ЛохвицяЧетвер, 19-Жов-2017, 10:28
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 13 з 20«1211121314151920»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Православная Церковь. (Истинность Православной веры.)
Православная Церковь.
МиссионерДата: Четвер, 21-Чер-2012, 22:08 | Сообщение # 181
Полковник
Награды: 0
Статус: Offline
Quote (Бабай)
Я вже запитував Вас:
Хто такі язичники ?
Чому Ви нас всих туди клеїте ?
Ви привводите язичницькі традиції, але не язичники? Ви ж самі мені пояснювали хто такі язичники, то чому питаєте у мене? Чи сумніваєтесь в своїх знаннях?

русДата: П'ятниця, 22-Чер-2012, 10:41 | Сообщение # 182
Генерал-лейтенант
Награды: 1
"Язичники" а по норомальному старовіри це перш за все люди які володіють знаннями про побудову всевсвіту, знаннями природи, роду і т.д. Вони Відають РА звідси слово ВіРа. Не сліпо вірять а відають.

МиссионерДата: П'ятниця, 22-Чер-2012, 17:14 | Сообщение # 183
Полковник
Quote (рус)
Не сліпо вірять а відають.
Православні також вірять і знають в що вірять.

БабайДата: Неділля, 24-Чер-2012, 14:11 | Сообщение # 184
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (Миссионер)
Православні також вірять і знають в що вірять.

Тут я з Вами згоден Православні дійсно знають в що вірять.
А от християни, на відміну від них, не розуміють. У всій Біблії немає ні одного слов"янського імені, не згадується ні одна слов"янська традиція. Та християни тупо копіюють все єврейське. Та ще й намагаються інших повчати, або ганьбити. Християнство відноситься до прихильників древньої віри досить неоднозначно. І це накладає досить конкретний трафарет на ці відносини. Взяти хоча б ті пости, де Ви називаєте нас "язичниками" .

В даному контексті російське «язичник» еквівалентне грецькому «barbaros» (варвар), єврейському «gwim» (иноземець), англійському «pagan» (нехристь), латинському «paganus» (ідолопоклонники). Терміну «поганий» існують синоніми: бридкий, негарний, недобрий. Термін «поганить» розкривається так: « капостити, робити нечистим, гадити, загажувать, бруднити, грязнити » І далі християнське тлумачення «поганище , ідолище, капище, кумирня, ідольска божниця. Сміття гидота, скверна, пакость. Поганець, бусурманин, некристь, язичник, і інше. Поганство як стан або загальна властивість всього поганого; безбожність, огида, наруга святині; гидоту, пакость, скверна; нехристианство, язичество».

Таким чином, термін «язичество» є образливим, лайкою, що применшує гідність людей, які сповідують природні релігії. У законодавстві розвинених країн міститься пряма заборона на подібні (удохристиянскі) дії..
І слова, якими Ви намагаєтеся нас охарактеризувати, звичайно говорять про Вашу високу духовність та любов, як до ближнього, так і до недуже ближнього. Щось Ваші слова з ділом розходяться. Видно добре в"їлася в мізки єврейська наука.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

МиссионерДата: Неділля, 24-Чер-2012, 20:45 | Сообщение # 185
Полковник
Quote (Бабай)
Таким чином, термін «язичество» є образливим, лайкою, що применшує гідність людей, які сповідують природні релігії. У законодавстві розвинених країн міститься пряма заборона на подібні (удохристиянскі) дії..
І слова, якими Ви намагаєтеся нас охарактеризувати, звичайно говорять про Вашу високу духовність та любов, як до ближнього, так і до недуже ближнього. Щось Ваші слова з ділом розходяться. Видно добре в"їлася в мізки єврейська наука.
Якщо ви так сприймаєте то більше так говорить не буду. Я думав, що це нормально, коли людину, яка тримається язичницьких традицій, називати "язичник" Прочитав тут: http://www.bujan.ru/rod/rus.html і думав що для вас це не образа, але бачу що помилився.
Quote (Бабай)
У всій Біблії немає ні одного слов"янського імені
Зато у мене і у вас імена Біблейські.2Тим 4:14 - Александр медник, причинивший много зла ап. Павлу в деле его апостольского служения: "Александр медник много сделал мне зла, говорит о нем ап. Павел, да воздаст ему Господь по делам его"!
6. Пройдя весь остров до Пафа, нашли они некоторого волхва, лжепророка, Иудеянина, именем Вариисуса, 7. который находился с проконсулом Сергием Павлом, мужем разумным. Сей, призвав Варнаву и Савла, пожелал услышать слово Божие. Ден 13гл.

