Православная Церковь. - Сторінка 7 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяП'ятниця, 02-Гр-2016, 20:58
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 7 з 20«12567891920»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Православная Церковь. (Истинность Православной веры.)
Православная Церковь.
русДата: Четвер, 17-Тр-2012, 11:58 | Сообщение # 91
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Статус: Offline
пане міссіонер а піраміди також у Харкові на Барабашова продають? Або там же і міста Ацтеків? А Богів добриї Міссіонер не знає то не потрібно говорити що ніхто не знає. А коли пан міссіонер молиться на бога руйнівника то тому і війни. Я можливо повторюсь, але по кількості населення саме території які "Належать" до християнської віри, то на них кількість населення зменшується і території заселяються мусульманами, чорнокожими, індусами і т.д. Як так виходить що саме на територіях християнської віри населення споюється алкогольними напоями (наприклад).
Хіба для християнина і сліпої віри потрібно докази, вірують і все а докази християнинові не потрібні. Пане міссіонер прошу доказів християнської віри, і щоб докази не були виготовлені в монастирях чи на барабашовському ринку.
Можна говорити дуже гарні слова і проповіді, але потрібно судити не по словах а по наслідках. Які наслідки християнської віри на її територіях. Чому війни, чому не може християнство протистояти іудаізму. Чому християнство виливає бруд на мусульманство (наприклад)? Хоча мусульмани якраз протистоять іудеям і не моляться на євреїв. Подивіться кому по національності належать багатства нашої країни. Чи Ви пане міссіонер не бачите цього? Так от, потрібно по наслідках дивитися а не по гарних словах. І революція 17-го року це наслідки а не гарні проповіді, оскільки 10 віків всі поголовно вірували і ходили в церкву, і що, відбулась революція 17-го року і до влади прийшли хто по націонгальності? Ті на кого молиться християнин. А слова гарні можна говорити, цьому добре учать у християнських проповідників, але ж знову, які наслідки, чи може людство під керуванням християнства протистояти злу?

)(Олег)(Дата: Четвер, 17-Тр-2012, 12:16 | Сообщение # 92
Рядовий
Попрошу поумерить свой пыл, вас лично никто не оскорблял. Если вы не можете рассудительно вести беседу с фактами то идите, учитесь.

Quote (Миссионер)
Что бы, что то опровергать, нужно доказать истинность того, что предлагается вместо опровержимого. Прошу доказательств, и разъяснение того, во что верите, а то получается, опровергать «мастаки», а своего не знаете.

Ну, давайте начнём с того, что это не мы пришли к вам, а вы к нам со своими байками и баснями. Так?

Quote (Миссионер)
Говори да не заговаривайся, может ты «зрящий» знаешь как было на самом деле, 5000лет назад?

Мы с вами, на ты не переходили! Нет, я не зрящий я не знаю но я хочу знать потому я написал
Quote ()(Олег)()
который интересуется своим прошлым.

Вы же сказали что
Quote (Миссионер)
А я знаю свое прошлое.

Так кто из нас кто? Либо вам дана возможность заглядывать в прошлое, (в чем я сомневаюсь) либо вы просто лжете, как это принято у вас в религии.

Quote (Миссионер)
Что бы спасти свою душу, потому как без Христа нет спасения. Это ответ, но не навязывание веры, как может показаться.

А до этого, что души все были проклятии, и котились в подземный мир? А тут ваша религия как герой начала спасать и забирать к себе в «рай»? или как я не пойму?

Quote (Миссионер)
Нет принципа «Кто не снами тот против нас»

Скажите это людям которых спалили при охоте на ведьм, скажите это мусульманам которых убивали в крестовых походах.
Или вы хотите сказать что «святая инквизиция» - миф? крестовые походы тоже?

Quote (Миссионер)
ВСЕМ АНТИПРАВОСЛАВНЫМ УЧАСТНИКАМ ФОРУМА.
ВОПРОСЫ:
1)Зачем дана жизнь, человеку Богом?
2)Почему жизнь на земле не вечная?
3)Почему в мире происходит много зла?(насилие, убийства, воровство и др.)
4)Почему ваши «боги добрые» не могут управлять миром, и их никто не знает?
5) Откуда смерть?

Вы хотите ответа? А чтож вы тогда сами не отвечаете на кучу вопросов? Просто игнорируя их? Или сказать нечего? Вот вам видео тож очень интересное, комментарий к нему я не вижу.

