ЛохвицяСубота, 20-Січ-2018, 10:24
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 7 з 10«125678910»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Газета Зоря (наша районка)
Газета Зоря
ЛохвицькийДата: П'ятниця, 05-Чер-2009, 20:42 | Сообщение # 91
Генерал-майор
Награды: 3
Статус: Offline
Quote (anna)
Де пан Ємаков зі своїми віче і де вся його компанія, де такі відомі особистості як доктор права з забугорними званнями пан Панченко, де ті, хто несе себе як діячів, підприємців, партійців? Де всі ми - ці теми взагалі ось скільки уже на форумі і не обговорюються даже!!! Чи може вони десь в іншому місці обговорюються? Дайте адресок! Не можу повірити, що такі речі можуть творитися непоміченими!

Шановна пані anna, я поділяю вашу думку і вашу стурбованість,але на жаль в Лохвиці ще не сформувалося громадянське суспільство,яке здатне захищати свої жит*єві інтереси.Ми з друзями намагаємося донести до людей необхідність згуртування,для вирішення суспільних проблем,але це не так просто.А ще цим потрібно займатися на постійній основі та мати відповідне фінінсування.
А ви кажете компанія...А в якій компанії Ви,якщо не секрет?

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

РК-86Дата: Субота, 06-Чер-2009, 10:48 | Сообщение # 92
Генераліссімус
Quote (anna)
Агов, ЛЮДИ! Ви чули, що наше інформаційно=видавниче агенство "Зоря" тепер буде сучасним медіа=центром!?Тобто вже не два в одном, а чотири! Тобто газета, друкарня, радіо і телебачення. Отак! "Это вам не это!" До речі керуватиме усім цим той самий Москаленко, який уже засвідчив свої таланти у розвалі друкарні і районної газети. Тепер наш люд замість трьох різних точок зору чи хоч надій на три різні точки зору, матиме одну - а ля Москаленко( що можна читати як а ля Борисенко). Мене дуже дивує два питання: як дивитиметься людям в очі Щуров? Його в крісло посадила Помаранчева пора і Астра, яку він тепер предав просто. І друге: а де були всі наші поклонники демократичніх сил, доки Борисенко прикарманював управління усіма засобами масовой інформації? Де пан Ємаков зі своїми віче і де вся його компанія, де такі відомі особистості як доктор права з забугорними званнями пан Панченко, де ті, хто несе себе як діячів, підприємців, партійців? Де всі ми - ці теми взагалі ось скільки уже на форумі і не обговорюються даже!!! Чи може вони десь в іншому місці обговорюються? Дайте адресок! Не можу повірити, що такі речі можуть творитися непоміченими!

Почув,пані Анна.
Маємо яскавий приклад "колективізації". Колективізації спрямованої на створення затички у вільному обміну думками. Ну добре. Хай холдинг. "А судьи кто?" Продажня "Зоря", загублені(знищені) архіви, особи, на яких і лишньої печатки не поставиш. Спробуємо поставити питання кому, звідки, які гроші і чому? Вибори, вибори... Всі кандидати ... лідери.

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

БабайДата: Субота, 06-Чер-2009, 13:36 | Сообщение # 93
Генераліссімус
Награды: 5
Нічго дивного, всі політичні сили готуються до виборів. І кожен це робить, як може. А гроиада наша, поки що сама не бажає нічим відрізнятися від стада. Це було видно по тому, скільки людей з"явилося на ВІЧЕ, свого часу. Хоча запрошувалися ВСІ НЕБАЙДУЖІ до життя в районі ... То тепер пізно кричати і бити на сполох. Думати треба що робиш, і кому вигідно, щоб громада району була повністю бездіяльна. Буде ще гірше, якщо лди не зрозуміють, що за їхніми спинами, з їхньої мовчазної згоди твориться свавілля влади.

Демократія - це коли народ вибирає собі слуг, а не господарів !!!

Зрозумійте ж ви нарешті !!!

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

РК-86Дата: Субота, 06-Чер-2009, 14:37 | Сообщение # 94
Генераліссімус
Quote (Бабай)
То тепер пізно кричати і бити на сполох

Ну вислів! Ну чому "пізно"? Ви ж дихаєте, рухаєтесь? Хтось, щось зробив, зорганізував, обдурив Вас. Набирайтесь досвіду. Бо після кожної чергової "вишивки" "представників" народу, судячи з Ваших міркувань, настане кінець Світу.
Давйте краще подумаємо яким чином їх зібрати на один корабель... Назву придумаємо потім. Ну на кшталт "Титанік-2".

