ЛохвицяЧетвер, 23-Лис-2017, 21:18
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 8 з 8«12678
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Віче-народні збори (Можливості демократичного розвитку суспільства)
Віче-народні збори
БабайДата: Вівторок, 24-Лют-2009, 11:37 | Сообщение # 106
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Quote (РК-86)
І я не постачальник памперсів, при дизентерії потрібні антибіотики...

Невже до Вас зверталися за памперсами ? Вам хтось говорив, що Ви нянька - годувальниця? А хто ставив діагноз ? Можвиво це простий понос ? І з цим чудово справиться грушовий узвар, чи відвар рису ?
А то Ви перелякаєте всих. Говорять спід теж з дизентерії починається .... Та це все жарти.
А як серйзно - Вмієте краще? Зробіть краще !

Мало открыть человеку глаза, большинство еще просит указать дорогу
и ждет волшебного пенделя.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

РК-86Дата: Вівторок, 24-Лют-2009, 11:37 | Сообщение # 107
Генераліссімус
Награды: 3
Бабай,
Про бездарність(може і ту, яка була потрібна) в організації Віче вже повідомляв.
Прийшли СВІДОМІ люди громади, але навіть сам антураж зборища відлякав. Громадську ініціативу, особу з громадською власною думкою треба вітати і берегти. Вимирають. Люмпени залишаються.

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

БабайДата: Субота, 06-Чер-2009, 17:58 | Сообщение # 108
Генераліссімус
Пане РК-86, я перемістив Ваш пост у відповідну тему. Ви не проти ?

цитата из фильма.

РК-86Дата: Субота, 06-Чер-2009, 21:25 | Сообщение # 109
Генераліссімус
Бабай,
Куди? Ми приймаємо участь, намагаємося з"ясувати наше бачення на одну з можливих позицій самоврядування в нашому суспільстві.
Ну хтось же казав відносно утопаючих... А, таки знову з Одеси.

БабайДата: Неділля, 07-Чер-2009, 10:02 | Сообщение # 110
Генераліссімус
Quote (РК-86)
намагаємося з"ясувати наше бачення на одну з можливих позицій самоврядування в нашому суспільстві.

Не треба з"ясовувати. Треба брати участь. Активну участь. Щоб керівництво і міста і району зрозуміло, що ми не барани. І з людьми треба рахуватися. По людськи. І чим більше буде активних людей (не на словах, а на ділі), тим краще для нашої громади, і для всього району.

цитата из фильма.

РК-86Дата: Понеділок, 08-Чер-2009, 01:18 | Сообщение # 111
Генераліссімус
Quote (Бабай)
Не треба з"ясовувати. Треба брати участь. Активну участь. Щоб керівництво і міста і району зрозуміло, що ми не барани. І з людьми треба рахуватися. По людськи. І чим більше буде активних людей (не на словах, а на ділі), тим краще для нашої громади, і для всього району.

Зрозумійте в решті решт мій підхід до Віче, до організації, спроб згуртувати людей, наших громадян району під гаслом самоврадування. Коли на підмостки вийшла бувша "комсомолка" і почала зіпати до залу так, що і мікрофон не витримував - вибачте, це не перебір, це те сміття, яке так і тхнуло з її рота совковою нежиттью з кладовища...

Ви пробували у розмові з загалом привернути увагу ну хоча б більше семи осіб? А більше ста? Або тисячі ста? Ви мене вже запитували про те, чого я не піднявся тоді на сцену районного центру культури. Я сам себе запитував. Потім, коли пройшов час, осмислилась ситуація цього зборища, загальна атмосфера організації, спілкування з учасниками від мас-медіа, їх реакція на явіще... Десь же про перли перед свинячим зборищем вже говорили. Шкода тільки тих людей, які повірили і прийшли на "захід"...

ЛохвицькийДата: Понеділок, 08-Чер-2009, 09:06 | Сообщение # 112
Генерал-майор
Quote (РК-86)
Я сам себе запитував. Потім, коли пройшов час, осмислилась ситуація цього зборища, загальна атмосфера організації, спілкування з учасниками від мас-медіа, їх реакція на явіще... Десь же про перли перед свинячим зборищем вже говорили. Шкода тільки тих людей, які повірили і прийшли на "захід"...

