Козацтво в історії україни та в сучасному житті - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяСереда, 07-Гр-2016, 13:32
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Організації » Організації » Козацтво в історії україни та в сучасному житті (Бо ми браття козацького роду...)
Козацтво в історії україни та в сучасному житті
ЛохвицькийДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 07:55 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Награды: 3
Статус: Offline
Як стало відомо,в Лохвицькому районі створено козаче об*єднання.
Виникла думка створити в самій Лохвиці козачу сотню.Сотник вже є )
Чому не підняти потужній пласт історії українського народу?
А це не лише історія,а і виховання молоді в патріотичному напрямку,це культура,спортивні змагання та підготовка молоді до служби в армії разом з військоматом,робота по охороні об*єктів спільно з міліцією та багато чого іншого.

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

ДЯДЬКОДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 10:47 | Сообщение # 2
Генерал-майор
Награды: 0
Так,так...З військоматом,з міліцією...Лохвицька молодь МАЄ велике бажання співпрацювати з цими організаціями...А головне, довіряє їм! sad

grigori37Дата: Понеділок, 08-Вер-2008, 11:43 | Сообщение # 3
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Козацтво це наша історія, а вона назад не крутиться. Як би не подобалися нам козаки, їхні шаравари, любов до випивки, та призирство до смерті настрою того, що був більш як 300 років тому не вернеш. Не все у козаків було добре, жили вони розбоєм, тобто з одного боку були розбійниками, а з іншого вільні люди, захисники справедливості.
Гру в козаків завести корисно, буде чим займатися молоді. Не даром же граються в подібні ігри і
німці і французи і росіяни. Козацький устрій колись був заведений на Україні, козаччина. Було щось подібне з демократією, та пішло в історію як багато іншого і не вернеться.

Radcenko

БабайДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 12:58 | Сообщение # 4
Генераліссімус
Награды: 5
В Америці в дітей є рух скаутів, в нас були жовтенята, піонери, комсомольці. Можна почати з юних козачат в школах. А від історичного козацтва можна ж брати лише краще, а не гірше з того що було.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 13:03 | Сообщение # 5
Генерал-майор
От козачата мені подобаються! З школи №1 і почнем! Бабаю, пишіть статут юних козачат!

БабайДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 13:16 | Сообщение # 6
Генераліссімус
Я думаю, що до цього треба залучити керівництво школи, і провести опитування серед дітей і вчителів.

цитата из фильма.

grigori37Дата: Понеділок, 08-Вер-2008, 14:00 | Сообщение # 7
Генерал-лейтенант
Незабудьте. для козаків потрібні коні, а тим сіно і збруя, а це вже бізнес!

Radcenko

ДЯДЬКОДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 15:22 | Сообщение # 8
Генерал-майор
О! grigori37(от і важке ти вибрав ім*я,поки написав...)...Ой...до чого це я.Так от,Гриша, можна так тебе називати.Давай з тобою цим бізнесом і займемся.Ти коней-я сіно.Ти збрую-я шаровари і т.д.

БабайДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 16:49 | Сообщение # 9
Генераліссімус
Мабуть не вийде, тому що grigori37, живе в Германії, тай вік у нього вже далеко не юний (коли я правльно розумію, то десь біля 80). В такому віці вже важкувато буде і з кіньми вправлятися, і по бізнесу крутитися ...

цитата из фильма.

grigori37Дата: Понеділок, 08-Вер-2008, 17:26 | Сообщение # 10
Генерал-лейтенант
Чого Ви так, Бабаю? Все нормально, мені тільки 70, "руководителем" я ще працювати можу. При певних умовах може ми з Дядьком і корпорацію б організували, або холдінг, або просто колгосп. Не розумію чому від цього слова відмовились? Тільки мабуть, Дядьку, сучасні козаки на коней не сядуть. В громадянську був такий лозунг "Незаможніх на коня". Тепер краще підійде: "Нежонатих на велосипеди"

Дядьку, в розділі "проза" моя біографія під назвою ЕЖ

Додано (08-Вер-2008, 16:26)
---------------------------------------------
Забув, Дядьку, називайте мене як вважаєте кращим для себе, я не буду запереячувати, тільки як назвете погано Вас можуть покусати бджоли.

Radcenko

ДЯДЬКОДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 17:36 | Сообщение # 11
Генерал-майор
Та отож...добалакався наднях...Гриша, а у Вас там в Германії моди на вишивані сорочки немає? Бо у нас тут на Україні саме акція: кожному держслужбовцю на службу у вишиваній сорочці КРОКОМ РУШ !!! (Мо, Гришо, бізнес на вишиванках побудуємо?)

БабайДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 17:46 | Сообщение # 12
Генераліссімус
grigori37,
Прошу пробачення, що накинув Вам лишні 10 років, то я так, навскидку прикинув. Міг би, звичайно, й в біографію заглянути, та скажу чесно - полінувався . Так що, не сердіться будь ласка .

цитата из фильма.

grigori37Дата: Вівторок, 09-Вер-2008, 10:57 | Сообщение # 13
Генерал-лейтенант
Ви що, Бабаю, з чого б це я сердився, у нас же найдемократичніший форум, а в мене постконвенційна моральна свідомість. Я радий що знайшов вас усих.
Дядьку, на щот вишитих сорочок в Німеччині. Німці зовсім не такі як ми. Якби якогось німця ознайомили з нашим форумом, він би нічогісінько не зрозумів, так з витріщиними очима і остовбенів би. Їм все працювати, працювати, працювати, а потім пиво пити. Не розуміють вони як можна при таких землях і кліматі серед білого дня ляси точити. По їхньому Україна багатюща держава. Те що писав про них француз де-Кюстін правда. вони жадні, боягузливі і медлітельні. І усі ці якості працюють їм на користь: вони не втрачають гроші на всякі дрібниці ( і вишиті сорочки купувати не будуть), економлять на всьому; вони не використовують кулаки як аргументи в розмові, бережуть себе, дуже (занадно) чисті; перед тим як щось починати довго думають, використовують свій інтелект і як мені здається у них більше осознаного, а у нас більше емоційного. Саме голове те що їхня історія старша нашої мабуть не на одну тисячу років.
Дядьку, може у Вас і насправді є бжоли. То який в цьому році медозбір? Я так хотів на старість завести бжоли! Якщо у Вас немаю заводьте, непожалієте.

Radcenko

ДЯДЬКОДата: Вівторок, 09-Вер-2008, 11:47 | Сообщение # 14
Генерал-майор
Гарний медозбір.Кум у мене в основному займається...А я в помічниках.
З німцями все ясно... Хочу Вас порадувати, панове. Зараз у молоді мода на вишивані сорочки починається! Особливо серед дівчаток. До джинсів вони їх вдягають (парадокс ?) Оце і моя меншенька випросила сорочку, як ми на Сороченському були...Отакі тенденціі радують мою душу!

БабайДата: Вівторок, 09-Вер-2008, 11:55 | Сообщение # 15
Генераліссімус
ДЯДЬКО,
І слава Богу, що ми почали повертатися лицен до своєї культури, і намагаємося зберегти свою самобутність !

цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Організації » Організації » Козацтво в історії україни та в сучасному житті (Бо ми браття козацького роду...)
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016