Православная Церковь. - Сторінка 16 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяП'ятниця, 02-Гр-2016, 20:59
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 16 з 20«1214151617181920»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Православная Церковь. (Истинность Православной веры.)
Православная Церковь.
МиссионерДата: Понеділок, 16-Лип-2012, 19:58 | Сообщение # 226
Полковник
Награды: 0
Статус: Offline
Quote (Бабай)
Якщо Ви вважаєте, що радіти й сміятися можуть лише дурні, то мені Вас шкода.
Якщо ви радієте і смієтесь мов дурень, то і мені вас шкода. Говорилось про це, але вам хочеться перекручувати все.
Quote (Бабай)

Це єдина вагома причина для радості ? Співчуваю Вашим близьким. З радістю в серці легще жити і самому, і оточуючим.
Дивлячись чому радіти, якщо тому що когось обдурив, чи обізвав то це радість хибна, а якщо радість від того що допоміг літній людині і тому подібне, то це радість від Бога.
Quote (Бабай)
Ви намагаєтеся вивернути навиворіт написане в Біблейних текстах, щоб пояснити протилежні твердження які там записані.
Це як раз робите ви. Я вам повторюю не беріться за те що не по вашому розуму.
Quote (Бабай)
Невже Ви не бачите, що описані прямо протилежні речі. Ви не думали, навіщо це зроблено ?

Це здається так малограмотним людям. Наприклад: Те що написано алегорично, невежи сприймають прямо і де написано прямо, там сприймають алегорично.

Саня.Дата: Понеділок, 16-Лип-2012, 20:09 | Сообщение # 227

Серый воно тоби нада? Не занимайся "метанием бисера пред свиньями" Побачив тебе в онлайн, кидай это дело.

МиссионерДата: Понеділок, 16-Лип-2012, 20:18 | Сообщение # 228
Полковник
Quote (Саня.)
Серый воно тоби нада?
Напевно ні.

Додано (16-Лип-2012, 18:18)
---------------------------------------------

Quote (Саня.)
Не занимайся "метанием бисера пред свиньями"
cry

русДата: Вівторок, 17-Лип-2012, 11:18 | Сообщение # 229
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Саня.,
Quote (Саня.)
Серый воно тоби нада? Не занимайся "метанием бисера пред свиньями" Побачив тебе в онлайн, кидай это дело.
В одному реченні скільки помилок, так хто ж з нас свиня а хто бісер? З цього речення Сані "Інтелектом" аж пре.

Додано (17-Лип-2012, 09:17)
Повторение мать учения. Порівняльна таблиця свят (спочатку старовірів потім християнських)
06.01. Праздник Бога Велеса
Рождественский сочельник
07.01 Коляда
Рождество Христово
24.02. День Бога Велеса
День св.Власия (покровителя животных)
02.03. День Марены
День св.Марианны
07.04. Масленица
Благовещение
06.05. День Даждьбога (первый выгон скота)
День св. Георгия Победоносца
(покровитель скота и покровитель воинов)
15.05. День Бориса Хлебника
(праздник первых ростков)
Перенесение мощей благоверных Бориса и Глеба
22.05. День Бога Ярилы (бог весны)
Перенесение мощей св. Николая
Весеннего, приносящего теплую погоду.
07.06. Триглав (Языческая троица –Перун, Сварог, Свентовит).
Св.Троица
06.07. Русальная неделя
День Аграфены купальницы
07.07. День Ивана Купалы
Рождество Иоанна Крестителя
02.08. День Бога Перуна (бог грома)
День св. Илии Пророка (громовержца)
19.08. Праздник первых плодов
Праздник освящения плодов
21.08. День Бога Стрибога (бог ветров)
День Мирона Ветрогона (приносящего ветер)
14.09. День Волха Змеевича
День преодобного Симона Столпника
21.09. Праздник Рожениц
Рождество Богородицы
10.11 День Богини Макоши
(богини пряхи, прядущей нить судьбы)
День Параскевы Пятницы
(покровительницы шитья)
14.11 В этот день Сварог открыл людям железо
День Козьмы и Дамиана
(покровителя кузнецов)
21.11 День Бога Сварога и Симаргла
День Михаила Архангела
(Сварог бог неба и огня)

Як говорив президент Ющенко "Ці руки нічого не крали".

