ЛохвицяСубота, 18-Лис-2017, 15:04
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 7 з 9«1256789»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Тижневик "Лохвицький край" (Думки, побажання та відгуки про нову газету)
Тижневик "Лохвицький край"
МиссионерДата: Неділля, 17-Чер-2012, 15:28 | Сообщение # 91
Полковник
Награды: 0
Статус: Offline
Quote (Бабай)

В статті в газеті на Вашу церкву хтось плював ? Чому ж тоді у Вас така реакція ?
А що не зрозуміло? Сказано було цим негідником, що ми не любимо своєї країни, не любимо свою Церкву і т.д. а точніше ми не розуміємо що це потрібно... Це плювок, негідника і я мусив про це сказати.
Quote (Бабай)
Неправда, я намагався вам показати невідповідності та неточності в Біблії, І не моя вина, що Ви сприйняли це як особисту образу. Тепер відносно Христа. Ви самі погодилися, що Бог не має національності. А Христос був єврей ...
По плоті... Але Бог це є Дух і національності у Нього нема.
Quote (Бабай)
А до появи християнства на наших землях, якими були Ваші предки ?
Адамом і Євою...

БабайДата: Неділля, 17-Чер-2012, 15:52 | Сообщение # 92
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (Миссионер)
Сказано було цим негідником, що ми не любимо своєї країни, не любимо свою Церкву і т.д. а точніше ми не розуміємо що це потрібно... Це плювок, негідника

От бачите, Ви й зараз називаєте того пастиря негідником, за те, щовін хоч намагається любити свою землю, свою державу, свій народ, церкву. То Вас образило саме останнє, - церкву ? А чому люди живучи в цй країні мають любити церкву племені якихось східних чи західних народів ? Де логіка ?
Quote (Миссионер)
Адамом і Євою...

Дуже смішно. І жили вони на території Київської Русі ?
Я ж запитував про Ваших предків, які жили на нашій території в дохристиянські часи.
Невже не зрозуміло ?

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

МиссионерДата: Неділля, 17-Чер-2012, 20:00 | Сообщение # 93
Полковник
Quote (Бабай)
От бачите, Ви й зараз називаєте того пастиря негідником, за те, щовін хоч намагається любити свою землю, свою державу, свій народ, церкву. То Вас образило саме останнє, - церкву ? А чому люди живучи в цй країні мають любити церкву племені якихось східних чи західних народів ? Де логіка ?
У ваших постах зовсім логіки не видно. Я вам про Фому а ви мені про Єрьому. Якщо у вас проблеми з географією то я тут вам нічим допомогти не можу. Ваші предки жили на території Київської Русі, куди входе і Москва? Якщо через сто років Лохвиця відділиться від Полтавської області і стане незалежною, і що будуть говорить і тоді на Полтаву- чужинска сторона? По вашому виходить так.
Quote (Бабай)
Дуже смішно. І жили вони на території Київської Русі ?
Я ж запитував про Ваших предків, які жили на нашій території в дохристиянські часи.
Невже не зрозуміло ?
Чи смішно, чи ні всі люди пішли від них, так що не потрібно увіковічувать свої традиції, ніби то вони існували відразу після творіння всього Богом.

Сообщение отредактировал Миссионер - Неділля, 17-Чер-2012, 20:38

БабайДата: Понеділок, 18-Чер-2012, 16:09 | Сообщение # 94
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
У ваших постах зовсім логіки не видно.

Ви просто не хочете її бачить. Кожен народ має право на самоідентифікацію і самовизначення. Ви вже визначилися. Ваші 30 серебряників (спасіння душі,обіцяне євреями) від Вас ніде не дінуться. То чому ж треба заважати іншим ? Вам хтось дав право силою заганяти людей в щастя ? Ви навіть думати за них будете ?
Якщо вони намагаються зберегти хоча б рідну мову, то по Вашому вони вже злочинці ? Вас самого виплекав і виростив цей народ (на свою голову). А тепер ви почали "какать" і "чтокать", а закінчуєте наругою над його традиціями та звичаями.
Quote (Миссионер)
так що не потрібно увіковічувать свої традиції, ніби то вони існували відразу після творіння всього Богом.

То навіщо створювати традицію церковних свят? Всі традиції фігня, і нічого не треба дотримуватися . Згоден. Ваша логіка краща за мою.

цитата из фильма.

