ЛохвицяСубота, 18-Лис-2017, 14:57
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 5 з 10«1234567910»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Організації » Організації » Енергопостачальники (Електроенергія, газ, тепло, ПММ. Якість, ціна, сервіс.)
Енергопостачальники
tolik286Дата: Неділля, 25-Січ-2009, 12:30 | Сообщение # 61
Генерал-лейтенант
Награды: 3
Статус: Offline
Бабай, Класно сказано!

БабайДата: Неділля, 25-Січ-2009, 12:58 | Сообщение # 62
Генераліссімус
Награды: 5
Пане tolik286, дякую !

В. В. Путин: "Каждый год мы с друзьями отключаем кому-нибудь газ..."

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

РК-86Дата: Понеділок, 16-Лют-2009, 05:49 | Сообщение # 63
Генераліссімус
Какать ?
Їй право, не заважатиму. Це ж святе !
Та й біогазу добавиться ...

Бабай,
Ну справді, не упереджено відношусь до цього "діяча", "знаю все про все"(Його імідж). Але він сам іноді видає такі "фонтани" своєї думки, що замислюєшся над координатами дурнів і тих хто трохи з залишками розуму... Особливі соплі на телебаченні. Навчався і здобував досвіду у фінансових сферах, а не навчився переконливо брехати на людях.
Ну на х. Для чого розгублений, не цілістний нам міністр фінінсів чи економіки?
Тим більше така розмазня у якості прем"єра?

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

grigori37Дата: Четвер, 19-Лют-2009, 21:23 | Сообщение # 64
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Шановне панство!
Ось почитайте отут http://tags.nnm.ru - Солнечные батареи- Теги-NoNaMe
Виходить, що поки ми з вами збиралися, японці із американцями наробили такого, що скоро і газ непотрібний буде.

Radcenko

БабайДата: П'ятниця, 20-Лют-2009, 11:14 | Сообщение # 65
Генераліссімус
Є й вітчизняні розробки в цьому напрямку. Не знаю як якість, а ціна на кілька порядків нижча .

цитата из фильма.

grigori37Дата: П'ятниця, 20-Лют-2009, 11:45 | Сообщение # 66
Генерал-лейтенант
Мене цікавила можливість одержання електроенергії з допомогою радіоантен (на халяву). І тут, не встиг подумати , а японціі з американцями уже на полієтиленову плівку наносять міріади нанаантет. І отак завжди. Зарази...
Шановні школярі, думайте скоріше, ви не завантажені "чужими" знаннями, працюйте над своїм. Не думайте про себе, як про неповноцінних. Це неправда. Ставте велику мету і не жалійте сил і часу для її досягнення. По дорозі усього наберетеся і досвіду і знань і іншого ( а чого, не знаю ). Ви заєте що -то за чудо двигуни стірлінга? Хороша річ, от якби удосконалити, зробити ще кащим?

Radcenko

РК-86Дата: Неділля, 22-Лют-2009, 05:32 | Сообщение # 67
Генераліссімус
Quote (grigori37)
Мене цікавила можливість одержання електроенергії з допомогою радіоантен (на халяву). І тут, не встиг подумати , а японціі з американцями уже на полієтиленову плівку наносять міріади нанаантет. І отак завжди. Зарази...
Шановні школярі, думайте скоріше, ви не завантажені "чужими" знаннями, працюйте над своїм. Не думайте про себе, як про неповноцінних. Це неправда. Ставте велику мету і не жалійте сил і часу для її досягнення. По дорозі усього наберетеся і досвіду і знань і іншого ( а чого, не знаю ). Ви заєте що -то за чудо двигуни стірлінга? Хороша річ, от якби удосконалити, зробити ще кащим?