Додано (17-Лип-2012, 09:18)
Дійсно як в заповіді "Не укради".

БабайДата: Вівторок, 17-Лип-2012, 17:14 | Сообщение # 230
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (Миссионер)
Якщо ви радієте і смієтесь мов дурень,

А крім дурнів, радіти і сміятися іншмм не дозволяється ? Тим більше, якщо є причина ? Такі емоції доступні лише дурням ? Я радий за Вас, якщо й Вам це доступно .
Quote (Миссионер)
Дивлячись чому радіти, якщо тому що когось обдурив, чи обізвав
Комусь і таке може доставити радість ?
Quote (Миссионер)
Невже Ви не бачите, що описані прямо протилежні речі. Ви не думали, навіщо це зроблено ?
Це здається так малограмотним людям. Наприклад: Те що написано алегорично, невежи сприймають прямо і де написано прямо, там сприймають алегорично.
Якщо Ви такий грамотний, та вчений, то поясніть мені темному, та неграмотному, навіщо вживати алегорію там, де вже є прямий текст ?
1Тим.5:11 Молодых же вдовиц не принимай, ибо они, впадая в роскошь в противность Христу, желают вступать в брак.
1Тим.5:14 Итак я желаю, чтобы молодые вдовы вступали в брак, рождали детей, управляли домом и не подавали противнику никакого повода к злоречию;
І в першій і в другій цитаті прямий текст. По змісту вони протилежні. Де тут алегорія ?
"Никто не восходил на небо, как только сшедший с небес Сын Человеческий... " (Иоанна 3:13)
"...и понесся Илия в вихре на небо". (4-я Царств 2:11)
Тут теж тексти прямі і однозначні. Може тут є алегорія ? А тут:
Прит. 9, 7-8 "7 Поучающий кощунника наживет себе бесславие, и обличающий нечестивого - пятно себе. 8 Не обличай кощунника, чтобы он не возненавидел тебя; обличай мудрого, и он возлюбит тебя;
Прит. 15, 12 "12 Не любит распутный обличающих его, и к мудрым не пойдет."

А тут протилежне :
Иез. 3, 18-19 "18 Когда Я скажу беззаконнику: "смертью умрешь!", а ты не будешь вразумлять его и говорить, чтобы остеречь беззаконника от беззаконного пути его, чтобы он жив был, то беззаконник тот умрет в беззаконии своем, и Я взыщу кровь его от рук твоих. 19 Но если ты вразумлял беззаконника, а он не обратился от беззакония своего и от беззаконного пути своего, то он умрет в беззаконии своем, а ты спас душу твою."
Тут теж все вказано чітко й прямо, але протилежно за змістом. Куди Ви тут приліпите Вашу алегорію? Як на мене, то євреї навмисно так пишуть. Щоб і нашим і вашим, і вівці цілі, і вовки ситі.

P.S. До речі, а як Ви святкуєте обрізання Ісуса ?

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

МиссионерДата: П'ятниця, 20-Лип-2012, 00:25 | Сообщение # 231
Полковник
Якщо Ви такий грамотний, та вчений, то поясніть мені темному, та неграмотному, навіщо вживати алегорію там, де вже є прямий текст ?

Добре.
1Тим.5:11 Молодых же вдовиц не принимай, ибо они, впадая в роскошь в противность Христу, желают вступать в брак.
1Тим.5:14 Итак я желаю, чтобы молодые вдовы вступали в брак, рождали детей, управляли домом и не подавали противнику никакого повода к злоречию;
І в першій і в другій цитаті прямий текст. По змісту вони протилежні. Де тут алегорія ?