МиссионерДата: Вівторок, 19-Чер-2012, 10:53 | Сообщение # 95
Полковник
Quote (Бабай)
Ви просто не хочете її бачить. Кожен народ має право на самоідентифікацію і самовизначення. Ви вже визначилися. Ваші 30 серебряників (спасіння душі,обіцяне євреями) від Вас ніде не дінуться. То чому ж треба заважати іншим ? Вам хтось дав право силою заганяти людей в щастя ? Ви навіть думати за них будете ?
Якщо вони намагаються зберегти хоча б рідну мову, то по Вашому вони вже злочинці ? Вас самого виплекав і виростив цей народ (на свою голову). А тепер ви почали "какать" і "чтокать", а закінчуєте наругою над його традиціями та звичаями.
Тобто українська мова існувала до творіння землі? Напевно на вас літо(спека) шкідливо впливає. За 30 серебряників предали Христа, ми Христа не предаємо, і досить дурня із себе робить, та говорить про речі невідомі вам. У вас нема більше що сказати, так ви на мову переходимо?

БабайДата: Вівторок, 19-Чер-2012, 14:22 | Сообщение # 96
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
За 30 серебряників предали Христа, ми Христа не предаємо

Ви зрадили свій народ, етнфчну пам"ять українського народу, його традиції. І продовжуєте нищити його духовну спадщину.
Quote (Миссионер)
Тобто українська мова існувала до творіння землі?

Ви таки точно перегрілися, якщо десь вичитали таке в моїх постах.
Quote (Миссионер)
У вас нема більше що сказати, так ви на мову переходимо?

Це ж вас бісить УПЦ а не мене. А в них і мова українська, на відміну від РПЦ. Вони хоча б в цьому підтримують свій народ свій народ, а значить, ще не все втрачено ...
Quote (Миссионер)
А до появи християнства на наших землях, якими були Ваші предки ?
Адамом і Євою...

По різним даним , на час хрещення, на території Київської Русі проживало від 4 до 6 міліонів людей.
І всі були Адамами і Євами...
Я Вас зрозумів.
Це або біла гарячка, або сонячний чи тепловий удар. Хоча може й гірше. Я не психіатр.

цитата из фильма.

aaaaДата: Вівторок, 19-Чер-2012, 22:27 | Сообщение # 97
Генерал-лейтенант
Награды: 4
"За 30 серебряників ..Іуда ..предал Христа..."- пане місіонере ,вам подібні і Ви ,предали святиню - - Божий , генний код - мову . Ті попи ,що переметнунулись до московії, за дарма покинули колиску Християнства? Не лукавте. За "срібниками" ,за "срібниками" поповзли ... І Київ з їх богословлення московії доруйновували,провіїнцюювали.
"Тобто українська мова існувала до творіння землі"- пане ,це мова народу цеї землі ,якою їх наділив Творець, інші мови - мови загарбників , або менших народів які волею долі потрапили сюди. Нашу мову ,окрім нас, захищати нікому. Не захистимо її ,не збережемо , ніщо нас не обєднає ,розсіємось і зникнемо як нація. Приклад єврейського народу.

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

МиссионерДата: Четвер, 21-Чер-2012, 21:37 | Сообщение # 98
Полковник
Quote (Бабай)
Ви зрадили свій народ, етнфчну пам"ять українського народу, його традиції. І продовжуєте нищити його духовну спадщину.
Мій народ зараз православний, а чи був він таким, яким ви його малюєте, то вже вибачте, точно ніхно вам не скаже.
Quote (Бабай)
Ви таки точно перегрілися, якщо десь вичитали таке в моїх постах.
От вам ваша логіка. Ви мене звинувачували:
Quote (Бабай)
Якщо вони намагаються зберегти хоча б рідну мову, то по Вашому вони вже злочинці ?
То ви говорите що "рідна мова" тут існувала весь час? Якщо всеж таки ні, то хто зрадив ту, мову, яка була до "рідної мови"?
Quote (Бабай)
Вам хтось дав право силою заганяти людей в щастя ? Ви навіть думати за них будете ?
Так я бачу що, ви брехун. Покажіть де силою я заганяв до щастя?

