ЛохвицяСереда, 22-Лис-2017, 19:34
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 9 з 9«12789
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Тижневик "Лохвицький край" (Думки, побажання та відгуки про нову газету)
Тижневик "Лохвицький край"
МиссионерДата: Субота, 30-Чер-2012, 19:50 | Сообщение # 121
Полковник
Награды: 0
Статус: Offline
Quote (aaaa)
Мене особисто цілковито влаштовує і анімашка.
Зрозуміло пане боягузе.
Quote (aaaa)
А тепер хизуєшся ,що живеш в незалежній Україні.
Не залежна від кого, чи від чого? Нема чим хизуватись.
Quote (aaaa)
хлопче, де ти був в 1989- 1991 році.
Ось тільки не розказуй байок про свою хоробрість, я і так її бачу. Це називається: "Скрутив дулю із-за угла"щоб писок не побачили.
Quote (aaaa)
Якщо ти себе зарахував до слуг Божих ,то й дотримуй Заповіді Божі. Скільки разів вже згрішив на сайті .
А я що, когось запевняв, про свою святість? Та і св. Письмо не каже нам, слідкувати за чужими гріхами.
Quote (tolik286)
Мені доводилося бачить Як Ви у храмі агітували за "одного із кандидатів", так би мовити відробляли начальству на "лексус", а собі "личку на пагон".
Толя, то добав, у якому саме храмі і за якого кандидата? Мені цікава ваша байка, продовжуйте.

aaaaДата: Субота, 30-Чер-2012, 22:00 | Сообщение # 122
Генерал-лейтенант
Награды: 4
"дячок", нічого розумного для розвитку твє словоблуддя не несе. Порожнина. .Двуликий Ян, Гобіт- це більш точніший твій портрет . Тушка , це лише оболочка. Так , церковним архівом підкований добре. Так і Шаріков був натасканий . Сенс в твоїх знань? Твоя ціль церковний бізнес? , затаскати побільше пастви до московського приходу? Це й без окулярів замітно. Ціль же Храму нести мораль суспільству. В цьому різниця Нового завіту від Вітхого завіту. Твоя ідеологія зовсім далека від вчення Ієсуса Хреста і філософії буття. Що несеш словом те й роби власним прикладом. А у вас,... як у Чечетова.

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

ПрохожийДата: Неділля, 01-Лип-2012, 10:26 | Сообщение # 123

Шановні!!!!

Годі ганьбити один одно, та потикати в вірі сповідування.
Грішні всі, і гріх ваш в тім, що ви навіть на форумі намагаєтесь зганьбити один одного.
Якщо я мусульманин, живу в Україні та поважаю її закони - то я напевно наволоч яка не хоче коритися Українському патріархату.
До того ж, патріархату який являється незаконним, по відношенню до християнської церкві.
Завтра, хтось із вас, проголосить себе патріархом вул. Жукова, чи вул. Леніна - так що, йому падати в ноги та вклонятися!!??

А якщо, брати як приклад, нашу, Лохвицьку Українську церкву,
та вельмишановного керівника цього закладу - то це справжній гріх до віри.

Це подружжя, навіть на горі людей, робить не авторитет Української церкви - а банальне набиття (побистрому) своїх кишень.
Притому, на підхваті (в долі - нав'язує церкву біля 3 школи), Тьотя ВЕРА - якій байдужу ваше віросповідання, лиж би капало в гаманець, та не менше семи (7) людей в тиждень, відправляти в потойбічний світ у "тарі" яку вона продає.

Повірте тут націоналізм зовсім недоречний. Коли відспівуєш своїх рідних, то без різниці на якій це мові звучить.
І коли це робить поважний отець Їсківсьої церкви, це божа благодать. І зовсім по іншому коли це робить знахабнілий отець, так би мовити Української церкви.

Життя довге, а родичі не вічні, - експериментуйте, погляди міняються миттєво

МиссионерДата: Неділля, 01-Лип-2012, 20:51 | Сообщение # 124
Полковник
Награды: 0
Прохожий, Згоден. Більше цьому боязливому ааааноніму відповідать не буду. Хай продовжує кричать із кущів.

Додано (01-Лип-2012, 18:51)
---------------------------------------------

Quote (Прохожий)
До того ж, патріархату який являється незаконним, по відношенню до християнської церкві.