Тут нема алегорії, тому не викидайте частину текста і самі зрозумієте. 9. Вдовица должна быть избираема не менее, как шестидесятилетняя, бывшая женою одного мужа, 10. известная по добрым делам, если она воспитала детей, принимала странников, умывала ноги святым, помогала бедствующим и была усердна ко всякому доброму делу.
11. Молодых же вдовиц не принимай, ибо они, впадая в роскошь в противность Христу, желают вступать в брак.
12. Они подлежат осуждению, потому что отвергли прежнюю веру; 13. притом же они, будучи праздны, приучаются ходить по домам и бывают не только праздны, но и болтливы, любопытны, и говорят, чего не должно.
14. Итак я желаю, чтобы молодые вдовы вступали в брак, рождали детей, управляли домом и не подавали противнику никакого повода к злоречию; 15. ибо некоторые уже совратились вслед сатаны. (1Тим.5гл) Куди вибирались «не менее шестидесятилетняя» вдови, туди не можна було вибирать молодих. Невже так складно?

"Никто не восходил на небо, как только сшедший с небес Сын Человеческий... " (Ин.3:13)
"...и понесся Илия в вихре на небо". (4-я Царств 2:11)
Тут теж тексти прямі і однозначні.

Однозначні, та ви знову не дописуете слів, які пояснюють дуже чітко …13. Никто не восходил на небо, как только сшедший с небес Сын Человеческий, сущий на небесах. (Ин.3:13) Що означає «сущий на небесах»? Щоб багато вам не говорить, скажу коротко. Илия не сходив с небес и не «сущий на небесах» и не сам «восходил» а Бог його забирав. Христос сам Бог, тому Він сам будучи на Небі (сущий) сходе і сам восходе і сам воскреша своє тіло людське, а цього ніхто зробити не може. Різницю відчуваєте?: «Сам вознісся» і « Бог возніс Илію» Илія сам це зробити не міг.
Може тут є алегорія ? А тут:
Прит. 9, 7-8 "7 Поучающий кощунника наживет себе бесславие, и обличающий нечестивого - пятно себе. 8 Не обличай кощунника, чтобы он не возненавидел тебя; обличай мудрого, и он возлюбит тебя;
Прит. 15, 12 "12 Не любит распутный обличающих его, и к мудрым не пойдет."
А тут протилежне :
Иез. 3, 18-19 "18 Когда Я скажу беззаконнику: "смертью умрешь!", а ты не будешь вразумлять его и говорить, чтобы остеречь беззаконника от беззаконного пути его, чтобы он жив был, то беззаконник тот умрет в беззаконии своем, и Я взыщу кровь его от рук твоих. 19 Но если ты вразумлял беззаконника, а он не обратился от беззакония своего и от беззаконного пути своего, то он умрет в беззаконии своем, а ты спас душу твою."

І тут алегорії нема. Приклад візьмемо нас з вами. Коли я вас скільки часу врозумляв, то вас я розпізнав як кощунника, а не як мудрого. Але як я мав це зрозуміти, не знаючи вас? Тому я вас врозумляв як беззаконника, але не знав мудрий ви, чи кощунник. Тепер знаю і роблю висновок що ви беззаконник і кощунник, тому що якби були мудрим, то послухались би. То приймаю рішення: «Поучающий кощунника наживет себе бесславие, и обличающий нечестивого.Но если ты вразумлял беззаконника, а он не обратился от беззакония своего и от беззаконного пути своего, то он умрет в беззаконии своем, а ты спас душу твою."
Цю тему продовжувати з вами, вважаю безглуздою справою. Можливо поспілкуємось в інших.

Сообщение отредактировал Миссионер - П'ятниця, 20-Лип-2012, 00:28

БабайДата: П'ятниця, 20-Лип-2012, 15:46 | Сообщение # 232
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Куди вибирались «не менее шестидесятилетняя» вдови, туди не можна було вибирать молодих. Невже так складно?

Це і так зрозумціло, але тоді протиріччя тут :
9. Вдовица должна быть избираема не менее, как шестидесятилетняя, бывшая женою одного мужа,
14. Итак я желаю, чтобы молодые вдовы вступали в брак, рождали детей,...