русДата: Четвер, 17-Тр-2012, 14:01 | Сообщение # 93
Генерал-лейтенант
Сорок тысяч лет назад, посещая Мидгард, Бог Перун поведал нашим предкам о грядущих переменах. Сегодня мы имеем возможность оценить это пророчество на основе уже произошедших событий.
«Многие из Родов Расы Великой разойдутся по всем краям Мидгард-Земли, и поставят новые Грады и Капища и сохранят сокровенные Веды, данные Тархом Даждьбогом... и другими Светлыми Богами...
Но придут из Мира Тьмы чужеземные вороги, и начнут глаголить Детям Человеческим слова льстивые, ложью прикрытые. И станут совращать старых и малых, и дочерей Человеческих будут брать себе в жены...
По серой коже их, вы узнаете Чужеземных ворогов... Глаза цвета Мрака у них, и двуполы они, и могут быть женой, аки мужем.
Ложью и лестью неправедной захватят они многие края Мидгард-Земли… но побеждены будут они, и сосланы в страну Гор Рукотворных, где проживать будут люди с кожей цвета Мрака и потомки Рода Небесного... И дети Человеческие начнут учить трудиться их, дабы могли они сами выращивать злаки и овощи для питания детей своих...
Но отсутствие желания трудиться, объединит Чужеземцев, и покинут они страну Гор Рукотворных, и расселятся по всем краям Мидгард-Земли. И создадут они веру свою, и объявят себя сынами Бога Единого, и станут кровь свою и детей своих приносить в жертву богу своему…
И создадут они Золотого Тура, как символ своего могущества, и будут поклонятся ему, тако же, как и богу своему...
И пошлют к ним Боги... Великого Странника, любовь несущего, но жрецы Золотого Тура придадут его смерти мученической. И по смерти его, объявят БОГОМ его... и создадут Веру новую, построенную на лжи, крови и угнетении...»

Додано (17-Тр-2012, 12:01)
---------------------------------------------
ЗАПОВЕДИ ОДИНА:
10. Непозволительно прощать того, кто умышленно совершает зло, ибо зло, оставшееся без наказания, умножается, а вина за преумноженное зло лежит на том, кто оставил совершившего зло не наказанным и не привел его на правый Божий суд.
15. Не воздавайте, люди, добром за причиненное вам зло, ибо, ежели воздавать будете добром за зло, то чем воздавать вы станете за добро.

ЗАПОВЕДИ ТАРХА ДАЖДЬБОГА
3. Кто Любовь расточает, тот ее потеряет, а кто Любовь излучает, тот ее умножает.
12. Кто оберегает чадо свое от созидательных деяний, тот губит Душу чада своего.
13. Кто потакает прихотям чада своего, тот губит великий Дух чада своего.

МиссионерДата: Четвер, 17-Тр-2012, 14:58 | Сообщение # 94
Полковник
Награды: 0
Нет, я не зрящий я не знаю но я хочу знать потому я написал.

Если не знаешь, зачем лаешь?
Так кто из нас кто? Либо вам дана возможность заглядывать в прошлое, (в чем я сомневаюсь) либо вы просто лжете, как это принято у вас в религии.

Я знаю своё прошлое на все 100, от самого рождения и до сего дня. А если у тебя проблемы с памятью то я причем?

Или вы хотите сказать что «святая инквизиция» - миф? крестовые походы тоже?

Дорогой Олег, мы не католики а православные. Разницу улавливаешь?
Вы хотите ответа? А чтож вы тогда сами не отвечаете на кучу вопросов? Просто игнорируя их? Или сказать нечего? Вот вам видео тож очень интересное, комментарий к нему я не вижу.

А я хочу, подумать. А может я ошибаюсь? То просветите меня своим учением. Или вы никто его не знаете и сами?
Олег ответа не знает. Кто дальше?

Сообщение отредактировал Миссионер - Четвер, 17-Тр-2012, 14:59

БабайДата: Четвер, 17-Тр-2012, 15:10 | Сообщение # 95
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (Миссионер)
5) Откуда смерть?

