Тижневик "Лохвицький край" - Сторінка 8 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяНеділля, 04-Гр-2016, 13:18
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 8 з 9«126789»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Тижневик "Лохвицький край" (Думки, побажання та відгуки про нову газету)
Тижневик "Лохвицький край"
МиссионерДата: Субота, 23-Чер-2012, 16:43 | Сообщение # 106
Полковник
Награды: 0
Статус: Offline
Quote (Бабай)
це теж характеризує високодуховне відношення до колег з УПЦ ?
Ви ж самі стверджували що Бог один. Та й вірять вони у Вашого ж Христа. Чому ж така зневага ?
Зневагу показали вони, коли незахотіли бути в одній Церкві і тому не слід приписувати мені те, що вони посіяли вначалі, відділивши себе від Церкви.
Quote (Бабай)
Підробка може бути як на базарі, так і в магазині. Все залежить від добросовісності поставщиків і продавців.
Ми говорили про диктатуру. Не залежно від того де орігінал, а де підробка, це ніяк не вказує на диктатуру пояснюючого.

БабайДата: Неділля, 24-Чер-2012, 11:57 | Сообщение # 107
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (Миссионер)
Зневагу показали вони, коли незахотіли бути в одній Церкві

А Вам не приходило на думку, що справа тут не в церкві а в мові, на якій ведуться проповіді ? А оскільки Бог національності не має, то мова, на якій читаються молитви теж не грає ролі. В РПЦ теж служба ведеться не на тій мові, на якій написана Біблія, то й що ? Бог роуміє російську, але не розуміє української мови ?
Якщо вже Ви такі реальні ортодокси, то мали б молитися на грецькій та єврейській мовах. А то виходить якась вибіркова ортодоксальність ...
Quote (Миссионер)
Ми говорили про диктатуру. Не залежно від того де орігінал, а де підробка, це ніяк не вказує на диктатуру пояснюючого.

Навіть у Вашому останньму пості Ви диктуєте свою правоту. І не припускаєте навіть думки, що може бути по іншому. Ви відрази присудили : Винен !!! Хоча, свого часу, РПЦ теж змінила мову проповідей з грецької та єврейської на російську. То їх за це не звинувачували в відділенні себе від церкви .

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

МиссионерДата: Неділля, 24-Чер-2012, 19:45 | Сообщение # 108
Полковник
Quote (Бабай)
А Вам не приходило на думку, що справа тут не в церкві а в мові, на якій ведуться проповіді ? А оскільки Бог національності не має, то мова, на якій читаються молитви теж не грає ролі. В РПЦ теж служба ведеться не на тій мові, на якій написана Біблія, то й що ? Бог роуміє російську, але не розуміє української мови ?
Якщо вже Ви такі реальні ортодокси, то мали б молитися на грецькій та єврейській мовах. А то виходить якась вибіркова ортодоксальність ...
Ні, тут справа зовсім не в мові. Мова на якій проходять служби, в Україні, Росії та Білорусії є одна, проповіді у нас на Україні на українській, в Росії на російській, в Білорусії на білоруській, і тут ні яких проблем не було. Якщо я приїхав до Росії чи Білорусії, то на богослужінні я відчуваю себе вдома, тому що мова одна і це єднає нас (православних русів) Проповідь і у нас в церкві (Благовіщенській) тільки на українській мові. Справа тут зовсім в іншому, але це інше приховане національними інтересами і мовою. Насправді якби "Філарету" пощастило стати патріархом всієї Русі, то розколу не було б, а це означає що не було б і цієї теми для розмови. Повірте, це все:" Ах так, ну доді я вам зроблю.." і "Філарет" це зробив. Але кому на зло? На зло нам простим людям, щоб посіяти між нами ворожнечу. Але йому(Філарету) дісно це вигідно він має із цього дебелий дохід, маю на увазі гру на національній ідеї. Як би не ця ідея, то справи його були б кепські, але він все прорахував і построїв свою аферу на брехні, за ради влади, грошей та місті. Таких людей,які прикриваються правдою, а роблять свої чорні справи вводячи в оману народ, я поважать не можу, і ставлення до таких у мене однозначне і ви це бачите.
Так що мова, не може бути "камнем преткновения". І зараз є храми УПЦ МП де служба проходить на українській мові, і нічого тут дивного немає, люди захотіли, архієрей благословив. Тут інше....

aaaaДата: Неділля, 24-Чер-2012, 21:08 | Сообщение # 109
Генерал-лейтенант
Награды: 4
"Але це роман і він не претендує на історичну правду.." А анафему хто написав на Мазепу? А руйнація Батурина - теж роман? І Меншиков також видуманий персонаж? Істинну правду про Українські реалії доби руїни нам по крихітках доносять сучасники минулого. А память минулого , Землі нашої, зтирають братки і попи сусідньої держави.
І ваша паства докладає до цього не малу участь в нашому краї.
P.S. До речі, Печерська Лавра почала свою відбудову за гетьманста І. Мазепи який безпосередньо і почав відновлення нашої Святини.