Сообщение отредактировал Миссионер - Неділля, 24-Чер-2012, 20:51

русДата: Понеділок, 25-Чер-2012, 12:28 | Сообщение # 186
Генерал-лейтенант
Не язичницькі традиції а хоча б традиції старовірів, так буде чемно. Християн же учать терпимості, чи ні? При С.Радонежском храми старовірів і християнські храми стояли поряд. А про те що називають дітей біблейськими іменами, так підіть до православної християнської церкви Російського чи Українського патріархатів і попросіть хрестити сина наприклад на ім'я Ратібор чи Радомір (це до речі сильні і чудові імена) чи інші, і що вам відповість піп? Скаже такого в святцях немає. Залишаються тільки єврейські імена, грецькі, римські і трішки слов'янських. Зараз багато хто дивиться футбол, і можна бачити гарні слов'янські імена у збірної Хорватії, Чехії чи інше. А у нас таких у святцях немає. Це є одною із сторін геноциду слов'ян.

Додано (25-Чер-2012, 10:28)
---------------------------------------------
З приводу того що християни знають у що вірять, можливо. В слов'янській традиції і не тільки дружину обирали незайманою. Як це пояснює християнська церква або ті джерела якими вона користується? Я приводив приклад того якими математичними одиницями користувались старовіри: наприклад СІГ. Я веду до чого, що у старовірів є практичні дуже глибокі знання про всесвіт, закони природи, роду.

БабайДата: Понеділок, 25-Чер-2012, 13:13 | Сообщение # 187
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
говорит о нем ап. Павел, да воздаст ему Господь по делам его"!

Це той самий, що повчав Петра, як слід дотримуватися Закону ?
Гал.2:14 Но когда я увидел, что они не прямо поступают по истине Евангельской, то сказал Петру при всех: если ты, будучи Иудеем, живешь по-язычески, а не по-иудейски, то для чего язычников принуждаешь жить по-иудейски?
З цього можна зрозуміти, що теперішні християни теж живуть по іудейськи ...
І ще одне. Може Ви поясните мені темному що це :

Знак Сатани ?

На останньому фото перевернута зірка (чия це пентаграма), і цифри 65
Наскільки мені відомо, то Благословіння має виглядати зовсім не так .

Чи святі отці не відають що творять ? Ці фото дворічної давнини, зроблені під час хрестового ходу біля витоків Волги. І яке відношення має єдино істинна РПЦ МП до цього знаку ?
Прикрепления: 8541920.jpg(66Kb) · 2475448.jpg(54Kb) · 0867876.jpg(41Kb) · 4503438.jpg(14Kb)

цитата из фильма.

русДата: Понеділок, 25-Чер-2012, 16:39 | Сообщение # 188
Генерал-лейтенант
Цей знак - знак Люцифера. Іммітація бика з рогами. В інтернеті є багато фото політичних діячів які таким знаком сигналізують один одному та своїм піддінним свою приналежність. Потрібно бути повним маразматиком щоб не розуміти це. Так складають пальці і прем'єр міністр Англії і С.Берлусконі. Вони також православні християни? Що думає з цього приводу пан Міссіонер?

МиссионерДата: Понеділок, 25-Чер-2012, 19:15 | Сообщение # 189
Полковник
Нічого не скажу, я про це нічого не знаю. Як узнаю то скажу.

