ЛохвицяНеділля, 22-Жов-2017, 14:57
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 512345»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Love & Sex » Цивільний шлюб
Цивільний шлюб
Чи схвалюєте ви цивільні шлюби?
rootДата: Середа, 10-Вер-2008, 17:48 | Сообщение # 1
Адмін
Награды: 4
Статус: Offline
В наш час дуже багато населення живе в цивільному шлюбі (коли чоловік і жінка погоджуються жити разом під одним дахом, спати в одній постілі, та при цьому не розписуються в Рагсі). . Як ви ставитесь до цього?

grigori37Дата: Середа, 10-Вер-2008, 18:34 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Сьома заповідь Моісея:“Не прелюбодействуй. ”
Християни тлумачать це як запрет на незаконний зв*язок із жінкою. Прелюбодійство розрушає людину тілесно і духовно. Може воно і так. Людина тваринного походження, виділяє нас із тваринного світу розумність. Сам половий контакт чоловіка і жинки, то справа біології (звіра що в нас сидить), а от починати його чи ні, то прерогатива свідомості, розуму, світогляду. Зараз люди наповнені інформацією і знаннями і сами можуть розібратися, що стоїть за прелюбодіянням, чи не принесе воно нещастя іншим людя, чи це тільки звірине задоволення, чи ваше щастя? Сучасні молоді люди часто починають полове життя не оформивши шлюбу, такі умови, то значить прелюбодійствують.Думаю,що затормозити цей процес неможливо, а значить і заповідь непотрібна.
Це я вже писав, і от хочу доповнити: живуть і не вірять,що жити вдвох будуть довго. Ну що ж любов не вічна. А якщо дитина, то кой-хто із мужиків намічає "злиняти", це підло. Одно знаю, щоб не стидно було потім, треба відповідати за свої поступки.

Додано (10-Вер-2008, 17:34)
---------------------------------------------
Дядько скаже: Диви, який мораліст знайшовся. Треба кума тримати подалі.

Radcenko

AssolДата: Середа, 10-Вер-2008, 23:59 | Сообщение # 3
Рядовий
Награды: 0
Я отношусь к гражданскому браку совершенно спокойно. Я знаю пары, которые живут полноценной семейной жизнью в гражданском браке и никто не догадывается об этом. А кто сказал, что семьи не существует без штампа в паспорте? Ещё одна пара прожила вместе в гражданском браке 27 лет и только после этого повенчалась.
Заповедь "Не прелюбодействуй" я понимаю иначе. Это занятие сексом без любви, тоесть обман. Но если между мужчиной и женщиной настоящая любовь love , то это и есть пара перед Богом и от Бога. Самое главное чувство на Земле - это ЛЮБОВЬ.
Люди же придумали роспись, но она мало кому нужна, просто так надо, так привыкли, так удобно и т. д.

SanaДата: Четвер, 11-Вер-2008, 09:37 | Сообщение # 4
Підполковник
Краще рік прожити в цивільному шлюбі, і розійтися, ніж відгрохать весілля тис на 20 грн повінчатися і розписатися, народити дитину (в чому вона винна?) і із скандалами і оприлюдненням брудної білизни через суд ділити майно і аж потім розійтись страшними ворогами, по одній простій приничі в побуті не зійшлися до одної думки angry

Додано (11-Вер-2008, 08:35)
У Лохвицькому районі за січень-червень 2008 року зареєстровано 99 шлюбів і 91 розлучення, за січень-червень 2007 року зареєстровано 94 шлюби і 73 розлучення.

Додано (11-Вер-2008, 08:37)

Quote (Assol)
Люди же придумали роспись, но она мало кому нужна, просто так надо, так привыкли, так удобно и т. д.

Ні в одній церкві Вас не повінчають без свідоцтва про реєстрацію шлюбу в РАЦСІ

DimaДата: Четвер, 11-Вер-2008, 10:39 | Сообщение # 5
Сержант
На самом деле от штампа в паспотре ничего не зависит. В большей степени это зависит от самих людей. Просто без штампа много всяких юридических проблем возникает (наследство и т.п.)

