ЛохвицяПонеділок, 11-Гр-2017, 05:00
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 6 з 9«12456789»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Тижневик "Лохвицький край" (Думки, побажання та відгуки про нову газету)
Тижневик "Лохвицький край"
aaaaДата: П'ятниця, 15-Чер-2012, 19:14 | Сообщение # 76
Генерал-лейтенант
Награды: 4
Статус: Offline
"Після останніх статей складається думка..." - конкретніше можна.

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

МиссионерДата: П'ятниця, 15-Чер-2012, 20:42 | Сообщение # 77
Полковник
Награды: 0
Прочитав "бред рябої кобили" під назвою" Про любов та повагу" (Л.К. 14.06.2012р) Потрібно цю пісаніну, розмістити в рубриці, "Гумор на релігійну тему" Цитування ряжених "архиєреїв" це вже....,писакі закусувать нужно.

БабайДата: Субота, 16-Чер-2012, 18:58 | Сообщение # 78
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (Миссионер)
" Про любов та повагу"

Прочитав вказану статтю. Не зрозумів, що так розлютило шановного пана Миссионера.
Там щось написано, що не відповідає дійсності ?
Якщо Ваша ласка, то поясніть нам, темним, де потрібно сміятися, і над чим ...
А якщо там написана неправда, то вкажіть де саме .

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

tolik286Дата: Субота, 16-Чер-2012, 20:27 | Сообщение # 79
Генерал-лейтенант
Награды: 3
Quote (Бабай)
Цитування ряжених "архиєреїв" це вже....,писакі закусувать нужно.

Це Ви мабуть про цей абзац?
---
Я розумію, що ми повин-
ні до цих людей проявити
просто любов і терпіння.
Пройде час - і вони зро-
зуміють, що треба любити
свою землю, свою державу,
свій народ, церкву - тому
що це нам дав Бог.

МиссионерДата: Субота, 16-Чер-2012, 22:13 | Сообщение # 80
Полковник
Quote (tolik286)
Це Ви мабуть про цей абзац?
---
Я розумію, що ми повин-
ні до цих людей проявити
просто любов і терпіння.
Пройде час - і вони зро-
зуміють, що треба любити
що це нам дав Бог.
Хай буде и цей абзац. Це сказано кому? Напевно инопланетянам! Кожен розуміє, що йому потрібно, чи не так? Що без цих слів, нібито "архієрея" ніхто цього не знав? Чи вони "архієреї" напевно думають що люди настільки тупі, що і це потрібно говорить? Скоро будуть проповідувать як на унітазі сидіть, і що 2+2=4. Так один із таких говорив що, потрібно любить своїх дітей, дружину, ніби то цим відкрив америку.
Як би я написав тут на форумі: " Люди!!! Коли ви зрозумійте що потрібно любити свою землю, свою державу, свій народ, свою дружину, дітей..." Те саме говорив ряженій "архієрей" і тим самим працював на "публику" важаючи цю "публику" тупим стадом. Напевно думав що, якщо в селі, то люди не відрізняють навіть кольорів.
Так цей дивний "архіпастир" щей брехун, який запевняв що хрестний хід, був спеціально влаштований в честь його приїзду. Кожен житель села скаже, що в цей день,( кожен рік,) престольне свято. Літургія, молебен і хрестний хід по селу(не залежно від того хто там приїде до села), це вже традиція (хоч і не давня)
А також хочу побажати, Олегу Лісняку(дивовижному кориспонденту газети) успіхів у пошуках здорового глузду, поки що (на жаль) його нема.

tolik286Дата: Субота, 16-Чер-2012, 23:42 | Сообщение # 81
Генерал-лейтенант
Награды: 3
Quote (Миссионер)
Це сказано кому?

Це сказано таким як Ви мессіонерам, які пропагують чужу мову, виконують закази чужих політиків за дорогі подарунки.

Quote (Миссионер)
Те саме говорив ряженій "архієрей"

Хто ряжений, а хто ні розберуться самі люди, без підказки вашого духовного наставника ФСБшика Гундяева.