Чи шестидесятирічних вдовиць вибирали кудись не туди ? (не заміж )
З Іллею, тут більш - менш зрозуміло. А от з кощунниками і беззаконниками не зовсім. Якщо я вважаюся кощунником і беззаконником, то мав би Вас зненавидіти. ,Але в мене до Вас такого почуття немає. А от питання ще залишилися. Нвіщо Вам врозумлять кощунників і беззаконників, якщо : Деян. 15 "28 Ибо угодно Святому Духу и нам не возлагать на вас никакого бремени более, кроме сего необходимого: 29 воздерживаться от идоложертвенного и крови, и удавленины, и блуда, и не делать другим того, чего себе не хотите. Соблюдая сие, хорошо сделаете. Будьте здравы"." Для неєвреїв більше нічого не потрібно. А стосовно іншого, Ісус сам говорив : "Я послан только к погибшим овцам дома Израилева"

Чи він таки збрехав ?

Quote (Миссионер)
Цю тему продовжувати з вами, вважаю безглуздою справою
Перечитав нашу полеміку, і не здивувався такому завершенню. Досить багато питаннь Ви залишили без відповіді. Це може означати лише одне :відповіді на ці питання лежать за межами алгоритму християнства. Вони виходять за межі прописаної програми, і тому Ви їх делікатно оминули. Бо довелося б знову займатися словоблуддям і пояснювати, що біле це чорне. Як тут.
3 Царств 8:12 «Тогда сказал Соломон: Господь сказал, что Он благоволит обитать во мгле»
Псалтирь 17:10-12 «Наклонил Он небеса и сошел, - и мрак под ногами Его. 11 И воссел на Херувимов и полетел, и понесся на крыльях ветра. И мрак сделал покровом Своим, сению вокруг Себя мрак вод, облаков воздушных».
Пс. 96:2 "2 Облако и мрак окрест Его; правда и суд - основание престола Его."

1 Тимофею 6:16 «…единый имеющий бессмертие, Который обитает в неприступном свете, Которого никто из человеков не видел и видеть не может. Ему честь и держава вечная! Аминь».

Згоден, програма, написана євреями, для перетворення вільних слов"ян на духовних яничарів працює бездоганно. І саме ортодоксальні християни цьому гарний приклад.

Ви не святкуєте обрізання Ісуса ? sad

цитата из фильма.

русДата: Понеділок, 23-Лип-2012, 18:41 | Сообщение # 233
Генерал-лейтенант
Quote (Бабай)
Перечитав нашу полеміку, і не здивувався такому завершенню
Ну що ж пане Бабай, і Вам дісталось. Був радий спілкуванню на цьому форумі. Дякую що ми були по одну сторону "барикад". Я, бачте для міссіонера випав раніше.

Додано (23-Лип-2012, 16:41)
Для Вас він залишив шанс на інших форумах.

БабайДата: Вівторок, 24-Лип-2012, 18:27 | Сообщение # 234
Генераліссімус
Жаль, пан Миссионер, був цікавим співбесідником. А якби він ще й передивлявся всі запропоновані матеріали, то його коментарі були б дуже цікавими. Я саме хотів запропонувати йому ще один матеріал. Це стосується історії.

Відеоматеріал великий, але повністю заслуговує на увагу.

цитата из фильма.

МиссионерДата: Середа, 25-Лип-2012, 13:36 | Сообщение # 235
Полковник
Quote (Бабай)
Я саме хотів запропонувати йому ще один матеріал. Це стосується історії.
Відповім коротко. Зараз такий час, що кожному хочеться заробить гроші на повітрі, сидячи на дивані. Залишаеться тільки придумать, як це зробить. Такі ось ледарі, щоб не перетружувать своє ніжне тіло фізичною роботою, сидять на дивані та придумують байки, цим самим заробляючи собі на життя. Якщо він цього робити не буде, то помре з голоду. На жаль таких "байкарів-бізнесменів" зараз розвелось дуже багато, які говорять протележні речі, відносно одне до одного.
Приклад. Якщо я вам буду говорить що у вас у 10му коліні не було діда, тому що ви про нього нічого не знаєте, а значить як мінімум цей факт ми ставим під сумнів. Але у мене доказів нема, що діда у вас не було, то мушу вигадувати красиві байки, а якщо за це ще і будуть платить, то я буду вигадувать їх без кінця. Звичайно це просто приклад, і цим займатися я не буду, але на жаль є такі які залюбки це роблять(Носовські, та інші хлопці в окулярах на відео)

