ЛохвицяП'ятниця, 20-Жов-2017, 11:51
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 14 з 20«1212131415161920»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Православная Церковь. (Истинность Православной веры.)
Православная Церковь.
МиссионерДата: Четвер, 28-Чер-2012, 07:44 | Сообщение # 196
Полковник
Награды: 0
Статус: Offline
Quote (Бабай)
Та якщо вони канонічні, то чому ж церква оголосила цей знак знаком сатани ?
Звідки інформація? Аби не мовчки? То приведіть цей "канон" щоб і я подивився.
Quote (Бабай)
А пентаграма ?
Що так складно упізнать зірку, яка символізуе радянські війська? Чи ви уже все бачите в чорному?
Тож жду від вас де"оглошення Церкви" про знак сатани? І де канонічні знаки аде ні?
Quote (Бабай)
Хоча це в християн стало вже давньою традицією, перевертати все навиворіт, при цьому доказуючи, що то ми дурні, і неправильно все розуміємо.
Та якби правильно розуміли, то не говорили б дурниць.
Quote (рус)
Бачу зображення своїми очима. Воно показує одне,
То що воно показує вам? Хто хоче побачити в білому чорне, той побаче.

БабайДата: Четвер, 28-Чер-2012, 16:40 | Сообщение # 197
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (Миссионер)
приведіть цей "канон" щоб і я подивився.

Що являють собою канонічні зображення Христа Ви й без мене знайдете. Хоча б і в Вікіпедії. Там досить детально все описано. Мені ж Ви все рівно не вірите. . В мене ж немає ряси і хреста на пузі.
Quote (Миссионер)
Що так складно упізнать зірку, яка символізуе радянські війська?
Впізнати неважко, а перевертати навіщо ? Щоб всі бачили, що христтияни перевертають все з ніг на голову, а потім стверджують, що так і було ? Число звіра теж перевертається і так і етак ... Свого часу Гітлер теж використав свастику, яка завжди символізувала рух, житяя, Сонце, Світло, благополуччя. А тепер, завдяки йому, в більшості зовсім інші асоціації. Він теж був християнином. А підміна понятть у них ще від євреїв передається.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

МиссионерДата: П'ятниця, 29-Чер-2012, 13:58 | Сообщение # 198
Полковник
Quote (Бабай)
Впізнати неважко, а перевертати навіщо ? Щоб всі бачили, що христтияни перевертають все з ніг на голову, а потім стверджують, що так і було ?
Подивіться уважніше на зірку, вона не перевернута, то тільки вам так здається. Вона лежить і в горі(зірки) з вогню цифра 65. Що там можна побачити інакше, незнаю.
Quote (Бабай)

Що являють собою канонічні зображення Христа Ви й без мене знайдете. Хоча б і в Вікіпедії. Там досить детально все описано. Мені ж Ви все рівно не вірите. . В мене ж немає ряси і хреста на пузі.
Мені сподобався ваш пост, де ви комусь відповідали, що не все можливо в інтернеті знайти,(щось про пиво) Так і я вам скажу що Вікепедія, не видасть вам канони Церкви, і скажу вам більше нема у Церкві догмата про зображення, символи та знаки, це не являється основним, а значить другорядне.
Я маю звичку додержуватися вчення Церкви (а це не ряси і хрести на пузах) Якщо священник говорить і слова його росходяться із вченням Церкви, то я його не слухаю (а таке буває часто) І вступаю в диспут із тим, не залежно від того є хрест на пузі, чи його нема, хто говорить неправильно.

БабайДата: Субота, 30-Чер-2012, 10:39 | Сообщение # 199
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Я маю звичку додержуватися вчення Церкви

Откр. 7:9. "9 После сего взглянул я, и вот, великое множество людей, которого никто не мог перечесть, из всех племен и колен, и народов и языков, стояло пред престолом и пред Агнцем в белых одеждах и с пальмовыми ветвями в руках своих."
Матф. 28:16-20 "16 Одиннадцать же учеников пошли в Галилею, на гору, куда повелел им Иисус, 17 и, увидев Его, поклонились Ему, а иные усомнились. 18 И приблизившись Иисус сказал им: дана Мне всякая власть на небе и на земле. 19 Итак идите, научите все народы, крестя их во имя Отца и Сына и Святаго Духа, 20 уча их соблюдать все, что Я повелел вам; и се, Я с вами во все дни до скончания века. Аминь."