Кожна людина має право на свободу слова,думки і навіть дії,хоча все це регламентується законами країни.
З 1987 року я з товаришами займаюся громадською діяльністю.Знаю всіх політиків району,іх плюси-мінуси.
Знаю психологію пересічного громадянина.
Ваша позиція,Шановний РК-86, є усередненою.Ця позиція є найнебезпечнішою для держави,народу,сім*ї і кожної окремої людини.
Радянська система виродила новий вид людини,споживача - завжди невдоволеного нічим.Обмежені зарплати,дефіцит дефіцита,система мислення притуплена та обмежена ситемою,КГБ,та стукачами (агентура).
Критикуючи всих і вся,в основному на кухні,"совок" не здатен на конкретну дію,немає жодної здорової ідеї,боїться власної тіні.Найбільше досягненя "совка",поливання брудом тих,хто має ідеї,хто здатен на дію.
Спробуйте зробити крок,зробіть власну дію.Покажіть перш за все собі,що ви не "імпотент" власного життя.
Напишіть для початку в газету свої бачення ситуації в державі,зокрема в районі.Організуйте хочаб зустріч форумчан,а можливо Віче в місті,в якому проживаєте.
А поки що дякую що Ви є,що дописуєте на цьому форумі,а це,думаю, теж важливо і впершу чергу для Вас.Згода?

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

РК-86Дата: Понеділок, 08-Чер-2009, 22:56 | Сообщение # 113
Генераліссімус
Лохвицький, НІ! Абсолютно не зголошуюся з Вашою позицією у підходах до ініціювання громадської активності. У В.В. Путіна красивіше вийшло. Спробую вставку зробити.

Политка госудерственной целесообранности.

Можно врать во время интерв"ю любому государственному чиновнику. Но не чиновнику ФСБ Россиии. Файл под именем "государственная целесообразность" создается во время неоднократного пересмотра видеоматериалов по событиям попытки подрыва жилого дома в Рязани. Работниками ФСБ России. В период выборов В.В. на президентский пост. И о озвученной версиии туалетного мочилова террористов. Предлагается официозом такая характеристика закладки - хочется хихикать. Да в бестолковку ни единому чиновнику слово "сахар" от сладкого свойства продукта не приходит возможность использования в качестве компоненнта. Удивляет уровень статуса и компетентности чинуш.Прошла триндиловка о "учениях". Завезены несколько мешков с составом, который внешне напоминал смесь сахара, калийной селитры, гранул ТНТ (тринитротолуола). Промышленное ВВ подобного состава используется под названием "грамонит". Опасен по пыли и газу. В шахтных разработках запрещен. Особенно в Донецком угольном бассейне.Вякают о присутсвии гексогена. Поднять в воздух многоэтажку спецам ФСБ необходимо использовуать ВВ фугасного действия. Ну зачем бризантное действие? Может инициирующий заряд не "того типу"? Нет. Инициирующее устройсво содержало все необходиміе компоненты.
Простой, рядовой спец по взрывным устройствам мягенько удалил инициатор в комплекте с таймерным устройством. Но появляется потом блевотина. Официоз ФСБ России утверждает о проведении учений в Рязани. Характерно, местний, областного размера чиновник ФСБ не был уведомлен о проведении "учений". Ну и МЧС. Ну и простые люди. Такие "вышивки" любых государсвенных, ведомственных, прочих структур запрещены действующим в России законодательством. В родной Украине - то же самое. Запрещено делать попытки заклания человеческих жизней и судеб ради повышения рейтинга очередного политика.

Сообщение отредактировал РК-86 - Понеділок, 08-Чер-2009, 23:06

БабайДата: Вівторок, 09-Чер-2009, 11:35 | Сообщение # 114
Генераліссімус
Удивительную эффективность проявляет порой система государственного
управлениия в России. Так, после того как поступило указание удвоить
ВВП, президентов в стране действительно стало двое.
surprised

цитата из фильма.

БабайДата: Неділля, 20-Чер-2010, 13:35 | Сообщение # 115
Генераліссімус
Народ мовчить благим матом ...

цитата из фильма.

aaaaДата: Четвер, 16-Жов-2014, 19:48 | Сообщение # 116
Генерал-лейтенант
Награды: 4
Чи є "богатирі" в краї в нашім ,окрім Ю.Ємакова .
Де місцеві "жиди" ,які роптали на зборах Віче. А нині і двух чоловіків до купи не зкличуть.
Чи є сенс знову запросити пана Юрія, поки регіони знову незагнали хохлів в радянські лагеря.?!!

Додано (03-Жов-2014, 19:51)
---------------------------------------------
cool

Додано (16-Жов-2014, 17:48)
---------------------------------------------
Як  ви  думаєте,  Віче -  це  самоврядування?  Так чому нині  ніхто  не  хоче врядувати?

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

edijДата: Вівторок, 19-Вер-2017, 20:38 | Сообщение # 117
Рядовий
Награды: 0
а що врядовувати?

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Віче-народні збори (Можливості демократичного розвитку суспільства)
Сторінка 8 з 8«12678
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017