Додано (25-Лип-2012, 11:36)
Панове, якщо ми будемо спілкуватись далі, то давайте будемо поважать одне одного (я не виключення) і не будемо цінності других поливати грязюкою. Я за таке спілкування, а що ви скажете?
Саме легше на говорити одне одному купу бридких слів.

БабайДата: Середа, 25-Лип-2012, 16:09 | Сообщение # 236
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
не будемо цінності других поливати грязюкою. Я за таке спілкування, а що ви скажете?
Якщо Ви продивилися запропонований відеоматеріал до кінця, то не могли не помітити, що автор кілька разів наголошував, що він сам являється християнином. До того ж до християнських святинь(справжніх) він, як і я відноситься з повагою. А от реальні місця подій, описаних в Біблії, ну ніяк не вкладаються в Ізраільський варіант. Тому й виникають питання, на які намагаються знайти відповіді, щоб дійсно підтвердити реальність біблійних подій. Замітьте, ніхто не говорить, що там написана неправда. Навпаки, всі (в тому числі і Фоменко, і Носовський, і інші) сходяться на тому, що там дійсно описані реальні події. Просто не співпадає ні часова ні географічна прив"язка до території Ізраілю.
А я вже Вам говорив, що вважаю чи не найбільшим гріхом заробляння грошей на вірі. Точнісінько так само як і знищення однієї культури для розвитку іншої. Чомусь не виходить мирного співіснування там, де стикаються кілька ортодоксальних релігій. Яскравий приклад тому мусульманські терористи- смертники, які за віру готові на все. Аналогічна ситуація і з МП і КП правда, поки що, без тероризму.
Так самісінько свого часу на території Київської русі співіснували різні релігії, але це і було помилкою старовірів. Християнство, як добре продуманий бізнес проект почало переписувати історію, знищуючи історію конкурентів, підганяти під власні потреби вікові традиції та народні свята. Точнісінько так поводить себе люба бізнес структура, поглинаючи конкурентів, для здобуття монополії.
Ви можете з цим погоджуватися, можете не погоджуватися. Я озвучую лише свою точку зору на цю ситуацію. З точки зору стороннього спостерігача все виглядає саме так. Звичайно, знаходячись всередині структури цього можна не помітити.
Вам не спадало на думку, що до християн повертається їхня ж агресія, яку вони спрямовували на людей іншої віри ? Я вважаю, що якби туди була спрямована повага та любов (як проповідується) то назустріч не було б агресивності. Чи я в чомусь помиляюся ? Поправте, що не так.

цитата из фильма.

МиссионерДата: Четвер, 26-Лип-2012, 00:17 | Сообщение # 237
Полковник
Добре, я також буду, висловлювати свою точку зору.
Quote (Бабай)
Вам не спадало на думку, що до християн повертається їхня ж агресія, яку вони спрямовували на людей іншої віри ?
Давайте подивимось історію перших віків християнства: християни не проявляли агресії, але їх чомусь убивали,(вішали, розпинали, кидали звірам, усікали мечами, мучили і т.д.) і якщо хтось вам скаже що це міф, і це розказують християнські міссіонери, то в міфологію перевести можливо все, як історію Церкви так і існування культур до християнства. То ми дойдемо до того що триста років назад нічого не існувало взагалі, так як вірити нікому неможна. Я думаю такий підхід до історії не правильний. Є роботи людей, які жили в різні часи, які писали історію Церкви. Якщо ми будемо їх не поважать, то ми ніколи не знатимемо історії. Якщо ми будемо намагатися доказувати свої гіпотези розкопками і не звертати уваги на літописців і древніх істориків, то ми нікуди не прийдемо взагалі. Продовжую далі. Про гоніння перших християн, писало дуже багато різних людей, як християн, так і не зацікавлених в християнстві. І вбивали їх лише за те, що не відрікались від Христа, інших провин не було. Тому про вертання агресії, говорить не доречно.
Quote (Бабай)
Так самісінько свого часу на території Київської русі співіснували різні релігії, але це і було помилкою старовірів. Християнство, як добре продуманий бізнес проект почало переписувати історію, знищуючи історію конкурентів, підганяти під власні потреби вікові традиції та народні свята. Точнісінько так поводить себе люба бізнес структура, поглинаючи конкурентів, для здобуття монополії.

