Козацтво в історії україни та в сучасному житті - Сторінка 3 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяНеділля, 11-Гр-2016, 05:08
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 4«1234»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Організації » Організації » Козацтво в історії україни та в сучасному житті (Бо ми браття козацького роду...)
Козацтво в історії україни та в сучасному житті
БабайДата: Неділля, 05-Жов-2008, 15:18 | Сообщение # 31
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Поки все йде від людей, від серця до серця, поки воно й існує,
Як тільки його організують і очолять - все пропало.
Вже на сьогоднішній день, існує п"ять чи шість видів козацтва,
Треба це все діло очолити, і довести до 150 видів, а далі буде те, що в парламенті...

Пробачте, гірка іронія ...
Просто тяжко дивитися, як намагаються паплюжити рідну державу з усих боків ...
Якщо й козаки будуть робити як "шановні" обранці - то грош їм ціна ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

РК-86Дата: Неділля, 05-Жов-2008, 16:42 | Сообщение # 32
Генераліссімус
Награды: 3
Бабай,
Треба подумать про те, як не спаплюжити.
Не треба піонерів, комсомольців, пластунів.
Потрібні свідомі ЛЮДИ.

ЛохвицькийДата: Вівторок, 14-Жов-2008, 14:48 | Сообщение # 33
Генерал-майор
Дорогі співвітчизники!

Браття козаки!

Щиро вітаю вас із Днем українського козацтва.

Це свято усієї нації, кожного українця. Адже усі ми є повноправними спадкоємцями козацької слави.

Цього року ми відзначаємо 360-у річницю початку Національно-визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького. Результатом переможного козацького повстання стало створення незалежної держави, прямим нащадком якої є сьогоднішня Україна.

Український народ століттями плекав славні козацькі традиції. У часи бездержавності він завжди пов'язував свої мрії про визволення з козацтвом. Гордий дух лицарів-запорожців став стрижнем української національної ментальності, він давав нам снаги вистояти, надихав на боротьбу й вів до перемоги.

Сьогодні козацький рух є активною державотворчою силою. Я щиро вдячний нинішнім козакам України за те, що від Луганська до Волині, від Чернігова до Криму вони гідно утверджують та обстоюють українську національну ідею, захищають політичні, економічні, культурні та історичні здобутки нашого народу.

Переконаний, що козацтво і надалі сприятиме духовному розвиткові нації, патріотичному вихованню та фізичному гартуванню молоді. До цього зобов'язує нас звитяжне минуле наших предків, споконвічне прагнення до свободи й незалежності, безмежна любов до України.

Бажаю всім козацького здоров'я, щастя, доброго гумору, наснаги й нових здобутків задля процвітання Батьківщини.

Слава Україні!

Віктор Ю

http://www.president.gov.ua/

Додано (14-Жов-2008, 13:48)
---------------------------------------------
Дорогі друзі!

Від щирого серця вітаю вас з Днем українського козацтва, святкування якого припадає на величне християнське свято — Покрови Пресвятої Богородиці — берегині українського народу та козацького війська.

У кожному з нас тече кров наших пращурів — вільних та незалежних козаків. Саме дух козацтва покоління за поколінням виховує у наших співвітчизників патріотизм, національну свідомість, почуття гордості.

Без перебільшення можна сказати, що День козацтва — це свято всього українського народу, адже і сьогодні мільйони наших співвітчизників самовіддано служать Україні, здобуваючи славу і визнання у світі.

Я з великою повагою ставлюся до нинішнього покоління, яке продовжує розвивати найкращі звичаї та традиції наших предків, робить вагомий внесок у відродження духовного життя народу, збереження його історичної пам’яті.

Я вірю в те, що ми, українці, — справжні борці за свободу — спільними зусиллями побудуємо могутню, незалежну державу, здобудемо для неї і славу, і волю, адже “козацькому роду нема переводу!”.

Бажаю вам здоров’я та наснаги, єдності та віри, нових перемог та звершень заради процвітання нашої Батьківщини.

Щастя, успіху та благополуччя вам та вашим родинам!
Прем’єр-міністр України
Юлія Тимошенко

http://www.tymoshenko.com.ua/

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

Сообщение отредактировал Лохвицький - Вівторок, 14-Жов-2008, 14:51

mikhailДата: Середа, 15-Жов-2008, 01:07 | Сообщение # 34
Полковник
Запізнились в Червонозаводській школі №2 вже років 8 в казачата всіх приймають в замін жовтенят, так що там вже всі козаки давно. lol biggrin lol

911

ZARAZAДата: Середа, 15-Жов-2008, 01:07 | Сообщение # 35
Полковник
Награды: 0
ПРИНЕСЛИ МЕНІ СЬГОДНІ( ОСОБИСТУ КАРТКУ КОЗАКА )З ПРОПОЗИЦІЄЮ ВСТУПУ В УКРАЇНСЬКЕ КОЗАТСТВО, НІКОЛЕБ НЕ ПОДУМАВ , ЩО ПОБАЧУ ЯК В КОЗАКИ ПРОПОНУЮТЬ ВСТУП ВСІМ ПІДРЯД.Я ЗАВЖДИ ДУМАВ В КОЗАКИ ПРИЙМАЮТЬ ЗА БАЖАННЯМ, А МЕНІ ХЛОПЧИНА ТАК ВТЮКУВАВ ВСЕ ЦЕ ,ЩО Я ВІДМОВИВ.

