ЛохвицяСереда, 22-Лис-2017, 19:19
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 6 з 10«1245678910»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Газета Зоря (наша районка)
Газета Зоря
krasik68Дата: Середа, 19-Лис-2008, 12:40 | Сообщение # 76
Сержант
Награды: 0
Статус: Offline
По великому рахунку я не проти нових технологій - адже видавнича галузь зробила великий крок у технології друку - це і швидкість, якість та комфортність друку - це потрібно б модернізувати як найшвидше. Я проти нових технологій у головах її видавців... Адже велика вірогідність того що зпрацює комбінація клавіш ^C ^V - а не їх мізки wink

БабайДата: Четвер, 20-Лис-2008, 18:22 | Сообщение # 77
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (krasik68)
Адже велика вірогідність того що зпрацює комбінація клавіш ^C ^V - а не їх мізки

Це коли щось тягнути з інтернету, тоді так. Тільки там про Лохвицю мало. А комп в них і зараз є. Не знаю тільки, підключений до інтернету, чи ні.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

РК-86Дата: Субота, 22-Лис-2008, 00:45 | Сообщение # 78
Генераліссімус
Награды: 3
Наталія,
"Нищить її інше"...
Ну, наприклад, поява упередженності до нових технологій. У декого це асоціюється з подорожчанням газети, у іншого - з засиллям "БазарМедіа". Не виникає тільки думки про те, що журналісту, редактору, друкарю, всім людям, які зайняті у створенні ГАЗЕТИ стане трохи легше. І за ті самі гроші читач придбає змістовне, полігрфічно якісне видання.

Ну а відносно ентузіазму...
Тримайтеся.

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

БабайДата: Субота, 22-Лис-2008, 15:11 | Сообщение # 79
Генераліссімус
Quote (РК-86)
Ну, наприклад, поява упередженності до нових технологій. У декого це асоціюється з подорожчанням газети,

Навпаки, це приводить до дешевшання, бо збільшується продуктивність праці, раціональніше використовується робочий час.

цитата из фильма.

КОТЯТКОДата: Субота, 22-Лис-2008, 22:07 | Сообщение # 80
Підполковник
Думаю стоит добавить в " Зорю" отдельную страницу обьявлений и дать рекламу об этом на лохвицком радио.

РК-86Дата: Неділля, 23-Лис-2008, 01:43 | Сообщение # 81
Генераліссімус
Бабай,
І я про те. Але, знаючи трохи ситуацію, побажав би, десь рік, для оклигування...

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

НаталіяДата: Понеділок, 24-Лис-2008, 20:08 | Сообщение # 82
Сержант
Награды: 1
Щодо двох попередніх повідомлень. Несолідно людям, тримаючим руку на пульсі життя Лохвиччни, не знати, що радіо на її теренах давно не працює. А щодо року на оклигування газети - маємо яскравий приклад з виходом першого номера "Лохвицького краю". "Не прошло и года...", як кажуть...ХХІ століття таки за вікном. Щоправда, класик давно зазначав, що розруха у нас .. самі знаєте. В головах, а не ...

РК-86Дата: Вівторок, 25-Лис-2008, 19:59 | Сообщение # 83
Генераліссімус
Наталія,
Мабуть мішає комусь "Лохвицький край", бо край - не рідний, бо край - тимчасове корито.

clapsДата: Середа, 26-Лис-2008, 15:39 | Сообщение # 84
Полковник
Награды: 2
Quote (РК-86)
Це коли щось тягнути з інтернету, тоді так. Тільки там про Лохвицю мало.

Найбільш інфи з Інтернету як на мене в "Свободі слова", а газета тримається завдяки рекламі та оголошенням, сам її час від часу купляю коли треба щось продати.

...серце людини обмірковує свій шлях, але Господь керує її ходою.

НаталіяДата: Середа, 26-Лис-2008, 18:31 | Сообщение # 85
Сержант
РК-86! На скільки мені доводилося чути відгуки лохвичан про нову газету, то більшості вона сподобалася. Як, кому, і чому вона може заважати? А щодо "корита", якщо Ви маєте на увазі газету, як джерело одержання доходів, то ще довго людям треба буде спочатку, як мінімум, вкладати гроші у її випуск.

Додано (26-Лис-2008, 17:31)
---------------------------------------------
Стократ похвально, що від ідеї відкриття газети до її реального втілення пройшов всього якийсь місяць!!!!!!!!!!!!
Браво не-професіоналам!