Смерть духовна чи фізична ? Якщо фізична, то це лише перехід з одного виду буття в інший. Якщо ж духовна - то гірше. Це зупинка в розвитку. От як у Вас. Тіло ще живе, воно рухається, розмовляє, і навіть пише пости на форум. Але люба інформація, яка не вкладається в його світогляд просто не сприймається. Рух по шляху пізнання припинився. Можливості цього розуму вичерпалися. Він не спроможний пізнати більше, ніж вже пізнав. От тоді й настає смерть духовна.
Quote (Миссионер)
Їх знали всі, поки християни в боротьбі за віру не почали методично стирати навіть згадки про них, а там де нічого не могли вдіяти ( свято Купала, Масляниця, Паска, та інші дохристиянські свята) підігнали під власні потреби, підмінивши древню основу на християнську.
Чому Ви вирішили, що Бог має керувати нашим світом ? Світів багато, а Бог один ! - Бог доручив цю землю нам, людям. Можна все життя сподіватися, що з"явиться бог і прибере за нами гори гною, бруду і сміття, але якщо будемо цього чекати серйозно, то нам і нашим онукам доведеться жити в цьому гної. І врешті-решт або жерти його, або захлинутися в ньому.
Quote (Миссионер)

Все пізнається в порівнянні. Якщо зникне зло, то як люди можуть знати, що добро - це добро ? Існує єдність протилежностей, і цей баланс має зберігатися, щоб зберігалося саме життя. Якщо зикне темрява, а залишиться саме світло, чи знатиме наступне покоління, що світло це саме світло ? Вони ж іншого не знали і не бачили ! Тому, якщо хтось творить зло, автоматично виникає протидія, у вигляді добра. Пам"ятаєте, ще в школі вчили, що дія рівна протидії ? Так і в житті. Тільки зло більше запам"ятовується, бо болючіше, а добро можуть навіть не помічати, бо сприймають це як належне. Навіть одна з древніх заповідей існує : Не воздавайте, люди, добром за причиненное вам зло, ибо, ежели воздавать будете добром за зло, то чем воздавать вы станете за добро.
Quote (Миссионер)
А Ви не помічали, що після зими (смерті) приходить весна (відродження) ? Невже це так складно зрозуміти ? За рахунок цього існує цей світ. Попередні покоління підготовляють грунт для існування нащадків. Так завжди було, і має бути зараз. Та християнам це не потрібно. Вони піклуються про спасіння власної душі. А як на цій землі житимуть їхні діти та внуки, то їх не хвилює. Тому тепер і маємо те, що маємо.
Quote (Миссионер)
Мається на увазі земне життя чи життя вічне ? Якщо земне життя, то це лише звичайний період розвитку для пізнання життя вічного. Все по порядку : дитсадок, школа, інститут, і так далі. Якщо розум людини відкритий для знань то він живиться знаннями, як тіло їжею, чи повітрям. Чим більше знань, тим більші можливості для аналізу і відсіву лушпиння від зерен. Так і в математиці (є така наука) для вирішення завдання потрібно мати необхідну кількість вихідних даних. Якщо ж цих даних обмаль - результат буде невірний. Тому, коли мозок не здатний сприймати нову для нього інформацію настає зупинка в розвитку. Такий мозок вже не має цінності ні для суспільства, ні для Бога. Він вичерпав свої можливості. Якщо ж Ви маєте на увазі життя вічне - то це вже окрема тема для розмови.

Хотілся б побачити Ваші варіанти відповідей ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

)(Олег)(Дата: Четвер, 17-Тр-2012, 15:18 | Сообщение # 96
Рядовий
Quote (Миссионер)

Мне повторить я повторюсь!!
Попрошу поумерить свой пыл, вас лично никто не оскорблял. Если вы не можете рассудительно вести беседу с фактами то идите, учитесь.
Quote (Миссионер)
Я знаю своё прошлое на все 100, от самого рождения и до сего дня. А если у тебя проблемы с памятью то я причем?

От самого рождения чего? Вас? Християнства? Христа? и опять же мы с вами, на ты не переходили!

Quote (Миссионер)
Дорогой Олег, мы не католики а православные. Разницу улавливаешь?

А я не беру «католики или православные» вы одно христианство. А как вы у себя делитесь мне без разницы!
Quote (Миссионер)
А я хочу, подумать. А может я ошибаюсь? То просветите меня своим учением. Или вы никто его не знаете и сами?
Олег ответа не знает. Кто дальше?

Я ответ знаю, вопрос, хочу ли я отвечать человеку, который половину вопросов пропускает мимо ушей, делает вид, что не видит, так какого фига я должен отвечать? Объясните, пожалуйста, тем что вы пропускаете кучу вопросов говорит о ВАШЕЙ неграмотности. И я смотрю по теме еще до меня вы кучу вопросов пропускали. Так что потрудитесь объяснить. И не надо оскорблений и «тыканий» я вас лично ни в одном посте не оскорблял в то время как вы уже дважды.

БабайДата: Четвер, 17-Тр-2012, 15:43 | Сообщение # 97
Генераліссімус
Quote (Миссионер)

Лають собаки, а люди говорять (пишуть).
Quote (Миссионер)

А я хочу, подумать. А может я ошибаюсь?