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

Сообщение отредактировал aaaa - Неділля, 24-Чер-2012, 21:16

МиссионерДата: Понеділок, 25-Чер-2012, 18:38 | Сообщение # 110
Полковник
Quote (aaaa)
Землі нашої, зтирають братки і попи сусідньої держави.
Ви яке відношення маєте до газети? Чи ви і є один із кориспондентів невдах? Про яких попів ви говорите шановний? Ви оченята ширше розкрийте, та підіть до храмів УПЦ МП і подивіться хто там служе (чиї попи) щоб немолоти дурниць.
Quote (aaaa)
А анафему хто написав на Мазепу? А руйнація Батурина - теж роман? І Меншиков також видуманий персонаж?
Я не буду нікого чорнить, але ви повинні знати, що за зради Мазепи, гибли наші козаки які стояли проти шведського короля. І це наша історія і гибли наші родичі, походіть по музеях районних і уважно вивчіть цю тему. Не потрібно з усього виводить одне. Якщо ви возвеличите Мазепу, то тим самим зганьбуєте наших предків які жили в ті часи і захищали свої землі від хапуг, і таким чином ви станете зрадником свого краю і не менше. Тому пане, читайте та не зачитуйтесь, і говоріть та не забалакуйтесь.
Quote (aaaa)
P.S. До речі, Печерська Лавра почала свою відбудову за гетьманста І. Мазепи який безпосередньо і почав відновлення нашої Святини.
За це я його і поважаю, але за зраду ні. В цілому він для мене не являється негативним персонажем історії, у кожної людини є помилки і гетьман не був винятком.
Quote (aaaa)
І ваша паства докладає до цього не малу участь в нашому краї.
Ви говорите як людина не здорова. Паства це всі корінні жителі, не з америки ні. І всі вони такі самі вільні громадяни України як і ви, і мають право на своє віросповідання, тому ваша репліка показує вас не з кращого боку.
А роман, і є роман на реальних подіях, але не опис реальних подій, і автор має повне право висловити свою точку зору, яку не всі будуть розділять, але у автора і відхід є:"Це роман"

aaaaДата: Понеділок, 25-Чер-2012, 22:44 | Сообщение # 111
Генерал-лейтенант
Пане місіонепе , є така категорія в філософії, як ідеогогія. Кого зраджував Гетьман України? Вибраний Гетьман, вибраний вільним козацтвом України.Не призначиний .
Ідеологія ,зброя якою користуються для лапшо-навантаження вух невігласам деякими вождями та політиками.
Музеї спадщина ідеологічної машини імперської Росії.
Хто ви? , які завжди в форватері ідеології імперії ,яка вогнем і мечем нищила Героїв і незалежність України. Не ви, УПЦ МП, зрадники? Носії ідеології чужинців на землі України.
З таким азартом краще захищали б єдину церкву України ,обєднавшись в одиним приходом.Чому нами ,вами повинні потуряти північні сусіди? Невже бути вільним господарем в своїй державі це гріх? Віра зрозуміло що одна ,але коли вона заідеалізована то пробачте ... хто хворий?

"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

МиссионерДата: Вівторок, 26-Чер-2012, 15:40 | Сообщение # 112
Полковник
Quote (aaaa)
Кого зраджував Гетьман України? Вибраний Гетьман, вибраний вільним козацтвом України.Не призначиний .
Кому присягав, того і зрадив. Чи ви начитались художньої літератури і будете, тут, мені байки росповідать?
Quote (aaaa)
Музеї спадщина ідеологічної машини імперської Росії.
А романи, то є істинна правда. Я вас зрозумів.
Quote (aaaa)
Хто ви? , які завжди в форватері ідеології імперії ,яка вогнем і мечем нищила Героїв і незалежність України. Не ви, УПЦ МП, зрадники? Носії ідеології чужинців на землі України.
Ще потрібно доказать, хто чію ідеологію несе, чи ви западняньську, чи я Російську. Ви також будете стверджувати що УПА це теж національні герої? Якщо так, то ви, мій особистий ворог.
Quote (aaaa)
З таким азартом краще захищали б єдину церкву України ,обєднавшись в одиним приходом.Чому нами ,вами повинні потуряти північні сусіди? Невже бути вільним господарем в своїй державі це гріх? Віра зрозуміло що одна ,але коли вона заідеалізована то пробачте ... хто хворий?
То чого ж ви це не робите? Чи вам потрібен Бог? Вам потрібна ідея національна, а не Церква. Кого ви хочите обдурить?
Quote (aaaa)
Невже бути вільним господарем в своїй державі це гріх?