Це сказав учень Ісуса.
А ось слова самого Ісуса :
Матф. 10:5 "5 Сих двенадцать послал Иисус, и заповедал им, говоря: на путь к язычникам не ходите, и в город Самарянский не входите;"
Матф. 18:17 "17 если же не послушает их, скажи церкви; а если и церкви не послушает, то да будет он тебе, как язычник и мытарь."
Матф. 15:24 "24 Он же сказал в ответ: Я послан только к погибшим овцам дома Израилева."

Питається так буде чи ні спасіння хрещеним з неєвреїв ?

цитата из фильма.

МиссионерДата: Субота, 30-Чер-2012, 19:21 | Сообщение # 200
Полковник
Quote (Бабай)
Питається так буде чи ні спасіння хрещеним з неєвреїв ?
Звичайно буде, але і саме хрещення не є самим спасінням автоматично. І це стало можливим після слова Христа:30. Когда же Иисус вкусил уксуса, сказал: совершилось! И, преклонив главу, предал дух.(Ин.19гл)
"Совершилось" спасіння людей незалежно від їх національності. Про це я вже писав раніше.

русДата: Понеділок, 02-Лип-2012, 10:36 | Сообщение # 201
Генерал-лейтенант
Награды: 1
http://www.youtube.com/watch?v=hKLV7-NvJZA О символике серых.

МиссионерДата: Понеділок, 02-Лип-2012, 11:04 | Сообщение # 202
Полковник
рус, Патер Дий це ваш бог, який створив "веди" та багато іншого для вас, але для нас (православних) він не авторитет.

БабайДата: Понеділок, 02-Лип-2012, 13:43 | Сообщение # 203
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
30. Когда же Иисус вкусил уксуса, сказал: совершилось! И, преклонив главу, предал дух.(Ин.19гл)
"Совершилось" спасіння людей незалежно від їх національності.

Ці останні слова Ісуса на хресті можна трактувати як завгодно. Особисто я зустрічав з десяток, а то й більше різних трактовок цих слів. І всі пояснення мали різний зміст. Кожен роз"яснював ці слова так, як собі вважав за потрібне...
Тому ставити їх в основу спасіння всих людей дуже нерозумно. Тим більше, що сам Ісус проповідував лише євреям, (дивись мій попередній пост) І за його життя не було хрещено ні одного неєврея.
Ісус Христос не бере на Себе прощення ВСІХ гріхів УСЬОГО світу. Навпаки, Ісус Христос говорить, що не має нічого спільного з беззаконниками, тобто з грішниками!!! Більш того, Ісус і не прагне виправляти ВСІХ грішників, і прямо про це говорить ( Деян.28:27 «Ибо огрубело сердце людей сих, и ушами с трудом слышат, и очи свои сомкнули, да не узрят очами, и не услышат ушами, и не уразумеют сердцем, и не обратятся, чтобы Я исцелил их.»; также см. Матф. 13:15 и Ис. 6:10).
То чому ж християни йому приписують ті наміри, яких в нього не було ?
Більше того, навіть християни не всі будуть прощені Матф. 7:21-23.
"21 Не всякий, говорящий Мне: "Господи! Господи!", войдет в Царство Небесное, но исполняющий волю Отца Моего Небесного. 22 Многие скажут Мне в тот день: Господи! Господи! не от Твоего ли имени мы пророчествовали? и не Твоим ли именем бесов изгоняли? и не Твоим ли именем многие чудеса творили? 23 И тогда объявлю им: Я никогда не знал вас; отойдите от Меня, делающие беззаконие."
Це теж слова самого Ісуса. Оце таке от прощення гріхів. Ось так Бог віддав свого єдинородного Сина в жертву за чужі гріхи... Так хто ж говорить неправду Ісус ? Чи християни ?

цитата из фильма.