А Ви вмієте мислити самостійно ?
Quote (Миссионер)
мы не католики а православные. Разницу улавливаешь?

Ви не православний. Ви ПРАВЬ не СЛАВИТЕ. ви ПРАВОВІРНИЙ . Не варто вживати слова, не розуміючи їхнього значення. ПРАВОСЛАВІЄ було на Русі задовго до християнства. Це підміна понятть, яка вже була доведена в попередніх постах.
А католики чи правовірні - різниця невелика. І ті й інші християни. Не вірите ? Зверніться до Папи Римського, він пояснить. А по простому - різні секти ( напрямки, течії) однієї релігії .

цитата из фильма.

МиссионерДата: Четвер, 17-Тр-2012, 16:30 | Сообщение # 98
Полковник
Хотілся б побачити Ваші варіанти відповідей ...

Спасибо Бабай за ответы. После своего ответа задам вам вопросы, так как ваши ответы не дают точных определений. Отвечу после Руса и Олега, когда они признаются что ответа не имеют.
От самого рождения чего? Вас? Християнства? Христа? и опять же мы с вами, на ты не переходили!

Как спрашивал так и отвечал. Своё конечно.

Как ты считаешь, если я скажу: « Все кто не Христиане, конченые козлы» то это будет личное оскорбление или нет? Так поступаешь ты.
А я не беру «католики или православные» вы одно христианство. А как вы у себя делитесь мне без разницы!

Железная логика. То что мне остаётся, спросить и у тебя, мол отвечай за всех не христиан, за мусульман, за людоедов, за преступников, насильников, ведь мне без разницы на что вы там делитесь, так что ли?
И я смотрю по теме еще до меня вы кучу вопросов пропускали. Так что потрудитесь объяснить.

Я один, а вас трое, но вы и на мои вопросы(одного) не отвечали, так и я. Общайтесь по очереди, и задавайте и сами отвечайте, в чем проблема?
Ви ПРАВЬ не СЛАВИТЕ. ви ПРАВОВІРНИЙ .

Я правь не славлю, я ПРАВИЛЬНО СЛАВЛЮ БОГА.
А Ви вмієте мислити самостійно ?

Да, а вы?

БабайДата: Четвер, 17-Тр-2012, 17:52 | Сообщение # 99
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
ВСЕМ ХУЛИТЕЛЯМ ВЕРЫ ПРАВОСЛАВНОЙ. ДОКАЖИТЕ СВОЮ ПРАВОТУ, НЕ КЛЕВЕЩА НА ЦЕРКОВЬ!!! КЛЕВЕТА ЭТО ПУТЬ СОБАЧИЙ.

Спробуйте самі пошукати історію християнства на Русі від початку хрещення, і до цього часу. Ви самі побачите, коли почали замість слова правовірна вживати слово православна.
Quote (Миссионер)
Я правь не славлю, я ПРАВИЛЬНО СЛАВЛЮ БОГА.
Ви невірно розумієте значення слова ПРАВОСЛАВІЄ. Якщо Ви самотійно знайдете інформацію про вашу церкву (особливо до Ніконіанської реформи) та самі прочитаєте (бажано з різних джерел ) про саму реформу, то й самі зможете зрозуміти свою помилку.
Я вже писав, якщо зберется певна кількість високих церковних чинів, і постановлять називати Вас - матушкою, то чи зможете Ви виконувати її функції ? ( маю на увазі рожати дітей, кормити груддю, і т. п.) ?
Так і церква, якщо була правовірна, а назвали православною, То функції православія вона виконувати не стала. І в чому тут "хуление" та "клевета" ? Чи Ви так називаєте цитати з Вашої ж Біблії ? Пиводжу приклад: якщо вірити Исх.4:22 (И скажи фараону: так говорит Господь: Израиль [есть] сын Мой, первенец Мой;). Значить любий єврей - син Божий. А з іншого боку любий єврей - жінка Божа : Ос.2:16 "И будет в тот день, говорит Господь, ты будешь звать Меня: "муж мой", и не будешь более звать Меня: "Ваали" Це що інцест ? Чи мужеложество ? Питання просте. Що ви відповідаєте :
Здесь говорится о народе, а не о конкретном человеке, « первенец» народ Израиль, а теперь у Бога много народов «православных» но Израиль был первым.
Это ваше невежество в этом вопросе. Когда кто назвал свою жену голубка , то это не означает что такой любит совокупляться с голубями. Извращенным умом Библию не толкуют.
Дуже цікаве Ваше "вежество" в цьому питанні. Мені дійсно доводилося називати жінку голубкою, але голубку жінкою (як в Біблії) ні разу (я просто скільки не вип"ю wacko ). А Вам доводилося когось (крім жінки) називати жіною ? Так в кого тут збочення мізків ?
Мне и Богом не приходилось быть. Но если вы только в жене видите секс объект, то как мне вам доказать что либо иное?
Для чистых все чисто; а для оскверненных и неверных нет ничего чистого, но осквернены и ум их и совесть.(Тит.1:15)