П.С. Пробачте, але ви мені нагадуєте Діда Мороза який б"є себе в груди кулаком і доказує другому Дідові Морозу що справжні діди морози тільки із ЖКХ, а не з будинку культури.
А для моєї дитини справжній Дід Мороз, той що тверезий, посміхається і знає віршик.

БабайДата: Неділля, 17-Чер-2012, 11:32 | Сообщение # 82
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Я розумію, що ми повин-
ні до цих людей проявити
просто любов і терпіння.
Пройде час - і вони зро-
зуміють, що треба любити
що це нам дав Бог.

Вас напевно образило, що в цій проповіді не було лютої ненависті до прихожан іншого патріархату ? Згоден це дуже образливо, особливо для Вас, як представника РПЦ. А вони ж Вас "ряженими" не називали, хоч Ви теж відійшли від мови оригіналу написання Біблії, і правите на іншій мові, хоч і називаєтеся ортодоксальною церквою.

цитата из фильма.

МиссионерДата: Неділля, 17-Чер-2012, 13:46 | Сообщение # 83
Полковник
Quote (tolik286)

Це сказано таким як Ви мессіонерам, які пропагують чужу мову, виконують закази чужих політиків за дорогі подарунки.
От що ви верзете? Покажіть мені де я пропогував чужу мову, і виконував закази чужих політиків за дорогі подарунки!! Якщо ви мені цього не зробите, то я вас буду називать "Брехун"
Quote (tolik286)

П.С. Пробачте, але ви мені нагадуєте Діда Мороза
А ви мені снігурочку, яка не розуміє, але говорить.
Quote (Бабай)

Вас напевно образило, що в цій проповіді не було лютої ненависті до прихожан іншого патріархату ?
Що мене образило, я написав, читайте уважніше
Quote (Бабай)
А вони ж Вас "ряженими" не називали, хоч Ви теж відійшли від мови оригіналу написання Біблії, і правите на іншій мові, хоч і називаєтеся ортодоксальною церквою.

Вони і не назвуть нас ряженими, тому що знають що все в нашій УПЦ МП канонічно, і мова в тому числі.
Бабай якщо вам подобається і ви не знали того, про що сказав лжепастир, то прапор вам в руки...я не заперечую.

БабайДата: Неділля, 17-Чер-2012, 13:54 | Сообщение # 84
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
про що сказав лжепастир,

Він такий же лжепастир як і Ви. Не бачу ніякої різниці.
Різниця лише в тому, що у Вас набагато більше агресії, ніж в нього.
А оці Ваші ділення на канонічно і не канонічно - то лише внутріцерковні умовності,
які не мають з Богом нічого спільного.

цитата из фильма.

МиссионерДата: Неділля, 17-Чер-2012, 14:04 | Сообщение # 85
Полковник
Quote (Бабай)

Він такий же лжепастир як і Ви. Не бачу ніякої різниці.
Різниця лише в тому, що у Вас набагато більше агресії, ніж в нього.
А оці Ваші ділення на канонічно і не канонічно - то лише внутріцерковні умовності,
які не мають з Богом нічого спільного.

Аще більше агресіі я бачу від вас. Щож вам так поперек горла стала Православна Церква?

БабайДата: Неділля, 17-Чер-2012, 14:24 | Сообщение # 86
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Аще більше агресіі я бачу від вас. Щож вам так поперек горла стала Православна Церква?

Якщо в Ваш дім прийде якийсь перехожий, все там переверне з ніг на голову, і буде встановлювати там закони, по яким живуть, наприклад, чукчі, чи китайці,при цьому стверджуючи, що лише так буде істинно і правильно, а те, як Ви жили до цього - то все бісовщина, - Ви його будете сильно любити ?
Так і Ви з своєю іудохристиянською вірою вломилися на слов"янську землю, знищили і поперевертали все навиворіт, а тепер дивуєтеся, чому Вас любити не поспішають ...

цитата из фильма.