Тут Ви спізнилися з японцями і американцями (ха-ха-ха)! Наші, ще совкові співвідчизники, які проживали порівняно близько від потужних радіопередавачів, "крали" енргію випромінення останніх. Дуже просто. Зроби і налагодь коливальний контур на відповідну частоту... Q(добротність контуру)+довжина антени і якість заземлення=елктроплитці... Це мінімум технології "від коліна"...

grigori37Дата: Неділля, 22-Лют-2009, 10:57 | Сообщение # 68
Генерал-лейтенант
Не згоден з Вашим, пане РК-86, "крали", навіть в лапках. Вони були молодці.
Що тепер витворяють фахівці написано тут http://tags.nnm.ru/%F1%EE%EB%ED%E5%F7%ED%FB%E5+%E1... Жаль, що як не старалися добрі люди, навчити мене робити активною зсилку, їм це не вдалося. Зі зсилкою потрапив в халепу на форумі "Интересные сайты".
Міріади наноантен наносять на полієтиленову плівку і інфрачервоні промені прями перетворюють в електрику потрібної якості. Може це і неправда, але здорово. Енергії від сонця хоч і не так багато, але ж на халяву. А от в стірлінгах можна використовувати тепло від спальвання дров і листя і якщо цей двигун об*єднати з генератором то буде і електрика. Для допитливих завджи знайдеться не оране поле для роботи.

Radcenko

РК-86Дата: Вівторок, 24-Лют-2009, 05:50 | Сообщение # 69
Генераліссімус
Подивіться ще тут...

Додано (24-Лют-2009, 02:07)
---------------------------------------------
grigori37, Це сторінка, яку я, еспериментуючи вперше, надаю Вам. Там можна прочитати дещо про новітні технології.

А посилання на конкретну веб-адресу я зробив так. Бачите трохи вгорі віконце з написом http? Спочатку в експлорері, де Ви бачили цікавий матеріал, скопіюйте його адресу, потім натисніть на це віконце, вставте адрес, натисніть ОК, потім, при бажанні, зробіть власну назву, або ще раз натисніть ОК. Все.

Додано (24-Лют-2009, 02:15)
А технологій... Тьма тьмуща. Саме цікавіше те, що всі новітні хай-тек проходять тільки там, де Гроші, а потім вже здоровий елузд розташовуються саме в такому порядку...

Додано (24-Лют-2009, 04:50)
grigori37, Додаю, після того, як побачив ваші муки в темі "Питаннч та відповіді".
Давйте спробуємо створити алгоритм. Це - послідовність кроків, дій, які будучи виконані в належній послідовності мають привести до бажаного результату. Отож, крок за кроком.
1. Знаходьтесь на сайті Лохвиці. У віконці сайту "Нова відповідь" можете надрукувати частину повідомлення.
2. Перейдіть на сайт, перейдіть на сторінку з матеріалом який, на вшу думку, треба посилатися.
3. Знайдіть його адресу. Ви, судячи з Ваших повідомлень, робите це не вперше.
4. Основне, копіювання адреси. Ви писали її до сих пір від руки? Чи, підвівши курсор на початок напису і натискаючи спочатку ліву, а потім і праву клавішу мишки копіювали в тимчасовій буфер машини? Якщо ні - не біда.
5. У віконці Лохвицького сайту (Ви вже туди перейшли?) під назвою "Нова відповідь" є планочка з меню користувча цього віконця. Після FAMILY, COLOR, знаходимо напис http://. Підводимо туди курсор і клікаємо.
6. Вводимо адресу. В те віконце, яке вискочило вгорі. Підводимо курсор до виділеного напису і, в залежності від того чи потрібна адреса посилання знаходиться у Вас на папірці (просто лівий клік і послідуючий набір), чи в буфері машини (правий клік і опція "вставить"), вводите http-адресу.
7. Можете відредактувати звичним способом. Тиснете в цій самій рамочці "Ввод".
8. Вона (ця рамочка) пропонує Вам надати додаткове ім"я, яке Вам подобається, цій адресі. Саме ця назва і буде у віконці "нова відповідь". Можетете редагувати звично. Доки не підведете курсор до напису "ввести" і не натисните ліву клавішу мишки.
9. Все. END.