Додано (25-Чер-2012, 17:15)
Щось знайшов: То есть священноначалие РПЦ и те, кто изготавливали эту руку, сами не знают, что они изготовили? - что изготовили, знают: ковчежец для мощей св. Георгия в виде его десницы, держащей копье. И никакой проблемы в расположении пальцев здесь нет.

БабайДата: Понеділок, 25-Чер-2012, 19:23 | Сообщение # 190
Генераліссімус
Quote (рус)
Цей знак - знак Люцифера. Іммітація бика з рогами.

Я це знаю, тому й не розумію звязку РПЦ МП з цим знаком. Та ще й пентаграма (перевернута зірка).
Може пан Миссионер, щось спробує нам розтовкмачити (якщо взнає). Він же про свою віру має знати більше ніж ми. А може це і приховується від звичайних прихожан, і він теж нічого певного взнати не зможе ...
Хоча одна версія в мене є, але про це пізніше. Я ще поміркую.

цитата из фильма.

русДата: Понеділок, 25-Чер-2012, 20:48 | Сообщение # 191
Генерал-лейтенант
Хай пан Міссіонер попробує списа кинути саме тими пальцями, які зігнуті, або розігнуті. Або хоча б потримає списа в тому положенні кисті. Для кидання списа необхідно щоб був обов'язково зігнутий вказівний палець, так як він є направляючим. Пане Міссіонер, дуже багато прокладок із талмудистами між Богом і людьми. І саме чомусь від пояснювальників народжується якесь кидання списа. Це пояснення дуже гарне мабуть для заблудших овець. Любій здравомислячій людині видно знак бика, його ж використовують рок музиканти і інші приверженці Ієгови Амона Люцифера чи по іншому. Що ж тут не зрозуміло, і не потрібно тут думати про щось інше, якщо і так видно. С.Радонежський вивів зпід цього знаку християнство а після нього та рефор Нікона, маємо оцей знак і пентаграму. З цього видно до якого егрегора належить РПЦ.

МиссионерДата: Вівторок, 26-Чер-2012, 23:39 | Сообщение # 192
Полковник
Іще знайшов: http://ruskline.ru/analitika/2010/8/20/my_eto_kto/

Сообщение отредактировал Миссионер - Вівторок, 26-Чер-2012, 23:39

русДата: Середа, 27-Чер-2012, 10:43 | Сообщение # 193
Генерал-лейтенант
Чтобы быть честным до конца, надо сказать, что иногда своими непродуманными действиями, показной роскошью, леностью и нежеланием проводить активную миссионерскую, социальную и катехизаторскую работу, а то и просто примитивным обманом людей представители Церкви сами дают козыри таким разрушителям Христианства.

Більше нічого добавлять. applause applause

БабайДата: Середа, 27-Чер-2012, 14:55 | Сообщение # 194
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Іще знайшов:

Прочитав три рази. Крім посилання на кілька сумнівних зображеннь Ісуса ніякого РЕАЛЬНОГО поснення не побачив. Ні в статті, ні в коментах. Чому сумнівних ? Та якщо вони канонічні, то чому ж церква оголосила цей знак знаком сатани ? А пентаграма ? Це ж не моя придумка, це реальні факти. Якщо вони такі ортодоксальні, то чому раніше в храмах не малювали пентарам, і не носилися з ними хресним ходом ?
Хоча це в християн стало вже давньою традицією, перевертати все навиворіт, при цьому доказуючи, що то ми дурні, і неправильно все розуміємо.

цитата из фильма.

русДата: Середа, 27-Чер-2012, 16:55 | Сообщение # 195
Генерал-лейтенант
Згоден Бабай! Бачу зображення своїми очима. Воно показує одне, а потрібно розуміти, оказується, інше, з глибоким але іншим смислом. А те що очима бачиш так то неправда.

Додано (27-Чер-2012, 14:55)
http://www.youtube.com/watch?v=DVeezJXDPkc&feature=related

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Православная Церковь. (Истинность Православной веры.)
Сторінка 13 з 20«1211121314151920»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017