ЛохвицяП'ятниця, 24-Лис-2017, 16:17
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 8«123478»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Екологія (хто чим, і чому нас отруює?)
Екологія
КОРИЦАДата: Понеділок, 28-Кв-2008, 00:47 | Сообщение # 16
Полковник
Награды: 0
Статус: Offline
Quote (Бабай)
А є ще "юні герої", які по вечорам "воюють" з існуючими мусорками, і обов"язково вивертають все на землю. Мабуть їм до вподоби жити в свинарнику. От їм би і мітли в руки ! Може б хоч трохи порозумнішали !

Ага, согласна!)))Может есть смысл распечатать и дать им почитать?!)))Может поумнеют!)))

Мужчины всегда правы, а женщины никогда не ошибаються!
А.Екзюпери

EteliДата: П'ятниця, 09-Тр-2008, 12:07 | Сообщение # 17
Рядовий
А взять хотя бы к примеру нашу сосну или березняк,как все росказывают какая красота вот так всегда было бы,это после того как местные власти школы,училища заставляют убирать там,а сами "уборщики"прям так гордятся-"Вот,смотри,это я здесь убирал!!!"-но через время тот же "уборщик"придет туда отдохнуть и оставит там гору "добра"всякого,и так каждый cry

ФедолькаДата: Неділля, 11-Тр-2008, 12:43 | Сообщение # 18
Рядовий
Привіт усім!
На жаль, совкові стереотипи поведінки притаманні і сучасній молоді. Тих, хто не цінує не лише чиюсь, а й свою працю, дбати про довкілля можна лише примусити. Досить ефективим в цьому плані буде фінансово-адміністративний стимул (штрафи та господарські роботи). Смітиш у рідному місті - плати; не можеш - замітай вулиці певну кількість годин на тиждень протягом місяця, скажімо.
Інша справа, який орган буде за цим всим слідкувати.

До речі, чи має хтось інформацію про громадські (і не тільки) організації природоохоронного спрямування, які діють на Лохвиччині. Буду дуже вдячна smile

КОРИЦАДата: Понеділок, 12-Тр-2008, 15:35 | Сообщение # 19
Полковник
Quote (Федолька)
Досить ефективим в цьому плані буде фінансово-адміністративний стимул (штрафи та господарські роботи). Смітиш у рідному місті - плати; не можеш - замітай вулиці певну кількість годин на тиждень протягом місяця, скажімо.
Інша справа, який орган буде за цим всим слідкувати.

Очень правильное предложение, но только действительно, кто возьметься следить за этим?!Да и представим, назначат какого-нибудь начальника, но он тоже ведь человек, и денюжка всем нужна!Вот и пойдут взятки всевозможные и поощрения от тех кто мусор разбрасывать любит, а убирает пустьт кто то другой, только потому, что у этого человека есть деньги!(((
Практика вот таких вот работ в Киеве например уже проводилась!Поетому я и говорю с такой уверенностью, что ждет людей, если ввести такую организацию!Хотя, если бы люди с уважением относились к труду других, и былы бы честными по отношению к другим: намусорил-убери, то возможно такая организация существовала бы очень и очень еффективно!))))

А.Екзюпери

ФедолькаДата: Вівторок, 13-Тр-2008, 10:37 | Сообщение # 20
Рядовий
Тішить вже те, що практика подібних речей існує. Хоч тема сміття досить далека від моїх наукових інтересів, проте деякий длосвід у цій галузі у мене все ж є.

Прекрасний був би проект "Лохвиця - місто, що сортує" smile
Потрібно: сприяння влади
активність громадськості
спонсор.
А у нас з першими двома явний напряг. cry

БабайДата: Вівторок, 13-Тр-2008, 12:12 | Сообщение # 21
Генераліссімус
Награды: 5
Подібна практика існує в Полтаві . Кинув папірець на вулиці - штраф, нема грошей - мітлу в руки і відпрацюй.
Все від місцевої Влади залежить .

