ЛохвицяСереда, 22-Лис-2017, 15:33
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 8«1234578»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Екологія (хто чим, і чому нас отруює?)
Екологія
БабайДата: Вівторок, 20-Тр-2008, 18:03 | Сообщение # 31
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Кажу ж що з себе. Кожен повинен почати з себе і вже буде хоч трішечки та чистіше.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

КОРИЦАДата: Вівторок, 20-Тр-2008, 18:07 | Сообщение # 32
Полковник
Награды: 0
Quote (Бабай)
Кажу ж що з себе. Кожен повинен почати з себе і вже буде хоч трішечки та чистіше.

Ага, было бы неплохо!)))Только реально ли, чтоб каждый то это все понял?!))))

Мужчины всегда правы, а женщины никогда не ошибаються!
А.Екзюпери

БабайДата: Вівторок, 20-Тр-2008, 18:16 | Сообщение # 33
Генераліссімус
Було б непогано, коли б це зрозуміли хоча б ті хто тут юзає на форумі.

цитата из фильма.

ФедолькаДата: Середа, 21-Тр-2008, 14:19 | Сообщение # 34
Рядовий
Ті, хто юзає, якраз і розуміють.
Стосовно "погладили шнурки та кинулися робити". Спонукати владу можна різними способами, а не тільки просити та висловлювати своє "ФЕ". Влада може допомогти вже тим, що не буде заважати. Але Вона (узагальнено) не буде підтримувати діалогу з окремими громадянами, а от з громадою - так! Необхідно, перш за все, об*єднатися.
Можна створити ініціативну групу, студенську чи шкільну організацію, громадську дружину чи громадську організацію. Це важко, але можливо. А можна знайти вже існуючу НГО і запропонувати їм включити до програми своєї діяльності екологічну складову. От тільки немає у мене інформації про жодну з них. Можливо, ви допоможете? У свою чергу обіцяю підтримку (у якості експерта також). Я - еколог (освіта - Національний Університет "Києво-могилянська академія").
До речі, у нас є студенська організація "Екоклуб"Зелена хвиля", кому цікаво - заходьте, звертайтеся: www.ecoclub.kiev.ua

Сообщение отредактировал Федолька - Середа, 21-Тр-2008, 14:19

КОРИЦАДата: Середа, 21-Тр-2008, 15:04 | Сообщение # 35
Полковник
Согласна!Прежде всего нужно обьединиться!)))Что касаеться существующих организаций, и експертов, то я тоже еколог по образованию, и в моем университете (НАУ, который аграрный) тоже есть еко клуб Едельвейс, и вообщем то на нашем уровне мы делаем многое!)))Кроме участия в самых разных екологических столах и форумах, проводим екологическое воспитание молодежи, что в данном случае очень полезно!))))И я очень хочу чтоб люди поняли, заботиться о природе нужно всегда!)))

А.Екзюпери

БабайДата: Четвер, 22-Тр-2008, 14:07 | Сообщение # 36
Генераліссімус
Це повинна бути спілка небайдужих людей ... В столиці це можливо, а в нашому регіоні у всих лозунг "Моя хата скраю", і "а як би чого не вийшло". І ще одне, створити об"єднання людей це ще пів діла, а утримати все це на плаву - то зовсім інше. Проблема в тому, що потрібно буде реєструвати організацію та звітувати і в налогову, і в інші установи, весь час доводити, що оранізація не прибуткова, - інакше скрізь за все платити. А довести що ти не верблюд, якщо в тебе немає довідки, що ти не верблюд - дуже проблемно.

P. S.
И в заключении новости. Коротко о главном:

Культура - страшно !

Политика - грязно !

Спорт - стыдно !

цитата из фильма.

Сообщение отредактировал Бабай - Четвер, 22-Тр-2008, 14:21

КОРИЦАДата: Субота, 24-Тр-2008, 16:42 | Сообщение # 37
Полковник
Да уж, это точно!)))Но могу сказать, что в данном случае то что это город или столица значения не имеет!))))Я постоянно сталкиваюсь с тем, что люди абсолютно безразличны к природе, и вообще к тому, что вокруг них происходит, думаю, что от них самих ничего не зависит!)))У нас даже лозунг был в связи с такой ситуацией: "Бей народ, спасай леса!"))))Жестко конечно, но вообщем то помогает!))))

А.Екзюпери

гетьманДата: Понеділок, 26-Тр-2008, 14:04 | Сообщение # 38
Сержант
Чистота в місто і за його межі(ліси,річки,зони відпочинку)сама не прийде,просто потрібні УРНИ ДЛЯ СМІТТЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Навіть з самого дешевого матеріалу,якісь пластикові бачки тощо.І щоб комунальні послуги,або якісь спеціальні служби слідкували за вчасним їх очищенням.На урнах писать,кидайте сміття сюди.Створити якусь акцію по Чистоті міста,з користю для жителів,щоб зацікавити!!!!!!!!!!!!В зонах відпочинку поставити великі баки для сміття,спонукаючи відпочиваючих до чистоти!