Цікаво, а в кому ще я маю його бачити ?
Не так вопрос поставил. Вы кроме этого в жене ничего не видите?
Це приклад простого діалогу мого з Вами. Тут питання в початковому варіанті ставилося досить конкретно і однозначно. Ви ж, як істинний єврей, відповідаєте питанням на питання, при цьому змінюючи зміст вихідного питання на протилежний. І тут же звинувачуєте мене в нападках на Вашу церкву. Нелогічне поводження з Вашого боку.
Quote (Миссионер)
Спасибо Бабай за ответы. После своего ответа задам вам вопросы, так как ваши ответы не дают точных определений.
Які питання, такі й відповіді. Якщо щось не зрозуміло - конкретизуйте питання,- спробую пояснити детальніше, щоб було зрозуміліше .

P.S. Дуже хотілося б побачити Ваш коментар на відео пана )(Олега)( в пості № 89, на 3 сторінці теми ...

цитата из фильма.

русДата: Четвер, 17-Тр-2012, 19:07 | Сообщение # 100
Генерал-лейтенант
З приводу літочислення браво пане міссіонер, підтягнули знання, хоч і Візантійська версія, однак вже признали що було і інше літочислення. На "ТИ" ми дійсно з Вами не переходили, хоча на "Ви" ідуть тільки до ворогів, але ж зараз саме така форма звернення є ввічливою. Сотворение Мира (але у старовірів єж ж і закінчення речення - в Звездном Храме, і вони можуть розповісти про те що було ще раніше, до цього літочислення, і що призвело до створення Мира, не буду повторюватися. Зараз, наприклад, цей рік називається Священний Храм Бога (Капище Рода). 144 лето в круголєте числобога. За 550лет от великого похолодания. А як Вам дати наступні: лєто 40016 от третьего прибытия Вайтманы Бога Перуна. До речі в Індії знають що таке Вайтмани і Вайтмари - це літальні апарати. І Індуси, яким були даровані Веди із адаптованим для них варіантом, не вважають себе рабами божими чи ще щось про Адама та Єву (перших семітів). Вони знають що вони прибули на цю планету Мідгард-Землю із космосу. Я це вказую як приклад того що у старовірів є пояснення в даному випадку літочислення і воно глибоке, а не просто зсилка на Візантійський календар, який до речі є арійським, але це окрема тема. А Ваше пояснення це накшталт "Если ударили по левой щике то подставь правую", а закінчення слов'янське умисно не говориться "Но не дай себя ударить".

Додано (17-Тр-2012, 16:15)
З приводу Дурдома, так наприклад Джошуа - ім'я єврейського пророка Вам повинно бути відоме.

Додано (17-Тр-2012, 16:20)
Джошуа жив у 1-му віці нової ери, І.Христа (Радоміра) розп'яли 1086 році на півночі Турції, це вже говорили.

Додано (17-Тр-2012, 16:38)
на інші задані Вами питання я частково давав відповіді. На
Це питання чисто християнські.
З приводу раніше мною сказаного нагадаю, можливо, що заповіді не убій, не укради і т.д., несуть в собі приставку "НЕ". Так от, навіть сучасними педіатрами досліджено що коли дитині говориш "НЕ" роби чогось, то генетично це ніби команда "Роби". Приставка НЕ не сприймається. Але підемо далі, Так і для дорослої людини білої раси, до якої входять і слов'яни, заповіді з приставкою НЕ не сприймаються в повному слові а говориться ніби наказ "УБИЙ" "Укради" і т.д.
Доповню з приводу "дурдома" як Ви виразились, я розумію що інші інформація "християнськими" мізками не сприймається, тому на дану фразу реагую добродушно. А далі на Ваш розсуд нагадую що ВЕРА це атрибут складений із двох слов "Ведание РА", релігія "ре-повтор, ліга - це об'єднання". Так от раніше була ВеРа а зараз повтор і об'єднання на основі повтору.