Ні, нікого не слухайте про "бізнес проект". Все доволі просто; якщо деревина не приносить плодів то її зрубують, якщо віра замінюється іншою, то вона була, мабуть, не досконалою, і не могла дать людям те що дало християнство. Я вас розумію, традиції і все інше для вас має якесь значення, але не настільки щоб за них віддати життя. То чому християни віддають своє життя за Христа? Тому що вони вже на землі відчули Його присутність, Його Любовь до кожного окремо, а це не читається із книг, і не внушається самостійно, це життя, яке вибрали собі люди, і Бог відкривається їм. Раніше я теж, не був віруючим і нерозумів віруючих (для чого це потрібно) але, Слава Богу!, Бог показав мені Своє Царське існування, і показав Свою любов до мене і піклування про мене.
Скажу вам, чому мене мало бентежать "попи на мерседесах" і це не може вплинути на мою віру. Коли мені довелося глянути в очі смерті, на той час я не був християнином, я був зляканий до жаху, але смерть була не минуча, і мені нічого не залишалось як тільки просить у Бога продовження життя далі, і я просив плачучи і обіцяв змінити своє гріховне життя і головне те що я відчував на всі 100% що Бог мене чує, і любе мене, і прощає, і дає життя нове, і потім ці солодкі сльози повторялися у православному храмі де кілька разів. Це не читається в історії, це переживається особисто, і за це можна помирать і в цьому хочеться перебувати вічно. Коли я реально помирав, я дав оцінку земному житті і зрозумів, воно коротке і в ньому інший сенс, але якого я тоді не знав. Все пройшов і це мій власний досвід. Власний досвід мені показав де є Церква Христова.
Quote (Бабай)
Просто не співпадає ні часова ні географічна прив"язка до території Ізраілю.

http://krotov.info/acts/04/onomastik/onom_01.html

русДата: Четвер, 26-Лип-2012, 07:44 | Сообщение # 238
Генерал-лейтенант
Quote (Миссионер)
Панове, якщо ми будемо спілкуватись далі, то давайте будемо поважать одне одного (я не виключення) і не будемо цінності других поливати грязюкою.

Щось не послідовно

Додано (26-Лип-2012, 05:44)

Quote (Миссионер)
Відповім коротко. Зараз такий час, що кожному хочеться заробить гроші на повітрі, сидячи на дивані.

В цьому не потрібно виключати і те що голгофу зробили на території Ізраїлю. Просто зараз все спливає на зовні (брехня). Дійсно епоха брехні проходе (чертог лисиці). Фоменко і Носовський також прохристиянські історики, і це все підтверджують (відео 234). І що тут крамольного в тому що встановлюються факти більш точно. І чому так критично відноситься керівництво РПЦ до іншої версії.

БабайДата: Четвер, 26-Лип-2012, 14:44 | Сообщение # 239
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Давайте подивимось історію перших віків християнства: християни не проявляли агресії, але їх чомусь убивали,(вішали, розпинали, кидали звірам, усікали мечами, мучили і т.д.)

А потім, в часи святої інквізиції, християни вже відігралися по повній програмі. І горе було тим, хто просто косо подивився.
Quote (Миссионер)
Є роботи людей, які жили в різні часи, які писали історію Церкви.