Золоті слова.

aaaaДата: Неділля, 01-Лип-2012, 22:15 | Сообщение # 125
Генерал-лейтенант
"Більше цьому боязливому ааааноніму відповідать не буду"
Завелика честь спілкуватись з войовничим світським невігластством.

"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

Сообщение отредактировал aaaa - Понеділок, 02-Лип-2012, 07:30

БабайДата: Середа, 04-Лип-2012, 17:59 | Сообщение # 126
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (Прохожий)
Повірте тут націоналізм зовсім недоречний. Коли відспівуєш своїх рідних, то без різниці на якій це мові звучить.

А відспівати треба обов"язково ? Без цього ніяк ?
Quote (Прохожий)
Якщо я мусульманин, живу в Україні та поважаю її закони - то я напевно наволоч яка не хоче коритися Українському патріархату

Поки що не наволоч, а звичайна людина. Але якщо з вигуком "Аллах Акбар" Ви будете вчиняти якесь фізичне насилля над людьми іншої віри, то автоматично попадаєте під визначення "наволочь" Як бачите, віросповідання тут ролі не грає ніякої. Визначає статус - суспільна поведінка людини. І наявність чи відсутність агресії чи терпимості по відношенню до інших членів суспільства.
Quote (Прохожий)
Годі ганьбити один одно, та потикати в вірі сповідування.
Грішні всі, і гріх ваш в тім, що ви навіть на форумі намагаєтесь зганьбити один одного.
Ніхто нікого не ганьбить "Ибо надлежит быть и разномыслиям между вами, дабы открылись между вами искусные" (1Кор.11:19) Я вважаю, що кожен з нас зможе почерпнути для себе щось нове та корисне, що зможе стимулювати його для подальшого розвитку.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

БабайДата: Вівторок, 30-Жов-2012, 20:54 | Сообщение # 127
Генераліссімус
Награды: 5
Цікаво, чи можливо опублікувати таблицю результатів голосування по всим дільницям району, і кінцевий результат по району ? Якщо все прозоро, то я думаю, що це можливо ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

aaaaДата: Субота, 26-Січ-2013, 12:01 | Сообщение # 128
Генерал-лейтенант
В «УДАРе» считают, что в Украине орудует банда ПопандопулоПри нынешней власти реформы в Украине невозможны. Во-первых, народ не верит власти, и социальный диалог отсутствует. Во-вторых, из-за кадрового дефицита этой власти. Об этом заявил народный депутат от фракции «УДАР» Павел Розенко в эфире ток-шоу «Справедливость» на телеканале Интер, сообщает пресс-служба партии.
«При нынешней власти справедливого перераспределения народных средств быть не может. К власти сегодня пришли люди с идеологией Попандопуло. Вспомните советский фильм «Свадьба в Малиновке», когда Попандопуло делил мешок с вещами: это мне, это мне, это мне, а женский рваный чепчик – это «не мой фасон», можно и с народом поделиться. Так же мыслят и представители нынешней власти», – отметил Розенко.По мнению депутата, сегодня в Украине фактически выстроено два государства.«Одно – это государство высшего руководства и тех, кто его окружает. Это государство, в котором все есть: большие заработные платы, высокие специальные пенсии, там, где в полном объеме выплачивают все льготы, там, где на государственный аппарат тратятся миллиарды средств, и с каждым годом эти расходы растут. А есть другое государство: где 894 гривни пенсия, где зарплата учителя или врача – 1200-1500 гривень, где работники бюджетной сферы 2013 год встречали без заработных плат», – отметил Павел Розенко.Политик также отметил, что «УДАР» пришел в политику, чтобы формировать новую идеологию реформ.«Она возможна лишь в том случае, когда будет принцип социальной справедливости, когда будет диалог с обществом. Но реформы начинаются в первую очередь с власти», – отметил депутат.Розенко также заявил, что «УДАР» собственным примером показывает, как начинать реформы с себя.«Мы зарегистрировали два законопроекта. Один предусматривает отмену льгот народным депутатам. Мы показываем обществу, что готовы отказаться от льгот. Другой закон – о едином принципе начисления пенсий, чтобы президенту, народным депутатам, членам Кабмина начислялись пенсии по общим правилам, как всем украинцам», – подчеркнул депутат.
"ОБКОМ"

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Тижневик "Лохвицький край" (Думки, побажання та відгуки про нову газету)
Сторінка 9 з 9«12789
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017