МиссионерДата: Понеділок, 02-Лип-2012, 22:19 | Сообщение # 204
Полковник
Quote (Бабай)
Матф. 7:21-23.
"21 Не всякий, говорящий Мне: "Господи! Господи!", войдет в Царство Небесное, но исполняющий волю Отца Моего Небесного. 22 Многие скажут Мне в тот день: Господи! Господи! не от Твоего ли имени мы пророчествовали? и не Твоим ли именем бесов изгоняли? и не Твоим ли именем многие чудеса творили? 23 И тогда объявлю им: Я никогда не знал вас; отойдите от Меня, делающие беззаконие."
А як ви думали, що тільки словами "Господи, Господи" людина спасеться? Потрібне точне православне вчення, а не протестанське. Це хай читають представники УПЦ КП та сектанти які вчення Церкви перекручують, тврять беззаконіє. І я уже говорив що Бог один і одна Церква, а ви мені доказували, що всі віри угодні Богу.
Quote (Бабай)
Ці останні слова Ісуса на хресті можна трактувати як завгодно.
Вони мають одне значення, це ви можете їх перекручувати.
Quote (Бабай)
Тому ставити їх в основу спасіння всих людей дуже нерозумно.
"Всіх" це означає "хто тільки побажає" якщо людині Христос не потрібен (як вам) то у вас ніхто ваших гріхів не забере(людина вільна) тому вас насильно ніхто спасать не буде, будьте спокійні. Якщо вам не потрібен Христос, вам хочеться буть у гріху і погубить свою душу, то ваша воля і Бог її не чіпа.
Quote (Бабай)
І за його життя не було хрещено ні одного неєврея.
Ви зовсім не розумієте нічого. Ніхто при житті Христа не був хрещений, але після Воскресіння це стало можливим:19. Итак идите, научите все народы, крестя их во имя Отца и Сына и Святаго Духа, 20. уча их соблюдать все, что Я повелел вам; и се, Я с вами во все дни до скончания века. Аминь. (Матф.28гл)
Quote (Бабай)
Ісус Христос не бере на Себе прощення ВСІХ гріхів УСЬОГО світу.
Скажу знову: "Бере, хто тільки захоче бути із Христом і немає значення ні рід, ні національність.
Quote (Бабай)
Більш того, Ісус і не прагне виправляти ВСІХ грішників, і прямо про це говорить
Якщо грішник не хоче виправлятись то ніхто його не насилує, інакше це була б не свободна воля. Досить вам ствержувати невідоме вам.

русДата: Вівторок, 03-Лип-2012, 12:03 | Сообщение # 205
Генерал-лейтенант
У православних старовірів кумирів немає, вони не роблять із людей богів і не моляться на них. Прославляють предків наших. Дійсно не створюють кумира. Це те що й проповідує християнство "Не сотвори кумира себе", чи не так міссіонер. Однак кумирів у християнстві вдосталь. Веди створені задовго до християнства і його копій, тим більше до біблії. Ведать від слова веди. Можна не сприймати християнам П.Дія, однак він надає інформацію і вкажіть в чому він не правий. Що він в наведеному відео не так сказав. Чи символи євреїв не такі, так спитайте самих євреїв про їх символи. А потім здравомисляче говоріть про авторитетів. Старовіри знають набагато глибше про євреїв ніж зомбовані християни.

БабайДата: Вівторок, 03-Лип-2012, 13:03 | Сообщение # 206
Генераліссімус
Якщо Ви, пане Миссионер, дійсно істинний християнин, то :
Марк. 16. "17 Уверовавших же будут сопровождать сии знамения: именем Моим будут изгонять бесов; будут говорить новыми языками; 18 будут брать змей; и если что смертоносное выпьют, не повредит им; возложат руки на больных, и они будут здоровы."
В це все теж маєте вміти. Так написано у Вашій Біблії. Можете перревірити, чи дійсно це так.
Quote (Миссионер)
А як ви думали, що тільки словами "Господи, Господи" людина спасеться? Потрібне точне православне вчення,

Та ні, не тільки цими словами, а й це: не от Твоего ли имени мы пророчествовали? и не Твоим ли именем бесов изгоняли? и не Твоим ли именем многие чудеса творили? це вказує саме на істинних християн, які дійсно увірували в Христа. Так що, навіь якщо Ви будете слідувати точному християнському вченню, навчитеся його іменем чудеса творити, то навіть це не гарантує Вам спасіння.

цитата из фильма.