Додано (17-Тр-2012, 16:49)
У повідомленні №89 Олега - відео. Так мені зараз нагадує спілкування Бабая, Олега та мене із Міссіонером як таке що відбулося між журналістом і "Святим" Попом. Задаються питання прямо а відповіді немає. Так і вся позиція "християнства". І немає тут хули на церкву, просто як би був автомобіль та мобільний подешевше, то мабуть і не прийшов би журналіст з такими запитаннями. Є такий закон, який невідомий християнському попу Павлу - чуство Міри. Якщо "Православна християнська церква" допускає що нею керують такі "Чесні та прозорі, совісні, керівники", то як можуть попи вести "Замні бесіди", мабуть тільки із сліпо віруючими людьми, оскільки любий здравомислячий чоловік своїми очами баче і мерседес і мобільний, так які Вам пане Міссіонер потрібно докази, якщо Ваші ж предводителі "грішать вещизмом".

Додано (17-Тр-2012, 17:07)
також я не розумію національності пана Міссіонера, так як для нього якщо ставити в приклад українців то це лише уособлення Чикатила і ніби інших прикладів немає. Ви пане міссіонер суперечите сам собі. Проти Троцького, Леніна, Гітлера - Чикотіло - це просто овечка. нагадаю що перші три євреї і начверть єврей. А коли ви так говорите про націю то я маю великі сумніви про те кому потрібно у дурдом. Нагадаю пану міссіонеру що крім Чікотіла був ще Ломоносов, Пушкін, Єсєнін, Корольов, Гагарін, князь Святослав. Я люблю своїх, я горжусь своїми, і крім Чікотіла були ще працівники правоохоронних органів Віктор Бураков, який зараз є на дошці пошани в ФБР США. А Ви пане міссіонер любите чужеземців. Але це не дивно, так як і християнська релігія - це чужеземне створіння. І тому не дивно що християнська релігія способствує тому що зараз відбувається.

aaaaДата: Четвер, 17-Тр-2012, 19:38 | Сообщение # 101
Генерал-лейтенант
Награды: 4
-Кого милувати ? Вараву , - Ієшу ?, Ієшу ,- Вараву? .....
- Вараву!Вараву!Вараву!
Пане отче ,чому ви і ваша церква приєднались до натовпу і милостивете "Вараву сучасносності"? Чому повторюєтесь в помилках минулого ,яке нині кожного року оплакуєте? Чі така ідеологія ваших перщосвященників.

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

)(Олег)(Дата: Четвер, 17-Тр-2012, 21:14 | Сообщение # 102
Рядовий
Quote (Миссионер)
Как спрашивал так и отвечал. Своё конечно.

Вот переходить не надо мы с вами не про вас говорили а про прошлое религии!!! А вы съехали.
Quote (Миссионер)
Как ты считаешь, если я скажу: « Все кто не Христиане, конченые козлы» то это будет личное оскорбление или нет? Так поступаешь ты.

Вы слепой? Я вас просил мы на ТЫ не переходили!!
Обобщать не надо вы дважды сказали что я лаю а не говорю, при чем тут «Христиане»?

Quote (Миссионер)
Железная логика. То что мне остаётся, спросить и у тебя, мол отвечай за всех не христиан, за мусульман, за людоедов, за преступников, насильников, ведь мне без разницы на что вы там делитесь, так что ли?

А вот и ваш принцип «кто не снами тот против нас» при чем тут мусульмане, людоеды, преступники, насильники. Язычество тоже разное кто-то верит в одного бога кто-то в другого.
А «людоеды, преступники, насильники» есть как и у христиан так и у язычников.
Я беру в кучу одну религию ОДНУ со всеми ее подкастами а вы смешали всех остальных кто против вас.

Чтобы мы поднялись к нему и были на ровне, с ним (Родом).
Потому что при вечной жизни нету никакого развития.
Грош цена той справедливости за которую мы не боремся ежеминутно.
Тут я согласен с Бабаем.
5) Откуда смерть?
Смерть от нас самих это переход с одной жизни в другую.

Додано (17-Тр-2012, 19:14)
Приходит старый иудей к ребе, говорит с мольбой: что делать, помоги! Мой сын стал христианином! Ну, ребе задумался, отвечает: трудный вопрос. Приди завтра, я переговорю с Яхве. Старик едва дождался утра, прибегает: ну что, кричит, говорил? Говорил, отвечает ребе. И что ответил? Ребе развел руками: говорит, ничем не может помочь. У него, поверишь ли, та же беда.

