ЛохвицяЧетвер, 21-Вер-2017, 19:07
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 5 з 5«12345
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Ціни на базарі (чому така різниця цін?)
Ціни на базарі
БабайДата: Середа, 11-Лют-2009, 12:02 | Сообщение # 61
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Quote (Sana)
я про фальсифікацію або підфальсифіковування

Це в нас на кожному кроці.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

РК-86Дата: Неділля, 22-Лют-2009, 04:19 | Сообщение # 62
Генераліссімус
Награды: 3
Quote (Бабай)
Quote (РК-86)
Ні, НАРОД ТУТ ПРО ТОВАР, ЯКІСТЬ, І ЦІНИ.

Тоді варто змінити назву теми, або розширити саму тему ...
Інакше виходить: - хто в ліс, а хто по дрова ...

Quote (Бабай)

Дуже просто.
Нижча якість - нижча ціна !

Quote (Sana)
А Ви впевнені що за бажану якість потягнете сплатити?

Quote (Бабай)
При нормальному рівні життя, чому б і не платити ?
Інша справа, коли ціна на бенин наближається до світової, а якість все гірше і гірше .
Або коли платиш не за сам якісний товар, а і за рекламу, яку 500 разів на день крутять по всих каналах.
Тоді виходить, що 80% вартості товару - це вартість реклами, яку заклали у вартість товару .

Quote (Sana)
Бабай, нажаль при формуванні ціни на бензин не враховується можливості наших реалізаторів знову грає фактор менталітету

Quote (Бабай)
Та все вони чудово знають і враховують.
Ціни висять на всих заправках ...
Правительство беспокоится о нашем благополучии. О своем ему беспокоиться нечего.

Quote (Sana)
я про фальсифікацію або підфальсифіковування

Шановні! Не економічний огляд, ЦІНИ НА БАЗАРІ!

Додано (22-Лют-2009, 03:19)
---------------------------------------------
Наболіло, розумію... umnik

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

LolikДата: Неділля, 22-Лют-2009, 12:06 | Сообщение # 63
Генерал-майор
Награды: 0
Дехто з великих політиків, прийнявши позу людини, яка з гідністю виконує свій патріотичний обов’язок, всюди, де це тільки можливо, заявляє, що ринок – це не базар. Не базар – і баста!

А я, пересічний, думав, що двічі на тиждень ходжу на базар. Лише зараз зрозумів, що глибоко (чи не глибоко) помилявся. Дійсно, по середах та п’ятницях я ходив на ринок, що працює в моєму селищі саме в ці дні.

Вибачте за тавтологію, але я нарешті таки зрозумів, що ринок та базар поняття дійсно різнопланові: на базарі я, як покупець, маю право торгуватися, а ринок таке право у мене відібрав, відвівши мені роль покірного платника і за товар, і за послуги доступними на даний час гривнями. Воно, може, й правильно, що знищене право торгуватися – ще одна точка виникнення інфляції зникла. Та чому ж тоді всі поводирі наші говорять про зростання інфляції на продуктовому ринку. Про те, чому наголос робиться саме на "продуктовому", то все ясно, як посеред білого сонячного дня: продукти потрібні всім щоденно, а якщо з "ящика" трохи на цю тему побідкатися, поспівчувати "пересічним", то вони, може, ще хоч раз та виберуть чи то в депутати, чи то в президенти…

А ще кажуть, що в розгортанні та роздмухуванні інфляції винен Уряд. Так – той самий, який повинен боротися з тією ж таки інфляцією ринковими засобами, а не адміністративними, той самий уряд, якому не надане право турбуватися про пересічних, бо то, бачите-но, вже буде передвиборною агітацією… Але ж ми Уряду не вибираємо, правда?

Ніхто не запитує, а чи є в Уряду не адміністративний, а отой самий економічний засіб. Пошукаймо?

Всі заводи і труби, фабрики й ринки, та інше, в руках… ні, не Господніх… - в приватній власності. Цебто, господарюють приватники, а їхнім гаслом є одне – прибуток, "чистоган". А де його взяти? Доріжка одна – відібрати надлишкові (?) грошики у пересічних громадян, бо їх мільйони. А нашу легенду знаєте: з миру по нитці – голому сорочка.

То ж що реально може вдіяти Уряд, не маючи свого виробництва, не маючи права втручатися у господарську діяльність приватників, не маючи права встановлювати ціни хоча б на товари першої необхідності, насамкінець – не маючи змоги надбати ефективної кількості продукції до так званого державного резерву?