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ФедолькаДата: Четвер, 15-Тр-2008, 09:35 | Сообщение # 22
Рядовий
Що ж нам заважає спонукати владу до дій?

БабайДата: Четвер, 15-Тр-2008, 16:16 | Сообщение # 23
Генераліссімус
А вони розігналися, погладили шнурки, і прямо так з розгону послухали нас і кинулися робить ! dry

цитата из фильма.

КОРИЦАДата: Неділля, 18-Тр-2008, 20:07 | Сообщение # 24
Полковник
biggrin Ну а мало ли?!)))Вдруг, люди там такие, что разагнались и работать!!!))Ну это шутки конечно, но что то делать все же нужно!И лично я думаю, начинать нужно с общественного мнения!)))Чтоб люди не думали, ага выкинул, и мне за это совсем ничего не будет!)))

А.Екзюпери

БабайДата: Понеділок, 19-Тр-2008, 12:41 | Сообщение # 25
Генераліссімус
Громадську думку потрібно піднімати обов"язково, і щоб щонайбільше людей дали свій вклад в формування громадської думки. Треба щоб з нею ознайомилося якомога більше людей, а нас тут на сайті ще дуже мало, щоб нас почули. Але щось робити все рівно треба.

цитата из фильма.

КОРИЦАДата: Понеділок, 19-Тр-2008, 18:32 | Сообщение # 26
Полковник
Вот правильно!))Прежде всего нужно, чтобы нас услышали все кто есть на данном сайте, а там я думаю можна приступать к улучшению непосредственно мнения простых людей на улице!)))И конечно, своих друзей и знакомых!Чем нас будет больше, тем лучше!)))

А.Екзюпери

БабайДата: Понеділок, 19-Тр-2008, 19:33 | Сообщение # 27
Генераліссімус
Дивлячись по кількості переглядів даної теми навіть тих хто на форумі, більше цікавить кохання з першого погяду , та поради меру міста. А єкологія поки що відстає по кількості переглядів, та й по кількості учасників обговорення теми.

цитата из фильма.

samusevДата: Понеділок, 19-Тр-2008, 21:53 | Сообщение # 28
Майор
Quote (Бабай)
Дивлячись по кількості переглядів даної теми навіть тих хто на форумі, більше цікавить кохання з першого погяду , та поради меру міста. А єкологія поки що відстає по кількості переглядів, та й по кількості учасників обговорення теми.

Мене ця тема дуже турбує, але що дасть пусте базікання про "Ух які погані ті, що мусорять!"
Треба щось конкретне висловлювать, а не просто "треба щось робити!"

"У истины простая речь." (Г.С.Сковорода)

БабайДата: Вівторок, 20-Тр-2008, 10:44 | Сообщение # 29
Генераліссімус
samusev.
Я думаю що починати треба з себе. Спочатку самому треба бути людиною, а не свинею. Самому не кидать мусор де попало, спочатку самому придержуватися простих суспільних норм життя . Щоб це ввійшло в звичку, до автоматизму.
І коли кожен себе так вестиме, і привчить до цього своїх дітей , то вже буде наскільки чистіше.

цитата из фильма.

КОРИЦАДата: Вівторок, 20-Тр-2008, 17:57 | Сообщение # 30
Полковник
Ну я вот что скажу!))Просмотр тем о любви с первого взгляда и уж тем более советы меру, всегда будут на первом месте, потому как это более темпераментная тема, да и все что там пишеться, это просто поговорить и решить вопросы которые непонятны каждому человеку!Тема, в которой всегда нужно либо спорить либо соглашаться!Ну поговорили, посмеялись и ладно!)))А в данном случае, действительно надо что то делать!)))Вопрос только в том, что же все таки?!))Точнее, я бы сказала, с чего начать!)))

А.Екзюпери

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Екологія (хто чим, і чому нас отруює?)
Сторінка 2 з 8«123478»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017