БабайДата: Субота, 06-Чер-2009, 15:22 | Сообщение # 95
Генераліссімус
Quote (РК-86)
Бо після кожної чергової "вишивки" "представників" народу, судячи з Ваших міркувань, настане кінець Світу.

Та не кінець світу настане, а ті рішення, які вони вже встигнуть понаприймати, змінити буде дуже проблемно, якщо взагалі можливо. Ці структури з кожним днем відрізають собі все більше й більше життєвого простору, за рахунок несвідомого суспільства. А люди цього не хочуть зрозуміти.

Quote (РК-86)
Давйте краще подумаємо яким чином їх зібрати на один корабель... Назву придумаємо потім. Ну на кшталт "Титанік-2".

Та я й не проти, тільи це мабуть неможливо. Там же ніким буде керувати. Хіба що один одним ...

цитата из фильма.

РК-86Дата: Субота, 06-Чер-2009, 15:51 | Сообщение # 96
Генераліссімус
Quote (Бабай)
Та я й не проти, тільи це мабуть неможливо. Там же ніким буде керувати. Хіба що один одним ...

Мабуть Ви забули про анекдот з бородою... Цей круізний корабель по практично безкоштовним путівкам був завантажений виключно жінками. І під час шторму і процесу потоплення пасажирки молилися Господу. І Він їх почув. І відповів на молитви їхні так: "А Я вас, б...й, на одне судно також довго збирав..."

БабайДата: Субота, 06-Чер-2009, 16:01 | Сообщение # 97
Генераліссімус
Та отож. smile :) smile

Зате тепер в наших ЗМІ сама точна і перевірена інформація буде в розділі "погода"

цитата из фильма.

glavredДата: Четвер, 16-Лип-2009, 03:50 | Сообщение # 98
Рядовий
Награды: 0
Натикаючись в І-неті на слова про те, що після мене з редакції зник якийсь міфічний архів П.А.Стендика (звучить як скарб Полуботка), спочатку не звертав на це уваги. Але, побачивши, що на форумі моє прізвище згадали ще кілька разів, вирішив відповісти пані Наталії. Залишив я посаду головного редактора не в 1993 році, а на рік пізніше. Це суттєво (нижче стане зрозуміло чому), і Ви про це повинні були б знати, як журналіст і як колишня колега. А потім я працював у редакції ще 1 рік і три місяці відповідальним секретарем. І ніколи не чув, що був якийсь архів, і що він кудись зник. Тепер цитую слова пані Наталії (скопіював з форуму за 19 вересня 2008 р.): "Значну допомогу у відтворенні деталей історичної правди завжди, а особливо у період підготовки до відзначення 75-річчя газети «Зоря», надавали працівники Лохвицького краєзнавчого музею ім. Сковороди, відшукуючи наявні в їх фондах матеріали та готуючи власні публікації. Саме на них ґрунтується ця добірка." Тут я повністю згоден з авторкою, бо підготовка до ювілею велася саме тоді, коли я був редактором, і саме я посилав працівників у музей і сам їздив, щоб підготувати довідку про історію "Зорі" і вставити її у ювілейну доповідь. І саме я виступав з цією доповіддю на урочистих зборах в РБК. Якби у мене під руками були записи Стендика, чи відволікався б я на непотрібну роботу, коли й без цього справ вистачало? Отже, не могло зникнути те, чого не було. З якою метою прозвучали слова неправди з вуст пані Наталії - я не знаю. Не знаю також, чи доводилось бачити комусь той горезвісний архів, чи це просто образний вислів... У всякому разі, перед 75-річчям газети Іван Олександрович Ященко звертався до вдови П.А.Стендика, з проханням подивитися вдома хоч якісь записи Павла Андрійовича, що могли б знадобитися для редакції, але з якихось причин ніяких матеріалів отримати не вдалося. Оце і вся історія. На завершення хотів би сказати, що був би радий побачити на форумі лохвицького сайту (добре, що такий є, із задоволенням сюди заходжу) слова вибачення з вуст пані Наталії. Не хотілось би з віртуального простору переходити до реального. Адже від її безпідставних слів може постраждати моя ділова репутація. Все-таки Інтеренет - досить гострий медійний інструмент, і поводитись з ним необхідно обережніше. Не треба, щоб виходило за словами відомого культуролога й есеїста Олександра Геніса, котрий сказав: "Інтернет - це просто паркан, на якому кожен дурень пише, що йому заманеться".