МиссионерДата: П'ятниця, 18-Тр-2012, 08:37 | Сообщение # 103
Полковник
Слово Православие есть перевод греческого слова Ортодоксия (Orthodoxia). Это слово состоит из двух частей. Первая часть Орто (Ortho) в переводе с греческого означает «прямой», «правильный». Вторая часть докса (doxa) в переводе с греческого означает «знание», «суждение», «мнение», а также «сияние», «слава», «честь». Эти значения взаимно дополняют друг друга, ибо правильное мнение в религии предполагает правильное славословие Бога, и, как следствие, причастность к Его славе. В последнем значении («слава») слово докса встречается в Новом Завете наиболее часто. Например, Спаситель «принял от Бога Отца славу (греч. doxa) и честь» (2 Пет. 1:17), был «увенчан славою (греч. doxa) и честию через претерпение смерти» (Евр. 2:9), грядет «на облаках небесных с силою и славою (греч. doxa) великою» (Лк. 21:27), христианин должен преображаться «в тот же образ от славы (греч. doxa) в славу» (2 Кор. 3:18), «ибо Твоё есть царство и сила и слава (греч. doxa) во веки». Поэтому слово Ортодоксия переведено как Православие.
НЕ ПРАВЬЬЬСЛАВИЕ А ПРАВОООСЛАВИЕ

Додано (17-Тр-2012, 22:36)
Quote ()(Олег)()

Приятно познакомится я Землянин, который интересуется своим прошлым. А вы?
Где ты тут говорил о религии? Или я должен сам догадываться? Вопрос был также о "своем" прошлом, ответ был:
Quote (Миссионер)
А я знаю свое прошлое.

Додано (17-Тр-2012, 22:40)
aaaa, Я так розумію, православні повинні розмовляти українською мовою, а все інше другорядне. Ви на це натякали?

Додано (18-Тр-2012, 06:37)
Кроме Троцкого был ещё и Христос и Авраам и др.
Казаки, гордость нации, они были православными, и не поклонялись перуну, и др. демонам. Можно их назвать фанатиками? Или не уважающих историю своей родины?
Летоисчисление, от евреев. Византийское летоисчесление базировалось на Писании(еврейском) Всем известно, что Библия писалась евреями или есть какие то сомнения?

Сообщение отредактировал Миссионер - П'ятниця, 18-Тр-2012, 08:40

)(Олег)(Дата: П'ятниця, 18-Тр-2012, 10:24 | Сообщение # 104
Рядовий
Quote (Миссионер)
Где ты тут говорил о религии? Или я должен сам догадываться? Вопрос был также о "своем" прошлом, ответ был:

Мы обсуждаем религию, историю, а не конкретно вашу жизнь или мою. Почему-то Бабай это понял сразу а вы и сейчас понять не можете. Хотя тут все видно я вам трижды говорил что мы на ТЫ не переходили. А вам хоть об стенку головой. Да вы просто необразованный человек.

русДата: П'ятниця, 18-Тр-2012, 13:13 | Сообщение # 105
Генерал-лейтенант
Пане Міссіонер нагадую знову що у євреїв зараз 5773 рік і до цього нічого не було. Це факт. Чи ви не вірите літочисленню яке дотримуються ортодоксальні євреї? При чому тут інші Ваші доводи - це факти. А стверджувати що інше велося від євреїв то де факти, якщо самі євреї дотримуються свого календаря. Старовіри дотримуються того що зараз 7520 рік, у них є свій (наш) календар. І чому все що не по християнські то все неправильно. У Китайців також свій і гороскоп і календар, у мусульман свій. А скажіть китайцям також євреї дали календар, і японцям мабуть?
З приводу козаків, то їх існнування не обмежується християнським періодом, під час якого, до речі, вони були знищені "помазаниками божими". І не забувайте що серед них як воїнів найвища майстерність була у козаків - характерників (від енергетичного центру людини під назвою ХАРА, що у християнстві заборонено). Так як і заборонили у середні віки реінкарнацію, ніби після цього реінкарнація перестала існувати. До речі у японських самураїв (Сам у Рай) був термін ХАРАКІРІ що є співставленням слів ХАРА (енергетичний центр і к ІРІЙ (Ірій - так називали у ведичній культурі рай). Я веду це до того що знання козаків набагато древніші ніж короткий проміжок християнської епохи.
А з приводу терміну Православья, так як ви трактуєте термін Вєдьма (Ведома мати, яка народила 12 і більше дітей), Природа (все що при роді, оскільки були родові закони), Невеста, Веста и т.д. Так можна перекручувати значення слів, що і робе християнська церква наприклад із словом Вєдьма, вживаючи його тільки в негативі.