РК-86Дата: Середа, 26-Лис-2008, 23:07 | Сообщение # 86
Генераліссімус
Наталія,
Я не про тижневик, а про територію...

annaДата: Четвер, 04-Чер-2009, 22:50 | Сообщение # 87
Рядовий
Агов, ЛЮДИ! Ви чули, що наше інформаційно=видавниче агенство "Зоря" тепер буде сучасним медіа=центром!?Тобто вже не два в одном, а чотири! Тобто газета, друкарня, радіо і телебачення. Отак! "Это вам не это!" До речі керуватиме усім цим той самий Москаленко, який уже засвідчив свої таланти у розвалі друкарні і районної газети. Тепер наш люд замість трьох різних точок зору чи хоч надій на три різні точки зору, матиме одну - а ля Москаленко( що можна читати як а ля Борисенко). Мене дуже дивує два питання: як дивитиметься людям в очі Щуров? Його в крісло посадила Помаранчева пора і Астра, яку він тепер предав просто. І друге: а де були всі наші поклонники демократичніх сил, доки Борисенко прикарманював управління усіма засобами масовой інформації? Де пан Ємаков зі своїми віче і де вся його компанія, де такі відомі особистості як доктор права з забугорними званнями пан Панченко, де ті, хто несе себе як діячів, підприємців, партійців? Де всі ми - ці теми взагалі ось скільки уже на форумі і не обговорюються даже!!! Чи може вони десь в іншому місці обговорюються? Дайте адресок! Не можу повірити, що такі речі можуть творитися непоміченими!

rootДата: П'ятниця, 05-Чер-2009, 11:28 | Сообщение # 88
Адмін
Награды: 4
Quote (anna)
Тобто газета, друкарня, радіо і телебачення.

невірю що в нас таке можливо в найближчий час
Quote (anna)
керуватиме усім цим той самий Москаленко

А це вже свідчить про сумнівність професіоналізму тих людей які затверджували це рішення...
Quote (anna)
як дивитиметься людям в очі Щуров

це рішення райради, отже їм і ховати очі тепер
Quote (anna)
доки Борисенко прикарманював управління усіма засобами масовой інформації?

ну чому ж прикарманював, газета власність райради, просто посадив потрібних людей в крісла, щоб газета несла правильну точку зору роботи його самого та підопічних...

БабайДата: П'ятниця, 05-Чер-2009, 11:59 | Сообщение # 89
Генераліссімус
Quote (anna)
Де пан Ємаков зі своїми віче і де вся його компанія,

А трба щоб Ємаков приїхав з Ізраїлю, і щось почав робити для нас ? А самі що ? Сліпі, дурні, та хворі ?

Quote (anna)
де такі відомі особистості як доктор права з забугорними званнями пан Панченко,

Пан Панченко себе піарить. Йому нша громада - то лише для того щоб зверху стати, і вище залізти. Наші проблеми його не хвилюють.

Quote (anna)
де такі відомі особистості як доктор права з забугорними званнями пан Панченко, де ті, хто несе себе як діячів, підприємців, партійців? Де всі ми - ці теми взагалі ось скільки уже на форумі і не обговорюються даже!!! Чи може вони десь в іншому місці обговорюються? Дайте адресок! Не можу повірити, що такі речі можуть творитися непоміченими!

А де про це інформувалося ? Хто знав про це, крім вузького кола райради ?

цитата из фильма.

НаталіяДата: П'ятниця, 05-Чер-2009, 17:35 | Сообщение # 90
Сержант
Громада нарешті (хоч запізніло) дізналася про проблеми районних ЗМІ? Не думаю, що про це не було змоги знати раніше. Було б бажання. "Зоря" від 14 квітня ц.р. у матеріалі з сесії районної ради (1 сторінка) надрукувала: "Розгорілася дискусія при обговоренні питання "Про комунальні засоби масової інформації району", де йшлося про створення на базі районної газоети "Зоря", телерадіокомпанії "Астра", районного радіомовлення інформаційного центру комунальної власності громад району. Виступили голова постійної комісії з питнь депутатської діяльності, місцевого самоврядування , забезпечення законності і правопорядку та звязків з засобами масової інформації Г.В.Калюжний, депутати І.О.Ященко, О.С.Лісняк, В.І. Борисенко, В.С.Щуров, В.М.Севастьянов, директор ТРК "Астра" А.М.Рековець. На кінець обговорення було запропоновано направити проект рішення райради щодо створення інформаційного центру району на доопрацюванняз подальшим винесенням цього питання на наступну сесію районної ради."
Про "підводні рифи" цього обєднання детальніше писав у цей же період "Лохвицький край". А раз громада промовчала, то й затвердили...

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Загальне » Газета Зоря (наша районка)
Сторінка 6 з 10«1245678910»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017