ЛохвицяНеділля, 17-Гр-2017, 12:59
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Організації » Організації » Про діяльність установ, організацій (Результати перевірок)
Про діяльність установ, організацій
БабайДата: Субота, 22-Лис-2008, 14:17 | Сообщение # 16
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (РК-86)
Статистика це добре, але користі від неї.

Це інформація. А вона ніколи не буває зайвою.
Навпаки, всі помилки і прорахунки від недостатньої інформації...


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
РК-86Дата: Неділля, 30-Лис-2008, 16:09 | Сообщение # 17
Генераліссімус
Группа: Пользователи
Сообщений: 1591
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
Бабай,
Є закони, які передбачають звітність органів та організацій різного, так би мовити, виду, перед загалом. Не є закону про санкції невиконання попереднього, або пачка застережень... Треба буде дослідити... Хоча...


Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...
 
KRVДата: Четвер, 08-Січ-2009, 13:06 | Сообщение # 18
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 30
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline
При проведенні ревізій як бюджетних установ так, і підприємств державної та комунальної власності особлива увага приділяється питанню правильності нарахування та виплати заробітної плати. При цьому завданням є не тільки виявити переплати і незаконні видатки , але і захистити законні інтереси громадян на одержання заробітної плати.

Навіть гадки не мали працівники Державного підприємства „Дослідне господарство „Вирішальне” Полтавського інституту агропромислового виробництва ім. М.І.Вавілова УАНН, що їх „нагріло” керівництво господарства на кругленьку суму - майже 400,0 тис. грн. Лише під час планової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності Державного підприємства Дослідне господарство „Вирішальне” за 2005-2007 роки та І півріччя 2008 року ревізори контрольно-ревізійного відділу в Лохвицькому районі виявили вражаючі факти: тутешні керівники порушували вимоги ст. 6 Закону України „Про оплату праці” від 24.03.1995 № 108/95-ВР, протягом 2005-2007 років недоплачували працівникам навіть до мінімальної заробітної плати, внаслідок чого недоплатили 342,95 тис.грн. Крім цього, працівникам недоплатили 55,32 тис. грн. відпускних та розрахункових у 2007 році внаслідок не проведення підвищення зарплати в зв’язку з підвищенням рівня мінімальної зарплати та порушенням п.2 Порядку обчислення середньої заробітної плати , затвердженого Постановою КМУ від 08.02.1995 № 100 при нарахуванні вказаних виплат.
Отож , далеко не безневинною виявилась безконтрольність керівників господарства.

Начальник КРВ В.П.Солонуха

Додано (08-Січ-2009, 12:06)
---------------------------------------------
Роботі із зверненнями громадян КРВ в Лохвицькому районі приділяє особливу увагу. Адже питання, які порушуються людьми є своєрідним індикатором стану справ у суспільстві. Належний розгляд звернень і вирішення поставлених у них проблем безумовно впливає на позитивний імідж органів ДКРС, а також є і профілактичним заходом з попередження фінансових порушень.
За 2008 рік до КРВ в Лохвицькому районі надійшло 14 звернень громадян, що в порівнянні з аналогічним періодом 2007 року на 9 більше. Як показав аналіз звернень більшість громадян, які звертались до відділу цікавились положеннями чинного законодавства , які їм було повністю роз”яснено. Протягом поточного року в адресу відділу надійшло два звернення з проханням провести ревізію Корсунівської сільської ради . В даних зверненнях йшлось про фінансові порушення допущені посадовими особами ради у виплаті заробітної плати працівникам ради . Ревізія ,яка була проведена відповідно до даних звернень , підтвердила факти викладені у даних зверненнях. Коли ж питання не належить до компетенції органів ДКРС , пропонуємо звернутись до відповідних органів. В одному із звернень сільського голови с. Білогорілки йшлось про факти самовільного захвату земель сільради. Дане звернення було направлено для вжиття відповідних заходів державному інспектору з контролю за використанням та охороною земель у Лохвицькому районі та повідомлено Лохвицький РВ УМВС України в Полтавській області , про що було проінформовано сільського голову.

Працівники КРВ в Лохвицькому районі уважно розглянуть кожне із звернень громадян . Хочеться лише побажати , щоб люди наводили у своїх листах вагомі і правдиві факти, лише тоді зв”язок з громадськістю буде змістовним та ефективним.