Дякую форумчанинові Kwashi за теплі слова в оцінці моєї роботи на посаді редактора "Зорі". Тоді були нелегкі часи: бракувало грошей, не було паперу, скорочувався штат, але газета жила, а зарплата працівників була на третьому місці в області серед "районок". Між іншим, у вже згаданому 1993 році, наклад газети досягав 11-12 тисяч примірників... І ще одне. Не розумію, для чого додали віку "Зорі"? Вона не може бути наступницею будь-якого дореволюційного видання: це зовсім інша суть, інша ідеологія і філософія видання. Те, що було у 1912 році, повністю перекреслили у 1917-у. Якщо йти за такою логікою, то Леніна необхідно терміново оголосити продовжувачем справи... царя Ніколая IІ. Як би кому не хотілося, "Лохвицьке слово" (чи якась інша газета) не має нічого спільного з більшовицькими, а згодом - радянськими виданнями. Географічний підхід у даному випадку - хибний критерій. Це, як мовиться, елементарно... Що ж стосується якості нинішньої "Зорі" (нашої), то я, краще, промовчу, щоб нікого не образити...

Віктор Гіржов, головний редактор журналу "Український огляд" та інформаційно-аналітичного порталу Об'єднання українців Росії УКРРОСІНФО.

Сообщение отредактировал glavred - П'ятниця, 17-Лип-2009, 01:50

aaaaДата: Четвер, 16-Лип-2009, 22:16 | Сообщение # 99
Генерал-лейтенант
Награды: 4
"Віктор Гіржов, головний редактор журналу "Український огляд" та інформаційно-аналітичного порталу Об'єднання українців Росії УКРРОСІНФО."
Віталій ,газета "Зоря" в той час була читаємою. В той час у кожнго був шанс стати ОСОБИСТІСТЮ. Але ним скористався не кожен.
Ми тебе поважаємо і твої вчинки памятаємо. Радий за відвідування нашого форуму.

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

glavredДата: П'ятниця, 17-Лип-2009, 01:44 | Сообщение # 100
Рядовий

Дуже вдячний усім землякам за хороші слова на мою адресу! Перша моя замітка в "Зорі" з'явилася ще тоді, коли я навчався у шостому класі. Цю пожовтілу вирізку з кількома рядками зберігаю й понині. Не думав, що вона стане початком мого шляху у велику журналістику, і що через багато років я буду редактором своєї "районки", а тим більше - загальноросійських україномовних видань. А коли йдеш до своєї мети, любиш творчість (у будь-якій сфері), проявляєш креативність - буде результат і люди пам'ятатимуть про твої справи. Бажаю усім землякам, щоб у Лохвиці були не тільки хороші дороги, але щоб вони читали хороші місцеві видання.

З повагою, ваш Віктор Гіржов. Москва.

aaaaДата: Субота, 18-Лип-2009, 13:52 | Сообщение # 101
Генерал-лейтенант
Награды: 4
Віталій в нас народилась нова районна газета "Лохвицький край" , булоб за честь з тобою співпрацювати.

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

glavredДата: Понеділок, 20-Лип-2009, 19:34 | Сообщение # 102
Рядовий
Завжди радий допомагати людям, котрі щось створюють, а не розвалюють.

Сообщение отредактировал glavred - Понеділок, 20-Лип-2009, 20:25

samusevДата: Четвер, 01-Жов-2009, 17:18 | Сообщение # 103
Майор
Ексклюзивно для користувачів лохвицького форуму перша сторінка довгоочікуваного завтрашнього номера "Зорі" в кольорі!

Доступно тільки для користувачів

applause

"У истины простая речь." (Г.С.Сковорода)

БабайДата: Четвер, 01-Жов-2009, 18:07 | Сообщение # 104
Генераліссімус
Пане samusev, а Ви самі пробували відкривати свою ссилку ?

цитата из фильма.

krasik68Дата: Четвер, 01-Жов-2009, 21:07 | Сообщение # 105
Сержант
Тааак - Щірліца розфарбували, районку розфарбували - що далі із звичного побачимо в кольорі ? smile

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Газета Зоря (наша районка)
Сторінка 7 з 10«125678910»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2018