МиссионерДата: Неділля, 17-Чер-2012, 14:36 | Сообщение # 87
Полковник
Quote (Бабай)
Якщо в Ваш дім прийде якийсь перехожий, все там переверне з ніг на голову, і буде встановлювати там закони, по яким живуть, наприклад, чукчі, чи китайці,при цьому стверджуючи, що лише так буде істинно і правильно, а те, як Ви жили до цього - то все бісовщина, - Ви його будете сильно любити ?
Так і Ви з своєю іудохристиянською вірою вломилися на слов"янську землю, знищили і поперевертали все навиворіт, а тепер дивуєтеся, чому Вас любити не поспішають ...
Пане Бабай це також і мій дім, а не тільки ваш, так що, красиві слова залиште для жінок. Якщо ви думаєте що Україна це тільки ваша держава, то ви напевно хвора людина. Ви що пропонуєте мені, відріктись від своєї віри православної, і стать свідомим українцем і вірити в що завгодно тільки не в Христа?

БабайДата: Неділля, 17-Чер-2012, 14:53 | Сообщение # 88
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
Пане Бабай це також і мій дім, а не тільки ваш,

То чому ж Ви, як свідомий українець топчете пам"ять наших дідів-прадідів,
Забули їхні родові та народні традиції, Відреклися від древніх звичаїв свого народу,
Івсе лише заради обіцяного євреями спасіння власної душі ?
Quote (Миссионер)
Ви що пропонуєте мені, відріктись від своєї віри православної, і стать свідомим українцем і вірити в що завгодно тільки не в Христа?

Якщо Вам так подобається, то вірте в єврейського бога Христа, ніхто Вам не забороняє,
але не плюйте на інших,
Не варто ображати людей лише за те, що вони намагаються зберегти віру своїх предків.
Чи як в даному випадку, підпорядковуються Київському Патріархату.
Маю надію, що Ви мене зрозумієте.

цитата из фильма.

МиссионерДата: Неділля, 17-Чер-2012, 15:03 | Сообщение # 89
Полковник
Quote (Бабай)
То чому ж Ви, як свідомий українець топчете пам"ять наших дідів-прадідів,
Забули їхні родові та народні традиції, Відреклися від древніх звичаїв свого народу,
Івсе лише заради обіцяного євреями спасіння власної душі ?
У мене мої предки були православні, і я теж православний і це мій звичай, і відрікатись від нього не збираюсь.
Quote (Бабай)
Якщо Вам так подобається, то вірте в єврейського бога Христа, ніхто Вам не забороняє,
але не плюйте на інших,
Але хто начав плюваті на Христа? Ви били себе в груди що це не Бог, і т.д. а тепер ще і мене звинувачуєте...
Quote (Бабай)
Не варто ображати людей лише за те, що вони намагаються зберегти віру своїх предків.
Чи як в даному випадку, підпорядковуються Київському Патріархату.
Маю надію, що Ви мене зрозумієте.
По цьому питанні я визказався, я поважаю таких людей, але не люблю таких, які плюють на Церкву, щоб таким чином зберегти свої традиції.

БабайДата: Неділля, 17-Чер-2012, 15:15 | Сообщение # 90
Генераліссімус
Quote (Миссионер)
У мене мої предки були православні, і я теж православний

А до появи християнства на наших землях, якими були Ваші предки ?
Quote (Миссионер)
Але хто начав плюваті на Христа? Ви били себе в груди що це не Бог,

Неправда, я намагався вам показати невідповідності та неточності в Біблії, І не моя вина, що Ви сприйняли це як особисту образу. Тепер відносно Христа. Ви самі погодилися, що Бог не має національності. А Христос був єврей ...
Quote (Миссионер)
я поважаю таких людей, але не люблю таких, які плюють на Церкву, щоб таким чином зберегти свої традиції.

В статті в газеті на Вашу церкву хтось плював ? Чому ж тоді у Вас така реакція ?

цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Тижневик "Лохвицький край" (Думки, побажання та відгуки про нову газету)
Сторінка 6 з 9«12456789»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017