Додано (21-Чер-2012, 19:37)
---------------------------------------------
Привожу вам вмслів настоятеля Свято-Троїцького храму УПЦ МП с. Г. Їсківці, з приводу статті написаної Олегом Лісняком "Про любов та повагу" із моєї розмови з ним.
Бог єсть правда(правда во векі), а дьявол ложь. Всякий хто виконує ложь слуга дьявола, і всякий любящий правду істинний раб Божий. Олег Лісняк написав, що в хрестному ході було біля десятка людей, а насправді всі знають і бачили близько сорока людей. До речі наш хрестний хід проходив і відбувався до появи їх біля "храму"то ж чому вони не почекали кілька хвилин доки хід пройде? Те що сказав "єпископ Федір" про любов до того "що нам дав Бог" є повним безглуздям і прямим націоналізмом (по іншому фашизмом). Я особисто патріот своєї держави, якщо потрібно то захищав би її із зброєю в руках (якби не був священником), а націоналісти "люблять" тільки все своє, для них не існує інших народів. Ненавистне і звороже ставлення Київського патриархату до руських людей всім відоме. Руська Православна Церква включає в себе Росію, Україну, Білорусію. Слава Богу більше тисячі років всі ми прекрасно розуміли славянську мову, а ось 20 років тому перестали розуміть. Навіть такий патріот як Богдан Хмельницький називав патриарха Московського і всєя Русі Нікона своїм отцом і господіном (наголошуючи про те що іншої віри він не визнає). То чому ж нас називають ворогами та відступниками, коли саме церковний розкол в особистості КП і посіяв скільки в Україні братоненависті, ворожості та неприязні, адже до розколу цього не було. Дьявол завжди сіє злобу: це він прекрасно зробив знайшовши собі єресіарха Михайла Денесенка. Розважлива та мудра людина, яка подивиться на історію всіх віків Православної Русі зрозуміє де істина, і де обман.
(Дослівно)

aaaaДата: Четвер, 21-Чер-2012, 23:13 | Сообщение # 99
Генерал-лейтенант
Награды: 4
Православвя ,а не Православна Церква москви включає в себе Росію, Україну, Білорусію.
"а націоналісти "люблять" тільки все своє, для них не існує інших народів" - це до руських братів ,В Росії існує ЛИШЕ один язік.Пане міссіонере - один.
"Я особисто патріот своєї держави, якщо потрібно то захищав би" своїх патронів :пана ахметова,панча януковича ,пана колісніченка.... .і.т. д.і їх особисті володіння.
І варто почитати М.Старицького - " Руїна". ... подивиться на історію всіх віків Православної Русі зрозуміє де істина, і де обман".
Світогляд розширюється не лише в церковною літературою.

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

МиссионерДата: Четвер, 21-Чер-2012, 23:58 | Сообщение # 100
Полковник
Quote (aaaa)
Світогляд розширюється не лише в церковною літературою.
Хто вам сказав що я цей роман не читав? Але це роман і він не претендує на історичну правду, хочь і написано талановито(як для роману) Я не черпаю свої знання із художньої літератури. Тому нема потреби обговорювати цю книгу, що в ній правда а що ні, так як автор має своє право висловити свою думку, хочь і в романі.
Добавлю про хрестний хід. Хто бреше Лісняк про десять чоловік, чи настоятель храма, що до сорока чоловік було?. Фото:
Прикрепления: 1685357.jpg(50Kb) · 3746145.jpg(57Kb) · 3002364.jpg(39Kb) · 6804083.jpg(50Kb)

Сообщение отредактировал Миссионер - П'ятниця, 22-Чер-2012, 00:03

БабайДата: П'ятниця, 22-Чер-2012, 11:42 | Сообщение # 101
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Мій народ зараз православний, а чи був він таким, яким ви його малюєте, то вже вибачте, точно ніхно вам не скаже.

А Ви поцікавтеся, яким був наш народ до християнства. Пізнаєте багато цікавого.
Quote (Миссионер)
То ви говорите що "рідна мова" тут існувала весь час? Якщо всеж таки ні, то хто зрадив ту, мову, яка була до "рідної мови"?
Наша мова - це багатовікове надбання нашого народу. Вона виникла й розвивалася разом з нашим народом. це невідємна частина народу. Щезне мова, щезне й народ. Звичайно, зараз вона сає цнший вид ніж тисячу років тому, але це звичайний процес розвитку мови. Якщо Вам сказали, що на Русі державна мова була єврейська - не вірте.
Quote (Миссионер)
Покажіть де силою я заганяв до щастя?
А можна по іншому сприйняти Ваші проповіді про істинність РПЦ і іграшковість УПЦ ? А Ваше відношення до прихильників дохристиянської віри ? Воно чітко показує Вашу позицію диктатури РПЦ.
Quote (Миссионер)
Я особисто патріот своєї держави, якщо потрібно то захищав би її із зброєю в руках (якби не був священником), а націоналісти "люблять" тільки все своє, для них не існує інших народів.

