ЛохвицяСереда, 20-Вер-2017, 08:54
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 8 з 10«12678910»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Газета Зоря (наша районка)
Газета Зоря
samusevДата: Четвер, 01-Жов-2009, 22:46 | Сообщение # 106
Майор
Награды: 0
Статус: Offline
Quote (Бабай)
Пане samusev, а Ви самі пробували відкривати свою ссилку ?

Так, пане Бабай, в мене чудово відкривається.

Тут я продублював: Доступно тільки для користувачів

Тут mirror на Депозиті: Доступно тільки для користувачів

Прошу!

"У истины простая речь." (Г.С.Сковорода)

РК-86Дата: Субота, 03-Жов-2009, 23:42 | Сообщение # 107
Генераліссімус
Награды: 3
glavred,

Прочитав, побачив... Побачив Петра, який киває на Степана...

ПИТАННЯ: Збережені ВСІ примірники часопису з дня заснування? На мою, не кваліфікрвану думку, редакційні матеріали ПОВИННІ були зберігатися не тільки редакції, не тільки в районному архіві, не тільки в фондах краєзнавчого музею а навіть і в інших архівах. Рукописи не горять. І коли Ви є журналіст, то не підкочуйтесь до професії першої...
Давайте до другої. Хто, де, як спровокував питання про архіви газети "Зоря"? Продайтеся учасникам форуму беззастережно. В чому тут підгрунтя - поясніть "грунтовно". Бачите тавтологію?

А про роботу редакції... Папір, на якому друкуються ВСІ, чи майже всі матеріали, годиться тільки для зразків сучасних архівних пилососів. Доки ІНФОРМАЦІЯ не з"явиться...

Додано (03-Жов-2009, 22:42)
---------------------------------------------
Про полоси газети. :::::
Така, наприклад:
...числа, ...місяця, ...року, магазин ..., власником якого є пан ..., проводить сезонну розпродаж ....

і т.д. і т.п.

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

rootДата: Понеділок, 05-Жов-2009, 13:59 | Сообщение # 108
Адмін
Награды: 4
Новий вигляд газети сподобався (на фото тепер легко впізнати земляків, та й читати стало набагато приємніше), тепер би ще й наповнення змінилось.

РК-86Дата: Вівторок, 06-Жов-2009, 00:31 | Сообщение # 109
Генераліссімус
root, І я про те саме... Про зміст, а не упаковку.

А про архівні справи - віз і нині там. Ну не горять рукописи. Хоч кілок мені на голові тешіть. Мацаки в цій справі десь і хтось обов"язково залишив.

МасяняДата: Вівторок, 06-Жов-2009, 10:34 | Сообщение # 110
Полковник
Награды: 1
Коли раніше була упаковка погана, казали, що соромно в руки брати. Змінили упаковку - знову не так. Тут на форумі вірус, яким ви всі заражені, немає нічого позитивного. Як почитаеш, хоч бери простиню і на кладовище! Все пагано, всі пагані. Хочеш спортити собі настрій, почитай форум angry

Обираємо серцем!!!!

БабайДата: Вівторок, 06-Жов-2009, 13:03 | Сообщение # 111
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (Масяня)
Коли раніше була упаковка погана, казали, що соромно в руки брати. Змінили упаковку - знову не так.

Пані Масяня, "Зоря" дійсно стала виглядати набагато краще, і на фотографіях вже можна взнавати людей, тексти вже можна читати по якості друку, але по змісту... По змісту ще треба наповнити новинами, і бажано про події в районі.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

rootДата: Вівторок, 06-Жов-2009, 13:17 | Сообщение # 112
Адмін
Quote (Масяня)
Змінили упаковку - знову не так

Ну тепер уже тільки зміст не той. Невже так важко наповнить чимось цікавим газету, хоча б кримінальною сводкою за тиждень по району.

МасяняДата: Вівторок, 06-Жов-2009, 15:40 | Сообщение # 113
Полковник
Quote (root)
хоча б кримінальною сводкою за тиждень по району.

Знову про погане. angry Краще гуморескою чи анекдотом happy , порадами.

Обираємо серцем!!!!

БабайДата: Вівторок, 06-Жов-2009, 16:13 | Сообщение # 114
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (Масяня)
Краще гуморескою чи анекдотом , порадами.

Таких газет повно, чим наша районка від них відрізнятиметься ?

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

РК-86Дата: Вівторок, 06-Жов-2009, 23:17 | Сообщение # 115
Генераліссімус
Quote (root)
Ну тепер уже тільки зміст не той. Невже так важко наповнить чимось цікавим газету, хоча б кримінальною сводкою за тиждень по району.