Додано (18-Тр-2012, 10:25)
Якщо біблія писалась євреями, то чому вони ж її не дотримуються і не моляться так як "православні християни". Чому вони дотримуються законів ТОРИ, в яких всі неєвреї то гої яких можна знищувати.

Додано (18-Тр-2012, 10:36)
http://www.youtube.com/watch?v=y5l1xZHg9D4&feature=g-all-f
За цією адресою можна подивитися виступ Воислава Шешеля: Сербы - это Русские на Балканах. Так от що дієвого зробила Руська Православна церква щоб визволити вказаного істинного патріота Русі. Правильно говориться не на слова а на дії потрібно дивитися. Так які дії пане Міссіонер, чи підняли галас священнослужителі в захист, такий який можуть піднімати єврейські СМІ? навіщо називатися істинно руською якщо самих русів православна церква фізично не захищає, лише тільки словами на які "міровому порядку" наплювати.

Додано (18-Тр-2012, 11:10)
А з приводу євреїв, так потрібно не вглиб дивитися а в наслідки, ЩЕ РАЗ НАГОЛОШУЮ ТІЛЬКИ В НАСЛІДКИ, ТАК ЯК КОНКРЕТНІ ДІЇ ПРАВИЛЬНІ ВОНИ БУЛИ ЧИ НІ МОЖНА ПОДИВИТИСЯ ПО НАСЛІДКАХ, які зараз дуже видно. Цитую далі: Содержание глобальной цели євреєв заключено в следующих словах из речи Аби Фоксмана, Президента А. D. L. (Еврейская организация США):
“Джентльмены! Приветствую вас на второй встрече по случаю столетнего юбилея учеников Старейшин Сиона. Мы достигли всех целей, сформулированных на нашей первой встрече 100 лет назад. Мы управляем правительствами. Мы создали противоречия среди наших врагов и заставили их уничтожить друг друга. Мы заставили действительно замолчать критиков наших дел и мы – самая богатая раса среди людей на Земле.
Я говорю о СМЕРТИ БЕЛОЙ РАСЫ. Мы полностью уничтожим все средства воспроизведения так называемой РАСЫ АРИЙЦЕВ. Настало время удостовериться, что БЕЛАЯ РАСА УГАСАЕТ ЧЕРЕЗ ГЕНОСМЕШЕНИЕ И ФАКТИЧЕСКИ СВЕДЁННУЮ К НУЛЮ РОЖДАЕМОСТЬ. Мы все наслаждаемся видением многократно повторёнными кадрами со всего того мира – ПОСЛЕДНИМИ БЕЛЫМИ ДЕТЬМИ, играющими с тёмными детьми, и знаем, что это – путь к окончательному разрушению белой расы. Мы можем разрушить ДРЕВНЮЮ ЧИСТУЮ ЛИНИЮ КРОВИ АРИЙЦЕВ, побуждать к альтруизму и производству смешанного потомства.
Существуют более агрессивные программы. Их цель – уничтожение следующего поколения белых детей – заслуживает любой цены. Мы хотим, чтобы каждый белый отец чувствовал неудобства от белых детей и производил смешанное потомство. Мы должны использовать нашу власть для шельмования белых мужчин и белых женщин, тех, кто ещё собирается сохранить свою расовую чистоту. Они будут в Новом обществе подвергнуты остракизму.
Чтобы гои не могли объединиться, их надо убивать и заключать в тюрьмы. Мы воочию убедимся в конце белой расы лишь тогда, когда разрыхлённые умы впечатлительных белых людей превратят их в агентов для их же собственного разрушения. Уже наши усилия в создании «людей» того типа для белой расы привели к успехам. Эти мужчины уже не самостоятельные люди.
Люди, вы и предки интенсивно работали, чтобы удостовериться, что у нас будет власть для того, чтобы держать судьбу белой расы в своих руках. Теперь мы имеем это.
Погибайте, арийские гои». Конец речи. 25 августа, 1988, Нью-Йорк.
Так от що конкретно зроблено для захисту християнського населення Білої Раси від вказаної "зарази". Вкажіть пане Міссіонер, так як саме Ви відстоюєте на цьому форумі християнство, більше ні до кого. А деталями і кривдою на Перуна Ви гаразді, так от що конкретно?

Додано (18-Тр-2012, 11:13)
Оце факт і документ а Ваші факти де?

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Православная Церковь. (Истинность Православной веры.)
Сторінка 7 з 20«12567891920»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016