При цьому нагадуємо по постійно діючі номери „телефонів довіри”:
3-35-47
3-35-46

Начальник КРВ В.Солонуха

 
РК-86Дата: П'ятниця, 09-Січ-2009, 22:52 | Сообщение # 19
Генераліссімус
Группа: Пользователи
Сообщений: 1591
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
KRV, з розумінням відношуся до Вашої структури і проблем, які у Вас існують.
Уявимо приблизно таку ситуацію. Рядовий громадянин звернувся до Вашого підрозділу, дані підтвердилися і були освітлені в засобах масової інформації. Винні одержали по заслугам... Чи в змозі будете опрацювати лавину звернень. які посипляться після цього на вашу голову? Існують терміни відповіді і на безглузді заяви... За звичай, виплескується з водою і дитина. Існує механізм обробки первинної інформації?

Додано (09-Січ-2009, 21:52)
---------------------------------------------
Сьогодні п"ятниця....


Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...
 
KRVДата: Субота, 10-Січ-2009, 13:45 | Сообщение # 20
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 30
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline
Як такої обробки інформації не існує, але звернення розглядаються (навіть у позаробочий час). Тому і є побажання, щоб не було безглуздих звернень .
 
РК-86Дата: Неділля, 15-Бер-2009, 18:37 | Сообщение # 21
Генераліссімус
Группа: Пользователи
Сообщений: 1591
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
Снаги Вам.

Додано (15-Бер-2009, 17:37)
---------------------------------------------

Quote (тата)
навже те рішення буде відповідним? Хотілося б вірити!!! Тільки щось сума втрат якась символічна вказана!

О правовых нормах наше правосудие, должно быть, кое что знает, о практической целесообразности ему известно даже многое, что же касается истинной справедливости, то такие вещи его не интересуют вовсе.
Оливер Уэнделл Хоулмз старший.

Ще щось додати?


Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...
 
KRVДата: П'ятниця, 18-Вер-2009, 16:45 | Сообщение # 22
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 30
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline
Діяльність контрольно-ревізійного відділу в Лохвицькому районі в поточному році , як і в минулих роках, спрямовувалась на збереженням державного та комунального майна.
Внаслідок порушень встановленого порядку ведення бухгалтерського обліку об’єктами контролю допущено заниження в обліку вартості активів внаслідок не оприбуткування основних засобів та не проведення дооцінки на суму 448,52 тис. гривень.
В ході проведених ревізій виявляються факти проведення господарських операцій , які в послідуючому можуть бути спрямовані на відчуження майна .
Зокрема , проведено плановою виїзною ревізією фінансово-господарської діяльності дочірнього підприємства «Лохвицяторф» ДП «Київторф» за період з 01.01.2008 по 30.04.2009 року виявлено взяття до сплати зобов’язань та отримання кредитів за відсутності перспективи їх погашення та втрата внаслідок цього майна. Так, відповідно до договору безпроцентної позички від 29.04.2009 № 1, ДП „Лохвицяторф” отримало в позику грошові кошти в сумі 24997,00 грн. Термін дії договору – з моменту надання позикодавцем суми позички і до повного виконання позичальником своїх зобов’язань за договором. При цьому, договором не визначено: термін повернення позички та розміри відповідальності позичальника за несвоєчасне повернення позички. Договором передбачено, що всі правові відносини, які виникають в зв’язку з виконанням договору і ним не врегульовані, регламентуються діючим законодавством України. Статтею 1049 Цивільного Кодексу України від 16.01.2003 № 435-ІУ передбачено, що якщо договором не встановлений строк повернення позики або цей строк визначений моментом пред’явлення вимоги, позика має бути повернена позичальником протягом тридцяти днів від дня пред’явлення позикодавцем вимоги про це, якщо інше не встановлене договором; статтею 1050 Цивільного Кодексу Україи передбачено, що у разі несвоєчасного повернення позичальником суми позики, він зобов’язаний сплатити грошову суму відповідно до ст.. 625 Цивільного Кодексу (тобто, з урахуванням індексу інфляції за весь час прострочення та 3 % річних).
При цьому ДП „Лохвицяторф” не має можливості погасити дану позику обіговими коштами , так як підприємство впродовж декількох років не здійснює діяльність ( за винятком надання складських послуг), загальний дохід Підприємства за 2008 рік складав 28,8 тис.грн. На банківському рахунку підприємства відсутні кошти. Крім цього, Підприємство, фактично, не має запасів, які можливо було б реалізувати та отримати кошти для погашення позики (на час проведення ревізії запаси підприємства (готова продукція) є непридатними для використання чи реалізації). На час укладення вказаного договору ДП „Лохвицяторф” має значну заборгованість з виплати заробітної плати (11758,0 грн ). Тобто, підприємство, на час укладення договору не має можливості навіть виплатити в повній мірі заборговану заробітну плату, а тим більше, погасити отриману позику Таким чином, у разі пред’явлення Позикодавцем вимоги про повернення позики (в т.ч. і шляхом подання позову до суду), Підприємство зможе повернути зазначену позику лише шляхом відчуження майна.
По результатам даної ревізії керівнику ДП «Лохвицятоф» направлено обо”язкові вимоги по ліквідації порушень, про результати ревізії проінформовано прокуратуру району
КРВ в Лохвицькому районы