Пам’ятаєте, з цього резерву Президент, як Оонівський спостерігач, рекомендує Уряду робити ін’єкції, щоби "збивати ціни". Шановні, та поки пройдуть тендерні закупівлі, поки товари знайдуть свого продавця (приватники ж не стануть торгувати дешевою продукцією, а в держави торгових точок – кіт наплакав)... Спритні власники товару, скупивши його у виробника по мінімальним цінам, встигнуть обібрати пересічних до ниточки, а потім ще й продати ("змилостивившись" над державою) і резерв – звісно ж, з вигодою для своєї кишені.

Громіздкість системи "боротьби" з інфляцією, з необґрунтованим підвищенням цін (тобто, коли товар продається у декілька раз дорожче за закупівельну ціну), наявна структура Ринку (тобто, коли в Україну правила східного Базару принесені в кабінети й офіси київських спекулянтів) ніколи не приведе до зникнення пересічних як класу через зростання добробуту. Вони можуть зникнути й мають на це право в глупомонетарній системі лише через завоювання своєї території на цвинтарях… можливо, лише тут їм заправила бізнесу на смерті зменшать ціну.

P.S. 1. А взагалі-то скажу наперед – а для чого нам, пересічним і непересічним такий Уряд, який позбавлений права в потрібний момент, особливо, коли є реальна небезпека для України, стукнути кулаком по зовсім не ринковому столі нашої спекулятивної економіки?

P.S. 2. Ви ж зрозуміли, що кількість грошей у пересічних, аж ніяк не впливає на виникнення інфляції, як такої. Бо торгу поміж продавцем і покупцем на ринках немає, а торг між виробником і перекупником проходить в офісах столиці, де перекупник диктує свої ціни і виробнику і… Державі.

Життя - гра.
Задумана хреново, але графіка - шалена!

БабайДата: Неділля, 22-Лют-2009, 16:16 | Сообщение # 64
Генераліссімус
Смотришь на соотношение цена/качество и думаешь:
Цена качества, конечно, высока. Но качество цены вызывает сомнения.

цитата из фильма.

РК-86Дата: Понеділок, 23-Лют-2009, 22:37 | Сообщение # 65
Генераліссімус
Quote (Бабай)
Смотришь на соотношение цена/качество и думаешь:
Цена качества, конечно, высока. Но качество цены вызывает сомнения.

Ну, будьте ласкаві, перечитайте ЩЕ раз попередній пост.

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

БабайДата: Вівторок, 24-Лют-2009, 11:12 | Сообщение # 66
Генераліссімус
Пане РК-86, Ви ж спеціалізуєтесь на всіляких недомовках, читанням між рядками,
та іншим Езоповим хитрощами. Мали б і зрозуміти.

Коэффициент цена/качество придумали китайцы. Цены у них выигрышные,
а на ноль делить нельзя.

Почему во всем мире цены падают, а в Украине растут?!
- Ну должен же кто-то оплачивать разницу...

цитата из фильма.

jafarДата: Субота, 05-Бер-2011, 22:17 | Сообщение # 67
Полковник
Награды: 1
Перед виборами депутат до облради пан Кривошея особисто обіцяв розібратись з цінами на мясо та сало в лохвиці\\
хто скуповувався на свята -невже халява??? happy

aboubyrДата: Середа, 09-Бер-2011, 19:19 | Сообщение # 68
Генерал-майор
Сьогодні поцікавивсь цінами на мясо свинини в Києві. Магазин Сільпо з всима податками та націнками - задня частина без кістки 38.99 грн.за кГ.

Листопад
"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

jafarДата: П'ятниця, 11-Бер-2011, 11:55 | Сообщение # 69
Полковник
Награды: 1
Quote (aboubyr)
Сьогодні поцікавивсь цінами на мясо свинини в Києві

навіщо так далеко-Лубни Ромни Миргород-20-25% нижчі
Як сказав один з м`ясників" якщо я не наварю 100% на кабанові-нах я тут стоятиму\\от і думаем surprised

aboubyrДата: П'ятниця, 11-Бер-2011, 20:21 | Сообщение # 70
Генерал-майор
Сумно. Сумно за те що рівень підсвідомості даних особєй не вище свинячини.

Листопад
"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

БабайДата: Субота, 12-Бер-2011, 10:33 | Сообщение # 71
Генераліссімус
Quote (jafar)
Як сказав один з м`ясників" якщо я не наварю 100% на кабанові-нах я тут стоятиму\\от і думаем

"Грязними" можливо .
А от скільки "чистими" залишиться, то вже інша справа.
Якби все було так просто, як вважає пан jafar, то всі м"сники вже б вийшли в олігархи ...
Мабуть там теж не так скраю. Надто бгато чинників можуть впливати на ціноутворння.

Того, хто ціни відпустив
Народ би дружно "опустив" !

цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Ціни на базарі (чому така різниця цін?)
Сторінка 5 з 5«12345
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017