Ніхто йне говорить, що вони не варті поваги. Але елемент зацікавленості не враховувати не можна. Я і зараз бачу, що відбувається одне, а офіційні джеррела стверджують інше. На моїх очах відбувається фальсифікація теперішніх подій. Я ще із школи помітив невідповідності. В школі мені розповідали одне, а дома, дідусі й бабусі зовсім інше. Тому я і виділяю більш правдоподібне там, де більше доведених фактів, які підтверджені з різних джерел. А те ,що воно не стикується з загальноприйнятою версією, то я до цього вже давно звик.
Quote (Миссионер)
Все доволі просто; якщо деревина не приносить плодів то її зрубують,
У Вас дуже споживацький підхід. Тополя, береза, клен та масса інших дерев теж не дає плодів. Та знищувати їх все ж таки не варто.
Quote (Миссионер)
Я вас розумію, традиції і все інше для вас має якесь значення, але не настільки щоб за них віддати життя.
Мають не якесь, а величезне значення, тому християни свідомо й підганяють свої свята під древні, щоб не було причини для конфлікту сторін. А життя віддавалися завжди. За рідну віру,за рідну землю, за сім"ю. Тільки в древніх ніхто не відокремлював одне від іншого. Ці поняття сприймалися як одне нерозривне ціле. І нікому навіть на думку не спадало, що можна відокремити віру від любові до рідної землі чи до предків. Почитайте народний билинний епос, народні казки,- там багато цікавого.
Quote (Миссионер)
Це не читається в історії, це переживається особисто, і за це можна помирать і в цьому хочеться перебувати вічно.

Кожен приходить до Бога своєю дорогою. Такі ж самі слова я чув і від мусульман. І такі ж відчуття описують істинно віруючі мусульмани. Вони дурні ? Ні ! Вони такі ж самі люди. А от відчуття діють на людей як наркотик. І Ви підтвердили це в своєму пості. Важливо навіть віруючи зберігати тверезу голову, і здоровий погляд на речі і на реальність. Бо без цього дуже легко надіти "пояс шахідів" і пітти стверджувати васну віру за рахунок вланого та чужих життів. Так що втрачати розум заради сліпої віри - не варто. Це не потрібно ні Вам ні Богу. Невже Вам самому не цікаво вірити свідомо, осмислено. Ось простий приклад. Бог вручив Моісею скрижалі з заповідями.
1. З якого иатеріалу були скрижалі ? (камінь, папір, шкіра, тканина, кора ...)
2.Який мали вигляд ? ( пластина, дошка, аркуш, звиток ... )
3.Як був нанесений текст ? (фарба, олівець, вирізано, вибито, надруковано ...)
4.Якщо написано, то яким кольором ?
5.Якою мовою було написано текст ?
Це ж історичний документ. Невже це все нікого не цікавить ?
Quote (Миссионер)
Власний досвід мені показав де є Церква Христова.

Невже в храмі МП ?
Quote (Миссионер)
http://krotov.info/acts/04/onomastik/onom_01.html

Перечитав. Не схоже на правду. Відсутня конкретна хронологічна прив"язка. Та й геогафічна дуже відносна.

цитата из фильма.

MagistrДата: Четвер, 26-Лип-2012, 21:16 | Сообщение # 240
Рядовий
Quote (Миссионер)
Всё это можно проверить историей, и уже проверено не однократно.
Сергей, Вы давите авторитетом православной церкви. Нет никаких сомнений, что преемственность апостолов осталась в православии, но есть некоторые вопросы к Вам. Объясните мне, имеющему богословскую степень, откуда почитание Марии, как Богородицы? Разве она, не такая как мы ? Кто может родить Бога?
Спасибо.

«Милующий нищего дает взаймы Богу» св. Иоанн Златоуст

Сообщение отредактировал Magistr - Четвер, 26-Лип-2012, 21:22

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Православная Церковь. (Истинность Православной веры.)
Сторінка 16 з 20«1214151617181920»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016