Сообщение отредактировал РК-86 - Вівторок, 24-Лют-2009, 03:09

grigori37Дата: Вівторок, 24-Лют-2009, 11:19 | Сообщение # 70
Генерал-лейтенант
Шановний пане РК- 86!
Дякую Вам за указку на сайт. Сайт дуже багатій різноплановими новинами, так- що для мене вистачить читати на довго. Тепер важливо відібрати із нього те, що могло б підійти до умов нашого краю.
Раніше я користувався сайтами "Дом солнца" та "Интересные Сайты", вони теж хороші, але той, що рекомендуєте Ви"густіший".
Спасибі також за пояснення про "активні зсилки". У мене там була одна закарюка, вона відносилась до пункту 4 Вашого алгоритму. Та я розберуся. Зараз знахожуся на етапі " усвідомлені знання" на переході до- "неусвідомлені знання".

Radcenko

РК-86Дата: Субота, 21-Бер-2009, 07:23 | Сообщение # 71
Генераліссімус
grigori37, Вибачте, але я про гній. Рам"ятаєте фільм українського виробництва, де обговорюється питання в на засіданні колгоспної ради про використання коштів отриманих за гній і про придбання хванери? А для чого хванера? А для того, щоб зробити аєроплан і (цитую оригінальне висловлювання) і полетіти звідси нахуй.

Додано (21-Бер-2009, 06:23)
Клацає релюха БПП компа. На кутку всим ставили 5-ти амперні лічильники ел.енергії. Якого біса ен. постачальники допускають, скоріше не підтримують лінії живлення в стані, який допускає підключення побутового зварочного пристрою? Одночасно не хочеться і "капати" на відомих сусідів і відсутні (а може і ні) важелі впливу на постачальників ел.енергії. Невже знову повторюється ситуація, коли за неякісне електропостачання розраховувалися власники телевізорів? А є випадки спалених і холодильників, крутих телефонів, СВЧ пічурок... Ох, роботи тут для чесних юристів...

БабайДата: Субота, 21-Бер-2009, 18:21 | Сообщение # 72
Генераліссімус
Как и любой опытный дилер, Россия давала начинающим странам первые дозы
газа бесплатно, осторожно вызывая привыкание.
“Я в любой момент могу завязать” - убеждала себя Украина.

цитата из фильма.

YanushevichДата: Вівторок, 24-Бер-2009, 11:26 | Сообщение # 73
Генерал-полковник
Грузины на форуме о заключенным с ЕС соглашении по ГТС:

"А Украинцы молодцы. Как это кстати по украински будет? Ювелирную операцию перед носом у Московского хана провели. Радует, что на документе стоят подписи и Юшенко и Тимошенко. Путину похоже свою внещнюю разведку можно на пенсию отправлять. Кстати, в разгар празднования победы в газовой войне Сарай-Вовы над Киевом кто-то на Гранях предсказал именно такой исход. И сказал, что это конец. Встаюшие с колен над ним только посмеялись.

А теперь записано пером, не вырубишь топором. Хотя попытки безусловно будут.

Вот такая хрень может приключиться друзья. Ты все свои шпионские силы на Саакашвили бросаешь, а тут такой нокаут под дых из Киева.

В обшем молодец корабль без капитана!"

Додано (24-Бер-2009, 10:26)
Путін почав "кошмаритити" ЄС і Україну за ігнорування його інтересів

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

grigori37Дата: Середа, 25-Бер-2009, 11:38 | Сообщение # 74
Генерал-лейтенант
Тепер важливо не звести все до балачок. Наміри вірні і Росія це оцінить. Трубу будуть реновірувати втрьох.
Це краще ніж комусь її продати.

Radcenko

YanushevichДата: Четвер, 26-Бер-2009, 11:29 | Сообщение # 75
Генерал-полковник
Потоки лжи и жадности

Почему «ремонт» украинской ГТС вдруг стал дороже строительства «Северного» и «Южного» потоков вместе взятых?

К немотивированным вспышкам бешенства российских правителей во всем мире давно привыкли. Но все же реакция Кремля на последние украино-европейские газовые договоренности – это что-то особенное.

Додано (26-Бер-2009, 10:29)
Также здесь.

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

Форум міста Лохвиця » Організації » Організації » Енергопостачальники (Електроенергія, газ, тепло, ПММ. Якість, ціна, сервіс.)
Сторінка 5 з 10«1234567910»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017