Хто нам заважа? Чи це вже хвороба не виліковна?

aaaaДата: Вівторок, 26-Чер-2012, 16:35 | Сообщение # 113
Генерал-лейтенант
"Ви також будете стверджувати що УПА це теж національні герої? " Я лише можу стверджувати одне ,що ви не є Моєсеєм свого народу. Ви просто "міссіонер" з ортодоксальною совковою закваскою ,один з яничарів війска руського.
Пророк Моїсей виводив свій народ з рабства, ваші першосвященники навпаки тужаться не відпускати з кабали московії.
Зроби порівняння нашої доби і доби Моїсея . В чому різниця? Одні виводили свй народ з рабства єгипетського інші навпаки супротивились тому. Одні були призначеними творцем посередниками ,інш і... в мерсах свої тушки підвозять.
До речі що ти знаєш взагалі про ОУН- УПА окрім пропагандистського хламу сталінської ідеології? Та сама "правда" на якій ти пане вихований ,церкви ,ХРАМИ руйнувала та до сибіру священополушників гнала ,а "попи" в СТОЛЬНОМУ ГРАДІ срср возсідали І потомки ПОНИНІ ТАМ ЖИРУЮТЬ.Чомусь недоторканими лишались. І вони, з своєю "совістью" ,мораль нам будуть навязувати?

Сообщение отредактировал aaaa - Вівторок, 26-Чер-2012, 19:45

МиссионерДата: Вівторок, 26-Чер-2012, 22:32 | Сообщение # 114
Полковник
Quote (aaaa)
До речі що ти знаєш взагалі про ОУН- УПА
Що вони реально убивали моїх родичів і цього досить.
Quote (aaaa)
І вони, з своєю "совістью" ,мораль нам будуть навязувати?
По перше тобі ніхто не навязує нічого. По друге зі своїм національним бредом, ділися з однодумцями і не суй свій ніс(занадто довгий) в Церкву. Що скучно, потрібен адреналін?
Так ти дійсно редактор-невдаха? Тоді тобі дам пораду: робіть у газеті з краю дирку, щоб можна було на цвях вішати...а ще краще відразу переходьте на туалетний папір( користі більше для людей буде)
Що будемо продовжувати в такому тоні розмову? Чи може перестанеш брискать слиною? smile

aaaaДата: Середа, 27-Чер-2012, 23:56 | Сообщение # 115
Генерал-лейтенант
Отче ,маску знято. Дякую.
Більше убивили НКВДісти ,перевдягнувшись під "Бендерівців". Читай не лише "романи" КГБейки , а й документи.
"вони реально убивали моїх родичів" - в Лохвиці?
"По перше тобі ніхто не навязує нічого" - якби не неслась антиукраїнська єресть я б промовчав.
"Тоді тобі дам пораду: робіть у газеті з краю дирку, щоб можна було на цвях вішати...а ще краще відразу переходьте на туалетний папір( користі більше для людей буде" - цитата визначаюча рівень ай-кю.

МиссионерДата: Четвер, 28-Чер-2012, 08:16 | Сообщение # 116
Полковник
Quote (aaaa)
в Лохвиці?
То для тебе крім Лохвиці нема більше нічого?
Казки про переодітих НКВД, залиш собі.
У мене була, сварка до бійки у потязі, "Ужгород-Харків"тільки за те що сказав слово "Кипяток" і якби потяг прямував до Ужгорода, то чим би закінчилось ніхто не зна. І це було особисто зі мною, років десять тому. І я повірю в те що вони білі і пушисті? А ви пропагуєте тут їхню ідею?
Quote (aaaa)
цитата визначаюча рівень ай-кю.
Ваш?
Хлопці, я розумію це ваш бізнес (тижневик), і вам потрібно щось писати, але брехать непотрібно. Чи ви тим самим піднімаєте собі рейтинг? Ідіть працюйте, та не брешіть.
Quote (aaaa)
якби не неслась антиукраїнська єресть я б промовчав.
Ти "щирий" чи "свідомий" чи ще якийсь ...ий українець, своєю хворобою не заражай здорових людей, при тому із під тишка. Чому ти такий "правдивий" ховаєшся і пишеш анонімно? Тому що боягуз, а такі ставали зрадниками в першу чергу. І не потрібно тут корчить із себе "правильного" патріота, ти невідомий персонаж.Хто ти, чому кричиш із темряви? Це твоя правда?