БабайДата: Вівторок, 21-Жов-2008, 15:41 | Сообщение # 36
Генераліссімус
Пане ZARAZA, Тему про козацтво обговорюють тут !
І будь ласка, не варто без необхідності користуватися великим шрифтом. Це суперечить етикету спілкування в інтернті, і може прирівюватися до флуду ...

цитата из фильма.

tolik286Дата: Вівторок, 21-Жов-2008, 21:45 | Сообщение # 37
Генерал-лейтенант
Quote (ZARAZA)
ПРИНЕСЛИ МЕНІ СЬГОДНІ( ОСОБИСТУ КАРТКУ КОЗАКА )

А, хто приносив (чи що приносило)? Що за гетьман такий? Це мабуть предлагають самим достойним і поважним ZARAZAм?

БабайДата: П'ятниця, 24-Жов-2008, 13:55 | Сообщение # 38
Генераліссімус
Скоріше за все, що так, бо мені ніхто нічого не приносив - недостойний ...

цитата из фильма.

РК-86Дата: Четвер, 30-Жов-2008, 22:42 | Сообщение # 39
Генераліссімус
ZARAZA, tolik286, Бабай,
Козак - це осбливий статус.
Згадайте історію.
Не з реєестрових козаків починалося козацтво...
Це - стан душі, це - світогляд, це любов до власної сім"ї і багато, багато іншого...
На жаль, є спроби все це спаплюжити, заорганізувати і як завжди...
Не знаю, що і як тут можна виправляти, нажаль не знаю...

AnatolДата: Вівторок, 24-Лют-2009, 20:41 | Сообщение # 40
Рядовий
Дійсним козаком (членом) Українського козацтва мас право бути: нащадок українського козацького роду, а також громадяни України або українці української діаспори з 18-річного віку, які стоять на засадах розбудови та захисту державності України, пройшли випробувальний термін один рік і виявили себе як такі, то мають глибокі українські патріотичні переконання, стоять на засадах розбудови і захисту самостійної, незалежної, соборної, демократичної держави України, посвячені та прийняли присягу Українського козака і здійснюють суспільно-корисну для України діяльність.
Після проходження випробувального терміну дійсному козакові видається Реєстрова грамота та посвідчення.
Прикрепления: 5007210.jpg(25Kb)

БабайДата: П'ятниця, 27-Лют-2009, 17:09 | Сообщение # 41
Генераліссімус
Я не маю нічого проти козацтва. Але на скільки я пам"ятаю історію, раніше козацтво представляло збройні сили України. Зараз вони існують паралельно. Козацтво - само по собі, збройні сили - сами по собі.
Це черговий розкол ? Чи спроба протистояння ? Кому ? Армії України ? Хтось пояснить ? Чи це просто доросла гра в козаки - розбійники ?

цитата из фильма.

AnatolДата: Субота, 14-Бер-2009, 15:59 | Сообщение # 42
Рядовий
В кінці 2008 року при Лохвицькому козацькому полку було зареестровано Слобожанську філію підприемства „Січовик Плюс” ЧКО Українського козацтва (очолюе підприемство сотник УК Чипурко Ю.М.) а в січні 2009 року було зареестровано громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону ( очолюе сотник УК
Алексеев В.І.) Підприемство та громадське формування ропочинають свою діяльність з лютого та березня місяця ц.р. Це буде і охорона матеріальних цінностей різних форм власності і патрулювання вулиць міста і деяких населених пунктів району з працівниками місцевого РВ УМВС України в Полтавській області

grigori37Дата: Неділля, 15-Бер-2009, 09:51 | Сообщение # 43
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Козаки - це бандити!

Radcenko

РК-86Дата: Субота, 15-Серп-2009, 14:16 | Сообщение # 44
Генераліссімус
Поки можновладці у КОЗАКІВ будуть гратися, допоки люди козацтва будуть цуратися.

”До міцної держави та добробуту народу України через духовність і патріотизм кожної людини”.

Це цитати учасників

Ну не будуть шкільні "козачата" КОЗАЧАТАМИ, доки їм брешуть... Діти чутливі на брехню. Доки козацький рух і дух не буде очищений від скверни, насадженою політиканами, доки різні "козацькі" формування не будуть мати істинного статусу Війська Козацького України (навідь, і занадто, зі статусом особливим у складі Збройних сил).
Занадто, бо з особливим статусом, який би відтворював по духу засади Війська Запорізького, зі всими корисними історичними надбаннями. Бо козацьке війско Криму, козацьке Військо Бессарабії, інші маріонетки тільки паплюжать національну ідею і історію.

Додано (15-Серп-2009, 13:16)
---------------------------------------------

Quote (Бабай)
Це черговий розкол ? Чи спроба протистояння ? Кому ? Армії України ? Хтось пояснить ? Чи це просто доросла гра в козаки - розбійники

Та ні. Просто історію треба вивчити. Всі війни в історії людства були загарбницькими. Крапка.

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

БабайДата: Субота, 15-Серп-2009, 15:21 | Сообщение # 45
Генераліссімус
Quote (РК-86)
Quote (Бабай)
Це черговий розкол ? Чи спроба протистояння ? Кому ? Армії України ? Хтось пояснить ? Чи це просто доросла гра в козаки - розбійники

Та ні. Просто історію треба вивчити. Всі війни в історії людства були загарбницькими. Крапка.

Я не про війну, я про інше .

цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Організації » Організації » Козацтво в історії україни та в сучасному житті (Бо ми браття козацького роду...)
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016