ЛохвицяВівторок, 23-Січ-2018, 06:52
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » НАС примусять дихати ЛАЙНОМ (заява про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих реч.)
НАС примусять дихати ЛАЙНОМ
valeraДата: Неділля, 25-Лип-2010, 11:35 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 29
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Шановні жителі району!

Нас знову хочуть нагнуть і трахнуть в особливо збоченій формі!!!


це оголошення надруковане 16 липня2010 в ЗОРІ

На даний момент жити в Червонозаводському не рекомендується, якщо ці "рвачі" зроблять те, що вони хочуть (при підтримці наших козлів з РАЙРАДИ) - взагалі можна буде сушити весла! Ацетон зашкалюватиме не тіки у дітей, а і у дорослих...
А тепер головне питання: скільки ми можемо терпіти цю сваволю, ми як ті телята - куди на налигачі поведуть - там і пасемось..


***

ВПЛИВ ЗАБРУДНЕНЬ АТМОСФЕРНОГО ПОВІТРЯ НА ЗДОРОВ'Я І САНІТАРНІ УМОВИ ЖИТТЯ НАСЕЛЕННЯ

Шкідливий вплив забрудненого атмосферного повітря на здоров'я населення було доведено вже після відомих ток¬сичних туманів у містах Європи та Америки. Протягом од¬ного тижня в грудні 1952 р. під час токсичного туману в Лондоні померло 4000 осіб, а ще декілька тисяч людей за¬гинуло в наступні 3 міс. 1971 р. під час фотохімічного смогу в Токіо до лікарні потрапило близько 8000 отруєних людей. Безпосередньою причиною смерті була серцево-судинна недостатність. Підвищена захворюваність і смертність насе¬лення у зв'язку з токсичними туманами помічена в багатьох містах, зокрема Лос-Анджелесі, Сан-Франциско, Сіднеї, Донорі, Йокогамі, Нью-Йорку тощо. Випадки токсичних туманів стали першим сигналом, що свідчив про шкідливий вплив атмосферних забруднень на організм людини.

Постійні атмосферні забруднення несприятливо впливають на загальну захворюваність населення. Дове¬дено прямий зв'язок між інтенсивністю забруднення по¬вітря і станом здоров'я, а також ростом хронічних неспе¬цифічних захворювань, зокрема таких, як атеросклероз, хвороби серця, рак легенів тощо. Забруднене повітря значно знижує імунітет. Забруднення впливають на органи дихання, сприяючи виникненню респіраторних захворю¬вань, катарів верхніх дихальних шляхів, ларингіту, ла¬ринготрахеїту, фарингіту, бронхіту, пневмонії. Вони спричиняють серцево-судинні та інші захворювання, зу¬мовлюють виникнення віддалених наслідків, тобто мута¬генну, канцерогенну, гонадотоксичну, тератогенну, алергенну, ембріотоксичну і ате¬росклеротичну дію.

Першочерговими наслідками атмосфер¬них забруднень є розвиток специфіч¬них захворювань і отруєнь.

Дедалі більший вплив на організм людини справляє смог. Фотохімічний туман, що утворюється в повітрі міст, спричиняє сльозотечу, різання в очах, сухий ка¬шель, нудоту, головний біль, стискання в грудях, задиш¬ку, загальну слабкість. Він є причиною розладів функцій органів дихання, що нерідко завершуються утворенням злоякісних пухлин. Систематичне вдихання фотооксидантів стає причиною зменшення маси тіла, зниження активності ферментів у крові і зниження потреби в кис¬ні, зменшення вітамінного балансу, а також патологічних змін у внутрішніх органах і ЦНС.

Забруднення атмосферного повітря діоксидом сірки частіше призводить до виникнення таких захворювань, як хронічний і астматичний бронхіт, бронхіальна астма, емфізема легенів. Такі явища особливо характерні для ді¬тей, у яких відсутній чинник професійних шкідливостей і паління, а також відсутні несприятливі чинники, пов'я¬зані з попередніми роками життя.

