Православная Церковь. - Сторінка 19 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяПонеділок, 05-Гр-2016, 17:32
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 19 з 20«1217181920»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Православная Церковь. (Истинность Православной веры.)
Православная Церковь.
русДата: Субота, 27-Жов-2012, 22:38 | Сообщение # 271
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Статус: Offline
Миссионер, ви мабуть не дивилися запропонованого відео. Там відсутній Задорнов, мова там зовсім про друге. То мала частина відео яке було запропоновано не мною раніше. Приклади різних авторів які є в опалі не вважаю за кашу в голові. Чомусь я находжу спільну мову із Obers та Бабай і вони розуміють і сприймають мою "кашу". І не потрібно себе
Quote (Миссионер)
а то ніхто не зрозуміє що ви хочете..
писати в множині.

русДата: Субота, 27-Жов-2012, 22:46 | Сообщение # 272
Генерал-лейтенант
До речі Алексей Хрусталев який і є на відео християнинської віри. Я його теж вважаю християнином а не христанутим.

русДата: Неділля, 28-Жов-2012, 10:01 | Сообщение # 273
Генерал-лейтенант
Между прочим, и у нас часто первосвященника называют Митрополитом. А ведь корень этого слова – имя солнечного иранского бога Митры.

МиссионерДата: Неділля, 28-Жов-2012, 21:51 | Сообщение # 274
Полковник
Награды: 0
Quote (рус)
І не потрібно себе писати в множині.
Ви мені будете вказувати як мені себе писати?
Quote (рус)
Между прочим, и у нас часто первосвященника называют Митрополитом. А ведь корень этого слова – имя солнечного иранского бога Митры.
У вас якісь, постійно, порівняння дитячі. Можливо, по вашому, Косово від нашого слова косовиця?
Quote (рус)
Я його теж вважаю християнином а не христанутим.
Якщо він християнин, то я метелик з красивими крильцями. smile
Quote (рус)
Приклади різних авторів які є в опалі не вважаю за кашу в голові.
Я вже хотів вам привести розбіжності, але я так зрозумів ви їх і самі знаете, тому розбирайтеся самі з вашими кашами.

русДата: Понеділок, 29-Жов-2012, 00:52 | Сообщение # 275
Генерал-лейтенант
Quote (Миссионер)
Ви мені будете вказувати як мені себе писати?

А вас багато? Словосполучення "ніхто не зрозуміє" як розуміти. Я ж назвав тих хто мене розуміє.
Quote (Миссионер)
Можливо, по вашому, Косово від нашого слова косовиця
Все можливо якщо знать істинне (природнє) походженя слова. Я наводив приклади назв Берлін, Пруссія і т.д. Чомусь офіційні талмудисти не хочуть робити аналіз назв через слов"янську мову.

русДата: Понеділок, 29-Жов-2012, 00:55 | Сообщение # 276
Генерал-лейтенант
Quote (Миссионер)
Якщо він християнин, то я метелик з красивими крильцями.
До речі зовні метелик дуже красива істота і гармонійна, чого і Вам бажаю.

МиссионерДата: Вівторок, 30-Жов-2012, 15:45 | Сообщение # 277
Полковник
Награды: 0
Quote (рус)
ніхто не зрозуміє" як розуміти. Я ж назвав тих хто мене розуміє.
А що нас тільки тут четверо? Більше ніхто не переглядає форум? Моя знайома, яка читає форум, вас не розуміє, тому і не пише тут.

БабайДата: Неділля, 16-Гр-2012, 16:12 | Сообщение # 278
Генераліссімус
Награды: 5

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

русДата: Вівторок, 18-Гр-2012, 11:12 | Сообщение # 279
Генерал-лейтенант
http://www.youtube.com/watch?v=oMjT8fNrO8E СМОТРИТЕ НАШ ФИЛЬМ «Рюрик. Потерянная быль» Не зовсім по темі, але ж

ObersДата: Вівторок, 18-Гр-2012, 13:09 | Сообщение # 280
Генераліссімус
Награды: 10
Бабай, корисне кіно, все розкладено на полички, на свої місця. Залишається лише адекватно переварити й сприйняти цю просту і здорову їжу розуму...

ObersДата: Вівторок, 18-Гр-2012, 13:11 | Сообщение # 281
Генераліссімус
Награды: 10
Имир (Аургельмир), Дионис, Пуруши...

Пуруши, первожертва-первочеловек, принесщий себя в жертву ради возникновения мироздания, единства множества («быть единым» — «быть многим»), мысли и космического разума (он «знаток вед», в него «вложена мысль»). Действия и людей, и богов — проявления его всеобъемлющей активности. Пуруша – все, что имеет сознание или личность.

В Космосе бесконечное число различных измерений, а Он – во всем и везде.
Так же, как тело состоит из частей, – разнообразно творение.
Но есть измерения вне этого материального тела Космоса. Все в целом есть Пуруша –
тело, душа и дух, а также то, что вне этого – ведущее дальше, в неведомое

“...Да будут все едино, как Ты, Отче, во Мне, и Я в Тебе,
так и они да будут в Нас едино, - да уверует мир, что Ты послал Меня.
И славу, которую Ты дал Мне, Я дал им: да будут едино, как Мы едино.
Я в них, и Ты во Мне; да будут совершены воедино
” (от Иоанна 17:20-23).