 
РК-86Дата: Неділля, 04-Жов-2009, 01:04 | Сообщение # 23
Генераліссімус
Группа: Пользователи
Сообщений: 1591
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
KRV, А у "Зорі" паперу чи фарби не є, ну для ознайомлення "загалу"? Може б дехто і не наступав би вдруге на сусідські граблі? І у Вас би час з"явився для більш якіснішоі і єфективнішої праці? Чи я чогось прогавив?

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...
 
БабайДата: Неділля, 04-Жов-2009, 12:10 | Сообщение # 24
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (РК-86)
А у "Зорі" паперу чи фарби не є, ну для ознайомлення "загалу"?

Зоря" - печатний орган райради, тому не все захочуть висвітлювати.


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
РК-86Дата: Неділля, 04-Жов-2009, 15:56 | Сообщение # 25
Генераліссімус
Группа: Пользователи
Сообщений: 1591
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (Бабай)
Зоря" - печатний орган райради, тому не все захочуть висвітлювати.

Ви зрозуміли власну думку, яку оприлюднили? Виходячи з цього, газета "Зоря" годується тільки з рук районної Ради та Райдержадміністрації. І Ви подали заявку на отримання патенту про відкриття?

А хто годує засновників? А звідки працівники всих інших держустанов отримують платню?

Правда ж нормально відчувати себе самостійно: Ось Я, а ось якась якась держава, з її заморочками... Мені й без цієї тряхомудії зручно, хата з краю.


Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...
 
БабайДата: Неділля, 04-Жов-2009, 16:44 | Сообщение # 26
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (РК-86)
Ви зрозуміли власну думку, яку оприлюднили? Виходячи з цього, газета "Зоря" годується тільки з рук районної Ради та Райдержадміністрації. І Ви подали заявку на отримання патенту про відкриття?

Я навіть подумати не міг, що для Вас це відкриття.
Я вважав це загальновідомим фактом ...


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
РК-86Дата: Понеділок, 05-Жов-2009, 21:56 | Сообщение # 27
Генераліссімус
Группа: Пользователи
Сообщений: 1591
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (Бабай)
Я вважав це загальновідомим фактом ...

Мене дивує пофігізм... І, звісно те, чим він (пофігізм) годується в сучасному суспільстві. Доки це вводив - Янукович по ТБ патякав про закон і порядок...


Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...
 
БабайДата: Вівторок, 06-Жов-2009, 10:34 | Сообщение # 28
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (РК-86)
Мене дивує пофігізм... І, звісно те, чим він (пофігізм) годується в сучасному суспільстві.

Мабуть це дивує тільки Вас. Бо більше ніхто не дивується, навіь головна трійця України.


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
РК-86Дата: Вівторок, 06-Жов-2009, 22:20 | Сообщение # 29
Генераліссімус
Группа: Пользователи
Сообщений: 1591
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (Бабай)
Мабуть це дивує тільки Вас. Бо більше ніхто не дивується, навіь головна трійця України.

Свят, Свят, Свят!
Звідки це - від ворога роду людського?
Подумайте про душу Вашу грішну!
Або чимчикуйте блазнем, або юродивим на папереть любого храму Божого. Там ні паспорта, ні коду не питатимуть. Можливі тільки деякі непорозуміння серед колег.
Благословляю, Господнім іменем, з усією наявною благістю... Хай і Він перебуватиме з Вами. І благодать Його. Прости мене, що ім"я Твоє користував всує і прибудь в мені і поряд...
Вперед, грішнику, розбий лоба об власну будівлю...


Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...
 
БабайДата: Четвер, 08-Жов-2009, 17:22 | Сообщение # 30
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
- Да не изрекают уста твои слов, которые не обдуманы в Сердце.
Ибо тот человек сильнее, кто отстраняет от себя пятерых демонов:
жадность, злобу, трусость, похоть и неудовлетворенность.
Древняя мудрость.


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
Форум міста Лохвиця » Організації » Організації » Про діяльність установ, організацій (Результати перевірок)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017