aaaaДата: Четвер, 28-Чер-2012, 14:44 | Сообщение # 117
Генерал-лейтенант
"Ідіть працюйте, та не брешіть." До "ЛК" відношення не маю. А цікаво - ,що ти для суспільства корисног зробив або робиш? Цеглу виробляєш ,або кладеш ,хліб печеш , водієм працюєш чи язиком метлаєш?
"своєю хворобою не заражай здорових людей"- це конкретно до Вашої персони .
"ховаєшся і пишеш анонімно? " ,а що твоє лико за маскою місіонера , вистави напоказ. Похизуйся.
"Чому ти такий "правдивий" ховаєшся і пишеш анонімно?"- а що зміниться від того. Існує така думка у Вселенній ,той добре ,Сприймай ,або не сприймай . Творцю все і так відомо. Задуми кожного при Тайній вечері були відомі Ієсусу.Так що не суди судимий не будеш.
А в потязі напевно хизувався кацапською мовою ,закономірна реакція закатованих нащадків. Бо та мова ,мова ворога, який кровю тисяч неповинних галичан кропив їх землю ,їх домівку ,або відсилав на будову Біломор-каналу ,або НА СОЛОВКИ ,або валяти тайгу. Де виживали одиниці. Як би ти був мудрішим,та ні умнішим ,ти б за "кипяток" не згадував би.
І ще раз повторююсь ,читай історію з уст народу ,а не з уст першосвященників та фараонів.

Сообщение отредактировал aaaa - Четвер, 28-Чер-2012, 14:58

МиссионерДата: П'ятниця, 29-Чер-2012, 14:42 | Сообщение # 118
Полковник
Quote (aaaa)
А цікаво - ,що ти для суспільства корисног зробив або робиш? Цеглу виробляєш ,або кладеш ,хліб печеш , водієм працюєш чи язиком метлаєш?
А ви запитайте: "Хто в Лохвиці виготовляє (не перепродує) броньвані двері?"
Quote (aaaa)
Так що не суди судимий не будеш.
То може ти, не судиш нікого?
Quote (aaaa)
Як би ти був мудрішим,та ні умнішим ,ти б за "кипяток" не згадував би.
Я попросив у провідника кипяток,(так говорять у нас в Лохвиці на воду яка уже закипіла до 100градусів) але де яким особам, здавалося що вони володіють мовою справжньою, і ті хто говорить не так як вони, то це вороги і зрадники. Але Лохвиця це ще і козацьке містечко, і галичани в цьому переконалися, і стали поважать ще й суржик Лохвицький. Питань більше не було, але я зрозумів, що ми зовсім різні.
Quote (aaaa)
Похизуйся.
Твоя черга. Чи боїшся?

aaaaДата: П'ятниця, 29-Чер-2012, 20:53 | Сообщение # 119
Генерал-лейтенант
"Хто в Лохвиці виготовляє (не перепродує) броньвані двері?" - Багато хто виготвля. Працю я вітаю.
"ми зовсім різні." - Ми з тобою зовсім інші.
"Твоя черга." - Мене особисто цілковито влаштовує і анімашка.
"Чи боїшся?" - хлопче, де ти був в 1989- 1991 році. А тепер хизуєшся ,що живеш в незалежній Україні.
" То може ти, не судиш нікого? "
Якщо ти себе зарахував до слуг Божих ,то й дотримуй Заповіді Божі. Скільки разів вже згрішив на сайті .

tolik286Дата: П'ятниця, 29-Чер-2012, 23:28 | Сообщение # 120
Генерал-лейтенант
Награды: 3
Quote (Миссионер)
Проповідь і у нас в церкві (Благовіщенській) тільки на українській мові.

Мені доводилося бачить Як Ви у храмі агітували за "одного із кандидатів", так би мовити відробляли начальству на "лексус", а собі "личку на пагон".
Quote (Миссионер)
По друге зі своїм національним бредом, ділися з однодумцями і не суй свій ніс(занадто довгий) в Церкву.

Любов до Батьківщини Ви називаєте бредом? Та хто б сумнівався.
Quote (Миссионер)
Ти "щирий" чи "свідомий" чи ще якийсь ...ий українець, своєю хворобою не заражай здорових людей, при тому із під тишка.

Ви мабуть себе невважаєте щирим і свідомим? Мабуть НЕширий і НЕсвідомий (рос. невменяемый) -вірю.

І ще пару питань - Ви молетесь за державу Україна і її людей?
Чому Ви щиро вірете казкам НКВДистів і недовіряєте переказам глибоковіруючих западенців?

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Тижневик "Лохвицький край" (Думки, побажання та відгуки про нову газету)
Сторінка 8 з 9«126789»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016