Пуруша в жертвенном огне родил Вселенную (смертью творя жизнь) - искупительная жертва Христа родила "новое человечество" (смертью попирая смерть).

Ісус Христос - вигаданий персонаж. Напевно був якийсь Равін Ієшуа, реформатор юдаїзму.
На нього були накладені міфи і легенди про Діоніса, Митру, Вішну і інших богів. Ось так і з'явилося християнство...
Прикрепления: 7597759.jpg(188Kb)

Сообщение отредактировал Obers - Вівторок, 18-Гр-2012, 13:12

aaaaДата: Вівторок, 18-Гр-2012, 19:57 | Сообщение # 282
Генерал-лейтенант
Награды: 4
59 Після хрещення України-Русі в 988 р. Українська церква протягом 698 років існувала в канонічній єдності з Константинополем .
Московськовсьний патріархат, виник набагато пізніше. Московська церква проголосила себе автокефальною (тобто не залежною ні від Києва, ні від Константинополя) й обрала собі митрополита в 1448 р. Проте цю акцію не визнали ні Вселенський патріарх, ні найвищі ієрархи інших православних церков, і протягом 141 року Російська православна церква вважалася не канонічною (незаконною), її канонічність було визнано й обрано першого патріарха цієї церкви за участю Константинопольського патріарха лише в 1589 р. Після приєднання України до Росії в 1654 р. й особливо після Андрусівського перемир'я з Польщею 1667 р., за яким Росія одержала більшу частину Правобережної України, московські царі та патріархи прагнули ліквідувати й церковну незалежність України. Особливо на цьому наполягав патріарх (з 1674 р.) Яким (Савелов). Разом з московським царем він декілька разів звертався до Константинопольського патріарха, просячи його уступити Москві Українську церкву, але згоди на це не діставав. Тоді Москва за допомогою українського гетьмана І. Самойловича, долаючи рішучий опір українського духівництва, протягом 1684-1686 рр. самочинно приєднала Українську церкву до Московського патріархату. Але треба було все ж таки мати формальну згоду Константинопольського патріарха. Для цього навесні 1686 р. патріарх Яким послав до Константинополя досвідченого дяка Нікіту Алексєєва, який привіз патріархові Діонісію грамоти з проханням віддати Москві Київську митрополію з усіма її єпархіями і щедрі подарунки. Однак Царгородський патріарх вважав таку злуку незаконною і спочатку прохання Московського патріарха знову відхилив. Тоді спритний Нікіта Алексєєв вирішив звернутися безпосередньо до турецької влади, від якої був залежний Константинопольський патріарх. Коли недавно обраний патріарх Діонісій приїхав до м. Адріанополя, щоб нову його посаду затвердив Великий візир Османської імперії, там уже був московський посланець і встиг домовитись із турецьким володарем. Великий візир, будучи непоганим політиком, хотів зберегти добрі стосунки з Москвою і нейтралізувати Росію у війні Туреччини з Польщею, Австрією та Венецією, а тому наказав патріархові Діонісію задовольнити прохання Москви. Лише після цього у травні 1686 р. Діонісій видав грамоту про передачу Української церкви під юрисдикцію Московського патріархату, взявши за це від московського посла доброго хабара — 200 золотих червінців і 120 чорнолискучих соболів. Однак невдовзі через цей неканонічний вчинок Діонісій був позбавлений патріаршого престолу, але церковну автономію Україні так і не повернули. (Детальніше див.: Никольский H. Патриаршество в России // Энциклопедический словарь о-ва «Бр. А. и И. Гранат и К°». — Изд. 7. — Т. 31. - М., [1915]. — С. 376-378; Огієнко І. І. Українська церква. — К., 1993. - С. 157-194).

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

БабайДата: П'ятниця, 11-Січ-2013, 16:44 | Сообщение # 283
Генераліссімус
Награды: 5
(Obers)
Пуруши, первожертва-первочеловек,

Тут має бути інше слово. Аналогів цього слова немає в нашій мові.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

русДата: Понеділок, 14-Січ-2013, 17:27 | Сообщение # 284
Генерал-лейтенант
Quote (Obers)
Ісус Христос - вигаданий персонаж. Напевно був якийсь Равін Ієшуа, реформатор юдаїзму.
Obers, як варіант, пропоную Вам прочитати книгу Світллани Де Роган Лєвашової, там проаналізовано паралелі між Ієшуа (Джошуа) і Радомиром. Проведено аналіз чому саме так зроблено і чому скручено в одне події двох різних людей. 1-й том книги Светланы Левашовой «Откровение».

русДата: Понеділок, 14-Січ-2013, 17:29 | Сообщение # 285
Генерал-лейтенант
Бабай, Як завжди респект і уважуха

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Православная Церковь. (Истинность Православной веры.)
Сторінка 19 з 20«1217181920»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016