Дуже несприятливо діє на організм оксид вуглецю. Він міститься в атмосферному повітрі в кількостях, здат¬них підвищити вміст карбоксигемоглобіну, що погіршує стан тканинного дихання, негативно впливає на функцію ЦНС і серцево-судинної системи. Наявність оксиду вуг¬лецю в організмі стає причиною скарг, особливо у регу¬лювальників руху, на головний біль, запаморочення, по¬рушення сну, зниження пам'яті і уваги, задишку, біль у ділянці серця тощо.

Наростаюче забруднення повітря свинцем сприяє нагромадженню його в печінці, селезінці, нирках та ін¬ших органах. Свинець, що міститься у відпрацьованих газах автомобільного транспорту, прискорюючи розпад еритроцитів, діє як протоплазматична отрута. Свинцеве отруєння викликає також функціональні зміни вищої нервової діяльності. Основними скаргами внаслідок свин¬цевого отруєння є головний біль, запаморочення, під¬вищена роздратованість, швидка втомлюваність, пору¬шення сну.

Дуже небезпечними для людини є сполуки азоту — нітрити і нітрати, що потрапляють у повітря з відпрацьо¬ваними газами автомобілів і під час унесення мінераль¬них добрив. Деякі з них є вихідними продуктами для синтезу канцерогенних речовин. Вдихання оксидів азоту є причиною розвитку емфіземи легенів, звуження ди¬хальних шляхів, набряку легенів.

Численні також дані щодо небезпечної дії вуглевод¬нів, що потрапляють в організм людини під час дихання. Ароматичні вуглеводні, особливо 3,4-бензпірен, що міс¬тяться в недопалених фракціях диму, відрізняються своєю канцерогенною дією.

Викиди нафтохімічного комбінату стали причиною захворювань органів дихання, і тому бронхіальну астму названо «астмою йоккаїті» — від назви міста, де виникло захворювання.

Довготривале забруднення повітря відбивається також на генетичному апараті людини. Це призводить до зни¬ження народжуваності, народження недоношених або ослаблених дітей, до їх розумової та фізичної відсталості тощо.

***
 
ЛохвицькийДата: Вівторок, 27-Лип-2010, 10:27 | Сообщение # 2
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 378
Награды: 3
Репутация: 9
Статус: Offline
Древні ще говорили про простих людей,що їх окрім хліба і видовищ ніщо не цікавить!!!
Сьогодні про це вже відомо багатьом і пояснюється просто,п"ятий рівень розвитку.
На жаль це так...


Возлюби ближнього свого,як себе самого.
 
Samson51zДата: Четвер, 29-Лип-2010, 13:15 | Сообщение # 3
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (valera)
якщо ці "рвачі" зроблять те, що вони хочуть

Quote (valera)
при підтримці наших козлів з РАЙРАДИ

Рвачі - це ті ж самі прості люди, яким байдуже що робиться в їхньому селі та на улиці, головне щоб у власний двір не лізли. Теорія їх збагачення при суща кожному, “головне набити свою кишеню”.

Козли - відповідно не байдужі люди, але потрапивши на керівні посади зрозуміли, що їхнє рішення контролюється з гори, і система в якій вони находяться не дозволить самодіяльності.

Лишаються забастовки для ідейних, але немає лідерів, та і самих протестуючих буде мало навіть по вул. Довженка с.Піски, де сусідом у них слугує ЗАТ “Компанія Ростислав”

Тому і маємо, те що маємо - онкологія , ацетон , рання смерть.


http://lokhvicya.at.ua/ - "Свобода" твого слова
 
aaaaДата: П'ятниця, 30-Лип-2010, 20:10 | Сообщение # 4
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 569
Награды: 4
Репутация: 1
Статус: Offline
Поскіки мізки засмальцювалися ,а лінь одоліла,- то будемо дихати те ,що дають.Скільки того життя.

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."
 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » НАС примусять дихати ЛАЙНОМ (заява про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих реч.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2018