Кто рано встает...тот не высыпается

БабайДата: Четвер, 11-Вер-2008, 18:25 | Сообщение # 6
Генераліссімус
Награды: 5
Дійсно, без штампу в паспорті, потім виникає маса юридичних проблем. Відомі випадки, коли після смерті батьків, дітям доводилося їх посмертно розписувати, щоб потім можна було оформити спадщину на себе, чи продати. Якщо хто хоче добавити в майбутньому мороки рідним дітям, то краще зовсім не розписуватися.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

AssolДата: Четвер, 11-Вер-2008, 22:27 | Сообщение # 7
Рядовий
Sana, я насчёт венчания...
Я живу с Любовью и с Богом в сердце, но вера у меня своя. Венчание для меня - это дань традициям. Многие не согласятся со мной, но кто знает, как оно должно быть на самом деле. История показывает, что всё переписывалось и менялось ( отдалялось от истины) для определённых целей.

tolik286Дата: П'ятниця, 12-Вер-2008, 11:26 | Сообщение # 8
Генерал-лейтенант
Награды: 3
Quote (Assol)
Я живу с Любовью и с Богом в сердце, но вера у меня своя. Венчание для меня - это дань традициям.

В мене такі ж погляди на життя.

grigori37Дата: П'ятниця, 12-Вер-2008, 11:31 | Сообщение # 9
Генерал-лейтенант
Награды: 2
То поділіться, будь ласка, в що ви вірете хоч схематично?

Radcenko

БабайДата: П'ятниця, 12-Вер-2008, 14:33 | Сообщение # 10
Генераліссімус
Так і ми всі намагаємося жити з Любовью і Богом в серці ... Значить, вже в цьому є схожість ...

цитата из фильма.

BadДата: Середа, 17-Вер-2008, 05:40 | Сообщение # 11
Полковник
Награды: 1
СКУ стаття 21 Поняття шлюбу: проживання однією сім'єю жінки та чоловіка без шлюбу не є підставою для виникнення у них прав та обов'язків подружжя.
Так званий "цивільний шлюб" - це побутовий термін, який віддзеркалює наявність лише однієї ознаки шлюбу - сімейного союзу жінки та чоловіка. Відсутність державної реєстрації не робить цей союз актом цивільного стану, тобто шлюбом у правовому розумінні цього слова. Жінка та чоловік у цьому союзі мають статус сім'ї, але не мають статусу подружжя.
Є певні усталені, перевірені часом норми поведінки людей в суспільстві, тому наслідування їх - явище природне...

Делать то, что доставляет удовольствие, - значит быть свободным.

БабайДата: Четвер, 29-Січ-2009, 13:58 | Сообщение # 12
Генераліссімус
Заключить брак женщине необходимо в момент пока ее хотят, на случай, если
ее расхотят.

цитата из фильма.

YanushevichДата: Четвер, 29-Січ-2009, 14:03 | Сообщение # 13
Генерал-полковник
Цивiльный шлюб - шо воно таке? Раньше это каким словом называлось?

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

БабайДата: Четвер, 29-Січ-2009, 15:35 | Сообщение # 14
Генераліссімус
Це те , що завжди вважалося гріхом.
Сумісне проживання без реєстрації шлюбу в ЗАГСІ і в церкві.

цитата из фильма.

aboubyrДата: Четвер, 29-Січ-2009, 20:00 | Сообщение # 15
Генерал-майор
Награды: 3
Цікава ситуація. А не являється сучасний "брак"- звичайним прилюбодіянням.? Адже по Моїсею єднаються Богом лише вінчанням в церкві!!! А в наш час ???

Листопад
"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Love & Sex » Цивільний шлюб
Сторінка 1 з 512345»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017