русДата: Вівторок, 03-Лип-2012, 17:09 | Сообщение # 207
Генерал-лейтенант
Бенджамин Франклин (американский физик и политик, 1706-1790 гг): "Во всех странах, где евреи поселились в большом количестве, они понизили их нравственный уровень, коммерческую честность, изолируют себя и не поддаются ассимиляции. Они осмеивали и пытались подорвать христианскую религию. Они учредили государство в государстве и в случае оппозиции к ним, стремятся смертельно задушить страну в финансовом отношении. Если мы, путём Конституции, не исключим их (из Соединённых Штатов), то менее чем через двести лет они ринутся в большом количестве, возьмут верх, проглотят страну и изменят форму нашего правления. Если вы не исключите их, то менее чем через двести лет наши потомки будут работать на их полях, чтобы снабжать их пропитанием, в то время, как евреи будут потирать себе руки в меняльных конторах. Я вас предупреждаю, господа, что если вы не исключите евреев навсегда, ваши дети будут проклинать вас в ваших гробах" (из выступления при обсуждении Конституции США в 1787 году).
Джордж Вашингтон (1-ый президент США, 1732-1799 гг): "Весьма прискорбно, что ни одно государство, более старое, что это, не смирило их как чуму общества и величайших врагов его, присутствием которых "осчастливлена" Америка" (из книги "Максимы Вашингтона").
Виктор Гюго (французский писатель, 1802-1885 гг): "Во Францию постепенно влезает гнусная еврейская душа".
У нашу країну вже влізла з допомогою християнства гнустная еврейская душа.

Додано (03-Лип-2012, 15:05)
---------------------------------------------
Генри Форд (американский автопромышленник и писатель, 1863-1947 гг): "Подвергните контролю 50 самых богатых еврейских финансистов, которые творят войны для собственных прибылей, и войны будут упразднены".

Додано (03-Лип-2012, 15:06)
Иван Грозный (русский царь, 1530-1584 гг): "Нет! Люди сии приносили нам отраву душевную и телесную, продавали у нас зелья смертоносные и злословили Христа-спасителя - не хочу я о них слышать" (его ответ польскому Королю Сигизмунду II).

Эрнст Ренан (франзуцский историк и востоковед, 1823-1892 гг): "В Восточной Европе еврей подобен раку, медленно въедающемуся в самое тело нации. Эксплуатация других людей - вот его цель. Эгоизм и отсутствие личного мужества - вот его главная характеристика".

Николай I (русский император, 1796-1855 гг): "Евреи здесь сильно эксплуатируют несчастное население, это настоящие пиявки, рассеянные повсюду и высасывающие из населения кровь. Главной причиной разорения крестьян являются евреи, которые по значимости являются вторыми после землевладельцев; своим уменьем они эксплуатируют несчастное население. Они являются здесь всем: торговцами, подрядчиками, содержателями кабаков, мельниками, поставщиками, ремесленниками и т.д. Они настолько хитры в обманывании людей, что предоставляют деньги наперед за непосеянные хлеба и удешевляют цены на урожай перед тем, как поля ещё не убраны. Они обыкновенные пиявки, которые высасывают всё и полностью истощают области" (из записей, сделанных им во время путешествия по Белоруссии).

Додано (03-Лип-2012, 15:08)
Петр I (император России, 1672-1725 гг): "Я предпочитаю видеть в моей стране магометан и язычников, нежели евреев. Последние являются обманщиками и мошенниками. Они не получат разрешение поселяться и устраивать свои дела. Несмотря на мои распоряжения, они стараются осуществлять это подкупом моих чиновников с целью стать равноправными".

Додано (03-Лип-2012, 15:09)
Це в доповнення до висказувань І.Христа про євреїв і про його істинну міссію. Я думаю поки що достатньо.