Quote (Масяня)
Знову про погане. Краще гуморескою чи анекдотом , порадами.

Вгледіли ознаку полярного відношення до змісту і наповнення конкретного засобу інформації? Ну організуйте свій, за Вашим смаком... На мою, невибагливу думку, газета повинна в першу чергу бути КОРИСНОЮ. Приносити хоч трохи користі тому читачу, який наважиться її придбати. За гуморескою і анекдотами, порадами - до інших джерел інформативних.
І коли цей орган хоче щось прописати - то хай хоч про справи власні, а без мулу.

МасяняДата: Середа, 07-Жов-2009, 12:28 | Сообщение # 116
Полковник
Quote (РК-86)
Ну організуйте свій, за Вашим смаком.

Як завжди, перекладаєте з "хворої голови на здорову". Здається ви самі не знаєте, чого хочете. wacko Організуйте своє, покажіть як треба. Не словом, а ділом! А то все балачки, та балачки!

Обираємо серцем!!!!

kwashaДата: Субота, 31-Жов-2009, 08:58 | Сообщение # 117
Рядовий
Я у вас тут давненько не був. Радий новинам. Наприклад, що газету районну стали друкувати у нормальній друкарні. У Миргороді, правда. А наших людей, які у лохвицькій друкарні все життя проробили порозганяли. І вона дійсно має тепер нормальну якість. Бачив деякі номери Зорі. дивився її сторінку на Депозиті. Звернув там увагу на її новий девіз - не по лицю судіть, а по слову. А змінилося тільки лице...
А ще дізнався, що талановита людина Н. Павленко уволилась звідти. Я не тільки свою думку висловлю якщо скажу, що у нашій районці за останні років двадцять було два прізвища дійсно журналістів. Це Г. Назаренко (покійна) і Н. Павленко (звільнена). То від кого там тепер якихсь змін ждать? Пенсіонери правда всі сидять. І молоді, які редакторові слова проти сказать не можуть остались. А та кажуть багато в очі казала, немовчала, от її і виїли.
Не хотілось би бути песимістом. Та приходиться. Нашій владі нужна саме така районка і такий редактор. Дозволив же приміщення отаке продати. Не думаю. що на тому ніхто рук не нагрів. ТО там мабуть кругова порука і взаємовиручка. Їм газета нужна тільки як рупор на вибори. Ну може ще для відмивання грошей. Не вдалося точно зібрати всі тільки обнародувані цифри. стільки грошей з районного бюджету виділяється періодично на Зорю. Та вирисовується, що чимало і нерідко. І роками газета нещасна, приміщення занехаяне. Подейкують люди, що у Мокаленка зарплата така як у трьох його кореспондентів. Он виходить куди грошики бюджетні йдуть!!! У Щурова своя газета є, а Борисенкові за своїми ділами не до районки.
А голос з народу їм і подавна не розчути...

kwasha

lubaДата: Понеділок, 02-Лис-2009, 12:27 | Сообщение # 118
Майор
А мені дуже подобаються статті Вікторії Шрамко,тільки вони рідко бувають у газеті.Чи вона теж звільнилась?

kwashaДата: Субота, 07-Лис-2009, 12:16 | Сообщение # 119
Рядовий
У продовження теми і мойого висловлення тиждень тому. Довелося з людьми знайомими говорити за цей час про різне. І про газети наші лохвицькі. Край роблять фактично два чоловіки. Напряжно мабуть там хлопцям, та газетка у них інтересна. Хають її за помилки чув. Зато ж є що почитать у кожному випуску. Не скажу, що у Зорі читать зовсім нічого. А підходи як писать і про що - то залежить від редактора. У Краєві редактор - то півгазети. А у Зорі редактор- то тільки півзарплати виходить... Не знаю молодих тих двох дівчат - аті хто зна, кажуть про них позитивно. А дружина моя на оце все сказала слідуюче: Ото Павленкову та отих дівчаток там і треба було оставить, і був би порядок і інтересна газета. І на районний бюджет дешевше!

kwasha

aaaaДата: Понеділок, 09-Лис-2009, 20:22 | Сообщение # 120
Генерал-лейтенант
Масяня .
Так кожна "газетка" для НИХ має бути "поганою".
І чим вона "поганіша", для НИХ ,тим нам з тобою виживати буде легше.
Тому що ВОНИ, без конторлю , божками стають. І не електорат в НИХ на умі ,а Золотий тілець власної наживи.

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Газета Зоря (наша районка)
Сторінка 8 з 10«12678910»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017