпрацівник не виконує свої прямі обов"язки доти, доки не одержить "на лапу". Існують правила, по яким цього "медика" відсторонюють від практики. Чи ми живмо в країні бумбо-юмбо? Ну зовсім вже дожились...

Додано (31-Гру-2008, 20:57)
КОТЯТКО, Не прикрашайте той бардак, так, бардак, який існує в існуючій (вибачаюсь за тавтологію) і ПРОЦВІТАЮЧІЙ системі ОХОРОНИ здоров"я. Просто розгубили (або свідомо забули) всі цінності цілителя. І скільки не надати коштів - бардак все проковтне і не оближиться.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Здоров'я » Медичні заклади (наша медицина)
Сторінка 4 з 10«123456910»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017