КОРИЦАДата: Понеділок, 26-Тр-2008, 14:31 | Сообщение # 39
Полковник
Quote (гетьман)
Чистота в місто і за його межі(ліси,річки,зони відпочинку)сама не прийде,просто потрібні УРНИ ДЛЯ СМІТТЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Навіть з самого дешевого матеріалу,якісь пластикові бачки тощо.І щоб комунальні послуги,або якісь спеціальні служби слідкували за вчасним їх очищенням.На урнах писать,кидайте сміття сюди.Створити якусь акцію по Чистоті міста,з користю для жителів,щоб зацікавити!!!!!!!!!!!!В зонах відпочинку поставити великі баки для сміття,спонукаючи відпочиваючих до чистоти!

Ну урны, это конечно прежде всего!)))Но ведь даже самые дешевые урны, это деньги!А денег в нашей стране нет!(((Да и все то финансирование, которое идет на благоустрой города, уходят непонятно куда!Ну точнее куда это известно, но вот только не туда куда нужно!)))Хорошо было бы найти спонсора, который бы помогал хотя бы материально, и все биг борды, которые рекламируют алкоголь, пиво и остальной алкоголь, заклеить соц.рекламой!))Было бы неплохо!Так как алкоголь рекламировать не стоит, его как пили так и будут пить, а вот защита природы, это хорошо!)))))))

А.Екзюпери

БабайДата: Вівторок, 27-Тр-2008, 16:30 | Сообщение # 40
Генераліссімус
Народ у нас такий, що ротягнуть все. Залізні баки поріжуть, щоб здати на металолом за копійки, а пластикові баки якщо не побьють, то порозтягують по домівках, щоб кудись приспособити. Хоча в Миргороді, наприклад, скрізь стоять металеві баки, і досить часто їздить машина, яка їх обслуговує. Але там цим займається здається приватна фірма, а не міська служба.

цитата из фильма.

КОРИЦАДата: Четвер, 29-Тр-2008, 20:46 | Сообщение # 41
Полковник
Так ведь об этом я и говорю, государствао, а в частности наше, не хочет заниматься такой проблемой как екология!Оно просто не считает ее важной!!!Я же знаю, что для нас она глобальна!!!!!А, что касаеться того, что люди растянут на метал, то, прости, у нас такой менталитет!!!(((Если не "моя хата скраю", то "що лежить, без руки хазяїна, то не чуже, то просто я не встиг забрати"!(((К сожалению, так!))

А.Екзюпери

TarasДата: Четвер, 12-Чер-2008, 03:11 | Сообщение # 42
Підполковник
anna,
Слушайте, сколько незаурядных мыслей здесь у нас звучит!! А интересно - нас читают в тех же горсоветах, администрациях, редакции? АУ-У, должностные люди, отзовитесь!!!

АУ-У НЕ НАДО!!!
НАДО ВНУТРЕННЕЕ: " ЧТО ЖЕ ЭТО Я ДЕЛАЮ, ПОДЛЕЦ?" : =)))

annaДата: Вівторок, 08-Лип-2008, 20:04 | Сообщение # 43
Рядовий
Мусор - проблема!!! Не зуміли організувать вирішення цієї проблеми у Лохвиці. Хто там винен - комунальники ччи міськрада, але так не може бути. Ми вдома відмовилися від послуг машини, бо це ж невидано. То сміття вони вказують яке не хочуть брати, наприклад восени листя згребене нами на вулиці біля двору. А куди ж його? В хату? То ждеш їх годину, коли треба ранком дітьми і сніданком займатися!!! Вивозить тепер батько періодично непотріб на звалище своєю машиною сам. Хтось викидає де придумає, хтосьнесе в центр до урни(це мабуть прогрес свідомості земляків!), хтось везе велосипедом на звалище. До речі, розсипане по дорозі не прибирає. Як і комунальники. Та що там сміття!!! ВОни вбитих машинами котів і собак тижнями не прибирають по вулицях. І ні санстанції у нас, ні мерії...
А колись памятаю з роботи нас усіх на громадські слухання у РБК посилали, там Солонець Н.І. навіть про завод по переробці сміття співала!! І де він? На тому благодарівському звалищі порядок не наведуть Скоро до центральної дороги казав батько розтягнеться. А дим і сморід звідти так вони давно межі звалища перейшли. і теж нікому непідвладні.

anna

TarasДата: Вівторок, 08-Лип-2008, 23:44 | Сообщение # 44
Підполковник
Питання про "Єкотек" розглядалося місцевою владою, освітлено на місцевому телебаченні.
Про прийняті рішення нічого не чув.

recleanДата: Середа, 09-Лип-2008, 17:41 | Сообщение # 45
Лейтенант
Quote (КОРИЦА)
Но ведь даже самые дешевые урны, это деньги!А денег в нашей стране нет!

Ага, а на перейменування вулиць, знос та встановлення пам"ятників гроші є...

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Екологія (хто чим, і чому нас отруює?)
Сторінка 3 з 8«1234578»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017