МиссионерДата: Середа, 04-Лип-2012, 01:29 | Сообщение # 208
Полковник
Quote (Бабай)
будут говорить новыми языками;
Умію.
Quote (Бабай)
В це все теж маєте вміти.
Не все, а можливо щось одне. Різні дари Дух Божий роздає віруючим, одному так, іншому так, не всі пророки не всі апостоли, кожному своє.
Quote (Бабай)
Та ні, не тільки цими словами, а й це: не от Твоего ли имени мы пророчествовали? и не Твоим ли именем бесов изгоняли? и не Твоим ли именем многие чудеса творили? це вказує саме на істинних християн, які дійсно увірували в Христа.
Це стосуеться "бабок""екстрасенсів" та інших служителів "чорної сили"
Quote (Бабай)
Так що, навіь якщо Ви будете слідувати точному християнському вченню, навчитеся його іменем чудеса творити, то навіть це не гарантує Вам спасіння.
Ви не уважні, там написано про "Делающих беззаконие" а точне вчення, це не беззаконие, а закон .
Quote (рус)
Они осмеивали и пытались подорвать христианскую религию.
Ви роздвоїлись, чи аби щось писать? То ви говорите, що євреї населили християнство, то вони його підривають, ви не послідовні.

БабайДата: Середа, 04-Лип-2012, 13:52 | Сообщение # 209
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Ви не уважні, там написано про "Делающих беззаконие" а точне вчення, це не беззаконие, а закон .

Я зрозумів.
28. Ибо угодно Святому Духу и нам не возлагать на вас никакого бремени более, кроме сего необходимого: 29. воздерживаться от идоложертвенного и крови, и удавленины, и блуда, и не делать другим того, чего себе не хотите. Соблюдая сие, хорошо сделаете. Будьте здравы".
Це закон для гоїв (неєвреїв). І Вам для спасіння Вашого цього досить. Крапка.

А всі інші заповіді (10 штук) і все інше вчення - то закон ТІЛЬКИ ДЛЯ ЄВРЕЇВ, так ? Значить їх мають додержуватися лише євреї. Питання : Вам це навіщо ? Ви єврей ? Якщо ні, то ЧОМУ МАЄТЕ ЖИТИ ПО ЦИМ ЗАКОНАМ ? Досить дотримуватися простого закону для неєвреїі І ВСЕ.

цитата из фильма.

МиссионерДата: Четвер, 05-Лип-2012, 09:37 | Сообщение # 210
Полковник
Я зрозумів.
28. Ибо угодно Святому Духу и нам не возлагать на вас никакого бремени более, кроме сего необходимого: 29. воздерживаться от идоложертвенного и крови, и удавленины, и блуда, и не делать другим того, чего себе не хотите. Соблюдая сие, хорошо сделаете. Будьте здравы".
Це закон для гоїв (неєвреїв). І Вам для спасіння Вашого цього досить. Крапка
.
Я це питання чекав від вас раныше. Щоб в котре пояснить, що Христос не являється для Християн «бременем» Ідемо далі, це послання було дпя язичників які готувалися стать Християнами, і це можливо тільки через хрещення. Вони не були членами Церкви, але хотіли стати. То де які із апостольських мужів, говорили що язичникам щоб стати Християнами, потрібно спершу приняти Іудейство(обрізання і т.д.) але собором постановили не «возлагать..» Підтверження цього ми бачимо в посланнях ап.. Павла до римлян, галатів, колосинам і іншим церквам. Там апостол звертається уже до християн, а не як до язичників(якими вони були раніше, до хрещення) і не обмежується посланням до язичників, переконайтеся у цьому самі.

А всі інші заповіді (10 штук) і все інше вчення - то закон ТІЛЬКИ ДЛЯ ЄВРЕЇВ, так ? Значить їх мають додержуватися лише євреї. Питання : Вам це навіщо ? Ви єврей ? Якщо ні, то ЧОМУ МАЄТЕ ЖИТИ ПО ЦИМ ЗАКОНАМ ? Досить дотримуватися простого закону для неєвреїі І ВСЕ.

Ніде я не говорив вам що я дотримуюсь єврейського закону, і маю по ньому жити. Іще раз повторюсь, завдяки Христу спасіння стало можливим, і при тому незалежно від національності, без різниці чи ти єврей, чи українець, чи француз. Християни не живуть по єврейським законам, тому що якби закон єврейський був спасительним, то не було б потреби приходити Христу. Весь закон (Моїсеїв) це лише путівник до Христа, і виконувати закон єврейський без Христа, це не природнє явище.

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Православная Церковь. (Истинность Православной веры.)
Сторінка 14 з 20«1212131415161920»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017