От Ви й пояснили, який у Вас бізнес, що дозволяє мати шикарний прибуток. Ви ж не сплачуєте державі ніяких податків. Не платите внесків у соціальні фонди. І заявляєте "я - патріот". Найприємніше і найдоступніше з високих людських почуттів - патріотизм. Нічого не треба робити, крім як пишатися справами співвітчизників. Я разом з іншими такими ж співвітчизниками, своїми податками оплачую утримання дитсадків, шкіл, лікарень, армії, міліції депутатів всих рівнів та президентів. Вся державна машина тримається на наших податках. А які податки сплачуєте Ви ? І куди вони йдуть ?
Quote (Миссионер)
. Ненавистне і звороже ставлення Київського патриархату до руських людей всім відоме.

Підтвердіть фактами, будь ласка. Поки що я бачу лише Ваші нападки на них.

цитата из фильма.

МиссионерДата: П'ятниця, 22-Чер-2012, 17:03 | Сообщение # 102
Полковник
Quote (Бабай)
А можна по іншому сприйняти Ваші проповіді про істинність РПЦ і іграшковість УПЦ ? А Ваше відношення до прихильників дохристиянської віри ? Воно чітко показує Вашу позицію диктатури РПЦ.
Та це все, ваші фантазії, ви те що не зрозумієте, те до придумуєте.
Quote (Бабай)

От Ви й пояснили, який у Вас бізнес, що дозволяє мати шикарний прибуток.
Я вас зрозумів ще раніше, що ви любите фантазувати (це не погано) але ж не весь час. Я ж написав що це вислів НАСТОЯТЕЛЯ ХРАМУ с. Г. Їсківці, і знизу дописав "Дослівно" а ви приліпили це, до мене. Уважніше читайте.
Quote (Бабай)
А які податки сплачуєте Ви ? І куди вони йдуть ?
У місяць я сплачую 610гр, за рік 7 320гр, за 10років 73 200гр.
Куди йдуть, чесно не знаю, моє діло платить. Також допомагаю храмам (чим можу) Ось я сам і мій бізнес:(фото внизу)

Додано (22-Чер-2012, 15:03)
---------------------------------------------
Не знаю як вас ще переконати, що я до Церковних коштів ніякого відношення не маю.
Прикрепления: 8369269.jpg(241Kb)

Сообщение отредактировал Миссионер - П'ятниця, 22-Чер-2012, 17:03

БабайДата: П'ятниця, 22-Чер-2012, 19:51 | Сообщение # 103
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Мой долг, увидев эту тему, сказать правду Божию. Так как у людей своя "правда" притом у каждого своя, и каждый думает, что именно он прав, притом не зная истинной правды Божией.
Начну из самого простого. Если, кто скажет:" у меня две машины,одна "мерс 600", другая в песочнеце игрушечная, и вот не знаю на которой из них поехать на море." Безумное рассуждение? Конечно. Так и здесь нельзя рассуждать, о двух равноценных Церквях, потому как одна из них только по виду церковь(игрушечная) и как это не печально, к этому определению попадает УПЦ КП. которая не имеет никакого права называться таковою.
Це уривок з Вашого поста № 103 теми "Діла церковні" Чи мая фантазія ?

цитата из фильма.

МиссионерДата: Субота, 23-Чер-2012, 08:52 | Сообщение # 104
Полковник
Quote (Бабай)
Це уривок з Вашого поста № 103 теми "Діла церковні" Чи мая фантазія ?
Я маю на увазі "диктатуру". Як можна було дійти до такого, щоб звинувачувати мене в диктатурі, на підставі моїх слів про істинність Церкви? Якщо ви мені скажете, що на базарі холодильники це підробка, а в магазині (?) оригінал, то це не може указувати на вас як на диктатора. Чи я не правий? То дочого ви тут клеїте це словр сюди?

БабайДата: Субота, 23-Чер-2012, 15:08 | Сообщение # 105
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Прочитав "бред рябої кобили" під назвою" Про любов та повагу" (Л.К. 14.06.2012р) Потрібно цю пісаніну, розмістити в рубриці, "Гумор на релігійну тему" Цитування ряжених "архиєреїв" це вже....,писакі закусувать нужно.
це теж характеризує високодуховне відношення до колег з УПЦ ?
Ви ж самі стверджували що Бог один. Та й вірять вони у Вашого ж Христа. Чому ж така зневага ?
Quote (Миссионер)
Якщо ви мені скажете, що на базарі холодильники це підробка, а в магазині (?) оригінал,
Підробка може бути як на базарі, так і в магазині. Все залежить від добросовісності поставщиків і продавців.

цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Тижневик "Лохвицький край" (Думки, побажання та відгуки про нову газету)
Сторінка 7 з 9«1256789»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017